Ostatní asijské telefony[ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

[ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

Zdravim vsechny uzivatele tohodle skveleho cinskeho smartfounu. Vzhledem k tomu, ze jedina 100% ceska ROM je android verze 4.0.4, jsem se rozhodl ze dokoncim preklad zcasti prelozene ROM postavene na Androidu Jelly Bean 4.1.2 Cilem je vytvorit co nejstabilnejsi a 100% prelozenou ROM

update 28.11.2013 - ROM je odted multilang. Sloucil jsem stringy z bassrockerovy ROM a pridal k nim me prelozene ceske. Je tam i SK, i kdyz ne 100%, takze si na sve prijdou i bratia :)


Vsechny operace provadite na vlastni nebezpeci. Pokud dodrzite postup, nemelo by se nic stat, ale nerucim za jakekoliv pozkozeni vaseho telefonu.

Upozornuji, ze ROM nemusi byt bez chyb. Zaroven prelozene veci nemusi byt 100%. Obcas muze chybet nejaky preklad, nebo nebude preklad davat smysl. Muzu nekde udelat chybu, takze pokud nejakou objevite, napiste sem, nebo mi poslete soukromou zpravu a pokud to bude v mych silach, opravim to.

Nez nahlasite nejakou chybu, ujistete se, ze se ta chyba projevuje, i pokud pred instalaci ROM udelate factory reset/wipe data.



Info o ROM
Jako zaklad je pouzita ROM pravdepodobne naportovana z Acer Cloudmobile S500, kterou mel v telefonu zdejsi prispevatel gASK, konkretne repack pro CWM odsud http://www.movilesdualsim.com/threads/r ... ost-443577
ROM jsem DEODEXnul a postupne prelozil vsechny neprelozene aplikace a chybejici preklady v jiz prelozenych aplikacich.

Instalace
1. Je potreba mit v telefonu nainstalovane CMW recovery. Navod od hasweb http://androidforum.cz/haier-w910-ip54- ... ml#p649007
2. Nakopirujte soubor s ROM na pametovou kartu plus i pripadne doplnkove update zipy.
3. Nastartujte do CWM recovery: pri vypnutem telefonu drzet tlacitko snizeni hlasitosti a zapnout telefon. Pokud vam to bootuje do fastboot rezimu, tak odpojte telefon od pocitace ;)
4. Pokud prechazite z Androida 4.0.4 tak je urcite potreba udelat reset do tovarniho nastaveni. v CMW recovery je to polozka wipe data/factory reset.
5. Install zip from sdcard -> Choose zip from sdcard -> vyberte soubor s ROM. Stejnym zpusobem nainstalujte i volitelne balicky. Pokud vam to hlasi Signature verification failed, musite vypnout overovani podpisu Toggle signature verification
6. Rozhodne ted NEDELAT wipe data/factory setting. Instalator totiz zapisuje i na /data oddil a timhle byste prisli o nejake aplikace.
7. Reboot system now. Pred rebootem se vas to zepta na nejake blaboly ohledne instalace recovery. Vyberte Yes a podvrdte.
8. Pokud chcete pouzivat gravitybox, tak musite zprovoznit xposed framework, viz nize.

