Pokec!!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

!!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

Všechny Vás zdraví,
po domluvě se SUPem (pro ty, co zatím stále neví administrátorem ;) ) jsme se domluvili, že můj kryt v soutěži o nejlepší kryt bude reprezentovat androidforum. Nedivte se, že tam není žádný obrázek androida (nějakou dobu už soutěžím a nepočítal jsem stím). Nepůjde ani tak o reprezentaci jako o to, že pokud vyhraje nějaké místo půjde podstatná část výhry na chod tohoto fora (tj. pro nás všechny i pro ty, kteří nemají třeba jako studenti možnost přispět a chtěli by) - teď máte možnost! - stačí hlasovat a rozesílat ostatním přátelům, ať hlasují!

Prosíme Vás tedy všechny o hlas - POZOR ZMĚNA! - Nyní se musíte zaregistrovat, aby se nedalo podvádět a čekání na potvrzení je do 24hodin po registraci. Dále, pokud vyhraji vylosuji jednoho člověka, který získá jeden telefon HTC Tattoo! Při registraci navíc získáte možnost vyhrát i druhý telefon přímo od pořadatele soutěže! Takže hlasujte, rozešlete to pokud máte tu možnost všem známým - Facebook, ICQ, .. ať se registrují a hlasují, třeba vyhrajeme! ;) Soutěž končí koncem měsíce března.

PRO KDYT HLASUJTE ZDE: http://www.tattoomyhtc.cz/detail/1240

VZHLED KRYTU:
Obrázek
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Tattoo soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT ANDROIDFORA

Příspěvek od Supík »

Já bych k tomu jen dodal, že případný podíl na výhře by šel z části na lepší disky na kterých beží AF. (mám už na ně přispěno cca 700kč přes donation button) Chtěl bych koupit dva nové SAS disky 10k/150GB, tak bych rád na ně sehnal cca další 2 tisíce jako poměrný příspěvek. Za další část penízků by se udělal prima sraz a zbylé penízky by se dali jako soutěžní motivace pro tvůrce android sw. Nejprve musí ale NFix vyhrát :) takže hlasujme ;)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - HTC Tattoo soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

ZMĚNA V HLASOVÁNÍ... NYNÍ JE CELKEM VELKÁ MOŽNOST, JAK VYHRÁT A TÍM PODPOŘIT KOMUNITU - VIZ. PRVNÍ PŘÍSPĚVEK! ;)
Uživatelský avatar
pic
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: ned 25. říj 2009 20:37:25
Typ mobilu / ROM: Nokia 6303
Tablet: Asus MeMO Pad HD7
Rom: Originál

Re: !!ZMĚNA - HTC Tattoo soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT ANDROIDFORA

Příspěvek od pic »

kepak jsou ty komenty? doporucuji z nazvu odstranit slovo "otevrena", lec bylo tu zamceno a ted i cenzura ;)
2009: htc click, 2.3 ROM: CM Gingerbread (darováno)
2013: Asus HD7, 4.2.4. ROM original
Na telefonování: Nokia 6303i (vykoupaná v moři)
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - HTC Tattoo soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

Smazal jsem je, abych mohl upravit první topic a otevřít to tady. A tentokrát všem doporučuji normální diskuzi a žádný flame!
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Tattoo soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT ANDROIDFORA

Příspěvek od ge0rge »

Sup píše:... mám už na ně přispěno cca 700kč přes donation button...
martine jen maly velky tip ... kdyby pod tim donate buttonem byl progress BAR ukazujici na co se vybira a jaka pomerna cast z toho uz je vybrana bylo by to mnohem vic nez jen 700, tim jsem si jisty :-)
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

ge0rge - to by byl určitě skvělý nápad, viděl jsem to kdysi u andnav webu. ;)
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od ge0rge »

ano. Jde o to ze nejaky takovy progressbar = fundraiser
Obrázek
= mivaji vsude kde opravdu chteji neco vybrat ... nejtypictejsi pripad je Wikipedia ktera tak vybira miliony dolaru no a z tech mensich projektu se to ujalo napriklad v OpenTTD, do chvile nez zavedli progress bar to nebylo nic moc a potom co zkusmo zavedli progress bar a pod nim cilovy ucel, se prizpevky hrnuly tak rychle ze to "udajne nestlihli ani vcas ukoncit" a pretahli progress bar o cca 50 liber :-) ... za 3 dny tenhle malickej projekt vytahnul progressbar pod donate buttonem na cilovych 400 liber. O hodne rychleji nez jaka byla ocekavani. Od te doby z toho udelali tradici ... ale je na tom i dnes videt ze kdyz progress bar dotahuje na neco uziteneho prichazi dotace opravdu rychleji nez kdyz pod DONATE buttonem neni uvedeny ucel.
Uživatelský avatar
s0uky
Čestný Androiďák
Příspěvky: 471
Registrován: úte 23. zář 2008 22:11:19
Typ mobilu / ROM: dotykac
Twitter: s0uky

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od s0uky »

Nechapu, ze muze nekdo hlasovat pro tenhle kryt http://www.tattoomyhtc.cz/detail/7863 dyt ja naprosto ohavnej...
"6 hvězd září, 5 rychlostí řadí, 4 gumy sviští, 3 diferenciály pracují, 2 litry křičí, 1 turbo tlačí..."
To je to co dělá ze Subaru all-wheel-drive.
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

s0uky - ono se to řeší, několik lidí psalo na vedení a podobně a nikdo na tohle nereaguje. napiš jim s jakýmkoliv jiným krytem a ozvou se během dne.. ono jde o to, že tenhle kryt si za den nabral 800 hlasů a druhý den dalších 600 což je nesmysl, když musíš čekat 24hodin na registraci jednoho mailu tj jednoho hlasu.. bude to někdo známý od pořadatele - onen Blem se i chvástal (podle diskuze této soutěže na FB), že zná lidi, co dělali web a že to předem vyhraje ještě v době, kdy ani nebyl jeho kryt schválen.. dokud nebyla registrace na mail, tak měl asi 20 000 hlasů během 3 dnů, teď je zase první během 2... není k tomu co dodat... nemluvě o krytech, co jsou na 3, 4, 6 místě - přede mnou a za mnou - není to práce autorů takže v soutěži nemají co dělat ale budiž.. a ten první je brush (štětec) do photoshopu, takže podvádí a ještě nemá ani svůj výtvor.... hold, vítejme v České republice...

