PokecFandíme České Republice !

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

magma
Stálý androiďák
Příspěvky: 144
Registrován: sob 24. říj 2009 10:36:41

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od magma »

gratulujem :D
HTC Diamond > HTC Hero > Motorola Milestone > Acer E130 > HTC Desire HD > LG optimus 2X > HTC Sensation > Samsung Galaxy Note > Samsung Galaxy S3 > Samsung ATIV S a Acer A500 > Nexus 7
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od PL113 »

S.T.E.A.K. píše:
pabo píše:to jste mě hodně zklamali....to jste vlastenci?Národní hrdost vám nic neříká?
Národní hrdost? a za co? možná až jednou něco dokážeme(výzkum ve vědě, technice, zdravotnictví, kosmonautice,...), ale vítězství ve sportu se nedá považovat za něco co "národ" dokázal... je to jen hra a je smutný, že se národy poměřujou pomocí takovejhle primitivních způsobů...
Co to je za kec proboha?
Aha, tak když budu mistr světa v kosmonautice tak jsem něco víc, než člověk, co od 3 let bruslí a veškerý jeho život objetoval aby byl ve 45 v prdeli s kloubama a taky aby vybojoval aspoň malinko pro tu naši ničím jiným zajímavou zemičku, co se tváří jako nejlepší země Evropy...

Já jsem naopak hodně hrdý na to, že se aspoň pár dní bude o ČR mluvit. A ne jen jako o národu pivařů a okradačskejch taxikářů (viz příručky pro cizince)...proboha buďte trochu hrdí :no:

No koukám, že se tu pěkně profilujou lidi co tráví až moc času za pc místo toho aby vytáhli prdel ven a aspoň příčuchli ke sportu!
Takové keci mají lidi co nikdy nesportovali a nikdy nepoznali pocit vítězství a pocit zdolání protivníka.
Mozi
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pát 02. dub 2010 14:52:58
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Bydliště: Vyškov, Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od Mozi »

já bych to teda stavěl na stejnou úroveň, já jsem hrdý na národ jako celek, takže jsem hrdý na české vynálezce, spisovatele, sportovce, vojáky a klidně i politické činovníky když bude proč.
HTC DESIRE
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od Supík »

No zrovna ceska veda je na tom docela dobre viz napr P.A.L.S. a navazujici stavba dalsiho zarizeni nebo zakladni vyzkum v oboru leciv. (a to nemluvim o zasadnich lecich proti rakovine nebo tezkym onemocnenim ... zkus si najit info treba i docela "obycejnem" hemagelu)

Jinak uspech jednoho cloveka ci tymu v jednom oboru, muze bez problemu motivovat uplne nekoho jineho. A nalhavat si ze nas neovladaji atavismy je hodne kratkozraky..
Osobne jsem prestal sledovat hokej po Naganu protoze tam byl vrchol :). Dneska jsem ale udelal vyjimku :clap:
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
pabo
Androiďák!
Příspěvky: 612
Registrován: úte 22. zář 2009 12:14:37
Typ mobilu / ROM: LG G4
Mobil 2 / ROM: OnePlus One 64GB
Bydliště: České Budějovice

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od pabo »

Být v něčem nejlepší na světě je snad proboha důvod k hrdosti.Jenže vlastenectví se u nás jaksi nenosí a to je škoda.V USA má každý vlajku snad i na WC, Kanada,Finsko,atd....je mi 61 let a je mi z vás smutno!
HTC Hermes>Htc Hero>Htc Desire>Galaxy Nexus> Xiaomi MI2A > LG G2 ++ ONEPLUS 64GB - LG G4
Uživatelský avatar
m.cut
Androiďák!
Příspěvky: 312
Registrován: pon 15. čer 2009 13:46:36
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Twitter: http://www.twitter.com/m_cut
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od m.cut »

Souhlas s prispevkem od pabo!!!!
Huawei Ascend G300 | ROOT | ROM: originálni B892| VoIP: Mikrotech.cz

T-Mobile G1 | HTC Magic | Samsung Spica | HTC Desire | Huawei Ascend G300 .....
Slevy na jednom místě
skooopa
Droid
Příspěvky: 2720
Registrován: úte 17. bře 2009 15:44:35
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od skooopa »

Kdy bude zpet android? Teda ne ze by mi ten brankar nejak vadil ale...
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!
Uživatelský avatar
michpo
Moderátor
Příspěvky: 1270
Registrován: ned 31. kvě 2009 21:21:02
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od michpo »

Ten brankar je tam nahodou dobrej! Nechal bych ho tam nejakou dobu, at vyjadruje nas uspech ;)
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od Supík »

skooopa píše:Kdy bude zpet android?
To je Voky :) Dneska je jeho noc ;) Az kouhout rano 6x zakokrha tak android bude mozna zpet :angel:
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Case
Kyborg
Příspěvky: 4103
Registrován: pát 31. črc 2009 20:46:42
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Bydliště: Edge of the world
Kontaktovat uživatele:

