Ostatní asijské telefonyDůvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

Cobra píše:
romikus1 píše:tak to je fofr jako blázen, je vidět že slovensko je číně blíž.. :lol: :lol: :lol:
Podľa toho, z ktorej svetovej strany to príde. Lietadlá tuším pristávajú v Bratislave, ale kontajnerové lode z číny po Dunaji nejdu. To ide od západu asi cez Rotterdam a to máte bližšie vy. :)
No ale loď asi není náš případ, to by šlo minimálně měsíc...
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

ja.viper píše:Mate prosim nekdo zkusenosti s timto obchodem
http://www.trustonbuy.com/cubot-a6589-s ... p-950.html

nikde jsem o nich nic nenasel ..
Asi podvodník, eshop zmizel a vybrané peníze s ním. :yes:
http://www.trustonbuy.com
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

no tak to je trochu v p....i. pořád tady opakujeme, aby jste neobjednávali z obchodů, které mají podezřele nízké ceny nebo je nikdo nezná. Jedinou šancí je, že jsi platil přes paypal. :evil: :evil:
takatojama
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: ned 12. srp 2012 20:06:32
Typ mobilu / ROM: HaipaiNoble N7102
Tablet: PiPo UP U1
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od takatojama »

Přispěji se svou troškou,takže
muj asi nejoblíbenější
http://dx.com odsud mám většinou drobnosti,držáky na mobil do auta,nabíječky a pouzdra. Vše zasílano china post,dodací lhůty cca 1 až 2 měsíce :D ale vše vždy v pořádku došlo a kvalita byla obstojná,takový evropský průměr.
http://www.tinydeal.com/ odsud mám zase několik věcí,především napájecí a datové kabely,jeden dokonce svítící,několik pouzder a všelijakých ptákovin,dodáni do cca 28dnů,e-shop je to přehledný,a ceny jsou slušné.Kvalita věcí docela ujde.
http://www.bigboxsave.com/ odsud jsem koupil jeden telefon,jinak nic,nemají na vše poštovné zdarma.Telefon byl výborný ale prodal jsem ho dál.Dodání bylo singapore post za 18 dní.
http://www.pandawill.com/ odsud mám telefon který teďka používám,zatím ho mám krátce tak se uvidí.Dodáni bylo přes singapore post za 8 dní + asi 4dny jim trvalo vyřídit objednávku.Ceny jsou tam slušné,nabídka velká a podpora výborná.
Opravdu se vyplatí kupovat jen přes paypal a tam kde komunikuje prodejce aspoň nějakým spůsobem.Nejlepší je 24h podpora nebo live chat. No a jěště jsem koupil tablet na http://www.chinabuye.com/ ale už bych je nedoporučil,domluva sice byla ale zboží mám nakonec jiné než jsem chtěl,ale aspoň něco.Púvodně jsem chtěl telefon,získal jsem po měsíčním domlouvání tablet.A můj druhý nakup u nich byl 32GB karta micro sd za 480,- a potvůrka je jen 4GB,a na mé dotazy už nějak nereagovali. No zkušenosti s nákupem v číně jsem nejvíce četl tady http://zbozizciny.hys.cz/
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

už jsem někde psal, aby nikdo raději karty nekupoval, protože v mnoha případech dopadnou jako ty. a není to problém prodejců, protože na kartě je většinou napsáno co jste si objednali. :evil: :evil:
MaTToS
Stálý androiďák
Příspěvky: 125
Registrován: pát 08. črc 2011 6:48:49
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od MaTToS »

