ProduktivitaProfily s časováním bez rootu?

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

amy89
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: úte 07. zář 2010 17:29:49
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od amy89 »

používám Setting profiles, jak mám výše napsáno:D..ale právě nevím jak tam nastavit to vyhledávání, zda je dostupná sít...
cenda
Stálý androiďák
Příspěvky: 220
Registrován: úte 12. led 2010 18:04:28
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A
Bydliště: Plzeňsko

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od cenda »

Promiň jsem slepej :)
Tak zkus nastavit podmínku pro polohu pomocí gps, třeba s poloměrem 100-250m a k tomu podmínku s SSID, tak že musí platit obě současně. Jestli si ta aplikace pomáhá při zjišťování polohy pomocí wifi tak by to mohlo fungovat. Celé pravidlo musí mít vyšší prijoritu než ostatní co ovládají wifi.
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen
amy89
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: úte 07. zář 2010 17:29:49
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od amy89 »

stále nic..divny...zkoušela sem dát do podmínky - lokaci podle gps, podle sensoru i SSID a nic...mám tam nastavenej jen tento profil, další profil nemám
davon
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: úte 09. srp 2011 18:38:28
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od davon »

martinX píše:..........
Ale k profilům. Potřebuji manuálně ovládané časové profily. Nikoli automatické chování podle pevne nastevných situací, ale plne manuální oládání, jako to uměla Nokia. Tedy abych se řekněmě od teď dal na 2 hodiny tichý režim, který by se mi poté sám zpět přepnul na standartní zvonění. Našel jsme jen Setting Profiles.......
Může mi prosím někdo pomoc???!!! Mám LG P500. Díky.
Rad bych se vratil k tomuto prispevku, muj pozadavek je skromny. Nastavit si casovany BT pred nastupem do auta. Proste klepnout na display a nastavit bud BT na treba 30 min, pote aby se automaticky deaktivoval. Uz jsem se nekde ve vlaknech ptal, ale asi ve spatne sekci, netusim :( Poradi nekdo s takovym jednoduchym nastavenim ci aplikaci? Prechazim z WM a tam mi to hodne vyhovovalo. Jedine co bylo minus, ze nejdele slo nastavit 30 minut... Dekuji!
cmis
Stálý androiďák
Příspěvky: 159
Registrován: stř 08. pro 2010 15:06:55
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od cmis »

přesně toto umí Setting Profiles http://www.appbrain.com/app/setting-pro ... z.profiles
Samsung Galaxy Nexus
davon
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: úte 09. srp 2011 18:38:28
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od davon »

Staci neplacena verze na muj pozadavek, nebo musim placenou? diky!

EDIT: stahl jsem verzi lite, tudiz neplacenou, vytvoril si profily, na noc si dal casove vibracni, s tim, ze se mi ranoé v 6:20 prepne na normal, kdyz jsem sel z dovova, schvalne jsem to sledoval, prepl se, ALE, jedno velke ALE, rozhodil vibrace i zvuk u sms tak, ze to ani po znovunastaveni, odinstalaci settings profiles uz nerozchodilo, proste prestal jit zvuk zpravy a i vibrace... Takze doslo na reset na tovarni nastaveni a 2 dny hrani a instalovani jsou v kopru!!!
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od sinco »

Mam dotaz ohledne Phone Weaver. Pri prepnuti z rezimu Flight na Den se mi ukazal dialer, ciselna klavesnice kde jsem mohl zadat pin sim karty. Z nejakeho duvodu to ten nenaskoci. Nemam jak zadat pin. Zatim jsem to obesel ze jsem tam zadal pin natvrdo. Ale rad bych, jako bezp. pojistku bych tam ten pin zadaval rucne. Pokud foun vypnu uplne a pote ho zapnu tak se mi klavka na zadani pinu normalne ukaze. Ale pri zmene profilu z Flight na Den ne. Jde to nejak "opravit"? Dekuji
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
ZdPo
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 10. srp 2010 6:07:33
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od ZdPo »

Jen pro zajímavost k přepínání profilů existuje například ještě Llama - Location Profiles http://www.appbrain.com/app/llama-locat ... ebab.Llama, velmi podobné Setting Profiles. Třeba pomůže.
Uživatelský avatar
madmojo
Stálý androiďák
Příspěvky: 240
Registrován: čtv 02. kvě 2013 7:14:09
Typ mobilu / ROM: OP5-official rooted
Mobil 2 / ROM: SGN4-oficial
Rom: slimroms.org
Bydliště: Kdyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od madmojo »

Dobrý den,
potřebuji poradit měnič profilů, který umí vypínat vyzvánění pro jednotlivé skupiny kontaktů.
Na noc chci vypnout zvonění atd. u všech skupin kontaktů kromě skupiny Rodina. To znamená že přes noc se mi nikdo nedovolá kromě lidí ze skupiny rodina.
Umí toto Tasker? nebo jiný program?

Děkuji za pomoc.
rose263
Stálý androiďák
Příspěvky: 167
Registrován: sob 24. pro 2011 23:11:37
Typ mobilu / ROM: S10+

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od rose263 »

Já na to používám Handy Profiles
LiborP
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: úte 10. kvě 2011 23:17:31
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od LiborP »

Jo, Tasker by to měl umět, akorát to správně zapsat. V čase od-do ztlumit hlasitost vyzvánění na 0, pak testovat příchozí hovory na vybranou skupinu kontaktů, pokud je skupina povolená, tak zvednout hlasitost vyzvánění na 4.
Jinak bez "programování" to umí EasyProfiles (Pro) od SmartDyne.

madmojo píše:Dobrý den,
potřebuji poradit měnič profilů, který umí vypínat vyzvánění pro jednotlivé skupiny kontaktů.
Na noc chci vypnout zvonění atd. u všech skupin kontaktů kromě skupiny Rodina. To znamená že přes noc se mi nikdo nedovolá kromě lidí ze skupiny rodina.
Umí toto Tasker? nebo jiný program?

Děkuji za pomoc.
Uživatelský avatar
Žulda
Androiďák!
Příspěvky: 336
Registrován: ned 06. čer 2010 21:00:39
Typ mobilu / ROM: Xperia XZ1 Compact
Tablet: Nexus 7 II 2013

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Žulda »

Pokud vím a zkoušel jsem, neumí Tasker tuto kontrolu proti skupině, ale jen jednotlivým kontaktům. Ale moc rád bych se pletl ;)
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“