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od Case »

PL113 píše:No koukám, že se tu pěkně profilujou lidi co tráví až moc času za pc místo toho aby vytáhli prdel ven a aspoň příčuchli ke sportu!
Takové keci mají lidi co nikdy nesportovali a nikdy nepoznali pocit vítězství a pocit zdolání protivníka.
Přičemž "vytáhli prdel ven a přičuchli ke sportu" znamená "zašli do nejbližší hospody a za kolektivního sprostého pokřikování na televizi do sebe otočili deset piv a s pocitem národní hrdosti se odpotáceli s křikem 'Mistřííííí!' nočním městem domů". Pravda, ten pocit vítězství, vlastenectví a zdolání protivníka, když se ráno vzbudí ve správné posteli ve správném bytě, musí být nesdělitelný.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od Mishack »

Case píše:Přičemž "vytáhli prdel ven a přičuchli ke sportu" znamená "zašli do nejbližší hospody a za kolektivního sprostého pokřikování na televizi do sebe otočili deset piv a s pocitem národní hrdosti se odpotáceli s křikem 'Mistřííííí!' nočním městem domů". ...
+1

btw, nemyslim si, ze "pocit vitezstvi" pri zdolani napriklad sloziteho matematickeho problemu, ci prosteho vyreseni urciteho ukolu napr. v zamestnani by byl nejak "menecenny".
S.T.E.A.K.
Stálý androiďák
Příspěvky: 198
Registrován: čtv 26. bře 2009 17:36:29

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od S.T.E.A.K. »

PL113 píše: Co to je za kec proboha?
Aha, tak když budu mistr světa v kosmonautice tak jsem něco víc, než člověk, co od 3 let bruslí a veškerý jeho život objetoval aby byl ve 45 v prdeli s kloubama a taky aby vybojoval aspoň malinko pro tu naši ničím jiným zajímavou zemičku, co se tváří jako nejlepší země Evropy...

Já jsem naopak hodně hrdý na to, že se aspoň pár dní bude o ČR mluvit. A ne jen jako o národu pivařů a okradačskejch taxikářů (viz příručky pro cizince)...proboha buďte trochu hrdí :no:

No koukám, že se tu pěkně profilujou lidi co tráví až moc času za pc místo toho aby vytáhli prdel ven a aspoň příčuchli ke sportu!
Takové keci mají lidi co nikdy nesportovali a nikdy nepoznali pocit vítězství a pocit zdolání protivníka.
Netušim co to je "mistr světa v kosmonautice", ale rozhodně vesmírnej výzkum má milionkrát větší váhu než dočasný vítězství ve sportu. To že je někdo ***** a vědomně žije tak, aby ve 40 měl oddělaný klouby je jeho věc, ale nemusí se to cpát ostatnim... Taky si jednou za čas zahraju floorball, a každou chvíli jezdim na kole(takže ke sportu si "přičichnu"), ale dělám to jen pro zábavu a nikomu to necpu a nehraju jen pro peníze, jako čeští "sportovci". Ano je super, že vyhraješ a 10 minut se z toho raduješ, ale co z toho? co to přinese? nic! dobře, pár dní se o tom bude mluvit, ale to je všechno.

to Sup: ano česká věda je na tom dobře(díky 5% inteligentní menšině populace), ale o tom se moc nemluví. Vim o hemagelu a dalších vynálezech a projektech, ale zeptej se kohokoli jinýho a buď nebudou vědět o co se jedná, nebo nebudou tušit, že to je od nás. Vědci tu maj dobrý nápady, ale buď nenajdou financování a projekt krachne a utichne do zapomnění, nebo to financování najdou a projekt se prodá do zahraničí. A že to bylo původně od nás? to už nikoho nezajímá. Nějakou naději vidim v Brněnskym technologickym insitutu CEITEC(českou obdobou CERNu), ale ten bude stát až za pár let.
G1 | Sony Erricson Xperia Mini Pro (Black) | Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi(White)
Uživatelský avatar
majk
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: úte 11. kvě 2010 22:39:54

Re: Fandíme České Republice !

Příspěvek od majk »

Ehm... To jste ale nevyhráli vy..... A ti co to vyhráli jsou stejně tak někdo jinej nez vy, jako nějakej rus, američan, brazilec, co já vim... Na základě toho že jeden čech byl rychlejší než jeden rus, nebo jindy zas naopak... Sorry, ale fakt to se mnou nic nedělá... :D Určitě je fajn sportovat... Ale koukat na to? Natož přizpůsobovat svojí náladu tomu že se někomu úplně cizímu něco povede/nepovede? A "cítit chuť vítězství", když jsem nevyhrál já...? Přijde mi to trochu mimo... :help: :lol:
T∙∙∙Mobile HTC Desire Zatim bez ROOT...
Odpovědět

Zpět na „Pokec“