Cobra píše:Chcem sa ťa na niečo opýtať; prvýkrát si objednávam mobil z číny. Teraz mám čakať, že mi SK pošta pošle nejakú výzvu, že mám na colnici zaplatiť dph, alebo sa o to mám starať ja a ísť tam s traking number pre balík a doplatiť dph. Cena objednávky bola 140€, ale FCT tam dá asi cenu $60.
Sleduj si tracking balika, az dorazi na Slovensko tak tam uvidis ci vobec pojde na colnicu - nie vsetky chodia, a ak aj pride na colnicu tak pockaj ca. 24hodin aky bude dalsi status - môze tam byt ze zasielka bola uvolnena colnicou a je dorucovana na preberaciu postu, alebo ze colnica zacala riesit spor s prijemcom kde colnica posiela vyzvu na dolozenie dokumentov beznou postou obalkou nie doporucene .Ak tam bude status otom ze colnica zacala nieco riesit tak staci si vytlacit tracking a dovalit sa na colnicu BA-Nove Mesto s dokladmi a doplatis DPH + dostanes balicek na tu A4 postou netreba cakat. Zvycajne ak je obsahom balika jeden telefon tak to na colnicu nejde vobec alebo to colnica do 24hodin od prijatia balika uvolni bez doplacania .
Sami odseba ti ziadnu dobierku neposlu bud to uvolnia zadarmo alebo si vyziadaju doklady o zaplateni .
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

romikus1 píše:no tak to je trochu v p....i. pořád tady opakujeme, aby jste neobjednávali z obchodů, které mají podezřele nízké ceny nebo je nikdo nezná. Jedinou šancí je, že jsi platil přes paypal. :evil: :evil:
Neplatil jsem tam nijak, to jsem napsal jen obrazne, ze eshop zmizel i s penezi. Ale ceny tam byly dobre. :roll:
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

dvzd píše:
romikus1 píše:no tak to je trochu v p....i. pořád tady opakujeme, aby jste neobjednávali z obchodů, které mají podezřele nízké ceny nebo je nikdo nezná. Jedinou šancí je, že jsi platil přes paypal. :evil: :evil:
Neplatil jsem tam nijak, to jsem napsal jen obrazne, ze eshop zmizel i s penezi. Ale ceny tam byly dobre. :roll:
aha, takže třeba je pouze chyba někde na straně hostingového serveru, jehož info se tam objeví, ale hlavně že honíme čarodějnice :-(
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

Treba jo a treba ne.
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

no to jsem se teda zasmál, příště piš jasně a stručně chlape :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

No hele, na tom odkazu byl eshop s dost dobrymi cenami a najednou je eshop pryc. To je docela jasna informace.
:grin:
Naposledy upravil(a) dvzd dne ned 03. bře 2013 18:31:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

samozřejmě ,pokud je něco podivně levné, myslím nějak výrazně, NEKUPOVAT!! jedině přes pay pal. :o :o :o
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

No Jiayu G4 asi o 30 USD levnejsi nez na Pandawill. Viz muj predchozi dotaz pred nekolika dny:
dvzd píše:A co ten zde už někým dotazovaný obchod http://www.trustonbuy.com?
Koukal jsem, že tam mají ten mobil Jiayu G4 asi nejlevnější, Basic verze jen 188 USD a Advanced verze 215 USD.
http://www.trustonbuy.com/jiayu-g4-basi ... p-958.html
http://www.trustonbuy.com/jiayu-g4-adva ... p-957.html
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

dvzd píše:No Jiayu G4 asi o 30 USD levnejsi nez na Pandawill. Viz muj predchozi dotaz pred nekolika dny:
dvzd píše:A co ten zde už někým dotazovaný obchod http://www.trustonbuy.com?
Koukal jsem, že tam mají ten mobil Jiayu G4 asi nejlevnější, Basic verze jen 188 USD a Advanced verze 215 USD.
http://www.trustonbuy.com/jiayu-g4-basi ... p-958.html
http://www.trustonbuy.com/jiayu-g4-adva ... p-957.html
pod 200 USD se dá G4 běžně koupit na portálech Aliexpress, DHGate.... na Tmallboxu jej mají za 210 i s dopravou (2GB verze za 260 s dopravou) takže ceny Trustonbuy (mám za to, že jsou bez dopravy, takže plus 30-40 USD za ni) v normě....
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

G4 basic za 188USD na aliexpressu ? to mi ukaž kde, vezmu jich pět.. :lol: :lol: :lol:
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

Někdo zde řekl, že je za 188?
Napsal jsem, že je pod 200 USD, což je....


http://www.aliexpress.com/item/Jiayu-G4 ... 89150.html

za 228 s EMS dopravou
Naposledy upravil(a) patlen dne stř 06. bře 2013 9:33:09, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje máš to v pravidelch ! díky PATLEN
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

napsal jsi na aliexpressu pod 200USD. Tak sem dej odkaz ať nás pobavíš.. :DD :DD :DD
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

K tomu pobavení Ti dám ještě 10 centů navrch :-D

http://www.aliexpress.com/item/Jiayu-G4 ... 89150.html

navíc na Tmallboxu 210 s dopravou určitě není více, než na Trustonbuy za jimi inzerovanou cenu bez dopravy..... Když nechci, tak nevidím? Asi ano....

