Samsung Galaxy SII (I9100) - ROM/ROOT/FW[NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od mahon »

Hm máš pravdu,stáhl jsem si to z toho mého odkazu a nic tam není i když to má 120 bajtů.Možná to zmršil zip nebo ten upload na ulož to.Skusím to dát sem
Přílohy
camera.rar
(9.73 KiB) Staženo 159 x
Pr0f
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 06. srp 2012 14:57:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od Pr0f »

Díky za snahu, našel jsem to nakonec někde jinde a stejně to nepomohlo. Tovární reset taky nepomohl, což je tím, že tovární nastavení nezasahuje do systémových složek (o tom jsem se přesvědčil po provedení továrního nastavení v Root Exploreru, kde zůstali původní složky a soubory), dělal jsem to ale poprvé, což jsem nevěděl. Vyřešil jsem to nakonec úspěšně flashnutím na oficiální update Android 4.0.3 I9100XXLPS. Nyní je vše v pořádku. Ještě jsem to hned rootnul, tak jsem spokojen. (důležité věci jako kontakty, fotky apod. jsem zazálohoval přes Kies, aplikace a hry jednoduše znova natahám, v tom problém není). Jen bych upozornil ostatní, kteří by tuto vylepšenou aplikaci fotoaparát chtěli stahovat, není to stavěné na ICS, což zde myslím nebylo vůbec zmíněno (samozřejmě vypnutí zvuků přepsáním souborů funguje).
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od mahon »

No myslel jsem že tě i napadne udělat v recovery modu wipe data a wipe cache,to by určitě pomohlo i bez toho přeflešnutí firmware a jak píšu na předchozí stránce že když už má člověk ten cf-root tak v app CWM si občas udělat Backup (zálohu) celého systému pro případ že se něco po...e,pak by jenom vrátil Restore (obnova) a měl by to vše jak před tím aniž by musel flešovat,wipovat a znova vše instalovat,nastavovat. ;)
Pr0f
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 06. srp 2012 14:57:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od Pr0f »

Tak jasný, s těma zálohama je to bez diskuse. Akorát ještě chci zjistit, jestli stačí CWM pro tvorbu zálohy, nebo je lepší Titanium Backup v Pro verzi, která má mnoho dalších možností. (Jsem v tom fakt začátečník, takže ještě toho musím pár pročíst :) ). A to flashnutí mě nemrzí, vše důležité mám už zpět a phone šlape jak švýcary ;)
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od mahon »

Záloha v CWM je záloha jenom pro danou romku co máš v telefonu a když se něco nepodaří tak obnovíš.Je taky dobrá na to že když si flešneš nějakou jinou romku a nebude se ti líbit tak vrátíš zálohu té předešlé a budeš tomít jak před tím flešem se vším všudy.Zálohu z Titanium Backup můžeš požít i do jiné romky,tuto app já ale nepoužívám.
koubis
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. zář 2013 21:02:44
Typ mobilu / ROM: GT-I9300

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od koubis »

ahoj myslíte, že by to mohlo jít i na Samsung S3? Udělal jsem vše co jste tu radili, jak v obou postupech, tak i v dalších komentech, ale foťák pořád cvaká nahlas ...
v prvním postupu jsem dělal vše podle návodu, nejde mi přepsat název souboru (cam_start.ogg cannot be renamed because the file system is read-only)
v druhém postupu to vůbec nereaguje ...
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: [NÁVOD] SGS2 - Vypnutí Zvuku a Vylepšeni Fotoaparátu

Příspěvek od mahon »

Tohle ti fungovat ani nebude protože je to už stará záležitost když ještě nebyl JB a navíc je to pro SGS2.Zeptej se v sekci o SGS3.Máš root ? Podívej se tam do návodů ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy SII (I9100) - ROM/ROOT/FW“