Ostatní tabletyToshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

honzap67
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: ned 01. dub 2012 13:59:04
Typ mobilu / ROM: HTC Touch
Tablet: Toshiba AT200-101

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od honzap67 »

Vlastně ješte jedna drobnost. ICS to sice není, ale je ke stažení nová aktualizace systému na verzi 3.2.1.05.5.0009. Na první pohled to vypadá, že je v této aktualizaci odstraněn ten dlouhý start při nastavení multifunkčního přepínače na zvuk a vypnuto. HonzaP
phenoush
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. bře 2012 7:33:04
Typ mobilu / ROM: SE X10i
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od phenoush »

Zdravim, dnes jsem nahodou objevil taky novy firmware, ale jeste jsem ho neinstaloval. Tak uvidim. Jinak jsem dnes testoval prenos na jine wifi a bezproblemu jsem prenesl 1gb soubor. Chyba bude tedy asiv nastaveni routeru a nebo samotnem routeru. No uvidime od dlinku 655 za 2000 jsem cekal bezproblemovy chod. Kopirovani pres kabel nebo na notebooku pres wifi je bezproblemu. Jinak pouzdro jsem koupil na samsung galaxy tab 10.1 a sedi bezproblemu, jsou tam snad jen mm odchylky.
honzap67
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: ned 01. dub 2012 13:59:04
Typ mobilu / ROM: HTC Touch
Tablet: Toshiba AT200-101

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od honzap67 »

Má prosím někdo zkušenost s připojením externí klávesnice přes USB k tabletu AT200, přesněji řečeno s rozchozením češtiny? Klávesnici připojím v pohodě, ale nejsem schopen jí donutit psát česky. Předpokládám, že bude potřeba ještě něco doinstalovat do systému. Díky za pomoc. HonzaP
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Zdravím,
uvažuji o tomto tabletu a tak mně poněkud znepokojily různé drobnosti, které tu popisujete, jak zlobí nebo nefungují správně, ale zase se zdá, že se některé podařilo odstranit, tak snad to bude dobrá volba.
(Ještě jsem zvažoval Motorolu XOOM2, ale ta nemá slot na kartu.)
Nebo někdo vyloženě litujete, že jste do toho šli?
phenoush
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. bře 2012 7:33:04
Typ mobilu / ROM: SE X10i
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od phenoush »

Zdravim, rozhodne nelituji, problem s wifi jsem odstranil prenastavenim routeru a problikavani menu v pravo dole na display uz taky nepozoruji. Mozna po aktualizaci firmwaru vse ok. U tabletu je bezkonkurencni tloustka a hmotnost. Bracha ma ipad 2 a rozdil je znat. Dnes jsou na trhu uz procesory tegra 3 za dotupnou cenu ale vsechny jsou vetsi a tezsi. Vykonove nepocituju zadne problemy, zvladne bezproblemu full hd. Xoom 2 jsem taky zvazoval, ale jak pisete nema slot na kartu. Ale kartu zatim nemam a ani ji momentalne nepotrebuji, bohate mi staci vnitrni pamet 16 gb. Vydrz toshiby je bezproblemu, nabijim tak dvakrat max trikrat tydne a zapinam ho kazdy den. Samozrejme zalezi na kazdem jak moc bude tablet zdimat, pro me pouziti baterka bezproblemu staci. Designove bezkonkurencni. Za sebe muzu jenom doporucit. Samozrejme obcasny pad aplikace a nebo restart pristroje se deje, ale to bude spis problem androidu. Je to jako z win. taky ze zacatku padali a dnes uz jsou ok :-)
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Děkuji za postřehy, chystám se na ni asi příští týden přes Pixmanii, tam je ta cena přece jen nižší.
Trochu mi bylo líto, že se nadá dobíjet přes USB, ale stáhl jsem si návod a tam píšou, že to lze (nejlépe v režimu spánku) - přes ten systémový nabíjecí kabel, jen místo do adaptéru do zásuvky se dá do USB na počítači.
A co pouzdro?
Našel jsem http://www.gearzap.com/toughcover-leath ... black.html
a pak http://www.epicom.cz/detail-produktu/to ... ase/60558/
kde ovšem je jen jeden obrázek a není jasné, jak to přesně vypadá.
honzap67
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: ned 01. dub 2012 13:59:04
Typ mobilu / ROM: HTC Touch
Tablet: Toshiba AT200-101

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od honzap67 »

