ProduktivitaWeekn widget

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinpelant
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pát 08. led 2010 18:54:14

Weekn widget

Příspěvek od martinpelant »

Tak jsem taky konečně publikoval svoji aplikaci i když s trochu blbým načasováním.
Jako studentovi ČVUT mi chyběl widget, který umí zobrazit aktuální číslo týdne s možností nastavení, od kdy se má počítat.
Tak jsem místo v trhu doplnil svojí aplikací Weekn Widget, která umí i zobrazit číslo týdne jako volitelnou ikonku v Notification area.

Obrázek


weekn2.png
weekn2.png (122.53 KiB) Zobrazeno 1617 x
weekn1.png
weekn1.png (19.4 KiB) Zobrazeno 1617 x
Uživatelský avatar
martinpelant
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pát 08. led 2010 18:54:14

Re: Weekn widget

Příspěvek od martinpelant »

Pokud se vám widget líbí, budu rád, když pro něj zahlasujete na www.htcandroidsoutez.cz ;)
Uživatelský avatar
Nesli
Robot
Příspěvky: 705
Registrován: pát 01. kvě 2009 13:57:00
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D ICS 4.0.4
Twitter: nesliva
Tablet: PMP 5770D JB 4.1.1
Bydliště: Matička Praha

Re: Weekn widget

Příspěvek od Nesli »

Mno nevím, upřímně, přijde mi to jako zbytečnost. Vím, že si s tím měl práci, ale..
Číslo týdne jako widget ? To je jak na komára s bazukou..Třeba Pure callendar widget, krom velmi slušně zpracované agendy, zobrazuje i čísla týdnů..Když si libovolně nastavíš začátek, od kdy ti to má č. počítat - to je tak max. na počítání týdnů semestru?? Nic jiného mě nenapadá, a do 12ti (či kolik týdnů má u vás sem) počitat umím, na to app nepotřebuju..
HTC EVO 3D|androidí minulost-G1, Acer Liquid, Acer Liquid MT, SE Mini Pro SK17i, HTC Sensation - ukraden :(|Huawei G300 4.0.3
http://WWW.TWITTER.COM/NESLIVA
Uživatelský avatar
martinpelant
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pát 08. led 2010 18:54:14

Re: Weekn widget

Příspěvek od martinpelant »

Pokud vim tak pure calendar widget ti neumi zobrazit cislo tydne ve statusbaru a divil by ses, ale jsou ve skole taci, kteri nemaj prehled o cislu tydne. Nikomu tuto aplikaci nevnucuji a verim, ze nekomu muze prijit vhod.
Navic pure calendar widget je placeny a tudiz u nas nedostupny.
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Weekn widget

Příspěvek od PL113 »

Celý minulý týden jsem si lámal hlavu nad tím kolikátý vlastně týden je a kolik zbývá do zkoušek. Na netu školy nic, tak jsem musel zajít na studijní se zeptat (pro rejpaly - jasně, mohl jsem si to spočítat). Tahle apk se mi bude hodně hodit na příští semestr. Ono když ti kantoři řeknou: midterm bude 6 týden, tak jako se to celkem hodí vědět že jsi v pátém.
Je to zjednodušení možná pro někoho triviální věci...
Uživatelský avatar
Nesli
Robot
Příspěvky: 705
Registrován: pát 01. kvě 2009 13:57:00
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D ICS 4.0.4
Twitter: nesliva
Tablet: PMP 5770D JB 4.1.1
Bydliště: Matička Praha

Re: Weekn widget

Příspěvek od Nesli »

Boha, to nechápu, vždyť celá ta operace (napočítat do 12ti) je mozková operace na 3-4s :roll: .. :lol:
No, hlavně, že si app najde své příznivce, jak se to říká, proti gustu žádný dišputát :D

TO martinpelant
No, ta poslední věc, co bych chtěl, je mít ve stavové liště stále zaplou notifku s číslem týdnu;) Ale ano, s oficiální dostupností máš pravdu, Pure není free. Ovšem variací na calendar widget jsou hromady i free, pochybuju, že se mezi němi nenajde taková, co číslo zobrazí..
HTC EVO 3D|androidí minulost-G1, Acer Liquid, Acer Liquid MT, SE Mini Pro SK17i, HTC Sensation - ukraden :(|Huawei G300 4.0.3
http://WWW.TWITTER.COM/NESLIVA
Uživatelský avatar
Kubkolienka
Robot
Příspěvky: 780
Registrován: ned 28. úno 2010 11:39:40
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Mix 2S
Bydliště: BA

Re: Weekn widget

Příspěvek od Kubkolienka »

