Android OSvýběr sim z widgetu kontakty

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
bestver
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: úte 20. srp 2013 13:50:50
Typ mobilu / ROM: samsung S5 mini

výběr sim z widgetu kontakty

Příspěvek od bestver »

Dobrý den,
Mám dotaz. Mám samsung galaxy S DUOS GT7562. Ať zkouším jak zkouším, nemohu přijít na to, jak vyberu, z které sim chci volat, když kliknu na kontakt( widget), který mám na ploše. Když vyberu kontakt z protokolu, nebo seznamu kontaktů, tak je tam možnost výběru, ale u widgetu na ploše jsem na to nepřišla. Musím jít do rolety a tam přepnout? To mi příjde nerozumné. Je možnost
? A ještě jedna otázka : mám aktivní potvrzení o doručení. Chci mít jistotu, že zpráva byla doručenka, ale bohužel jsem nepřišla na to, jak dostávat doručenku bez zvuku. Když vypnu oznámení, vypne se mi i zvuk příchozích sms. Nevíte někdo, jak vypnout zvuk pouze u doručenky?Děkuji
Uživatelský avatar
Wotan
Droid
Příspěvky: 1845
Registrován: sob 06. lis 2010 12:27:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Bydliště: Račištorf
Kontaktovat uživatele:

Re: výběr sim z widgetu kontakty

Příspěvek od Wotan »

Zvuk výpisu - alternatívna aplikácia na SMS.
A pokiaľ ide o prvý problém
Nepíšeš aký je to widget čo je dosť podstatné. Asi to bude tým, že moc dualsim androidov zatiaľ nie je a vývojárov to zatiaľ netrapilo. Ak je to nejaky stock widget od výrobcu tak je smutné, že ho to netrápi.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“