Pokecpandawill.com

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
vhisky
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02. zář 2010 22:12:04

pandawill.com

Příspěvek od vhisky »

Ahoj, sicě jsem tu četl v různých komentářích, že si něco objednáváte z pandawillu, ale chybí nějaká lepší recenze, máte tedy nějaké zkušenosti? Jak je to teď s clem a DPH? Dnes jsem objednal tablet za 89USD+5USD dárkové balení. Pokud tu téma je, nepovedlo se mi jej najít a prosím o odkaz :)
Uživatelský avatar
ystrem
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: stř 16. čer 2010 19:59:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70
Tablet: Nexus 7 Wifi (2013)
Tablet 2 / ROM: Lenovo Yoga 2 8"

Re: pandawill.com

Příspěvek od ystrem »

Ahoj, muzes prosimte napsat jaky jsis objednal ? Sice mam v planu koupit Notion Ink Adam nebo neco s pixelQI ale za cca $140 :D pekna hracka :)
vhisky
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02. zář 2010 22:12:04

Re: pandawill.com

Příspěvek od vhisky »

http://www.pandawill.com/eken-m009s-tab ... 41641.html

Tenhle.. dříve jsem měl mivvy a na filmy, wifi,irc/icq/email to stačí, nemám vysoké požadavky :) Uvidíme jak bude šlapat, je to týden co jsem ho objednal.

Navíc budu tento tablet ukazovat u praktické maturitní zkoušky. Maturitní práci mám právě na tablety.
vhisky
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02. zář 2010 22:12:04

Re: pandawill.com

Příspěvek od vhisky »

tak clo a DPH jsem neplatil, ALE tablet má rozbité zapínací tlačítko, je jaksi vmáčklé dovnitř a nelze stisknout, mám opravdu "radost", že budu otevírat úplně nové zařízení bez šroubků....
cabanak
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. dub 2011 12:16:56
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: pandawill.com

Příspěvek od cabanak »

Podarilo sa ti to rozobrat a opravit ?

Ako si s tym spokojny ? stiha to s 256 MB RAMky ?
KannyGhost
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:19

Re: pandawill.com

Příspěvek od KannyGhost »

Má někdo i nějaké jiné zkušenosti? Plánuji zde koupit tablet. ;)
pawouczech
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. srp 2013 11:04:42
Typ mobilu / ROM: Zopo C3

Re: pandawill.com

Příspěvek od pawouczech »

Ahoj,

rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost s shopem Pandawill.com. Rozhodl jsem se pro koupi dvou levných smartphonů a toto byl můj první zážitek s koupí mimo EU. Zboží objednáno, zaplaceno a 14 dní žádná zpráva. Komunikace nulová. Po 14 dnech se pod objednávkou objevila zpráva o odeslání se sledovacím číslem (nutno být na shopu registrován). po dalších 12 dnech zásilka docestovala do Prahy. Vyzvedl jsem si ji osobně na vyclívací poště Praha 220 v Košířích a po zaplacení DPH 21% z ceny zboží (mobily jsou osvobozené od cla platí se jen DPH) jsem zásilku obdržel.
Jaké bylo mé překvapení, když v balíčku byl jen jeden ze dvou objednaných mobilů a to ještě ten levnější v hodnotě 104 USD.
Celníci mi alespoň potvrdili, že přišel jen jeden přístroj místo dvou.
Následovala týdenní mailová přestřelka (Pandawill kupodivu začal komunikovat). Nejprve mi bylo sděleno, že mnou objednaný Zopo C3 Blue není na skladě a bylo mi doporučeno vybrat si jiný mobil. Vzhledem k tomu, že jsem měl určité požadavky, vrátil jsem se k původnímu záměru koupit UMI X2. Na to mi bylo následující den sděleno, že není nutno měnit objednávku, že Zopo C3 Blue je na skladě a mám vydržet několik dní. Za 3 dny byla opravdu zásilka odeslána a kupodivu tentokrát oznámení přišlo i na mail.
Dnes jsem si zásilku vyzvedl a jaké bylo mé překvapení, když v balíčku byl Zopo C3 Black, místo Zopo C3 Blue. Nutno dodat, že každé barevné provedení stejného mobilu má jiné skladové číslo a veškerá komunikace probíhala pod skladovými čísly. Nemohlo tedy dojít k záměně.
Resumé je takovéto: Jsem nakonec rád, že mám oba telefony, za které jsem zaplatil, i když tam je změna barvy.
Nemám to ověřeno, ale Zopo C3 Blue je ve skutečnosti jen barevné provedení prototypu a do prodeje šel nakonec černý, bílý a růžový "marshmellow". Pandawill je jediný shop, který modrou variantu má v nabídce a klame tím zákazníky. V době, kdy jsem zboží objednal bylo uvedeno, že je na skladě. Jsem rád že se mi nepomstili růžovou cihlou. Stálo mě to cestu navíc z Brandýsa na Smíchov a 96,- poplatky spojené s celním odbavením zásilky.
Po této zkušenosti Pandawill jednoznačně nedoporučuji. Kamarád má velmi dobrou zkušenost s Everbuying.com a já osobně jsem s nimi komunikoval prostřednictvím chatu i mailu a nebyl sebemenší problém (až na nedostupnost UMI X2, které právě přišlo na trh).
Snad moje story bude pro někoho přínosem. Uznávám, že mohu být výjimkou a že někdo může mít jen dobré zkušenosti.