Já už jsem tohle hlasování vzdal, protože soutěžím se svým výtvorem, mám poctivé hlasy ale najednou se tam objeví lidé, kteří nemají vlastní výtvor a ještě jim to tam skáče jak.... :roll: už nemám co dodat.. (maximálně to, že když na tohle upozorníte vedení, tak Vám odepíšou, že to řeší ale nic se neděje..)
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od PL113 »

Tak stačí napsat podmět na ČOI nebo něco podobného a je to...nekalá soutěž jak vyšitá, protože jsem se tam koukal před 2 nebo 3 dny a dotyčný kryt tam vůbec nebyl! Hlavně že je tam od 8/3/10...
Nebo prostě napsat na mobilmanii jak je celá soutěž zmanipulovaná a nedůvěryhodná! Ty by s tím mohli něco udělat, protože to není jejich akce (nebo je?).
Naposledy upravil(a) PL113 dne čtv 25. bře 2010 11:52:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od cryingfreeman »

no nFixov kryt tiež nepatrí k najkrajším, ale hlasov má dosť 8-) takže asi za tými ostatnými krytmi stoja podobne skupiny ako táto tu na fore :D

proste neide o to určiť najkrajší kryt(ten určí až ta odborná porota z HTC) ale vyhrať prachy
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
Wexter
Droid
Příspěvky: 2147
Registrován: ned 17. kvě 2009 7:47:35
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Bydliště: Frýdek
Kontaktovat uživatele:

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od Wexter »

tak to čumím ... restartujou soutěž kvůli podvodům a hned se objeví další debílek, co podvádí ... doufám, že se na to příjde a dotyčný bude řádně potrestán !
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

cryingfreeman - ano, nepatří k nejhezčím a v zdejší komunita mi dala tak 20 hlasů - zbytek mojí fanoušci na FB, kde mám přes 2500 a známý přes ICQ atd... je to o tom kdo zná kolik lidí a kdo zaregistruje kolik mailů.. je to strašná blbost na jednu stranu, protože si člověk zaregistruje kolik mailů chce a pak stačí podvádět... nechápu význam, proč ona porota vybere jen 1 kryt ... porota měla vybrat první 3 ceny a 1 měl vyhrát z hlasů. Kdo ví, proč to udělali naopak .. nemluvě o tom, že můj kryt je má práce ještě se známým ze zahraničí.. celkem by mě zajímalo kdo z nich může svůj výtvor podložit PSD (photoshop formátu) ve vrstvách, nemluvě o originálním photoshopu :lol:

Wexter - soutěž nebyla restartována, ale smazali všechny hlasy, které nebyly dány reg.uživateli. Taková změna v hlasování v průběhu soutěže není úplně normální :DD a změnili to ASI právě kvůli onomu Blemovi, který měl během 2 dnů 20 000 hlasů.. a nyní je zase 1... jak říkám je to podvod a všichni se o tom baví na FB teto soutěže...
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od cryingfreeman »

no áno, ale tiež dostal tvoj kryt hlasy len po známosti po tom čo si to rozoslal...proste nikdy to nebude o tom vybrať najkrajší kryt, keď tam dali takú cenu, tak sa nedá čuduvať aké kryty sú na prvých miestach 8-)
Naposledy upravil(a) cryingfreeman dne čtv 25. bře 2010 12:06:38, celkem upraveno 1 x.
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

jj, právě proto nechápu, proč to neudělali naopak s tou porotou... ;) ale je na oko viditelné, že ten první je totální nesmysl..
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od cryingfreeman »

jj...úplne jednoduchý...asi má viac priateľov na facebooku :lol:
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

Na FB má 24 přátel :D a v jeho skupině to není ani 1x umístěno.. neboj se, mám to vše prolezlé :DD stačí zadat link do google ;) ;)
Uživatelský avatar
pic
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: ned 25. říj 2009 20:37:25
Typ mobilu / ROM: Nokia 6303
Tablet: Asus MeMO Pad HD7
Rom: Originál

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od pic »

kdyby udelali, ze vyhraje ten koho navrh si objedna udelet vice lidi, meli by po problemech, kdo by chtel boostovat uz by ho to neco stalo a hlavne lidi by si neobjednavali takovej hnus ;)
2009: htc click, 2.3 ROM: CM Gingerbread (darováno)
2013: Asus HD7, 4.2.4. ROM original
Na telefonování: Nokia 6303i (vykoupaná v moři)
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od cryingfreeman »

nj tým by to vyriešili, miesto 10 000 hlasov u víťazného krytu by stálo 12 objednáviek :DD
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: !!ZMĚNA - Soutěž - HLASOVÁNÍ PRO KRYT NA PODPORU ANDROIDFORA

Příspěvek od nFiX »

Uvidíme, jak to nakonec dopadne ;) každopádně v které soutěži na internetu se takhle nedá podvádět :-/
Odpovědět

Zpět na „Pokec“