Aréna telefonůVýber mobilu ktorý nahradí Tablet (Xiaomi Mi2s ?)

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
lock
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16. črc 2013 4:40:27
Typ mobilu / ROM: G Optimus L5 II

Výber mobilu ktorý nahradí Tablet (Xiaomi Mi2s ?)

Příspěvek od lock »

Ahoj
Potreboval by som poradiť od skúsených "androiďákov" pri výbere MT.Ide mi o to aby mi dokázal nahradiť Tablet,nechce sa mi vláčiť zo sebou dve zariadenia(jedno na hry a filmy a jedno na telefonovanie...).Pozeral som na Tablety s GSM,ale na našom trhu toho moc nie je v pomere cena/výkon,moju investíciu si predstavujem max. do 290€.
Čo prioritne od MT/Tabletu očakávam?:
-GSM(klasické telefonovanie)
-Slušný výkon na hry+FULL HD
-Dobrý fotoaparát s možnosťou natáčania HD videí
-Dobrá výdrž batérie
-Dobré rozlíšenie obrazovky(min.4,5"-max.8")
-FM rádio
-HDMI,alebo aspon možnosť microUSB>HDMI(MHL),chcem si v práci cez MT z ext.HDD púšťať filmy

Veľmi ma zaujal Xiaomi Mi2s cca 270€ :shock:
http://www.fastcardtech.com/Xiaomi-Mi2s?u=49407
,len vôbec neviem ako ho objednať(Angličtina nie je moja silná stránka) a koľko reálne by som zaplatil aj s dovozom(clo)
Obrázek
Longerski
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: stř 14. dub 2010 11:59:10
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Tablet: Nexus 7 2013
Rom: Stock 6.0.1

Re: Výber mobilu ktorý nahradí Tablet (Xiaomi Mi2s ?)

Příspěvek od Longerski »

Pokud tento telefon, tak z téhle stránky www.ibuygou.com máš stoprocentní jistotu, že nedostaneš FAKE.
Jinak display není FullHD a je jen 4,3palce.
M.
Ericsson T10i->Nokia 3330->Nokia 3650->Ericsson P910i->SE M600i->HTC Kaiser->HTC Kaiser (Android)->T-Mobile G1->Orange San Francisco->HTC HD2 (Android)->Samsung Galaxy Note->Oppo Find 5->Google Nexus 5->Oneplus X->Nexus 5X
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“