Sony Xperia Miro - Obecná diskuzeProblem s mms Xperia Miro

Odpovědět
petec
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. úno 2013 17:19:00
Typ mobilu / ROM: sony xperia miro

Problem s mms Xperia Miro

Příspěvek od petec »

Zdravim. Uz dlhsiu dobu sa snazim prijat obrazok cez mms ale stale sa mi to nedari aj ked mam vsetko nastavene podla operatora Orange. Ked mi niekto posle mms pride mi len sprava s tymto znenim: Image attachment(s) deleted from the message to adapt to your device capabilities.
Bol so s tym aj v Orange, venoval sa mi tam asi 30 min no vysledok bol ze vsetko je spravne nastavene aj u operatora aj v telefone no nevedel co s tym. Ked do telefonu dam kartu od O2, vesetko funguje tak ako ma. Neviem, co ma Orange za nastavenie.
Prosim o radu, ako by som to mohol spojazdnit. Dakujem za radu.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Problem s mms Xperia Miro

Příspěvek od LivArt »

Není ta mms větší než 300kB?
petec
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. úno 2013 17:19:00
Typ mobilu / ROM: sony xperia miro

Re: Problem s mms Xperia Miro

Příspěvek od petec »

To iste robi aj s obrazkom mensim ako 300k. Ked poslem obrazok na xperia J tam to funguje.
markimark
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06. dub 2013 10:20:59
Typ mobilu / ROM: sony xperia miro

Re: Problem s mms Xperia Miro

Příspěvek od markimark »

zdravim vas, mne robi to iste. mam novy mobil a vypisuje mi tu istu hlasku ? uz vieme co s tym ? :D dakujem za radu
petec
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. úno 2013 17:19:00
Typ mobilu / ROM: sony xperia miro

Re: Problem s mms Xperia Miro

Příspěvek od petec »

Zatial som zistil nasledovne:
- ked nastavim pristupve body Orange Internet, Orange wap a Orange mms vtedy mms funguju, ale ptijat sa daju iba obrazky do velkosti asi 30kB. Pri vacsich vzdy hlasi, ze priloha bola vymazana. Na Xperia J prejdu pri to istom nastaveni aj obrazky velkosti 170kB. Toto mam odskusane.
- vymazem pristupove body Orange Internet aj Orange wap a necham si iba Orange mms. mms idu odosielat aj prijat.
- Na druhy den vsak mms sa nedaju ani odoslat, ani prijat. Napise, ze sprava je vo fronte na odoslanie a napise, ze spravu sa nepodarilo odoslat a odosle sa, ked bude sluzba k dispozicii.
- u operatora nemam aktivovany internet na Xperia J a preto tam mam nastavene vsetky pristupove body teda aj internet aj wap, ale na Xperia miro je aktivovany internet preto to tam vypinam. Rovnako to vsak funguje na obidvoch telefonoch akurat na Xperia miro ide prijat iba obrazok do 30kB.
- po vypnuti a zapnuti telefonu na druhy den mi opat ide odosielat mms aj prijat.
Neviem preco to je takto.
Ked dam do telefonu Sim kartu od O2 vtedy vsetko funguje, teda aj odosielanie aj prijimanie a dokoca da sa prijat aj mms s obrazkom velkosti asi 450kB. Uz som z toho zufaly.
spectator
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. lis 2014 15:07:37
Typ mobilu / ROM: huawei g620s

Re: Problem s mms Xperia Miro

Příspěvek od spectator »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2298340

Tu je to poriesene, je to problem u operatora, volajte na linku operatora
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Miro - Obecná diskuze“