PokecAndroidFórum - nový vzhled

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Příspěvek od -Pavel- »

Citoval jsi příspěvek, který nebyl napsán prvotně v sekci Pokec, ale O tomto fóru ! Jestli píšu s tabletu není tvůj problém !

( tablet )
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od unavix »

Trošku zchlaďte hlavy. Příspěvky které odporovali pravidlům jsem smazal.

Odesláno z mého čajna aparátu
Bůh odpouští, JÁ NE!
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od -Pavel- »

Já jsem v pohodě, jen jsem upozornil na to, že citovaný příspěvek nebyl napsán v Pokecu, proto nemůže být reklamován, jako nevhodný do Pokecu. Nic víc. :-)

( tablet )
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od unavix »

Na Tebe to taky nebylo. ;)
Bůh odpouští, JÁ NE!
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od -Pavel- »

Už mlčím. :-)

( tablet )
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Jumbo78 »

@rady4
Kamaráde, známe se už dlouho. Pravidla tu ale platí pro všechny a v ničem zmatek není. Prostě stačí editovat příspěvek a doplnit třeba info proč...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
rady4
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: čtv 29. říj 2009 23:21:18
Typ mobilu / ROM: Note1-Note2-Note3-S2-Blackberry Z10
Tablet: Note 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od rady4 »

Se
-Pavel- píše:Já jsem v pohodě, jen jsem upozornil na to, že citovaný příspěvek nebyl napsán v Pokecu, proto nemůže být reklamován, jako nevhodný do Pokecu. Nic víc. :-)

( tablet )
To snad ani neni mozne co pises za nesmysly a moderator Ti jeste pritakava. Takze se Ti to pokusim vysvetlit jeste jednou.

Forum Pokec je v obecne diskusi kde je jasne uvedeno "Zde není nic OT. Vše co se jinam nevejde"
forum.jpg
forum.jpg (49.62 KiB) Zobrazeno 2998 x
Forum "Pokec" pak obsahuje jen temata na ktera se vztahuji stejna pravidla obecne diskuse. Pokud ani ted jsi toto nepochopil, tak se obrat na administratora, protoze moderator ocividne nevi o cem je rec a maze neopravnene jeste prispevky.

Edit unavix - Přečti si pořádně pravidla tohoto fóra pokud si myslíš že sem Ti smazal neoprávněně příspěvek.
" Šesté:
Nepiš dva a více příspěvků za sebou, využívej funkce "Editovat". Její pomocí můžeš jednoduše upravit a libovolně doplňovat svůj příspěvek. Více příspěvků je dovoleno psát, je-li předchozí příspěvek výrazně staršího data (cca týden a víc). Chceš-li téma oživit, použij k tomu určený odkaz v dolní části okna (zobrazuje se až po uplynutí určité doby, aktuálně jsou to dva dny)"
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od unavix »

Pokud by někdo zapomněl tak citace z pravidel fóra :
" Šesté:
Nepiš dva a více příspěvků za sebou, využívej funkce "Editovat". Její pomocí můžeš jednoduše upravit a libovolně doplňovat svůj příspěvek. Více příspěvků je dovoleno psát, je-li předchozí příspěvek výrazně staršího data (cca týden a víc). Chceš-li téma oživit, použij k tomu určený odkaz v dolní části okna (zobrazuje se až po uplynutí určité doby, aktuálně jsou to dva dny)"

Pokud budete dál porušovat pravidla fóra tak tuhle debatu zamknu.

Odesláno z mého čajna aparátu
Bůh odpouští, JÁ NE!
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od -Pavel- »

rady4 píše:Co je to proboha za silenost? Nejsem proti zmenam, ale tohle opravdu ne. Nastesti v nastaveni jde zvolit prosilver.

Edit:
don_alex píše:Jeste bych doplnil, ze zbytecne tlachani typu "je to hrozny" a podobne budeme rovnou bez upozorneni mazat. Toto vlakno bude nadale slouzit ke sberu konstruktivnich a smysluplnych postrehu a nametu vsech uzivatelu ohledne noveho vzhledu. Postreh vyse uvedeneho typu nema vubec zadnou uzitnou hodnotu. Berte to tak, ze neni cesty zpet. Stavajici vzhled se uz menit nebude, muze se pouze vylepsovat. Takze prosim pouze o namety, postrehy a pripominky vedouci k jejimu zlepseni. Odmitani noveho vzhledu opravdu nikam nevede...

@tablet

Co je toto za prispevek? To clovek nemuze ani objektivne napsat ve foru Pokec svuj nazor? Chlapce nevim kolik je Ti roku, ale tohle napsat moderator na mem foru, tak domoderoval :thumbdown:
rady4: Reagoval jsem na tento tvůj komentář (červěně) !

