Aréna telefonůSGS4 nebo HTC ONE

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Uživatelský avatar
sharkee
Robot
Příspěvky: 830
Registrován: úte 03. led 2012 22:08:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 stock TW 4.3
Mobil 2 / ROM: iPhone 6 iOS8.1.3
Tablet: iPAD mini s retina displayem (2G) iOS8.3
Tablet 2 / ROM: iPAD Air iOS8.3
Rom: nejsem ;-)

SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od sharkee »

nejčastější dilematem těch, co momentálně vybírají nový TOP androidí mobil bude asi rozhodování mezi SGS4 a HO. Proto mne napadlo sepsat si, při tomto mém rozhodování plusy a mínusy obou telefonů a značek, abych měl ucelený přehled.

SGS4 mínusy: pouze 16GB respektive 8,5 GB SDD, vyšší cena, méně odolný při pádu mobilu (testy z YT), objevující se stížnosti na chyby displaye
SGS 4 plusy: SD karty, vyměnitelná baterie, JB 4.2 a rychlejší aktualizace firmwaru, lepší fotoaparát (mimo situace při slabém osvětlení), multiscreen, synchronizace S NOTE (viz můj tablet), gesta, mnoho drobných vychytávek, KNOX (až bude k dispozic), kompatibility s dalšími Samsungy, kterých je mezi lidmi více, nežli HTC

HO mínusy: chybí slot SD, nejde vyměnit baterie, špatný index opravitelnosti, 4MP fotoaparát, snadno poškrabatelný a studený hliník
HO plusy: 32GB SSD, nižší cena, vyšší odolnost při pádu proti rozbití, zajímavé info prostředí, ZOE funkce, pro ty co hodnotí i design je asi ntuno tady HTC dát plus ale pro mne to rozhodující není, velmi dobrý zvuk a stereo reproduktory

u HTC ONE zatím chybí osobní zkušenosti lidí, neboť první se k lidem v ČR dostanou až dnes. Osobně jsem měl SGS4 v ruce již dvakrát v prodejnách (vždy asi 1 minutu), ale jak se drží hodnotit nelze, kvůli ochran, které u mobilů mají (stejné v UK i v ČR) :x .

Jaké plusy a mínusy řadíte k těmto mobilům vy?
Naposledy upravil(a) sharkee dne pát 10. kvě 2013 19:22:50, celkem upraveno 1 x.
500 MB v Dropboxu zdarma navíc pro mne i Tebe, zaregistruj se z tohoto odkazu - https://db.tt/g9QEotaA
Gastro
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 20. bře 2013 10:38:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Gastro »

Plusy SGS4: větší displej při menších rozměrech. Lepší černá. Lepší fotoaparát. Spousta "vychytávkek", gesta, SD karta a vyměnitelná baterie.
Plusy HTC One: daleko lepší zpracování, desing. Plynulejší prostředí. Lepší bílá. Lepší zvuk z reproduktorů a ze sluchátek. Zvuk ze sluchátek jsem porovnával s Note 2 a tam mě HTC nejvíc překvapilo. S Powerampem na mobil fakt výbornej zvuk.
A kamarád má One už od pondělí, jako spousta dalších, kteří měli předobjednávku u Vodafone.
SAP!K
Androiďák!
Příspěvky: 411
Registrován: ned 20. kvě 2012 18:01:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 edge Stock rom DBT

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od SAP!K »

Hlavne berte v uvahu servis v cr pro samsung a pro htc britex to je vyhra.!!!!
josfa
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: pon 12. bře 2012 19:03:52
Typ mobilu / ROM: samsung Galaxy S7
Tablet: samsung Galaxy tab 10.1 3G
Rom: custom

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od josfa »

SGS4 nebo HTC ONE hnus a zase hnus za ty penize
HTC - podpora vyrobce po zkusenostech HTC 32GB zalostne zdlouhava nez vysel opravny patch tak uz me htc prestalo bavit ,chybejici slot na kartu je silny argument ,sice to neni fotak ,ale proc mit u mobila za 15 000 fotakovou mizerii ,plus je urcite vzhled ,ten se povedl tech plusu by se naslo i vice ale nemel jsem moznost vyzkouset
S4 - plastovej mobil ,neustale hlidat aby nespadl na zem ,dle meho pad neustoji kdyz koukam na tu konstrukci ,s S3kou az moc podobny ,na druhou stranu vyrobce se tak trosku stara o sve ovecky tedy o neco lepe nez u HTC ,siroka podpora znacky u od nevyrobců tedy široke verejnosti ,kdyz Vas neco trapi reseni problemu najdete okamzite ,perfektne padne do ruky ,je lehky ,spousta funkci k nektere ani nevyuzijete ,skvělej fotak ,zatim prvotni zkusenosti na rozsahlejsi popis je jeste brzy
Uživatelský avatar
sharkee
Robot
Příspěvky: 830
Registrován: úte 03. led 2012 22:08:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 stock TW 4.3
Mobil 2 / ROM: iPhone 6 iOS8.1.3
Tablet: iPAD mini s retina displayem (2G) iOS8.3
Tablet 2 / ROM: iPAD Air iOS8.3
Rom: nejsem ;-)