Zdravím, originál pouzdro od firmy Toshiba je k vidění třeba na tomto odkazu:
http://shop.gaw.cz/zbozi/toshiba-at200- ... p=z:251917
Jsou tam 3 náhledy. HonzaP
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Díky moc, to vypadá dobře.
honzap67
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: ned 01. dub 2012 13:59:04
Typ mobilu / ROM: HTC Touch
Tablet: Toshiba AT200-101

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od honzap67 »

Ještě jedna drobná informace na doplnění k originálnímu pouzdru TOSHIBA. Na všech náhledech co jsem viděl na webu vypadá jeho barva jako černá. Pouzdro je dobré a funkční, ale jeho barva je ve skutečnosti slovy těžko popsatelná tmavě zlatovo-hnědo-černá (jakoby metalíza). HonzaP
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Tak mám Toshibu doma asi týden, a super. Párkrát mi to na začátku také vpravo dole problikávalo, ale brzy přestalo. Trochu jsem zápasil s kartou, nebyla vidět, ale po druhém přeformátování už to šlape.
Velká spokojenost. A překvapilo mně, jak dobře se píše na Swype klávesnici!
T
Mender
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: pon 11. črc 2011 19:08:37

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Mender »

Chlapi, chystám se na koupi tabletu a zvažuju tuhle Toshibu ( moc se mi líbí ), Samsung Galaxy tab 2, nebo Asus Transformer TF300.

Vy co máte zkušenosti s Toshibou podělte se o aktuální zkušenosti, případně o argumenty proti konkurenci.

A hlavně, už vám Toshiba poskytla ICS?

Předem díky
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Zdravím,
AT200 mám asi měsíc a jsem velmi spokojen, i když ICS stále ještě není :(
Má velmi dobrou konstrukci a působí elegantně, rozměry a váha jsou příjemné.
Kupoval jsem ji přes Pixmanii, což znamenalo asi o 3 000 levněji než v Alze (kde ji opět mírně zdražili :o !)
Asus nebo Samsung jsme měl v ruce pouze v showroomu, (a Toshiba se mi líbí provedením víc), ovšem praktické zkušenosti pro srovnání nemám. Přes microUSB se mi podařilo připojit myš nebo flashku, ale už ne externí HD. HDMI na televizi OK. Výborně se píše na SWYPE klávesnici, kterou Toshiba má včetně podporované češtiny. (Pravděpodobně jde stáhnout něco podobného i na jiné tab s Androidem, tady potěšilo, že už to bylo v základě, protože bych o téhle možnosti možná ani nevěděl.
Kožené pouzdro jsem nakonec objednal z USA, protože tady jsem nějaké pořádné nějak nemohl sehnat (podle mých představ), jinak samozřejmě jsou.

Tomáš
sanktis
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. kvě 2012 14:05:49
Typ mobilu / ROM: android

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od sanktis »

toto zariadenie je super, takto nejak by mal vyzerat skutocny tablet, stihly a lahky ;)
len ta cena...
phenoush
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. bře 2012 7:33:04
Typ mobilu / ROM: SE X10i
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od phenoush »

Zdravim, dnes jsem objevil aktualizaci na ICS 4.0.3 uz ji nekdo ma? Ted ji stahuju tak snad to bude stat za to...
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Také jdu na to :) , to jsem zvědav.
T

Tak stažení i aktualizace proběhly celkem rychle a bez problémů. ;)
phenoush
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 15. bře 2012 7:33:04
Typ mobilu / ROM: SE X10i
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od phenoush »

Tak aktualizace uz je v provozu, sice az na druhe stazeni, poprve to zahlasilo ze nelze overit a automatiky byla smazana. Stahovani trvalo dost dlouho, ale vysledek rozhodne stoji za to! Lepsi plynulost, odezva i rychlost, super. Tak jsem si to nejak predstavoval :-) Navic uz funguje hardwarova akcelerace prokladaneho rezimu videa. Proste prvni postrehy pro me super, rozhodne doporucuju aktualizovat!
honzap67
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: ned 01. dub 2012 13:59:04
Typ mobilu / ROM: HTC Touch
Tablet: Toshiba AT200-101

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od honzap67 »

Taky jsem si stahnul 4 Android. Podobne problemy pri stahovani, ale po nekolika pokusech se zadarilo. Zda se byt stabilnejsi, ale na rozumne hodnoceni je asi brzo. V nastaveni u prenesenych dat se zobrazuje CYKLUS POCITANI DAT. Nevite nekdo, zda se da tento interval manualne nastavit? Diky za info, HonzaP
tom007
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. kvě 2012 13:00:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave II