Když don_alex reagoval tak, co se ti tady zřetelně nelíbí, tak tato diskuse, toto vlákno, téma, ještě nebylo v OT v Pokecu, ale jinde v O tomto fóru ! Proto mohl napsat to co napsal, nepodléhalo to ještě pod OT v Pokecu, už jsi schopen pochopit tuto skutečnost ! Protože zcela zřetelně nechápeš proč jsem tě upozornil na to, že kleješ na něco co nebylo prvotně napsáno ještě v Pokecu, nechám tě dále meditovat. Kdyby napsal komentář z první strany prvotně v Pokecu, bylo by to divné, když je tu svoboda slova, ale nepsal. :?

unavix: kdyby jsi chvilku počkal, žádal jsem tě o smazání příspěvku, abych neměl dva pod sebou a smazal jsi mi komentář ! Na Tabletu to není tak rychlé !
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od don_alex »

rady4: Od Tebe bych tohle nečekal. Je to přesně tak, jak píše -Pavel-. Toto téma bylo v sekci (neboli fóru) "O tomto fóru", kde NENÍ ŽÁDNÁ VÝJIMKA Z PRAVIDEL, tedy ani svobodomyšlenkářské vyjadřování ke všemu, co se mi nelíbí a co mi prolítne hlavou. Zde mají témata sloužit pouze k tomu, k čemu jsou určena, tedy rozhodně ne k nadávání, jak je všechno na dvě věci. Po sérii komentářů v duchu předchozí věty jsme se rozhodli téma rozdělit, zbytečné tlachání přesunout do Pokecu a smysluplné připomínky a náměty nechat v původní sekci (fóru) "O tomto fóru". Pro Tvůj klid do svého postu doplním poznámku o této změně.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
rady4
Androiďák!
Příspěvky: 431
Registrován: čtv 29. říj 2009 23:21:18
Typ mobilu / ROM: Note1-Note2-Note3-S2-Blackberry Z10
Tablet: Note 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od rady4 »

Pochopil jsem po precteni celeho tematu, ze nejaky moderator presune neci tema do Obecne diskuze/Pokec kde plati pravidlo "Zde není nic OT. Vše co se jinam nevejde" , ale uz jsem nepochopil ze se zde nesmi psat kriticke pripominky na novy vzhled fora. Vyrazy "je to skvele, jde to, atd." jsou povoleny, obraceneho vyznamu nikoliv a kdyz uz dochazeji argumenty, tak je vyhrozovano zamknutim tematu. V pripade takoveho jednani se muze zamknout treba cele forum, ktere neni s timto zamerenim nastesti jedine. Ja jsem novy vzhled fora ktery se mi nelibi a nejsem jediny zmenil v nastaveni na stary vzhled prosilver, ktery je ale uz take bohuzel zmrseny, ale porad pro mne lepsi jak novy.
Timto koncim a uz se dal vyjadrovat k tomuto nebudu.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od don_alex »

Nepochopil jsi vůbec nic, téma jsem původně přesunul z Pokecu do sekce O tomto fóru, protože jsem nečekal takový výskyt flame. Záměr byl pouze ten, aby téma, které je vlastně věnováno tomuto fóru bylo v sekci o tomto fóru a sloužilo ke sběru připomínek, námětů a postřehů. Po tom, co někteří předváděli, jsem ho přesunul zpět do Pokecu, protože svůj účel vůbec neplnilo.

Naposledy opakuji, že nevadí negativní kritika, vadí, když si někdo tu negativní kritiku dokola prosazuje, aniž by sám přišel s nějakým rozumným návrhem, nápadem, připomínkou, prostě něčím, čím by pomohl nový vzhled vylepšit. Opravdu nikam nevede nekonečné omílání "je to hnusný, zrušte to". To stačí říct jednou, my to vidíme. Další opakování bez nějakých námětů je opravdu k ničemu a vytváří zbytečný flame. A trollování, které tu předváděl např. včera kebs, to už je samostatná kategorie.

