Prestigio MultiPhone 4055 DUO - obecná diskuzePrestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Mozna nastupce 4040. Dostupnost asi duben. Cena asi jako u PAP4040 ted max 4000,-

4" TFT 800x480
MTK6577 2x 1,2GHz
512MB RAM
4GB
Android JB 4.1
Dual SIM
WIFI/BT/GPS/3G
SDHC/SDXC
baterie 2500 mAh

http://prestigio.katalogmobilu.cz/mobil ... e-4055-duo

Obrázek

ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) negrbob dne sob 18. kvě 2013 18:27:04, celkem upraveno 2 x.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Adam-Androiďák »

Tych modelov u Prestigia niak pribuda, toto vyzera parametrami podobne ako 4322Duo. Zase to ma ale asi 2 chyby: 512 mb Ram, tipujem že TFT displej keby to bolo IPSko určite by to bolo známe.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Tak si snim od patku hraju a je fajn :-) rychlejsi 4040 se silnejsi baterkou s JB 4.1 . A hlavne uz ma ruchovy mikrofon. :-)
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
yareck
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 14. pro 2010 21:59:23
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od yareck »

Tak jak to zatim vypada s tim founem? mam v planu do nej taky jit :D
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Vypada to super, jen zatim ve dvou lidech testujeme baterku jak to bude z vydrzi. :-) aktualni stav j ajsem nekde na 2,5dnech. bezne firemni volani, wifi. Kolega jen volani jen volani sem tam sms vydrz kolem 4dni. ale je to moc kratka doba dela nejaky zaver. jeste to chce tak tyden. Ale klidne bych si troufl rict ze s beznym pouzivani s 3G to pod dva dny nepujde.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
reku
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: ned 06. úno 2011 23:53:42
Typ mobilu / ROM: L

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od reku »

negrbob - displej asi není IPS, že?
Odpovídá fyzicky velikost baterky? Aby to nebylo jak u některých číňanů jen nápisem a jen nějakou to stovkou mAh na víc....
Jaké to dělá foto?
A můžeš nafotit ten foun? Na internetu jsem nic nenašel.
Či nějakou mini recenzi. Určitě to pomůže i ostatním. Díky.

Pokud bude ke 3000 korunám v nějaké akci, bude dobrý.... Za 4000 korun s 512MB a neIPS displejem je nic moc.... Ta baterka to nezachrání.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Taktak nema IPS. Jinak ta baterka je 2x delsi nez u ostatnich Prestigii. Chtel jsem neco sesmolit ale nestiham takze asi az o vikendu :-)
Jinak dnes mi dorazi 4322 - http://androidforum.cz/post529971.html? ... 22#p529971

Tak je testnu oba najednou. :-)
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Jango
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: úte 16. dub 2013 17:36:51
Typ mobilu / ROM: Galaxy mini

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Jango »

Negře, měl bych na tebe prosímtě pár otázek :-))
Jak svítí led dioda, dá se f pohodě použít jako baterka?
Vidíš nějaké omezení v NE-IPS display?
Jak to je se softwarovou podporou? Vypadáto že od Prestigia jsi měl už více telefonů.
Narazil jsi za tu chvíli na nějaké nedostatky? Stačí jenom v bodech, žádnou recenzi od tebe nečekám, jen nějak v pár bodech jeslti jsi na něco narazil :-)
Na alze ho mají za 3900, uvažuju nad ním nebo nad Gigabyte Rio.
Prestigio- dvoujádro 1,2, grafika 531, velká baterka, android 4.1.
Rio- dvoujádro 1,0 , adreno 203, IPS, menší baterka, ale o 500 levnější.. Stejně se mi parametrově víc líbí Prestigio :)
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Jak svítí led dioda, dá se f pohodě použít jako baterka?
Svitil jsem si stim v noci do motoru kdyz jsem hledal vicko k ostrikovacum a sviti v pohode :-)
Vidíš nějaké omezení v NE-IPS display?
Prijde mi ze je malo podsviceny (nemyslim rovnomernost ale spis ze jas i na plne nastaveni malo sviti)
Jak to je se softwarovou podporou? Vypadáto že od Prestigia jsi měl už více telefonů.
Podpora v pohode zatim jsem nenasel nic cim trpi ostatni telefony.
Narazil jsi za tu chvíli na nějaké nedostatky? Stačí jenom v bodech, žádnou recenzi od tebe nečekám, jen nějak v pár bodech jeslti jsi na něco narazil :-)