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od sharkee »

na stereo repraky u HO jsem zapomel, doplnim

se servisem jsem nikdy nic neresil a doufam, ze nebudu muset :)
500 MB v Dropboxu zdarma navíc pro mne i Tebe, zaregistruj se z tohoto odkazu - https://db.tt/g9QEotaA
Rades46
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: pon 27. čer 2011 8:26:23
Typ mobilu / ROM: Nexus 6
Bydliště: Hořice/Praha

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Rades46 »

Gastro píše:Plusy SGS4: větší displej při menších rozměrech. Lepší černá. Lepší fotoaparát. Spousta "vychytávkek", gesta, SD karta a vyměnitelná baterie.
Plusy HTC One: daleko lepší zpracování, desing. Plynulejší prostředí. Lepší bílá. Lepší zvuk z reproduktorů a ze sluchátek. Zvuk ze sluchátek jsem porovnával s Note 2 a tam mě HTC nejvíc překvapilo. S Powerampem na mobil fakt výbornej zvuk.
A kamarád má One už od pondělí, jako spousta dalších, kteří měli předobjednávku u Vodafone.
O dílenským zpracování můžem popovídat,dneska jsem přinesl One a je to velká katastrofa!!! Samsung S4 je proti tomu spičkově slícovanej přístroj!!!
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

Ten fotoaparát nie je mizerný za denného svetla nie je o moc horší a v horších svetelných podmienkach SGS4 nemá šancu.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
sharkee
Robot
Příspěvky: 830
Registrován: úte 03. led 2012 22:08:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 stock TW 4.3
Mobil 2 / ROM: iPhone 6 iOS8.1.3
Tablet: iPAD mini s retina displayem (2G) iOS8.3
Tablet 2 / ROM: iPAD Air iOS8.3
Rom: nejsem ;-)

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od sharkee »

cetl jsem mnoho srovnani fotoaparatu sgs4 HO na zahranicnich webech a vsude stejny zaver, HO je vyrazne horsi za beznych podminek. Za spatneho svetla pak vyrazne lepsi, coz potvrzuji i fotky. Pokud tedy fotite hlavne v noci, nebo ve sklepenich, je HO pro vas lepsi volbou co se fotaku tyce.
500 MB v Dropboxu zdarma navíc pro mne i Tebe, zaregistruj se z tohoto odkazu - https://db.tt/g9QEotaA
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Traged »

asi takhle cena komponent do SG4 he 4800,- ....
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

rád by som vedel aké recenzie, lebo GSMarena a Phonearena sú zaujaté recenzie. Pozri si recenzie na: pocketnow, technobuffalo, anandtech, endgadget, trustedreviews, gizmodo a tam hravo konkuruje aj Lumii 920, i keď nefotí lepšie.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
jodyman
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 28. zář 2010 22:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Kontaktovat uživatele:

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od jodyman »

Ja prechazel z SGS2. Jsem uz vcelku zvykly na Touchwiz, na One jsem koukal docela se zajmem ale po nekolika videich s novym Sense jsem rad zvolil S4. Az HTC nebude experimentovat v Sense a budou vedet kam chtej smerovat treba se k HTC vratim (moje posledni HTC bylo s Windows Mobile :-) ) HTC vcelku nic zajimavyho nepredstavilo a u Samsungu se mi libej napr. gesta - sice to neni kazdodenni zalezitost ale neco se hodi a pouzivam. Dalsi plus je pro me o neco vetsi display oproti One. Minus u S4 povazuji internich 16GB mista mohlo byt vic ale slot na sd kartu tento nedostatek muze o neco vylepsit. Dal nevim jestli minus ale S4 ma nejaky novy nfc cip co si nerozumi s vetsinou nfc tagu a musi se hledat, ktery jsou kompatibilni.