Tom
Uživatelský avatar
wiktor
Stálý androiďák
Příspěvky: 153
Registrován: úte 17. kvě 2011 8:42:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A1000
Tablet: Alcatel Pixi 3
Kontaktovat uživatele:

Re: pandawill.com

Příspěvek od wiktor »

Na Pandawill jsem si koupil tablet a několik drobností. Vše došlo v pořádku. V jednom případě balíček nedošel, ale poslali mi to ještě jednou. Sice jsem na stojánek na mobil čekal 3 měsíce, ale došlo to. Za to ale nemůžou, to někdo ukradl o cestě.
tv v androidu - http://televizevmobilu.wz.cz/
Nezávislé internetové hudební vysílání - KLIK TV http://klik-tv.net/
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: pandawill.com

Příspěvek od momors »

Na pandawillu jsem obejdnával 2x. Jednou mobil v hodnotě zhruba 150USD podruhé dva stejné mobily koupené v ''happy hour'' za super cenu. Dohromady za 290USD. Komunikace s nima je opravdu mizerná. Na chatu vám píší uplně něco jiného než mailem, ale komunikují. Na chatu okamžitě, pokud jsou online, mailem do 24 hodin. Ani u jedné objednávky jsem nečekal déle než 3dny na odeslání přes DHL. Nicméně ani přes prosby aby uvedli na balíček hodnotu 20USD a moje telefonní číslo to neudělali. Při každé objednávce tedy musím volat na DHL, aby na balíček připsali moje tel. číslo. Placení DPH se taky nevyhnete protože uvadí value 40USD. Ale za ty jejich ceny, hlavně v Happy Hour se mi ty nervy a starosti vyplatí ;)

Pro jistotu doporučuji platit pouze přes PayPal ;)
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
kebs
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 22. srp 2013 16:11:17
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini
Mobil 2 / ROM: Cubot GT99
Tablet: ASUS MeMo pad HD7 ME173X
Kontaktovat uživatele:

Re: pandawill.com

Příspěvek od kebs »

Co je ta š'tastná hodinka a kdy se koná? :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
wiktor
Stálý androiďák
Příspěvky: 153
Registrován: úte 17. kvě 2011 8:42:12
Typ mobilu / ROM: Lenovo A1000
Tablet: Alcatel Pixi 3
Kontaktovat uživatele:

Re: pandawill.com

Příspěvek od wiktor »

Každý den :) Když vlezeš na Pandawill, tak hned vlevo je Happy Hour. A když se zaregistruješ, tak ti to bude chodit i mailem.
tv v androidu - http://televizevmobilu.wz.cz/
Nezávislé internetové hudební vysílání - KLIK TV http://klik-tv.net/
kebs
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 22. srp 2013 16:11:17
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 mini
Mobil 2 / ROM: Cubot GT99
Tablet: ASUS MeMo pad HD7 ME173X
Kontaktovat uživatele:

Re: pandawill.com

Příspěvek od kebs »

ajo, docela mazec dnes jsem si koupil cubot GT99 za 155 dolarů a mohl jsem si koupit Cubot One za 166 ve středu :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: pandawill.com

Příspěvek od momors »

Nemohl by sis ho koupit, protože Happy Hour dneska nejde. Pochybuju, že pujde ve Středu.. :DD Nevím co na pandawillu blbnou, nicméně když si můžou dovolit skoro 3 denní výpadek tak je to asi zrovna moc netrápí.