Rio v porovnani se 4055 vypada daleko lip po design strance. Co se tyce HW tak plus pro Rio je jen ten IPS.

Jinak interni uloziste pro aplikace je 1GB.
Podporuje i micro SDXC. Testoval jsem svuj 64GB Kingston.
Antutu neco kolem 7500 bodu v aktualni verzi.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Jango
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: úte 16. dub 2013 17:36:51
Typ mobilu / ROM: Galaxy mini

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Jango »

Díky moc za odpověd,
ten display přežiju, beztak to bude lepší než co má můj dosavadní galaxy mini :DD
nejspíš teda do něj půjdu, potom bych se taky podělil o zkušenosti ;)
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Tak nekolik poznatku po par dnech testovani:

Prijde mi ze vsechno funguje coz mi prijde podezrele :-)

Zatim me osobne stve ze nema notifikacni diodu na kterou jsem si u 4500 celkem rychle zvykl :-(
Slabsi podsviceni u ktereho neni moznost nastavit automatiku, lze nastavit jen ve trech stupnich.
Displej jinak ze to je TFT ma celkem dobre pozorovaci uhly az na pohled shora to neni videt skoro nic.
Nepodporuje OTG
Vydrz zatim neresim je to moc kratce a furt se v nem stouram nicmene pod 1den se nedostanu.

Obsah baleni:
Telefon,baterka, kozene pouzdrou, sluchatka, AC adapter 5V -550mAh, USB kabel, pak nejake knizecky.

Testovaci fotky + video z pristroje na default nastaveni: http://ulozto.cz/xpvs1TTd/pap4055foto-video-zip

Foto telefonu s baterkou (Foceno PAP4322):
Obrázek
Obrázek

Android Asistent:
ObrázekObrázek

Antutu a Quadrant
ObrázekObrázek

Specifikace:
ObrázekObrázek

Podpora SDXC ( testovan Kingston 64GB SDXC10/64GB:
Obrázek
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
reku
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: ned 06. úno 2011 23:53:42
Typ mobilu / ROM: L

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od reku »

negrbob - dík za foto. ALE - chtělo by to ještě jednou s nastavením foťáku na 5Mpx. Bude určitě 5 Mpx, protože ty tebou focené v 8Mpx jsou hodně mizerné, budou softwarově dopočítané.
Tak pokud máš čas, tak ještě prosím jednou - 5Mpx....
Kaje
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:41:10
Typ mobilu / ROM: prestigio 4055

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Kaje »

Při koupi mě prodejce přesvědčoval, že kožené pouzdro není dodáváno ke všem 4055-tkám. Bylo součástí Vašeho balení? Ve všech recenzích čtu, že je součástí dodávky.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Pouzdro je vzdy v baleni.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Kaje
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:41:10
Typ mobilu / ROM: prestigio 4055

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Kaje »

Děkuji. Zítra si to s prodavačem vyříkám. Bude reklamace a ostuda na internetu.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

Jaky prodejce? A telefon byl origo zafoliovanej v krabicce?
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
cimrman
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. led 2013 21:49:54
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: iPad 3 HD

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od cimrman »