Ked ti poviem ze mi semester zacal 14 februara ty mi z hlavy povies kolkaty je teraz tyzden odvtedy? Ako nechcem obhajovat lebo ak by som to potreboval pojdem do kalendara a spocitam si to ale zas nie je to uplne blbost :))
Samsung i5700 Spica - Spicanogen + Yonip - O2 SK
HTC Evo 3D - kaput. 3 krat sa mi meniť display nechcelo
Honor 7 - stock
Xiaomi Mi Mix 2s
Uživatelský avatar
Nesli
Robot
Příspěvky: 705
Registrován: pát 01. kvě 2009 13:57:00
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D ICS 4.0.4
Twitter: nesliva
Tablet: PMP 5770D JB 4.1.1
Bydliště: Matička Praha

Re: Weekn widget

Příspěvek od Nesli »

Ano, zapnu zař., jedním ťukem zapnu kalendář a hned vím..Tuhle informaci stejně potřebuju tak 2-3x za sem., člověk není pako, když se jeden týden podívám, že je třeba 6tý týden, tak 7mý a 8mý mi snad v hlavě zůstane;)

Já tu aplikaci nedrhám, jen říkám, že mi přijde zbytečná a žere zbytečně systémové prostředky. Kdo chce ať ji používá, když jí využije.
HTC EVO 3D|androidí minulost-G1, Acer Liquid, Acer Liquid MT, SE Mini Pro SK17i, HTC Sensation - ukraden :(|Huawei G300 4.0.3
http://WWW.TWITTER.COM/NESLIVA
Uživatelský avatar
martinpelant
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pát 08. led 2010 18:54:14

Re: Weekn widget

Příspěvek od martinpelant »

prave ze nezere. na pozadi zadnej service nebezi a ten proces kterej obstarava widget je uspanej a pouze jednou za 30min se widget obnovi. V pripade nedostatku RAM se ten proces klidne vypne a zapne se az pri dalsim obnoveni.
Uživatelský avatar
delarock
Robot
Příspěvky: 1249
Registrován: pon 30. lis 2009 0:49:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Weekn widget

Příspěvek od delarock »

podla mna dobra vec kolko krat som si bil hlavu pred skuskami a cvikami ci je parny alebo neparny tyzden.A kazdemu sa inak zacinaju semestre a skusky takze si myslim ze uzitocna vec
Android: M.Milestone - Nexus One - Galaxy S - Desire HD - Galaxy s II - Galaxy Nexus Palm Pre, Xperia X1, motorola V3, motorola V8, Iphone 2g, iphone 3G, iphone 4,
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Weekn widget

Příspěvek od PL113 »

Nesli:
ok, když ti jednodušší přijde otevřít kalendář, vzpomenout si na to, kdy začal semestr (btw opravdu pochybuju, že víš který den ti opravdu začal) a pak odpočítat týdne tak budiž. Mně přijde jednodušší kouknout se do stavové lišty a vidím...
v hlavě nosím důležitější věci, než číslo týdne, které se každý týden mění a když sám říkáš, že to potřebuješ 2-3x za semestr, tak to už tuplem pochybuju, že v hlavě nosíš číslo každýho týdne.
Příklad: ježíš, teď jsem si to zjišťoval, kolikátý je týden, hmmm bylo to před týdnem, nebo 14 dni? Sakra tak já zase otevřu ten kalendář a odpočítám si to...

btw, když ti přijde zbytečná, tak proč se nám to snažíš vnutit? To že přijde tobě zbytečná opravdu neznamená, že ostatním taky.
thubalek
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: čtv 28. led 2010 12:06:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S a Android Dev Phone 1
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Re: Weekn widget

Příspěvek od thubalek »

No já se musím taky autora Widgetu zastat.

V naší firmě používáme americké fiskální týdny a ty se mohou lišit od našich kalendářních týdnů. A protože často slibujeme, že něco bude hotovo do X-tého týdne, tenhle tool by se mi mohl hodit, abych se zbytečně neuťal ;-)

Určitě vyzkouším.

Tom
Make You Clock Widget: http://www.makeyourclock.com
Moje Další Android Aplikace: http://android.hubalek.net
Můj Android Twitter: http://twitter.com/android_dev_tom
Uživatelský avatar
Nesli
Robot
Příspěvky: 705
Registrován: pát 01. kvě 2009 13:57:00
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D ICS 4.0.4
Twitter: nesliva
Tablet: PMP 5770D JB 4.1.1
Bydliště: Matička Praha

Re: Weekn widget

Příspěvek od Nesli »

PL113

Umíš číst, vysokoškoláku? Tvé tvrzení: "btw, když ti přijde zbytečná, tak proč se nám to snažíš vnutit?" reaguje předpokládám na mé :"Kdo chce ať ji používá, když jí využije."

Jinak ano, pamatuji, páč semestr začíná "jen" 2x ročně a divné mi to nepřijde, a ano, jsem schopný si pamatovat 14 dní číslo týdne, a opět mi to divné nepřijde. Tak mi zas ty nevnucuj svůj neschopný time management.
HTC EVO 3D|androidí minulost-G1, Acer Liquid, Acer Liquid MT, SE Mini Pro SK17i, HTC Sensation - ukraden :(|Huawei G300 4.0.3
http://WWW.TWITTER.COM/NESLIVA
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“