Tohle vlákno bych zamknul.... kdybych měl brát ohled na každý výtvor paranoie zde, tak nakupuju jen v Datartu.....

Pod pojmem "podezřele nízká cena" si představuji minus 20 a více procent.... a ne 5 USD sem tam....
Naposledy upravil(a) patlen dne stř 06. bře 2013 9:32:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje máš to v pravidelch ! díky PATLEN
dizzy2012
Androiďák!
Příspěvky: 495
Registrován: stř 31. říj 2012 10:29:55
Typ mobilu / ROM: ZTE V987

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dizzy2012 »

No nevim, moc toho ten prodejce z toho linku nenabizi, myslim to co do poctu polozek sortimentu. Ja osobne bych se tomu spise vyhnul, ale proti gustu zadny disputat.
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

tak já ti to trochu osvětlím. tento obchodník nemá žádné hodnocení, pokud zaplatíš, buď na delší dobu peníze neuvidíš (alibaba ti je po čase vrátí, protže obchodník přestal komunikovat), nebo uděláš jen objednávku a s platbou počkáš až je naskladní. V tom případě ti napíšou že se zboží bohužel zdražilo. Nebo tě může potkat další varianta, objednáš a zaplatíš G4 a dostaneš G3. Samozřejmě oni se pak chytnou za hlavu a část peněz ti vrátí(ale mají prodáno), ale tobě zůstane jiný telefon než si chtěl, protože než by si ho posílal zpět, raději ho prodáš. Na aliexpressu platí stejně jako jinde, kupovat pouze od obchodníků, kterí mají pozitivní feedback. Ale o peníze tam nikdy nepřijdeš. Bohužel i tam se najdou podvodníci, sám sem se s tím setkal. Na pravé straně je třeba sledovat jak je hodnocen zákazníky jeho popis zboží, komunikace a rychlost odeslání.
Děkuji za pozornost

:idea: :idea: :idea:
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

hotovyrado píše:
dvzd píše:No Jiayu G4 asi o 30 USD levnejsi nez na Pandawill. Viz muj predchozi dotaz pred nekolika dny:
pod 200 USD se dá G4 běžně koupit na portálech Aliexpress, DHGate.... na Tmallboxu jej mají za 210 i s dopravou (2GB verze za 260 s dopravou) takže ceny Trustonbuy (mám za to, že jsou bez dopravy, takže plus 30-40 USD za ni) v normě....
V tom eshopu trustonbuy byla i moznost dopravy zdarma.
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

dizzy2012 píše:No nevim, moc toho ten prodejce z toho linku nenabizi, myslim to co do poctu polozek sortimentu. Ja osobne bych se tomu spise vyhnul, ale proti gustu zadny disputat.
jasně... najdi mi link na druhý takový levný, my si vymyslíme svoje "ale"....

další

http://www.dhgate.com/10pcs-jiayu-g4-ba ... #s1-6-null

223 i s dopravou FEDEXem... to, že se jedná o odběr 10ks na tom nic nemění... za 230 Ti jeden prodaj.... což odpovídá 200 USD bez pošty..... varovat před evidentními podvodníky ano, ale honit čarodejnice ne... jak píšu výše... podezřele nízká cena je v mých očích u G4 170 a míň...
Naposledy upravil(a) hotovyrado dne ned 03. bře 2013 19:26:55, celkem upraveno 1 x.
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