Tenhle mobil jsem koupil mému synovi. Je s ním velmi spokojen, jenom nám nejde spustit žádné video z youtube. Přehrávač youtube vyhledá odkazy, ukáže náhled videa, ale nespustí jej a nahlásí, že při přehrávání videa došlo k potížím. Zkoušel jsem hledat nějakou podporu, ale nic jsem nenašel. Pouze se píše něco o instalaci Google Media Services (?), službu jsem našel v Google play, ale není určena pro tento mobil. Takže jsme trochu na vážkách, co udělat, aby youtube šel. Děkuji za každou radu.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od negrbob »

V Youtube aplikaci v telefonu prehraju bezproblemu jakekoliv video. Mas aplikaci aktualizovanou?
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Kaje
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:41:10
Typ mobilu / ROM: prestigio 4055

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Kaje »

negrbob píše:Jaky prodejce? A telefon byl origo zafoliovanej v krabicce?
Telefon mi předváděl na pultu a krabička již nebyla ve fólii. Prodejce a jeho postoj zveřejním po výsledku dnešní reklamace.

Reklamace proběhla celkem hladce. Díky seznamu položek, které jsou součástí dodávky. Je v brožurce dodané k telefonu a kožené pouzdro je v něm uvedeno. Asi po deseti minutách jednání bylo vše vyřízeno. Reklamace uznána a vráceny peníze. Prodejce Mobil Pohotovost AFI Palác, Pardubice. Objednal jsem nový u jiného prodejce.
Naposledy upravil(a) Kaje dne čtv 09. kvě 2013 19:22:29, celkem upraveno 1 x.
cimrman
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. led 2013 21:49:54
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: iPad 3 HD

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od cimrman »

negrbob píše:V Youtube aplikaci v telefonu prehraju bezproblemu jakekoliv video. Mas aplikaci aktualizovanou?
Pokud se jedná o aktualizace, tak mám aktualizované všechny aplikace, které mi google play nabízí, jinou cestu neumím a předpokládám, že máš na mysli aktualizaci přímo toho youtube přehrávače.
Zkusil jsem i alternativní youtube přehrávač, ale dává stejný výsledek.
Mohl by mi někdo prosím poradit, co třeba ještě zkusit?
Napadlo mne telefon resetovat a zkusit jej znovu nastavit.
Droll
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. kvě 2013 16:55:29
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4055 DUO

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od Droll »

Aniž bych cokoliv dělal s nastavením, tak mi youtube aplikace přehrává vše - mám na youtube profil a jsem přihlášený.
cimrman
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. led 2013 21:49:54
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: iPad 3 HD

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od cimrman »

Takže jsem udělal, co jsem naznačil, tedy tovární nastavení, vše znovu nainstaloval a youtube najednou funguje bez problémů.
maedva
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 03. pro 2012 13:20:05
Typ mobilu / ROM: Prestigio Muze D3

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od maedva »

Přítelkyně má Sony Xperia Sola a jelikož ráda fotí, tak je z něj nešťastná, protože je to pěkný šmejd co se týče právě foťáku... :-(

Zrovna řešíme náhradu a tento Prestigio 4055 vypadá dobře. Sám mám Prestigio 4500T a s foťákem jsem max spokojený i přítelkyně by takový brala u svého mobilu... No jelikož mají oba 8Mpix mohly by být celkem na stejné úrovni, hm ? Mohl by někdo porovnat kvalitu fotek ? Otázka mířená možná na negrboba :-)
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od jivo »

Pořídil jsem si tento přístroj jako druhý místo svého HTC Desire ke svému Evo 3D. Jak jsem si již zvykl na velkou 4,3" a pokukuji po 5", tak se na tom prckovi 3.2" opravdu píše špatně. Druhej telefon je používán jen na občasné hovory a navigaci či mapy. Proto jsem nechtěl velké pádlo, ale něco mezi. Mít 4.3" také takovou pořádnou baterku, asi bych si připlatil a šel ho ihned vyměnit. Rozměrově proti 4,3" HTC EVO 3D je to rozdíl opravdu jen milimetrů.