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od tom007 »

Jak koukám na ten Cyklus počítání dat, tak se dá změnit hranice (rozpětí dat) posunutím dělící čáry (u posledního čtvrtého pole).
Tomas
honzap67
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: ned 01. dub 2012 13:59:04
Typ mobilu / ROM: HTC Touch
Tablet: Toshiba AT200-101

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od honzap67 »

Diky za reakci, to jsem taky objevil, ale jde mi o to, zda se da nejak menit textova informace cyklus pocitani dat nad timto grafem. Na prave stane tohoto policka je i sipka na rozkliknuti menu, proto jsem predpokladal, ze by se cyklus dal nejak manualne nastavovat, ale zobrazuje se mi tam pouze jedna polozka cyklu (konkretne 27.6.-24.7.). HonzaP
surfis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. srp 2012 19:12:45
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od surfis »

Ahoj,

tento tablet patří mezi mé favority hlavně co se týče designu, kovovému tělu a malé hmotnosti. Měl bych prosbu na jednoho z majitelů, aby udělal syntetické testy po aktualizaci na ICS. např. SmartBench 2012, Linpack, Quadrant, AnTuTu. Byl bych vám velice zauzlován.

Díky Dan
Uživatelský avatar
Marek marek
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: ned 01. črc 2012 5:37:30
Typ mobilu / ROM: Samsung ACE 2
Tablet: Toshiba AT200, MPMan MP1024

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Marek marek »

Ahoj, pod ICS 4.03 mi nejdou přesouvat aplikace na SD kartu (Kingston 16GB/class 10). Mám použitý Exfat (plný formát přes PC/32KB na blok), nicméně se volba k přesunutí apky na SD kartu v tabletu prostě neobjevuje. Máte stejný problém ? Nebo jste ho nějak již vyřešili ?
Trošku teda blbá chyba. Jinak pokud je použit pouze fat32, tak nebudou korektně pracovat s SD kartou ani některé zálohovací programy (AppBackup and restore apod.), je opravdu nutné použít exfat a provést formát karty SD v PC (tablet FORMÁTOVÁNÍ SD KARTY NEPODPORUJE - TATO POLOŽKA V NÍM JEDNODUŠE NIKDE NEEXISTUJE ! (kdyby ano, je jasné, že formátuji SD v tabletu))

Jak tedy přesouváte aplikace na SD kartu v ICS, když mi se tato volba v tabletu neobjevuje (tam, kde by měla správně být) ? :shock:
SD karta je 100% v pořádku a tablet také. Kde je chyba ? Myslel jsem si, že Toshiba je kvalitní Japonská značka, ale takové díry...
Ohledně původního 3.2 Honeycombu dotaz: Tam ten přesun aplikací na kartu SD podporován byl ?

Díky za rady a odpovědi.
ICS_Uninstall_1.png
ICS_Uninstall_1.png (71.27 KiB) Zobrazeno 2327 x
Uživatelský avatar
Marek marek
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: ned 01. črc 2012 5:37:30
Typ mobilu / ROM: Samsung ACE 2
Tablet: Toshiba AT200, MPMan MP1024

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Marek marek »

surfis píše:Ahoj,

tento tablet patří mezi mé favority hlavně co se týče designu, kovovému tělu a malé hmotnosti. Měl bych prosbu na jednoho z majitelů, aby udělal syntetické testy po aktualizaci na ICS. např. SmartBench 2012, Linpack, Quadrant, AnTuTu. Byl bych vám velice zauzlován.

Díky Dan

Měřeno v Antutu 3.1.1: 5798 - velice žalostný výsledek. :yes: Ovšem pochybuji, že to měří SPRÁVNĚ ! Podle mne nikoliv ! Demo náročné hry (např. Epic Citadel ) vykresluje zcela hladce a plynule (okolo 32 - 35 FPS). Podle mne Antutu neumí vytěžit s tohoto CPU či grafiky (tabletu) maximum.