romikus1 píše:tak já ti to trochu osvětlím. tento obchodník nemá žádné hodnocení, pokud zaplatíš, buď na delší dobu peníze neuvidíš (alibaba ti je po čase vrátí, protže obchodník přestal komunikovat), nebo uděláš jen objednávku a s platbou počkáš až je naskladní. V tom případě ti napíšou že se zboží bohužel zdražilo. Nebo tě může potkat další varianta, objednáš a zaplatíš G4 a dostaneš G3. Samozřejmě oni se pak chytnou za hlavu a část peněz ti vrátí(ale mají prodáno), ale tobě zůstane jiný telefon než si chtěl, protože než by si ho posílal zpět, raději ho prodáš. Na aliexpressu platí stejně jako jinde, kupovat pouze od obchodníků, kterí mají pozitivní feedback. Ale o peníze tam nikdy nepřijdeš. Bohužel i tam se najdou podvodníci, sám sem se s tím setkal. Na pravé straně je třeba sledovat jak je hodnocen zákazníky jeho popis zboží, komunikace a rychlost odeslání.
Děkuji za pozornost

:idea: :idea: :idea:
Tohle je pouze hypotéza a spekulace.... živím se obchodem s Čínou několik let a několikrát jsem risknul prodejce s nulovým obratem, nikdy jsem nebyl vyšplouchnut... je to právě naopak (na DGH)... aby se nováčci uchytili, začínají s nízkou cenou a postupem zdraží, nazývat je paušálně podvodníky je unfair
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

já jsem přece nikoho nenařkl. jen radím postupovat velmi opatrně a raději počkat na první zpětnou vazbu. toť vše. :mrgreen: :mrgreen:
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

jasně, já zase chtěl říct, že plus minus 5 doláčů není nic.... podezřele nízká cena je 20 pct a víc a těch 200 USD plus doprava je fakt reálná cena za G4.... Minimálně na Tmallboxu 210 s dopravou je za pusu, a Tmallbox je dobrý shop....
Naposledy upravil(a) patlen dne stř 06. bře 2013 9:32:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje máš to v pravidelch ! díky PATLEN
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

Ale na trustonbuy byl Jiayu G4 za 188 USD i s dopravou zdarma. To je o 30 USD mene nez na Pandawill.
Naposledy upravil(a) dvzd dne ned 03. bře 2013 19:38:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 »

jasně, já to tady píšu pro jiné věci. Jestliže s nimi obchoduješ, stejně jako třeba já, pokud budeš mít někde zabukované prachy, nebo o část přijdeš, nic tak hrozného se neděje. Ale je tady spousta lidí, kteří na to sotva ušetří a samozřejmě se bojí aby dostali to co chtějí. A kvůli nim to tady píšu, aby byli opatrní. nic víc :) :)
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

dvzd píše:Ale na trustonbuy byl Jiayu G4 za 188 USD i s dopravou zdarma.
13 procent minus Tmallboxu se Ti zdá "podezřele nízká" cena? Předpokládám, že marži mají obchodníci mnohem vyšší, takže je to stále s rezervou v normě....

romikus > jasně, v obecné rovině máš pravdu, jenže zde je evidentní pokrytectví ve smyslu, že se řeší každý cent ušetřený na nákupu a o*ebaný při placení DPH a cla, na druhou stranu je minus pár drobných záminkou k nálepce podvodníka! Já, ani Ty nevíme, co ten Trust on buy proved.... zda je jen problém v hostingu, zda jsou na jiné doméně atd... Nikdo s nimi nemá žádné zkušenosti, ale od stolu není problém je odsoudit a dát jim štráf! Ty jako obchodník bys tohle měl taky chápat z této strany....

Pokud se někdo klepe strachy, tak Datart, nebo Okay je v každém nejen okresním městě.... ale ušetřit polovinu ceny proti nim na staně jedné a mít stejné jistoty na straně druhé, to se prostě neslučuje... Perpetum mobile totiž fakt neexistuje... a to je celé... Je to každého boj....
Naposledy upravil(a) hotovyrado dne ned 03. bře 2013 19:46:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd »

A existuje tu nekdo, kdo mel s tim obchodem trustonbuy nejaky uspesny obchod?
Ja kdybych chtel byt podvodnikem, tak nabizim jen iphone, tihle zakaznici jsou asi nejtupejsi. :lol:
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od hotovyrado »

Odpovím otázkou....

Existuje zde někdo, kdo by s tímto obchodem měl nějaký NEúspěšný obchod?
Naposledy upravil(a) patlen dne stř 06. bře 2013 9:31:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje máš to v pravidelch ! díky PATLEN
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“