Oba telefony maji IR zaric ackoliv vyuziti je diskutabilni...reklamni masaz tvrdi: ovladejte tv, moje odpoved: to jako vazne?!?! :lol:

Ohledne aktualizaci si troufam tvrdit, ze Samsung na tom bude lepe. Vzdyt S2 zacinala nekde na 2.3 a aktualni verze je 4.1 a prislibena byla jeste 4.2....
SGS 4
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Mozna by bylo dobre hodnotit v tomhle topicu ty telefony z vlastni zkusenosti.Nez z recenze.Kde mas jistotu ze ty tvoje vyjmenovane nejsou zaujate?
Ciste osobne
Zpracovani u s4 na jednicku s hvezdickou(material nehodnotim) stejne tak u HTC(material nehodnotim).
Fotak pri normalnich podminkach lepsi rozhodne u s4.Tady neni pochyb.
Display u HTC je skvelej.Myslel sem si ze lepsi uz asi byt ani nemuze.Presto u samsungu se mi libi vic v nekterych situacich.Krome toho je krapet vetsi aniz by se to promitlo do celkove velikosti telefonu.
Oba se drzi v ruce stejne.Sice mam celkem velke ruce ale jednou rukou nejde ovladat pohodlne ani jeden.
Touchwiz mi pod nos nejde stejne jako sense.
Pokud bych si mel jeden vybrat(urcite bych nechtel ani jeden.Ale kdyby) tak bych sel do sedivky s4.Hlavne kvuli tom abych pripadne nemusel prijit do styku s britexem.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

Mirda86: lebo to vidím na porovnávacích recenziách a keď na phonearene skončila Lumia 920 na predposlednom mieste, tak to hovorí fakt o zaujtosti a na gsmarene zas SGS4 vyhral v slabšom osvetlení, čo je tiež blbosť a na tíchto jediných weboch podáva One najhoršie výsledky, na takom anandtech sú v porovnaní s gsmarenou fotky ako zo zrkadlovky, na technobuffale vyhral One tiež, aj na techradere, väčšina recenzií má vynikajúce fotky.
sharkee: neviem aké porovnanie si pozeral na gizmode ale toto je niečo iné, síce tam nie je S4 ale je tam najlepší fotomobil okrem 808PV, Lumia 920 a skončili cca. narovnako http://gizmodo.com/5990360/htc-one-ultr ... t-stack-up
inak nechápem prečo sa tu pýtaš, keď si už od začiatku naklonený k SGS4. :?
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Tony:To ovsem furt nedava jistotu ze jsou nezaujate.Ale to neres.Ja sem k recenzim celkove dost skeptickej.

Ruku na srdce.Fotak je u s4 rozhodne lepsi i kdyz jen za dobrych svetelnych podminek.K cemu mi jsou dobre lepsi fotky v seru ci tme?V takove situaci bych ani mobilem nefotil pac stejne budou stat za houby.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

ty si skeptický, ja nie, áno pri recenziách jedného zariadenia často bývajú zaujatí a moc vychvaľujú zariadenie, ale práve pri porovnávacích recenziách bývajú weby objektívne a to GSMarena a Phonearena nie je. Je lepší ale iba za denného svetla ale ani to nie je o dosť lepší, jedine v čom jednoznačne porazí One je zoomovanie, ale tak či tak digitálny zoom je zbytočnosť.
A k čomu sú ti fotky v šeru/tme? Uvidíš až keď budeš niekoho/niečo fotiť niekde vnútri, proste One je ako fotoaparát univerzálnejší, fotky za dobrých svetelných podmienok sú vynikajúce a za horšieho svetla ešte lepšie.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Ja uz mam vyzkouseno dost.A s4 jednoznacne vede co se tyce fotek.Samozrejme i v bezne osvicenych interierech.Rozhodne univerzalnejsi pouziti vidim u s4.A i kdyz nejak neresim jestli ten nebo onen mobil lip foti (mam jine pozadavky)tak Samsung byl ve fotaku vzdy o krok dopredu pred htc.Aspon co se tyce top modelu.Na starou S2 se jeste ted nechytaji nektery novy top modely ruznych znacek vcetne htc.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

One X už po ICS 4.0.4 fotilo lepšie ako SGS3, áno predtým HTC fotilo veľmi zle, ale teraz je to v pohode a hravo prekonajú aj tú tvoju S2.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Yang15
Robot
Příspěvky: 1194
Registrován: úte 01. led 2013 11:54:33
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Samsung I9505 Galaxy S4 / Echoe ROM v33
Twitter: https://twitter.com/Zizkicevic
Tablet: 2x nVidia Shield Tablet / Lenovo Tab 2 A7
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 White (N8000)
Rom: Gnabo Rom V8
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Yang15 »

Kdyžtak zde je nove video se srovnámím .. je tam navic i Xperia Z: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MxufzkEG_8

jako na zacatku mele trochu nesmysli: např. že S4 važí 140g misto 130g a že jemnost displaye u S4 je 461dpi misto 441dpi a myslim ze jeste neco tam nebylo spravne, ale jinak se na to koukat da a myslim, ze ti, co nejsou 100% rozhodli, tak jim to nejaký ten + a - navíc ukáže.