Známé bugy

Kód: Vybrat vše

Na nekterych routerech je problem s WiFi po probuzeni ze spanku. Tvari se sice, ze je pripojena, ale je sediva a pripojeni k internetu nefunguje. Podle vseho je to problem androidu od verze 4.1 vyse a zatim neni opraven. Nastesti to dela jen na nekterych routerech. Pokud mate smulu na nektery z nich, na netu je o tom popsano hromady textu a mnoho zpusobu, jak to vyresit. Ja jich u sveho routeru zkusil nekolik, nezafungoval zadny, takze 6 let stary Nkovy netgear bude vymenen.
Co bylo pridano:
Spoiler:
Xposed installer - instalator Xposed frameworku. Skvela vec, ktera umoznuje dost zasadne vylepsit chovani systemu. http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1574401
Gravitybox modul pro xposed framework by CECO http://androidforum.cz/topic43607.html
Klavesnice Xperia Z1 - rad ji pouzivam, ma paradni psani tahem a autoopravy, hezky vzhled a rozumnou konfigurovatelnost.
Font SegoeWP - podle me o moc lepsi nez Roboto
Fotoaparat a galerie z Androidu 4.3
SMS aplikace z CyanogenMOD s Quickreply
Zvuky z ruznych Xperia telefonu
Aplikace ogYoutube (umoznuje stahovat z youtube) odsud http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2213945 kterou jsem prelozil do cestiny
Google Kalendar
Total Commander
Viper4Android
Co bylo odebrano:
Spoiler:
Youtube - zbytecne a kdo nechce ogYoutube, tak si to muze nainstalovat z GP
Vsechny google apky (mapy,knihy,gmail,music). Vsechno se da nainstalovat z GP.
Vsechny apk soubory souvisejci s enginnering rezimem
Xposed Framework a GravityBox
Spoiler:
Pokud chcete zapnout Xposed framework a Gravitybox, spustte aplikaci Xposed instalator. Vyberte Framework, potom Instalovat/Aktualizovat, potvrdte prava root. Zpet, vyberte Moduly a zatrhnete Gravitybox. Zpet, opet vybrat Framework, potom restart. Po restartu znovu spustte Xposed instalator a v nabidce Moduly muzete Gravitybox konfigurovat. Umi spoustu vychytavek a musim jen smeknout pred CEC0 a rovo89, jake paradni kusy softwaru udelali.

Dale je v instalatoru volba Stahnout, kde si muzete instalovat dalsi moduly pro xposed.
Berte vsak na vedomi, ze nektere moduly jsou pro specificka zarizeni (htc,sony atd) a jine zase muzou kolidovat s gravityboxem.
Zvlast kdyz funkce vetsiny jednoucelovych modulu uz jsou obsazeny v Gravitboxu,ale par zajimavych tu je.
Tyhle pouzivam ja:
AlternateAppPicker - zmeni nabidku vychozi aplikace na verzi z ICS, ktera me osobne prijde pouzitelnejsi.
BootManager - umoznuje zakazat spousteni aplikaci po startu. Ve verzi zdarma jen uzivatelskych, v donate verzi (za 100 Kc) i systemovych.
XPrivacy - neskutecne promakany a komplexni modul na nastaveni zabezpeceni a soukromi. Kazde aplikaci muzete odebirat prava a kdyz ji to vadi, muzete ji nejake data podvrhnout. Treba nahodne GPS souradnice atp.
Viper4Android
Diky VIPER520 a ZhuHang za skvelou aplikaci Viper4Android http://vipersaudio.com/blog/?page_id=31
Zde stahnete balicek prednastavenych Impulse Response Samples http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2216193
Pokud chcete pouzivat i jine zvukove efekty nez ViperFX, je potreba zapnout Compatibility mode.
Spoiler:
...bude doplneno...

Changelog:
Spoiler:
13.12.2013
- Opravene init.d skripty pro nastaveni sd cache a io governoru
- Pridan TRIM /system/bin/fstrim a jeho spousteni na /data po bootu
- Nejake tweaky Log service, mozna opravi nektere wakelocky
- Zrychlene generovani nahodne entropie
- Par tweaku, ktere by mely vylepsi kvalitu zvuku pri hovoru na obou stranach
- Spravna verze busyboxu


5.12.2013 - chystane zmeny
- pridano adaway s jiz hotovym /etc/hosts
- aplikace Telefon opet kompletne cesky
- odebrano MusicFX a pridano Viper4Android http://vipersaudio.com/blog/


4.12.2013
- jen update zip se spravnym busyboxem

1.12.2013
- Opraveny instalacni script
- Pridana podpora pro init.d scripty
- Nejake tweaky build.prop (rychleji proximity senzor pri hovoru, rychlejsi scrollovani, amr wideband) nektere jsou asi zbytecne, ale na testovani bude dost casu
- Nastaveni governoru msm-dcvs a frekvence procesoru automaticky po bootu, takze uz neni potreba to nastavit rucne pres Nofrills CPU control, takze jsem ho odstranil
- Cache pro interni pamet a sd kartu nastavena po startu na 2 MB
- Integrovan Universal ODEX script http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2162413