Negativa:
Píše se na něm ještě hůře. Ta klávesnice se nějak nechytá. Někde jsem četl, že to chce naistalovat nějakou lepší. Bohužel svojí super z AOKP sem nemohu dostat.
Telefon má 4GB paměti. To je rozděleno na 1,5GB karta a 1GB aplikace. Donedávna jsem jsem si myslel, že 1GB na aplikace stačí, ale EVO již také zahlásilo konec. Spíše je otázka, kde je těch dalších 1,5GB.
Čínani musí vždy něco zvorat. Takže za absenci notifikační diody bych je zabil. Asi půjde během 14dnů zpět. Ale co jiného s min 512MB RAM , velkou baterku a levnou cenu? Opravdu povedený jako hlavní telefon se mně zamlouval Huawei D2, ale také bez SD. HOVADA ŠIKMOOKÝ !!!
Napájení z vrchu. No, upřednosňuji uprostřed vespod nebo v 1\3 z boku. Toto měl již Samsung Galaxy a bylo to za trest.
Na to, že to má Android 4.1 jsou ve status baru jen tupé on\off widgety. Takže pro nastavení nestačí podržet WIFI či BT, ale musí se do menu.

Klady:
Telefon funguje dosti svižně. Není to dvoujádro, ale jistě lepší než HTC Desire.
Zapínání z boku, takže u tak velkého telefonu to není nutné složitě hledat zvrchu.
Indikace a přepínání SIM je opravdu super.
Jas je sice tošku slabší, ale snad to bude stačit. Lze regulovat (v menu) plynule. Originální widget má jen polohy. Někdo tu psal, že má jen tři stupně, tak je plynulý.
V krabici je i docela pěkné pouzdro. Sice asi půjde pryč a raději so pořídím silikonovou tlustou šprcku, ale displey v kapse, kabelce jistě ochrání. Já s telefonama často "házím", tak té šprcce vě5ím více. Bohužel, s tou se již do pouzdra asi nevejde.
Nevím zda to je náhoda, ale SIM karta Vodafonu se označuje červeně a SIM karta AirBalticCard modře. No, červená je podobná oranžové a modrá je barva Estonské vlajky. V barvách jsou veškeré symboly jako signál, R pro roaming a H,G,E pro data. Super.
Jakmile vlezu do telefonu, SMS (bohužel pouze originální), status bar se zbarví barvou karty a nápisem operátora. Pak je ve status baru možnost i přepnutí SIM.

Jen pro info:
Jinak pro doplnění, místo pro data v telefonu se hlásí jako SD-card (2), která má jen 1,5GB a skutečná SD karta jako SD-card.
File system má 1017,3M a v rootu je dosti již zasviněn několika souboroma s nulovou délkou a označením emmc@....
Vzledově telefon vypadá luxusněji, než i Samsung S4. Ale tlačítka moc velká kvalita nebude. Ale za tu cenu je to i tak luxus.
APN Droid pro vypínání a zapínání dat nefunguje, ale stav indikuje správně. Musí se používat jejich, který nabízí 1SIM, 2SIM, žádnou.
Printscreen : hlasitost dolu a součastně on\off

Podobné modely Prestigio s J.B 4.1, 512MB RAM a 4GB ROM
3540 3,5" model s baterií 2000mAh (v prodeji asi za 14dní)
4322 4.3" model s bateriií 1500mAh (větší a jen 60% baterie)
4505 4.5" model s baterií 1800mAh (větší přístroj a jen 70% baterie)



No, zatím ho mám den. Nebýt té chybějící notifikace a dobré odezvy klávesnice, není nad čím přemýšlet. Takto fakt nevím.
Trochu náhledů, ješt2 jsem nestihl změnit pozadí na krásnou černou:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
mihof3
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: pát 29. bře 2013 9:24:14
Typ mobilu / ROM: Prestigio 4505 DUO

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od mihof3 »

Tak je to 3,2 nebo 4'' ???
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od jivo »

Je to 4", proto to měním za Desire. Ale popravdě, píše se na něm hůře, než na tom Desire. Zatím jsem ještě nezkoušel jinou klávesnici. Scháním tu z AOKP.
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od jivo »

Tak další negativní poznatky, ale i tak je to za tu cenu super telefon a lze doporučit. Tedy pro někoho, komu těch pár neduhů nebude vadit. Já telefon vrátím a půjdu asi do 5" čínského pádla, které nenahradí HTC Desire, ale rovnou HTC Evo 3G a to se stane záložním.