Tímto celou záležitost uzavírám, znovu už to vysvětlovat nebudu. Ostatní ať si pročtou celé toto vlákno, kde je vše několikrát vysvětleno. Prosím, abyste se tímto problémem už nezabývali, a pouze dál diskutovali o tom, jak se vám nová šablona líbí nebo nelíbí.
NEGATIVNÍ KRITIKA NENÍ ZAKÁZANÁ, POKUD NEBUDETE TROLLOVAT! (platí i u pozitivní kritiky, jen jsem si nevšiml, že by při tom někdo dělal problémy)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od bandit707 »

don_alex píše:Prosím, abyste se tímto problémem už nezabývali, a pouze dál diskutovali o tom, jak se vám nová šablona líbí nebo nelíbí.
Prepac, napriek tomu malu poznamku. Cely problem podla mna vznikol tym, ze najskor bola jedna tema - ani uz neviem kde - a neskor sa rozdelila na dve vlakna. Tie obe su funkcne a obe sup cita a reaguje na pripomienky. Avsak, kedze sa prispevky presunuli do inej temy, mne napriklad sa stratilo to, ze som bol upozornovany na dalsie prispevky po tom presune. Ale uz som si nastavil upozornenia na obe, kedze ma to zaujima.
Jedna je tato "AndroidFórum - nový vzhled" - ktora sluzi na pokec o tom ako sa paci a ci nie...
a druha vo fore O tomto fore je tema Nová šablona AF - náměty a připomínky,
ktora sluzi na diskutovanie o priamych navrhoch a pripomienkach, dokonca bolo povedane, ze konkretne navrhy je mozne zasielat cez SZ sup-ovi. Len dufam, ze nie je zahlteny, aby mal cas sa venovat tomu podstatnemu...

rady4: daj tomu sancu, tiez som bol sokovany, sprvu som si nastavil prosilver naspet. Mne najme vadilo biele pozadie. Ale postupne sa situacia meni. Chod do nastaveni, pribudla tam testovacia sablona AF theme reloaded - kde uz su zapracovane nejake pripomienky. Tato je sice testovacia, ale mne vyhovuje najviac. To modre pozadie je uz prijemne. Podla mna sa este stale na tom pracuje... Ja uz som teraz v takom stave, ze to nove prostredie bude podla mna lepsie. Najme v mobilnom zobrazeni uz teraz za pouzitia toho "reloaded" - to mam lepsie, rychlejsie a najme jednoduchsi pohyb.
Nepouzivam tapatalk, doteraz som pouzival full desktopove zobrazenie na mojom SGS3, ale toto vyzera omnoho slubnejsie. Samozrejme aj tam su este nedostatky, ci nejasnosti - ale snad sa opravia.
Pripomienky som korektnym sposobom napisal cez SZ a nieco do vlakna Nová šablona AF - náměty a připomínky. Kedze som asi nebol sam, bolo uz nieco vypocute.

A najme si treba precitat a uvedomit, co bolo cielom. Myslim, ze zamer je dobry a snad sa podari doviest ku spokojnosti vacsiny a nakoniec aj zvysku. V co uz teraz verim. A dakujem.
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od don_alex »

bandit707: v poradku, snad uz to bude chapat kazdy. :)

@tablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Jurajs_89
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: pát 07. led 2011 20:58:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2 + Samsung Galaxy S III mini
Rom: 4.1.2 STOCK
Bydliště: ČR

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Jurajs_89 »

unavix píše:... Nebo financuješ jeho provoz? ...
Adminovi jsem nabídl přispění, za předpokladu, že by jste udržovali i starý vzhled, ovšem nedočkal jsem se žádné odpovědi.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od don_alex »

Vis kolik mu denne pride zprav? ;)

Ted nemluvim za admina, ale imho lidi, kteri by prispeli by muselo byt mnohem vic, aby mu stalo za to venovat cas i puvodni sablone. Jedna stokoruna (nepredpokladam, ze jsi nabizel nejakou zavratnou castku) proste nedokaze pokryt ten investovany cas..

@tablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Jurajs_89
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: pát 07. led 2011 20:58:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2 + Samsung Galaxy S III mini
Rom: 4.1.2 STOCK
Bydliště: ČR

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ano, vím kolik lidí mu píše, i že odpověď nebude obratem, ale od soboty bylo času dost, ale vím, jak to je, když je člověk zaměstnán, takže v pohodě. Nabízel jsem 500 /rok, nevím, jaké jsou náklady, tak nemůžu porovnat, jak je ta částka velká.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Supík »

Už jsem ti odepsal. Těch 500,- je opravdu báječná nabídka. Přesto jí teď nevyužiju. Neumím ten dar zatím správně zdanit :shock: .
Jen pro zajímavost. Nejspíš mne čeká nákup nového serveru pro AF... Chystám nějaké možnosti příspěvku a nejspíše formou koupě triček atd.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Fatal_Soldier
Droid
Příspěvky: 2047
Registrován: pon 11. říj 2010 12:34:08
Typ mobilu / ROM: SGS7
Rom: Nougat official
Bydliště: Hodonín

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Fatal_Soldier »

To by bylo supr. Tričko bych si hned objednal :)
SGS7 Nougat official
POUŽÍVEJTE HLEDÁNÍ, vše už tu de facto někde je.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Cleric »

Osobně již čekám jen na finální návrhy a objednávám. Budu chtít minimálně dvě.