Příklad:
Samsung ACE 2 800MHz dual core, 768MB ram = 25FPS v Epic citadel a v Antutu 6100 score
TOSHIBA AT200 1200MHz dual core, 1024MB ram = 35FPS v Epic citadel a v antutu 5798 score

Nějaký error, že ? :yes: Oba dva mají trochu odlišnou grafiku, beru na vědomí, ale ten rozdíl je dost podivný.
surfis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. srp 2012 19:12:45
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od surfis »

Koupil jsem ho na ebay.de v září za slušných 6500Kč (nový se zárukou). Zatím spokojenost veliká :) S ICS chodí tablet velice svižně. Škoda jen absence 3G. To je jediná slabina. Co se týče zpracování, tak jsem zatím neměl v ruce lepší tablet. Jediné věci se bojím a to je, až odejde baterie do věčných lovišť.
Uživatelský avatar
Marek marek
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: ned 01. črc 2012 5:37:30
Typ mobilu / ROM: Samsung ACE 2
Tablet: Toshiba AT200, MPMan MP1024

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Marek marek »

Surfisi: Tak pokud je tam i baterie Toshiba (s čímž jaksi logicky i počítám), tak o baterku bych nějaký ten rok fakt žádnou obavu neměl. Toshiba měla vždy kvalitní a jakostní jak Ni-cd, tak Ni-mh články, li-onky a li-polky budou taky !

Jinak jsem všemožně pídil po aktualizaci na Jelly Bean na náš tablet. Je přislíben. Oficiálně. Ale nikdo neví kdy bude.
http://forums.computers.toshiba-europe. ... adID=67955
http://news.softpedia.com/news/Toshiba- ... 2026.shtml
http://www.tabletguide.nl/23541/toshiba ... droid-4-1/
http://www.androidmarket.cz/android/vel ... alizovano/

Asi něco, jako Samsung v aktualizacích - no prostě jedna velká hrůza. No, raději to nekomentuji, výrobci se o své zařízení starají na jedno brdo :| Tak snad se dočkáme... jednou ;)

P.S. Taky ti nejde přesunout aplikace na SD, ani SD kartu v tabletu naformátovat ?
surfis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. srp 2012 19:12:45
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od surfis »

V bateriích se celkem vyznám. Jistě máš pravdu v kvalitě, ale i tak baterie li-ion případně li-pol mají svojí životnost cca 2 roky. Po dvou letech je jejich kapacita ani né poloviční. Takže počítám, že to řešit budu :) Uvidíme :)
Janostick
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20. bře 2013 22:14:16
Typ mobilu / ROM: Iphone 4
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Janostick »

Zdravím, po včerejší aktualizaci systému mi začaly problémy s wifi. Signál je plný, ale internet (stránky, aplikace, android market, instagram...) se buď načítá neskutečně pomalu nebo se nenačne vůbec. Předtím doslova létal (a na ostatních zařízeních je rychlá). Přiznávám, že předchozí diskuze jsem jen protěl očima, ale nenašel adekvátní radu. Jsem v tomhle směru naprostý lůzr, takže věci typu přenastavení routeru jsou pro mě španělská vesnice. Děkuju předem za případné rady. :shock:
surfis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. srp 2012 19:12:45
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od surfis »

Bohužel jsem asi před měsícem taky aktualizoval a wifi skutečně poslouchá jak chce. Připojí se a odpojí, to udělá několikrát po sobě. Pak chvilku drží a zase vypadne. Docela mě to štve... :(
Uživatelský avatar
Marek marek
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: ned 01. črc 2012 5:37:30
Typ mobilu / ROM: Samsung ACE 2
Tablet: Toshiba AT200, MPMan MP1024

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Marek marek »

Ahoj kluci, mám Android 4.03 ICS. Máte jiný ? Jaký ? Jinou verzi mi to nenajde, zatím, doufám teda.
Jinak s tou wi-fi - dělá mi to taky. Pokud je teda vzdálenější (ne na tu, co mám doma). :)
surfis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. srp 2012 19:12:45
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Toshiba AT200

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od surfis »

Na konci ledna 2013 vyšel update. Ten jsem stáhl a od té doby mi blbně wifi. Mám verzi 4.03.06.5.0005
Uživatelský avatar
Marek marek
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: ned 01. črc 2012 5:37:30
Typ mobilu / ROM: Samsung ACE 2
Tablet: Toshiba AT200, MPMan MP1024

Re: Toshiba AT200 Excite- momentálne najtenší tablet

Příspěvek od Marek marek »

Ahoj Surfisi, to je divné, já mám tohle (viz. obrázek). Divné že ? To jako ten stejný tablet má různé verze ? :?
Přílohy
20130326_232620.jpg
20130326_232620.jpg (74.1 KiB) Zobrazeno 1994 x
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“