Jinak já osobně jsem si vybral jednoznačně SGS4. Fandím Samsungu, mají slušnou podporu (nevím, jak je to u HTC), jsem spokojen i s jinymi spotrebici od Samsungu, to, že to má takový či makovýdesign mi je jedno, protože mě se S4 moc líbí (o dost hezci a povedenejsi nez S3), jelikož jsem měl SGS(1), tak mi plast vubec nevadi, ba naopak, telefon je lehci, v zime nestudí (jako kov), s telefonem nehazim, ani nehraju hokej. navic jsem si koupil takove to nacvakavaci pouzdro, takze mala ochrana je zajistena :)
Hlavním duvodem byla pro mne výměnná baterie a podpora MicroSD karet.
Ovladani je super, je vsak pravda, že se obcas malinko prostredi drhne, ale je to jen takovy mzik, a ja nejsem zadnej blazen, kterýmu vadí i 1 tisícina milisekundy trhliny a už telefon zahazuji, proste to přežiju. HTC One jsem nezkousel, takze ho znam jen z videi, ale souhlasim, ze prostredi maji trochu lepe doresene. Ale mel jsem moznost s jednim HTC (nevim presne model) si pohrat a kdyz jsem ta prostredi srovnal se svym staryym SGS, bylo to u HTC vazne plynulejsi. Ale jak rikam, me vterina navic nezabije.
opet nemohu prakticky srovnat, ale co jsem videl na recenzich, tak fotak u SGS4 ve slunecnem dni nemá proste konkurenci, ty fotky jsou naprosto uzasne. za sera je to vazne zklamani, protoze malinko vice tmy, a jsou tam kosticky :( (co se tyce venkovniho prostredi). Kdyz jsem fotil doma vecer, tak LED Dioda je dostatecne silna, aby osvetlila interier a fotky vypadaji dobre, troufnu si i rici, ze se daji lehce prirovnat jako za denního svetla.

Co me asi nejvice sklamalo jsou zada telefonu, protoze cocka od fotoaparatu je jaksi nejvyssi bod (protoze zadni kryt je desne tenký), tudiz telefon leží na ní a já se bojím, že se poškrabe. i kdyz to lehce chraní ten rádoby ramecek kolem čočky, stejne je to nebezpecne.. ale vyřeší to práve zminovany nacvakavaci kryt. např: http://www.alza.cz/spigen-sgp-case-ultr ... 407910.htm.
nebo take to resi to pouzdro S-View Cover (http://www.alza.cz/samsung-galaxy-s4-s- ... 412701.htm). To má totiž o dost silnejsi zada, tudiz se do nich cocka schova.

Jinak jsem s telefonem zatim nadmiru spokojen, jak jsem už naznacoval, přecházel jsem prave z prvního modelu řady Galaxy S, takže pro mne je to ohromny skok.
Souhlasim že pro majitele S3 je to krok zbytecny, ale na druhou stranu, když dají S3 protiúčtem/výkupem, S4 je vyjde daleko levněji, než třeba mě, protože mi za SGS moc nedají:D
Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

HTC ve fotu nikdy nebylo lepsi v porovnani top modelu a tohohle trendu se zatim zdarne drzi.Tot vse ohledne fotaku.Tolik pozornosti si stejne nezaslouzi.

Yang:S tim vzhledem souhlasim.Samsung nepotesi ale ani neurazi.One se mi ze zadu libi ale predek je hroznej.Nemuzu si pomoct.
Ale 100 lidi 100 chuti
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

Tak si to mysli ďalej, Butterfly fotil lepšie ako Note 2, One sa síce za lepšieho svetla zhoršil, ale fotky sú dostatočne kvalitné, teda ak nechceš tlačiť plagáty alebo pozerať na TV s UltraHD rozlíšením a nočné snímky sú z Lumiou 920 najlepšie, takže One má univerzálnejší fotoaparát, ale ak je pre niekoho dôležitejší fotoaparát za vynikajúceho svetla tak nech berie SGS4, i keď na Lumiu 920 ani tu nemá.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Tak Lumia ma opravdu perfektni fotky.O tom zadna.Ji nepocitam.Pokud bych si mel kupovat mobil tak budu koukat na nej jako celek a ne pouze podle fotaku.A vzhledem k tomu ze ma wokna tak ji zavrhuji hned na zacatku.Mel sem tu moznost ten novej system poznat(velke plus je prijemna cena).