28.11.2013
-"radio" nahrazeno z tovarni 4.0.4
- Font SegoeWP natvrdo
- Google Now a Search ze 4.4
- Hodiny z AOKP. Maji celkem hezky digitalni widget, jinak asi +- stejne jako AOSP
- 4.3 Camera presunuta do uzivatelskych aplikaci. To by melo opravit padani pri editoru.
- Viper4Android zatim ignorujte, to mam zatim jen na test a ROM neni pro pouziti nastavena
- ROM je Multilang a mela by zvladat 54 jazyku. Moje ceske preklady slouceny s multilang stringy z http://www.needrom.com/mobile/haier-w910-4/
- Build.prop zatim ponechan "Acerovsky", kvuli kompatibilite s aplikacemi a hrami z GP
- Pridan Editor videa. kdyz uz ta mrska nataci fullHD, proc si s tim jeste potom nepohrat :)
- Nova Launcher presunut do uzivatelskych aplikaci, takze lze odinstalovat. Jako systemovy ponechan launcher z CM.

21.11.2013
-upraveno gps.conf pro ceskou republiku
-vraceni OEM aplikaci z duvodu neprijemnych wakelocku kdyz chybely
-aktualizovan xposed instalator a gravitybox

5.11.2013
-dokoncen preklad posledni aplikace, Voice recorder

2.11.2013
- dokoncen preklad Bluetooth
- vychozi aplikace na SMS nahrazena tou z CyanogenMODu. Navic umi vyskakovaci okno a quickreply a lze zapnout orezavani diakritiky aby se SMS nezkracovaly.
- Proveden zipalign aplikaci. Pry ze je to ma trosku zrychlit, ale tezko rict
- Camera Bravo odebrano. Kdo chce, muze si nainstalovat z doplnkoveho update.

28.10.2013
- doplneno par chybejicich prekladu v nedulezitych appkach
- vraceny zpet 2 OEM aplikace - Simimporter a PreloadNetworkSettings
- Gravitybox v aktualni verzi
- Pridany fotoaparat a galerie z Androidu 4.3

21.10.2013
- navracena aplikace PreloadNetworkSettings v samostatnem CWM zip balicku
20.10.2013
- Vycisteno od aplikaci na testovani zarizeni (Engineer mode)
- Pokusne odstraneny OEM apky: Calibrator, DisplayVersionInfo, LogMaster2, LogService, Lota, PreLoadNetworkSettings, QVariableChecker, ShippingOSTest, simimporter
- Odebrany zive tapety. Ponechan Live wallpaper picker, takze zive tapety si muzete doinstalovat z GP

19.10.2013
- Xperia launcher nahrazen Nova Launcherem.
- optimalizace prelozenych apek (zipalign a optimalizace png)
- universal init.d support presunuto do uzivatelskych aplikaci.
- pridany Total Commander do uzivatelskych aplikaci

18.10.2013
- prvni vydani
Download:
Spoiler:
Aktualni verze:
Haier_W910_4.1.2_multi-13122013.zip https://docs.google.com/a/zaty.eu/file/ ... JyejA/edit
Lista bez prepinacu https://docs.google.com/a/zaty.eu/file/ ... tlbTQ/edit
Puvodni SMS/MMS aplikace http://d-h.st/Cip

Volitelne doplnky:
Camera Bravo (jen anglicky) - update-camera_bravo-02112013.zip https://drive.google.com/file/d/0B1sK6k ... sp=sharing
Komu nevoni SMS appka z CM, tu je originalni aplikace na SMS/MMS http://d-h.st/Cip
Pokud vam nedela problem anglictina, na XDA jsem zalozil vlakno o tehle ROM. http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2574277

