PokecZbohatnutí na novém startupu

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Zamčeno
unitedstates
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. bře 2013 0:14:24
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus 4
Tablet: Asus Transformer

Zbohatnutí na novém startupu

Příspěvek od unitedstates »

Zdravím Vás,
na internetu jsem našel údajně revoluční projekt na vydělání peněz. Jediný ve svém oboru, startuje se prý do měsíce.

Co si o tom myslíte? Já jsem do toho šel, za pokus nikdo nic nedá.

Tady je odkaz : www.JoinSomethingNew.com



Za registraci nic nedáte, maximálně můžete zbohatnout :)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zbohatnutí na novém startupu

Příspěvek od ludekbrno »

NeSPAMuj! Zase další vějička na hlupáky.

A neklikat na odkaz, ať tomu SPAMerovi nepřidáváte zisk!!!!!!!!!!!!!!

Jestli se tam chcete podivat, tak přes clipboard.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
unitedstates
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. bře 2013 0:14:24
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus 4
Tablet: Asus Transformer

Re: Zbohatnutí na novém startupu

Příspěvek od unitedstates »

No ... Jinak než přes ten odkaz se tam regnout nejde, protože je potřeba zvací kód...
Podle mne to není špatné... Má v tom prsty čech, kterej je celkem uznávanej, myslím si, že to šanci má. Škoda že si o tom nepřečtete něco víc, než začnete jen hlásit že to je SPAM atd ....
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zbohatnutí na novém startupu

Příspěvek od ludekbrno »

Startupy nezačínají tak, že se hledá hromada lidí z davu. To se kutí někde potají a až to funguje, tak se to spustí. Toto je podle mě pyramida.

Jo a neexistuje jediný důvod, proč by se do něčeho takového mělo registrovat přes nějaký zvací kód konkrétního člověka. Tedy jeden existuje, že je to pyramida a on z toho má provizi.

Doporučuji moderátorům smazat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
unitedstates
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. bře 2013 0:14:24
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus 4
Tablet: Asus Transformer

Re: Zbohatnutí na novém startupu

Příspěvek od unitedstates »

Ano, nabíráte pod sebe lidi... Jediná věc, která je známkou pyramidy. Ale neplatíte žádné vstupní poplatky. Jediným důvodem je potom hromadné spuštění a propagace služeb...

V online podnikání jsou lidi to hlavní... Bez lidí by to nešlo... Systém nabírání lidí pod sebe ostatní motivuje k šíření.
Další možností je obrovská mediální kampaň, ale proč to dělat draze, když to můžou šířit sami uživatelé - stejně jako já? Nikdy jsem do ničeho jiného nevstoupil, protože vím, že to nikam nevede. Toto je ale systém, který fungovat bude, hodně jsem o tom četl a určitá díra na trhu tu v tomhle oboru je :)

Schválně jak se budete tvářit po spuštění ;)
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbohatnutí na novém startupu

Příspěvek od unavix »

Takže zatím to zamknu. Na webu nemají žádné relevantní info o co jde. Pokud mi autor vlákna pošle do sz do středy dostatek relevantních informací které by se pak dali doplnit do prvního postu a prokáže se, že to není skrytá reklama nebo podvod na lidi tak vlákno zůstane. Pokud nic nepošle tak toto vlákno v udaný čas smažu.
Pokud k tomu má kdo co říct tak prosím SZ.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Zamčeno

Zpět na „Pokec“