Podle toho co sem mel moznost poznat na vlastni kuzi tak pro me je nejlepsi mobil(komplexne) S4.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

Tak ak by som sa mal iba podľa foto, tak jednoznačne víťazí 808PV, ale je tam mŕtvy systém, inak nechápem to tvoje vychvaľovanie SGS4. Prečo si ho rovno nekúpiš namiesto Xperii Z, ktorá má rovnakú cenu.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Tak ja mel xperii(hlavne za polovicni cenu) driv nez sem s4 mel moznost pouzivat tak mozna i proto.
A nevychvaluju tu nic.Jen hodnotim z meho pohledu.Cloveka ktery mel tu moznost mit oba v ruce.Bez urazky ale to ty jako chronickej fans htc tezko pochopis.Ja zaujate nelpim na jedne znacce.Nejake detinske vychvalovani jen proto ze je to samsung nemam zapotrebi.
Samsung bych si nekoupil uz z toho duvodu ze ofiko telefony servisuje britex.To je pro me hlavni a jedine vetsi minus s4.
Koupil bych si jedine sedivku.A tam je cena samsungu i htc zhruba stejna.
Z nejakeho straseni s problemy se zarukou sem se uz vylecil...
Uživatelský avatar
sotrava
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: ned 17. říj 2010 12:06:48
Typ mobilu / ROM: ZTE Axon 7
Mobil 2 / ROM: Huawei P8 Mystic Champagne
Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od sotrava »

Po novém je oficiálním servisem taky český servis jenom pro info
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Tony321 »

Áno, z tvojho pohľadu, tak ako aj, že Gorilla Glass je nepoškriabateľné sklo, skôr to vypadá tak, že marketing na teba pôsobí. :)
btw. tu teraz nejako nechválim HTC, len píšem čo je pravda a ak si si nevšimol, tak som písal, že SGS4 fotí lepšie za dobrého svetla.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Kdyz uz tu chces tahat temaa z jinych topicu tak fajn.Blbe sem to s GG napsal nicmene se to velmi rychle vyjasnilo.Nevim proc se s tebou vlastne o tomhle tady dohaduju.Kdyz ses zaslepenej jednou znackou a nic jinyho pro tebe neexistuje :-) Takze bych pomlcel o tom na koho marketing pusobi pac ty ses namotanej na htc jak iOvce na apple :-)

Ano pises ze ma S4 lepsi fotak za dobrych svetelnych podminek.Nicmene hned pises ze celkove je lepsi u One.Ano.Foti lip v horsich svetelnych podminkach ale nejaky velky rozdil oproti konkurenci tam neni.Kdyby si mel v ruce oba ty telefony a opravdu si to vse poradne vyzkousel tak tohle nenapises.

A nezapomen me zase obvinovat ze tu vychvaluju samsung.Jen se drzim tematu ktere se jmenuje SGS4 nebo HTC One.
Za me rozhodne S4 ;-)
albru123
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 01. úno 2013 22:36:42
Typ mobilu / ROM: T-Mobile HTC Desire X
Rom: Ofiko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od albru123 »

Znám pár lidí co měli oba dva telefony v ruce, po tom, co si zvykli na HTC One, SGS4 jim přišel jako polofunkční čínský zmetek, ale nechceme ti přece brát iluze o Samsungu.
Snapdragon S4 ROCKS!
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Mirda86 »

Ted si me dostal.Okamzite menim nazor a mazu vsechny sve zkusenosti s tema telefonama pac me prave presvedcili nejaci tvoji udajni kamosi. :-D A mam po iluzich :-D
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Jacho »

Malý soplavý chlapci, dohadujete sa tu ako baby na trhu! Kazdy nech si kupi co chce, aj je niekto na SGS tak ho nepresvedci nikto na HTC a naopak. Z mojho pohladu sa SGS4 nechyta na ONE ani z daleka a tymto koncim
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
pitr37
Androiďák!
Příspěvky: 454
Registrován: sob 26. úno 2011 1:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD O2 Dataneobmedzene

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od pitr37 »

1.aktualizácie od HTC stoja za ♦.
Ale v tom nevidím problém. HTC je klenot po všetkých stránkach.Od servisu až po dizajn nemá konkurenciu.
Elephone S3
Android 6.0
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“