Pokud se vam moje prace libi, muzete me pozvat na pivo pres Paypal :) https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... aNonHosted
Naposledy upravil(a) zaty dne stř 18. pro 2013 12:13:01, celkem upraveno 45 x.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
Uživatelský avatar
gASK
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: sob 07. zář 2013 19:50:28
Typ mobilu / ROM: Haier W910
Tablet: Nexus 7

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od gASK »

Díky moc za vyčištění, češtinu sice nevyužiju, ale určitě mrknu co vše jsi tam odebral / upravil a případně si to u sebe zreplikuju ;)
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

V pohodě. Pokud by tě napadlo nějaké vylepšení, jsem otevřen novým nápadům :-) nová verze bude uploadnutá až večer. Včera mi to dvakrát spadlo.

@telefon    
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
mgl
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: úte 01. říj 2013 15:05:31
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od mgl »

Díky, vypadá to výborně..

Nešla by tam přidat vedle, případně místo Camera Bravo i ta z Google Edition zařízení? Přece jen photosphere a timelapse přímo ve foťáku není k zahození.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2340751
Uživatelský avatar
gASK
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: sob 07. zář 2013 19:50:28
Typ mobilu / ROM: Haier W910
Tablet: Nexus 7

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od gASK »

Sice jsem s Bravem spokojen, ale kdyby se ti tji povedlo vyměnit za to z 4.3, taky bych se nezlobil (já jsem se při pokusech o nahrazení současné tou 4.3. setkal s jejím neustálým padáním při startu, takže asi něco chybělo, ale netuším co).

Další možné vylepšení je přidání CM Messaging aplikace místo té JB - přidává ořezávání diakritiky, message popups, quick reply a pár dalších drobností (já jsem stáhnul verzi odsud, funguje bez problémů jak SMS, tak MMS)
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

SMS apku nahrazovat nebudu, protoze orezani diakritiky pred odeslanim SMS lze zapnout v gravityboxu a funguje to bez problemu a ostatni featury nejsou tak killer, abych vrtal do neceho, co funguje. Nevic s CM messagingem jsem mel nedavno problemy na jinych telefonech, kdy to nespravne radilo zpravy do konverzaci, tak to letelo jak spinave pradlo. Dokud to neodzkousim, tak zatim jen pridam odkaz na CMW balicek, at si to nahraje kdo ma zajem.

Fotak ze 4.3 zkusim, ale pokud nebude stabilni, tak ho do ROM pridavat nebudu. Chci fakt co nejstabilnejsi a nejciststi ROM, aby to mohl pouzivat i BFU bez technicke podpory. Z fotaku mam mam zatim vyzkouseny Focal, Camera JB+ a oboji funguje bez problemu, ale Camera Bravo je imho asi nejlepsi, takze ji nejspise prelozim a necham ji jako vychozi.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
cZ4rA
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: stř 03. srp 2011 8:33:09
Typ mobilu / ROM: LG Flex 2
Bydliště: Liberec

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od cZ4rA »

Rom plánuji nasadit, za mě tedy veké díky zaty. Pro focení používám Camera ZOO FX, tak až vyzkouším, dám vědět.
Co se týče wifi, už nevím kde jsem zahlédl, jestli by nepomohla změna kanálu na nižší, tuším 1 až 12.
iq18
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: úte 16. črc 2013 15:41:30
Typ mobilu / ROM: lenovo s750

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od iq18 »

Díky za tvou práci !! Stahuju, vyzkouším :-) .
Adall
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 22. srp 2013 7:46:28
Typ mobilu / ROM: Homtom HT 7 Pro, Samsung J5, Xiaomi Mi A2 lite

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od Adall »

