Synchronizace - Zálohování - KontaktyS plánovač a google kalendář

Vše co souvisí se zálohováním a synchronizací obsahu telefonu včetně nástrojů na správu kontaktů.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
termat
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 01. led 2013 19:10:44
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note

S plánovač a google kalendář

Příspěvek od termat »

Zdravím všechny,
mám SG S3 mini a mám problém se synchronizací narozenin u kontaktů.
Pokud na telefonu nebo v PC přidám ke kontaktu narozeniny, tak se mi zobrazí v kalendáři jen na PC, ale už ne v S plánovači v telefonu.
Zkoušela jsem ten kontakt smazat a znovu vytvořit (v PC a pak i v telefonu), ale vždy se zobrazí narozeniny v kalendáři jen na PC, né v telefonu...Nechápu to...Vše mám jinak synchronizované...a už jsem i zkoušela v telefonu v Nastavení - Aplikace - vymazat data....ale je to stejný...
Ale nedělá to u všech kontaktů, jen teď při posledním jsem to zjistila....Prosím o radu..už nevím co s tím...díky..
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: S plánovač a google kalendář

Příspěvek od 1sefko »

Treba si otvoriť aplikáciu S Kalendár/Menu/Nastavenia/Kalendáre a prípadne ešte úplne dole rozkliknúť možnosť Zobraziť narodeniny a zafajknúť "Narodeniny kontaktu" a samozrejme to potvrdiť tlačítkom vpravo hore "HOTOVO". Hneď po zafajknutí sa kontakty s narodeninami zobrazia aj v S kalendári v mobile a samozrejme aj vo všetkých ostatných kalendároch tretích strán, ktoré si do mobilu prípadne doinštaluješ.
termat
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 01. led 2013 19:10:44
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note

Re: S plánovač a google kalendář

Příspěvek od termat »

To samozřejmě mám zaškrtnuté, resp. mám zaškrtnuté Narozeniny a události kontaktů (gmail)..
U všech narozenin jiných kontaktů se to zobrazuje v pořádku, ale ty poslední co přidávám to neukazuje v telefonu, jen na počítači...nechápu...
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: S plánovač a google kalendář

Příspěvek od 1sefko »

Skúšal som všeličo, ale mne to funguje okamžite. Keď pridám do kontaktov dátum, hneď po zosynchrovaní sa mi objaví aj v PC aj v S plánovači. Ešte by som skúsil v Menu/Nastavenia/Aplikácie v aplikácii S plánovač vymazať data. Vôbec ma nič nenapadá, kde by mohol byť problém.
termat
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 01. led 2013 19:10:44
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note

Re: S plánovač a google kalendář

Příspěvek od termat »

Trochu jsem googlila a tohle jsem už taky našla, vyzkoušela a nepomohlo to...
Ještě jsem zkoušela vytvořit nový kontakt a zase se nezobrazily narozeniny v telefonu, jen v PC..
Jediné co mě napadlo je to, že telefon má omezený počet záznamů (narozenin) a víc se mu tam nevejde...
asi je to blbost, ale už fakt nevím..
Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“