Aréna telefonůPrestigio nebo GoClever ?

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Hany
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: sob 31. srp 2013 18:53:30
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7
Tablet: Nexus 7

Prestigio nebo GoClever ?

Příspěvek od Hany »

Zdravím,

chci si pořídit nový mobil a už pár favoritů mám.

Rozhoduji se momentálně mezi Prestigio MultiPhone 5300 - 5044 nebo GoClever Fone 570Q a zajímá mě, zda máte s těmito modely již nějaké zkušenosti (klady/zápory).

Předem děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Výběr mobilu

Příspěvek od Mirda86 »

Napis co te na tech konkretnich modelech zaujalo pac jinak prestigio 5044 je jasna volba.

Edit:Pridala si tam toho GC.No nad nim sem tez premyslel(kdyz sem vybiral pracovni dvousimkac) ale kdyz nebudu resit kvalitu te znacky(ktera je hodne spatna) tak konkretne u tohoto modelu me odradila vaha(212g !) a celkove rozmery.Mozna ten stylus je plus ale buhvi jak funguje.
Naposledy upravil(a) Mirda86 dne sob 31. srp 2013 19:09:27, celkem upraveno 3 x.
Zdenpok
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: sob 16. úno 2013 14:58:15
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: Prestigio nebo GoClever ?

Příspěvek od Zdenpok »

Je to asi čistě subjektivní, ale koupit si telefon Goclever je podle mě velkej masochismus.

@telefon
Hany
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: sob 31. srp 2013 18:53:30
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7
Tablet: Nexus 7

Re: Prestigio nebo GoClever ?

Příspěvek od Hany »

Můžeš prosím rozvést, co ti na něm přesně vadí?
Mirda86 píše:Napis co te na tech konkretnich modelech zaujalo pac jinak prestigio 5044 je jasna volba.

Edit:Pridala si tam toho GC.No nad nim sem tez premyslel(kdyz sem vybiral pracovni dvousimkac) ale kdyz nebudu resit kvalitu te znacky tak konkretne u tohoto modelu me odradila vaha(pres 200g !) a celkove rozmery.Mozna ten stylus je plus ale buhvi jak funguje.
Prosím v mužském rodě. :D

Nicméně, GC tedy není příliš kvalitní značka? Moc do toho nevidím, takže se omlouvám. Jinak je pravda, že je to opravdu pádlo. Proto u mě zatím vede Prestigio

EDIT by pRo_lama:
Necituj posledný príspevok a edituj svoje príspevky! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Prestigio nebo GoClever ?

Příspěvek od Mirda86 »

Jo sorry :-D

Nicmene 5044 ti muzu s cistym svedomim doporucit.Display je proste luxusni.Rozmery sou prijatelne a hlavne tloustka s vahou sou perfektni (cca 8mm a 130g).Lepsi telefon za ty penize v ceske distribuci nekoupis
kazihorka
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: pon 08. črc 2013 19:05:43
Typ mobilu / ROM: THL W100
Tablet: konečně je pryč!

Re: Prestigio nebo GoClever ?

Příspěvek od kazihorka »

Nikdy goClever!!! Mám od nich tablet a vyreklamovat ho je boží dopuštění! Značka na dvě věci!
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“