Taky stahuji.
Díky za tvůj čas, co tomu věnuješ.
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

cZ4rA píše:Rom plánuji nasadit, za mě tedy veké díky zaty. Pro focení používám Camera ZOO FX, tak až vyzkouším, dám vědět.
Co se týče wifi, už nevím kde jsem zahlédl, jestli by nepomohla změna kanálu na nižší, tuším 1 až 12.
Zmena kanalu nepomuze, to s timhle problemem nema co delat. Ona ta wifi funguje, jen obcas kdyz se mobil na delsi dobu uspi, tak se mobil po probuzeni tvari ze je k wifi pripojeny, ale ukazatel wifi pripojeni a mobilniho signalu je sedy a nefunguje pripojeni k internetu. Kdyz wifi vypnu a znovu zapnu, tak to hned naskoci. Ono by to nebylo nic tak hrozneho a mozna bych na to ani neprisel, ale kdyz se to zakousne v tomhle stavu, tak to sezere pres noc celkem velky kus baterie. Nejaky proces z google services se totiz cyklicky snazi pripojovat k netu a mobil se tvari, jakoze data jsou (je pripojeny na wifi), jenze ony nejsou a mobil nenapadne se prepnout na 3G ale misto toho se porad jak tupoun probouzi a snazi se pripojit pres tu wifi, ktera nejede. No na posrani ;)

Ale jak rikam, nedela to na vsech routerech. Zkousel jsem to na 5 ruznych a dela to jen na jednom modelu. Paradoxne na levnych shitkach od Tendy a Dlinku je to v pohode, ale muj Netgear, ktery byl kdysi nekrestansky drahy je zrovna jeden z "vyvolenych". Moznych reseni je nekolik. Nekomu pomohlo nastavit statickou adresu, jinemu zase zmenit jeden parametr v konfiguraci routeru, nebo taky v pokrocilem nastaveni wifi vypnout Ignorovat slaba pripojeni. Internet je toho plny, takze staci hledat na googlu. Jeste jsem nasel, ze by mohla pomoct zmena power managementu wifiny, ale zatim jsem si s tim nehral. Mozna az dokoncim preklad a nebudu mit co na praci, tak se v tom pohrabu.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
iq18
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: úte 16. črc 2013 15:41:30
Typ mobilu / ROM: lenovo s750

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od iq18 »

signature verification failed - něco mám špatně, ale co ?
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

V CMW v nabidce Install zip from SD card vypni overovani podpisu. Polozka Toggle signature verification.

Tak jsem zkusil foťák z 4.3 a funguje. Akorát photosphere občas blbě lepí. Zítra udělám update zip.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
Unterwassermann
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: stř 07. lis 2012 10:51:17
Typ mobilu / ROM: Elephone Trunk _ Stock ROM Android 5.1.1
Mobil 2 / ROM: Haier Iron Smartwatch

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od Unterwassermann »

Taky musim pochvalit tvoji dobre odvedenou praci. Instalace naprosto bezproblemova a vse co potrebuji zatim funguje na sto procent.

Jen tak dal...
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

Pridal jsem update s fotakem 4.3. Funguje v pohode, min komprimuje nez Camera Bravo, ale defaultne uklada do interniho uloziste a nejde to zmenit. Pokud vam to za tu photosphere stoji, tak si to tam nahodte. Prepise to vychozi galerii, Camera Bravo zustane.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
iq18
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: úte 16. črc 2013 15:41:30
Typ mobilu / ROM: lenovo s750

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od iq18 »

zaty píše:V CMW v nabidce Install zip from SD card vypni overovani podpisu. Polozka Toggle signature verification.

Tak jsem zkusil foťák z 4.3 a funguje. Akorát photosphere občas blbě lepí. Zítra udělám update zip.
Nainstalováno, tváří se funkčně, za mne spokojenost ! ještě jedou dík.
cZ4rA
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: stř 03. srp 2011 8:33:09
Typ mobilu / ROM: LG Flex 2
Bydliště: Liberec

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od cZ4rA »

ROM nainstovaná, takže díky. Ale při instalaci frameworku na mne vyskočila hláška:
Mounting /system writable...
Created backup of app_process executable at /system/bin/app_process.orig
Copying app_process...
Done! Changes will become active on reboot.

Dokáže někdo poradit co s tím?

Díky.