Negativa:
Nefunguje pořádně náklonoměr (gyro), třeba hra X-Plane se hrát nedá (no, to není zas tak důležité). Vypadá to, že umí jen +/- 90 a 180^
Klávesnice Perfect Keyboard Free odezvu zlepšila, ale stále to není ono.
Oproti HTC Evo3D či HTC Desire mám z toho LCD pocit jako z plastové fólie než skla. Ne, že by to vadilo, ale asi jako LCD u televizí LG a Samsung.
Displey je trošku rozmazaný. Domívám se, že je LCD pod tím plastem dosti daleko. Je to prostě v detailu takové neostré.
V jedné čínské restauraci v Praze se mně nepodařilo připojit na WIFI. Nenačetla DHCP konfiguraci. zkusil jsem i vypnout přihlíšené EVO 3D a uvolnit pásmo a nic. Ale mohla to být chyba jeiich routeru, kdy EVO 3D již bylo zpárováno z minula. !!! druhá pražská čína a zase WIFI nejede !!!

Klady:
Výkonem překvapil a zatím vše funguje jak má.
Výdrž za celý den používání bez problémů. Teprve po 20hod jsem se dostal k červenému pásmu.
WIFI Tethering fungoval překvapivě perfektně.
Doma na g WIFI mám nepatrně vyšší rychlost jako na HTC EVO, tedy 19,5/6,6kbps oproti 19/5,8kbps (mikrotik s UPC FP60)

Přístroj tedy z důvodu absence notifikační LED, problémovému psaní (vypnuté slovníky a opravy), půjde zpět. Absenci správného náklonoměru a mírnou neostrost bych za tu cenu odpustil. Pro normálního uživatele, který ještě používá automatické opravy (píši cz bez háčků, občas anglicky, hodně zkratek a mě ta samooprava obtěžuje) to vadit nemusí.
Teď spíše rozhodnout, do čeho jít. Ale to bude jiná kategorie a diskutovat zde by byl flame. Odkaz ale dodám.
Obrázek Obrázek
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
maedva
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 03. pro 2012 13:20:05
Typ mobilu / ROM: Prestigio Muze D3

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od maedva »

Pro jivo: Jak je na tom foťák ? Nemohl bys dát nějaké info, nebo testovací fotky ? Díky.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od jivo »

Uvidím, po pravdě fotky z mobilu mě vůbec nezajímají. S načtěním složitějších QR kodů z LCD notebooku má občas trošku problém. Přisvětlovací LED funguje skvěle. No, možná zítra něco zkusím blejsknout a přidám. Ale záleží na čase a možnostech. Ber to jako výazně nelevnější telefon na českém trhu se slušnou výbavou. Pokud z toho chceš fotit, podívej se po lepší třídě kolem asi 7-9.000CZK v CZ shopech a aukru a i tak to bude stále jen mobil.
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
reku
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: ned 06. úno 2011 23:53:42
Typ mobilu / ROM: L

Re: Prestigio MultiPhone 4055 DUO - 4", DC 1,2GHz, 2500mAh

Příspěvek od reku »

Foť to prosím tě maximálně 5Mpx !!! Už tu dával foto negrbob v 8Mpx, a ty fotky jsou tak mizerné, že 8Mpx to určitě není. Podvodníci jedni .... Prestigio telefony mají pořád dost PODSTATNÝCH, i když relativně drobných chyb...
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 4055 DUO - obecná diskuze“