A mně osobně se GT99 líbí mnohem víc než ONE ;) Každej pozná že Cubot ONE není HTC ONE a navíc vypadá děsně divně :)
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
Jan75
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 08. srp 2013 19:06:10
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3T

Re: pandawill.com

Příspěvek od Jan75 »

ten výpadek tam mají už víc dní, mám tam objednaný telefon už 10 dní a stále se nic neděje. Dokonce zmizely i uživatelské účty ! Takže se není možné přihlásit a sledovat stav objednávky, komunikace s nima je opravdu špatná, jen stále stejné fráze o upgrade systému blablabla. Pandawill nikdy více :no:
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: pandawill.com

Příspěvek od momors »

Asi budeš muset vydržet, nebo si zkus nechat vrátit peníze ;) Pokud to neudělají oni tak to řešit přes Paypal, pokud jsi platil přes něj. Právě jsem přemejšlel jak jim asi fungují normální objednávky a jak koukám tak moc dobře asi ne.. :roll:
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
Altissimus
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:28:42
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 / B321

Re: pandawill.com

Příspěvek od Altissimus »

Tak včera jsem koupil na PandaWill v sekci Happy Hour ThL W11 za úžasných 129.99 USD.

Bohužel zkušenost tragická, než jsem zaplatil přes PayPal transakce byla odmítnutá prodejcem (PandaWill), divil jsem se proč a odkaz mi napověděl "zpět na prodejce".
Cena byla aktualizovaná během platebního styku na 221.99 což je lumpárna nejhrubšího zrna. Jak může prodejce po nakoupení dodatečně zablokovat prodej a změnit cenu? To se může stát pouze u nich.
Přikládám .jpg transakce abych nevypadal jako lhář
Přílohy
PayPal forum.jpg
PayPal forum.jpg (59.81 KiB) Zobrazeno 12057 x
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: pandawill.com

Příspěvek od momors »

Takže jsi zaplatil těch 259? Nebo transakce neproběhla?
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
3110sakai
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pát 12. říj 2012 9:46:47
Typ mobilu / ROM: THL W8
Tablet: Vodafone smart tab 7
Bydliště: Ostrava

Re: pandawill.com

Příspěvek od 3110sakai »

Taky jsem “koupil” v pátek tu THL W11.Žádný happy nákup z toho ale nebyl.Když jsem si to chtěl nechat poslat přes DHL ,cena se změnila na 221,9$.Opravdu skvělá akce...
Altissimus
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:28:42
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 / B321

Re: pandawill.com

Příspěvek od Altissimus »

momors píše:Takže jsi zaplatil těch 259? Nebo transakce neproběhla?
Nezaplatil, teď si s nimi píšu a chci vyjádření jak je možné, že koupené zboží umístěné v košíku za á = 129.99 USD změnili na 221.99 za kus.

Fakt mě nakrkli, že zablokovali platbu probíhající přes PayPal.

Zatím se nevyjádřili, takže uvidíme po víkendu :cry:

edit unavix
bigbobyka
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 30. zář 2010 14:44:16

Re: pandawill.com

Příspěvek od bigbobyka »

Ahoj, taky jsem nakupoval na Pandawillu Caesara H7500 a to 22.8, na druhý den jejich stránky nefungovaly, což pokračovalo celý víkend, a jak píše Jan75, tak se nejde přihlásit. Také už čekám deset dní, dvakrát jsem si s nimi dopisoval, ale přihlásit se stále nemůžu a v mailu z pátku psali, že do tří dnů mi to pošlou, ale zatím nic, tak uvidíme jak to dopadne. Nejhorší je, že jsem chtěl nakupovat v mixeshop (dokonce i o 15 dolarů levněji), ale po registraci na paypal jsem zhlédl, že v kolonce doporučených obchodů mají Pandawill, tak jsem nakonec změnil názor.
bigbobyka
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 30. zář 2010 14:44:16