Před tím mi proběhla aktualizace frameworku a gravityboxu. Takže to chtělo jen jeden restart navíc :)
Pak už šel gravity box zapnout a šlo pokračovat dle návodu.
Naposledy upravil(a) cZ4rA dne stř 23. říj 2013 19:23:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od corve »

zaty píše:Pridal jsem update s fotakem 4.3. Funguje v pohode, min komprimuje nez Camera Bravo, ale defaultne uklada do interniho uloziste a nejde to zmenit. Pokud vam to za tu photosphere stoji, tak si to tam nahodte. Prepise to vychozi galerii, Camera Bravo zustane.
Tak moment, instaloval jsem verzi, kterou jsi uploadnul 16.10. a pokud na zamčené obrazovce chci otevřít rovnou foták volbou vlevo, je tam volba Camera bravo nebo fotoaparát - ten vypadá stejně jako foták 4.3, photosphere fotí..
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

Tak to nevim jak se to tam mohlo dostat. Hlavne 16.10. jsem nic neuploadoval, takze asi myslis prvni verzi z 18.10. Ta opravdu obsahuje 2 fotoaparaty Camera Bravo a fotoaparat, ktery je soucasti aplikace galerie, ktera je jen upravena, aby nebyla videt ikona fotoaparat, ale stale tuto aktivitu poskytuje, takze se nabizi, pokud jina aplikace vyvola fotoaparat. Nicmene pokud si pamatuju, tak to rozhodne nebyl fotoaparat ze 4.3 s photosphere, ale klasicky fotak ze 4.1 s focenim,videem a panorama rezimem.
cZ4rA píše:ROM nainstovaná, takže díky. Ale při instalaci frameworku na mne vyskočila hláška:
Mounting /system writable...
Created backup of app_process executable at /system/bin/app_process.orig
Copying app_process...
Done! Changes will become active on reboot.

Dokáže někdo poradit co s tím?
Co konkretne chces poradit? To co ti to napsalo znamena, ze nainstaloval xposed framework. Dal postupujes podle navodu a po restartu budes mit aktivni xposed framework a gravitbox modul.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od corve »

datum jsem spletl, bylo to 18. 10. http://youtu.be/s96W5mxwtzk
cZ4rA
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: stř 03. srp 2011 8:33:09
Typ mobilu / ROM: LG Flex 2
Bydliště: Liberec

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od cZ4rA »

to zaty:
Pak jsem to do svého příspěvku doplnil.
Situace byla taková, že po aktualizaci frameworku a gravityboxu nešel gravitybox zaškrtnout. Chtělo to další restart.
Po restartu už to šlo a dalo se dále postupovat podle návodu.
jojkoz
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pon 30. zář 2013 8:11:45
Typ mobilu / ROM: w910

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od jojkoz »

Zdravim, tiez pouzivam ROM od ZATYho a som spokojny - mam ale jeden problem, ktory ked som hladal na nete suvisi celkovo s androidom 4.x.x

Presiel som vela tem na nete bohuzial uspokojive riesenie som nenasiel.
Pre prijimanie a odosielanie musia byt povolene DATA ON -co som sa docital je to asi bohuzial standartne chovavanie Androidu 4.x.x
Co mam ale napr. doma Xperiu Miro (android 4.0.4) - ta to ma nejak osetrene ze nemusia byt DATA ON - zrejme si ch len zapina ked treba MMS.
Chcel som sa opytat ci niekto nema nejaky osvedceny postup ako spojazdnit MMS ked su v systeme zapnute DATA OFF.
Telefon ROOTnuty mam.


Pouzivam teraz jedno divoke riesenie , ze mam v zozname medzi APN vytvorene jedno neplatne na INET - to mam zvolene a mam DATA ON.
Cize internet cez DATA mi nejde - cize neplatim zan, ale MMS idu cez ich APN profil.
Akurat neviem ci to nezerie zbytocne baterku ked su stale - DATA ON.

Viac by sa mi pacilo keby si to automaticky zaplo APN MMS ked prijima ci odosiela MMSku. - Tak som to mal na tej Xperii Miro.