Odesláno z Maguro
Uživatelský avatar
preclajsz
Robot
Příspěvky: 991
Registrován: sob 25. zář 2010 15:36:14
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 16GB - White
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MiBand

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od preclajsz »

Také rád podpořím koupí trička, ale určitě bych nechtěl něco jako většina prodává "Androida co jí jablko"... Rád bych nový neokoukaný vzhled, např. "Jsem androiďák a nestydím se za to"... či další ptákoviny, každopádně se těším, super zpráva :) :yes:
Android family since 1.6 Donut
Huawei P8 GREY
Vyzkoušej Weather Timeline v češtině! >>> https://goo.gl/VshJPA" onclick="window.open(this.href);return false; (pro chyby v překladu mě kontaktuj)
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Cleric »

A co projít tuto sekci http://androidforum.cz/viewtopic.php?t=196

;)

Odesláno z Maguro
Uživatelský avatar
preclajsz
Robot
Příspěvky: 991
Registrován: sob 25. zář 2010 15:36:14
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 16GB - White
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MiBand

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od preclajsz »

Pardon, zavítal jsem do tohodle vlákna po dlouhý době a přečetl jsem si jen pá posledních příspěvků, o tričkách a příspěvcích, každopádně dík Clericu za topic ;)
Android family since 1.6 Donut
Huawei P8 GREY
Vyzkoušej Weather Timeline v češtině! >>> https://goo.gl/VshJPA" onclick="window.open(this.href);return false; (pro chyby v překladu mě kontaktuj)
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od Cleric »

Nemělo to vyznít jako buzerace, jen jsem tě chtěl nasměrovat do správné sekce.

:roll::cool:

Odesláno z Maguro
Uživatelský avatar
preclajsz
Robot
Příspěvky: 991
Registrován: sob 25. zář 2010 15:36:14
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 16GB - White
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MiBand

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od preclajsz »

Já to ani nemyslel nějak rejpavě, koukám na trika a super návrhy, to zas bude moje studentská peněženka prázdná... :D
Android family since 1.6 Donut
Huawei P8 GREY
Vyzkoušej Weather Timeline v češtině! >>> https://goo.gl/VshJPA" onclick="window.open(this.href);return false; (pro chyby v překladu mě kontaktuj)
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od aldav »

Panove, konecne pomalu mizi ta bila barva a jeste se podivejte, jak prima prehledne je, kdyz jsou prispevky na "preskacku" oddelene ruznym odstinem podkladu. viz.: http://goo.gl/yaGc8C

Jeste by me zajimalo proc zrovna moderatori, kteri by meli jit prikladem pouzivaji pod carou tolik barev a nebo je dulezitejsi jake maji mobily, romky a jine aktivity , nez obsah prispevku?
Take myslim ze i na to prosazovani dodrzovani pravidel fora mate ucinnejsi nastroje, nez je barevne pripominat pod kazdym prispevkem.
Note8 - Gear Fit 2
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od pRo_lama »

Pod príspevkom je iba upozornenie, aby sa používateľ spamätal. ;) Pri častom porušovaní sa to už rieši individuálne. :yes:
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od don_alex »

Mne fascinuje, ze na tech "fejsbukach, gmajlech" a vlastne vsech modernich globalnich projektech vam ta bila nevadi. Jen na AF je to pruser... :roll:

@tablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od dvzd »

On opravdu někdo ty fejsbůky a gmajly používá? Já tedy nee.

//Ale no tak. Zase začínaš s tým. (pRo_lama)
Uživatelský avatar
preclajsz
Robot
Příspěvky: 991
Registrován: sob 25. zář 2010 15:36:14
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 16GB - White
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MiBand

Re: AndroidFórum - nový vzhled

Příspěvek od preclajsz »

Tak já se taky zapojím, na starém designu se mi líbí ta jeho přehlednost, navíc ty odstíny u příspěvků jsou fajn a vůbec líp se orientuju než na novém designu, té bílé je tam dle mého názoru už moc a celé to na mě působí chaoticky, ikdyž cením snahu o změnu. Ale co mě nejvíc vadí, je to jak na mém 22'' monitoru je všechno nahňácané doprostřed a ne tak jako u starého designu hezky po celé ploše. A zarazilo mě, že tu není žádná zelená, vždyť je to androidforum...
Android family since 1.6 Donut
Huawei P8 GREY
Vyzkoušej Weather Timeline v češtině! >>> https://goo.gl/VshJPA" onclick="window.open(this.href);return false; (pro chyby v překladu mě kontaktuj)
Zamčeno

Zpět na „Pokec“