Re: pandawill.com

Příspěvek od bigbobyka »

Tak dnes po 13-ti dnech to konečně odeslali DHL a snad do úterý už budu doma. Teď jen aby se to neseklo na celnici a abych moc nedoplácel za DPH.
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: pandawill.com

Příspěvek od momors »

Tak teď už máš vyhráno :D Doplácet budeš maximálně tak 3 stovky. Z Pandawillu jsem vždycky doplácel :roll:
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
bigbobyka
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 30. zář 2010 14:44:16

Re: pandawill.com

Příspěvek od bigbobyka »

Tak mobil je doma, a za ty prachy fakt stojí. Co mě naštvalo, tak dhl je sice hodně rychlé (doprava do tří dnů), ale že by se obtěžovali zavolat, jestli jsem doma a v kolik budu doma, to už ne. Takže místo toho abych ho měl v pátek, přebíral jsem ho v pondělí (taky nezavolali). Mobil došel v pořádku, ale místo dvou baterek došla jen jedna a fólie která tam neměla být je tam. Jinak jsem žádné DPH neplatil, takže konečná cena 4250 kč. Poprosil jsem je ať tam napíšou cenu 21.40.
Uživatelský avatar
momors
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: sob 23. dub 2011 13:00:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Re: pandawill.com

Příspěvek od momors »

Pandawill posílá druhou baterii zvlášť poštou, takže ještě jeden balíček očekávej ;)
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10
Uživatelský avatar
Ankoff
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. zář 2013 8:26:39
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780
Tablet: Hyundai A7
Rom: Needrom

Re: Zkusenosti z nekolika nakupu na pandawill.com

Příspěvek od Ankoff »

Strucne se podelim a ano, budu varovat.
Na pandawillu jsem nakoupil cca 10x (telefony, tablety, prislusenstvi) - vetsina z toho funguje dodnes.

Pri nakupu me uklidnovaly transakce pres PayPal a 1 rok zaruka. A tam je presne ten problem se kterym se ted potykam:

1. odeslani nefungujiciho telefonu (dotykovy telefon sam reaguje na imaginarni doteky) - cca 250 CZK
2. nekonecna argumentace o reseni reklamace - musim zaplatit 20 USD za opravu, nebo telefon poslou zpet neopraveny. Klidne se muzu soudit. V Shenzhenu.
3. spatna komunikace - neodpovidaji na otazky, protahuji, vymysli si (pry skrabance, asi kvuli rychlejsimu podhodnoceni ceny o 20%)
4. trva to - telefon jiz nemam snad ctvrt roku. Strasna uroven zakaznickeho servisu.

Pouceni:

Zaruka v pandawillu znamena, ze to tam na vase naklady muzete do Ciny poslat, na vase naklady nechat nejak opravit a doufat, ze vam to poslou zpet.

Zaver:

Pokud chcete koupit levny telefon s 80% sanci na dobry kus, ucinte tak, Jakmile se neco rozbije nebo vam v balicku neprijde polozka (treba SD karta), skodu muzete rovnou "odepsat".
Zivim se tim, ze nakupuju po celem svete, reklamoval jsme zbozi z USA i z EU, vzdy uspesne. S pandawillem nefunguje nic. Uz tam nic nekoupim.
Fear, belief, love, phenomena that determine the course of our lives. – And by each crime and every kindness we birth our future.
chaloupkamirus
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16. zář 2014 16:52:29
Typ mobilu / ROM: nokia 5230

Re: pandawill.com

Příspěvek od chaloupkamirus »

jak je to z placením na pandawill můžu platit až mi to dojde nebo jenom předem? :)
Earl
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 15. srp 2013 18:55:35
Typ mobilu / ROM: nejsu rom

Re: pandawill.com

Příspěvek od Earl »

Ne nemusíš, normálně ti pošlou telefon a ty až budeš chtít tak ho zaplatíš. Je to stejný postup jako kdekoliv jinde.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: pandawill.com

Příspěvek od ludekbrno »

Cože? :-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: pandawill.com

Příspěvek od xanthor »

Sarcasm?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: pandawill.com

Příspěvek od ludekbrno »

Chtělo by to smajlík :-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“