Diky moc.
cZ4rA
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: stř 03. srp 2011 8:33:09
Typ mobilu / ROM: LG Flex 2
Bydliště: Liberec

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od cZ4rA »

Já to chci vyzkoušet pomocí APN locku, ale MMS moc nepoužívám, tak nemůžu zatím referovat.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ft.apnlock

Je nutný převést app na systémovou.

Pak by měla data být ON, ale internet nefungovat.
jojkoz
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pon 30. zář 2013 8:11:45
Typ mobilu / ROM: w910

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od jojkoz »

No to je v podstae to iste ako mam teraz. Mne skor ide o to aby nemuseli byt stale DATA ON.
cZ4rA
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: stř 03. srp 2011 8:33:09
Typ mobilu / ROM: LG Flex 2
Bydliště: Liberec

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od cZ4rA »

Ještě je appka:
https://play.google.com/store/apps/deta ... .apnswitch

V komentáři píšou:
Super! Dělá přesně to co má. Co se mi na ni dost líbí, že se data na chvíli zapnou při příchozí MMS.

Ale vyzkoušené nemám.
jojkoz
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pon 30. zář 2013 8:11:45
Typ mobilu / ROM: w910

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od jojkoz »

cZ4rA píše:Ještě je appka:
https://play.google.com/store/apps/deta ... .apnswitch

V komentáři píšou:
Super! Dělá přesně to co má. Co se mi na ni dost líbí, že se data na chvíli zapnou při příchozí MMS.

Ale vyzkoušené nemám.
To je bohuzial len jednoduche zapinanie a vypinanie DATA - to je aj v hornej liste.
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

corve píše:datum jsem spletl, bylo to 18. 10. http://youtu.be/s96W5mxwtzk
Ted jsem to vykousel, kompletni wipe, instalace 18102013 a zadna takova kamera tam neni. Dokonce to ani nenabizi tu 4.1 kameru a automaticky to zapina Camera Bravo. Asi jsi neudelal kompletni wipe pred instalaci a mel jsi nainstalovanou 4.3 kameru jako uzivatelskou, jinak si to nedovedu vysvetlit.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
be3x
Androiďák!
Příspěvky: 665
Registrován: pon 14. říj 2013 19:25:52
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE _ ROM Miui 10 CZ/SK
Mobil 2 / ROM: Mlais MX Base, Lenovo P770, SE Xperia mini ST15
Tablet: Op3n dott W032i-C3 1
Tablet 2 / ROM: ASUS MeMO Pad 7 ME176CX- 7
Bydliště: Kladno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od be3x »

Zdravím,tak jsem taky hodil rom od zatyho,tímto mu i já děkuji za skvělou práci kterou tady na tom udělal,fakt smekám :yes:

A teď nějaký dotaz,šlo by nějak ukuchtit aby tlačítko zpět bylo napravo?
A pak ovladače v notifikační liště sou super,ale je jich tam strašně moc,tak jestli to nejde taky nějakým zpusobem upravovat?
r.dave
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: ned 06. bře 2011 23:59:12
Typ mobilu / ROM: Defy

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od r.dave »

Taky se přimlouvám za tlačítko zpět v pravé části lišty.
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od zaty »

To vas asi zklamu, protoze vubec nevim jak bych to poradi tlacitek zmenil. Mozna by s tim neco zvladl CEC0 v gravityboxu, ale to si mu budete muset napsat sami ;)
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
be3x
Androiďák!
Příspěvky: 665
Registrován: pon 14. říj 2013 19:25:52
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE _ ROM Miui 10 CZ/SK
Mobil 2 / ROM: Mlais MX Base, Lenovo P770, SE Xperia mini ST15
Tablet: Op3n dott W032i-C3 1
Tablet 2 / ROM: ASUS MeMO Pad 7 ME176CX- 7
Bydliště: Kladno

Re: [ROM][JB][4.1.2] Haier W910

Příspěvek od be3x »

Taj to je škoda,ale snad se na to dá zvyknout. A co s tou horní lištou s vypínačema,v druhé diskusi o Haieru si psal taky ze jich je tam zbytečně moc,už si na to nějak koukal nebo s tím taky nepůjde nic dělat?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“