Ostatní asijské telefonyLTLM XT7

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajos
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 19. zář 2013 11:00:06
Typ mobilu / ROM: Motorola Edge 30 neo
Rom: stock

LTLM XT7

Příspěvek od Pajos »

Obrázek

Typ displeja: IPS 4"
CPU: DualCore
SIM: Dual SIM
Operačný systém: Android 4.1.2
Vlastnosti: e-mail, FM rádio, MP3 prehrávač, Bluetooth, Wi-Fi, G-senzor, 2x fotoaparát
Fotoaparát: predný fotoaparát 2 Mpix + zadný fotoaparát 5 Mpix
CENA: 2499,-

V Okay elektro se objevil tento telefon, má ho z vás někdo? Jaké máte zkušenosti?
Nevím kam ho zařadit, ale předpokládám že to bude číňan

EDIT by pRo_lama:
Odkaz na CZ shop bol vymazaný z dôvodu dobrej reklamy.
Naposledy upravil(a) Pajos dne čtv 19. pro 2013 23:41:00, celkem upraveno 1 x.
čeština pro telefony které ji nemají pomocí morelocale 2 tu: http://androidforum.cz/post822509.html#p822509
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: LTLM XT7

Příspěvek od mrnus »

No nevím to nebude dobré ani jako foto rámeček.
Proč k tomu nenapíšeš více parametrů.
Např. typ cpu velikost ram, rom, úložiště atd
Naposledy upravil(a) mrnus dne ned 27. říj 2013 18:40:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: LTLM XT7

Příspěvek od negrbob »

Stejne mizerna kvalita jako Sencor P400. Co prodaj maji behem kratke chvile zpet kvuli poruchovosti.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: LTLM XT7

Příspěvek od mrnus »

sencor nedělají toustovače? :lol:
Uživatelský avatar
Pajos
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 19. zář 2013 11:00:06
Typ mobilu / ROM: Motorola Edge 30 neo
Rom: stock

Re: LTLM XT7

Příspěvek od Pajos »

mrnus:
no protože jsem další parametry našel jen na slovenskem okey webu, a občas se neshodovali, tam psali jednojádro 1.2Ghz a u letáku u nás doma, dvoujádro.
Ceský web okey nic nepíše, je tam jen ta cena a obrázek :lol: zbytek jsem opsal z letáku, víc ale nevím
čeština pro telefony které ji nemají pomocí morelocale 2 tu: http://androidforum.cz/post822509.html#p822509
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: LTLM XT7

Příspěvek od mrnus »

No tak teď už by ti mělo být jasné že to bude nějaký šunt a nemá cenu se na to ani dívat
Nookys
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. lis 2013 18:00:39
Typ mobilu / ROM: LTLM XT7

Re: LTLM XT7

Příspěvek od Nookys »

Já ho mám a jede mi v pohodě ^^
jozko
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 01. pro 2013 0:30:12
Typ mobilu / ROM: HTC Touch Diamond

Re: LTLM XT7

Příspěvek od jozko »

za tu cenu celkom slusny fon, aj spracovanie solidne, pogumovany zadny kryt, dobre sa drzi v ruke... ale ako kazdy cinan ma nedoladeny soft a mizerny fotak

na nete je ho mozne najst pod nazvami barley, damai alebo seete xt7 http://seete.net/en/xt7.html
evik2007
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. pro 2013 23:21:33
Typ mobilu / ROM: LTLM XT7

Re: LTLM XT7

Příspěvek od evik2007 »

Nookys píše:Já ho mám a jede mi v pohodě ^^
Ahoj prosím tě dnes jsem tento telefon dostala funguje zatím suprově jen nevím jak si tam mám nastavit normální písničky na vyzvánění a sms mohl bys mi prosím poradit? Jsem na toto totální antitalent :-( děkuji
smekmich
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27. pro 2013 19:40:43
Typ mobilu / ROM: LTLM XT7

Re: LTLM XT7

Příspěvek od smekmich »

Tenhle telefon mám, je boží, jede mi plynule a neseká se...Akorát trošku menší výdrž baterie ale tak do večera vydrží a v noci ho nabíjím:DD...a vyzvánění se nastaví tak, že klepneš na tlačítko hudba a tam si vybereš jakoukoli písničku, klepneš na ni a podržíš a vyskočí ti nabídka a tam by mělo být nastavit jako vyzváněcí tón..:)))
kaspi12
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: úte 08. říj 2013 20:20:17
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy xcover2 + ROOT a Nokia C7

Re: LTLM XT7

Příspěvek od kaspi12 »

Náš malej-syn ho má taky a nedá na něj dopustit.Jediný co se dá vytknout je výdrž baterie.Jinak jede plynule a mastí na něm nejnovější hry na Android.
Předtím měl samsung galaxy mini neRotnutý a pořád se sekal.
Shrnutí-koupeno v kamenné prodejně s normální 24 měsíční zárukou,takže není co řešit když se něco do..be,tak se to vyreklamuje u prodejce a at se staraj.:)
Jediný co na to nemůžu pořád sehnat je silikonový kryt,jelikož je kluk divokej :) a pořád mu něco padá,tak aby přežil nějaký ten pádík.
Kdyby někdo věděl,kde ho sehnat,tak ať mě sem hodí odkaz,nebo do soukromé zprávy.
Jinak telefon je opravdu vyrobený v Číně a pro distribuci v ČR si ho objednala společnost vyrábějící Značková kola OLPRAN Olomouc a ta taky vyřizuje případné záruky přes prodejce,nebo ho můžete zaslat přímo jim.
Kdo chce levný,,nabouchaný,, Android mobil pro začátek,tak ho můžu doporučit.
maggie.moore
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 31. led 2014 8:45:30
Typ mobilu / ROM: LTLM XT7 + ex Xperia Ray

Re: LTLM XT7

Příspěvek od maggie.moore »

LTLM XT7 jsem si nedávno pořídila. Pouhých 18 dnů po skončení záruky mi přestal fungovat dosavadní Xperia Ray a do opravy nikdo jít nechtěl, že se to nevyplatí. Novej drahej se mi kupovat nechtělo, vzhledem k tomu, že zas za dva roky klekne :twisted: , XT7 se mi zdálo jako přijatelnej kompromis za rozumný peníze. Tak jako některý věci tam jsou trošku "přes ruku", různá nastavení apod. by mohla být jedodušší, logičtější a tak, ale dá se zvyknout. Jede rychle, bez sekání, jedinej problém je fakt ta baterka. Nabíjí se strašně dlouho (od 0 do 100% před pět hodin :shock: ), a když na tom člověk dělá něco složitějšího, tak nepomůže ani když je rovnou píchlej v zásuvce, vybíjí se to rychleji, než se stačí dobíjet. Ale jinak bez problémů.

Jediné, co teď řeším a nevím si rady - jestli byste někdo nevěděl co s tím - je dálkové ovládání přes sluchátka. Rádio, přehrávač ani ostatní appky na to nereagují, všechno musím dělat ručně přes displej. Používám sluchátka Marshall minor, myslela jsem, jestli není chyba v nich (že by nebyly kompatibilní), ale nefunguje dálkový ovládání ani na originálech, který byly k mobilu připojený. Nepomohlo ani nahrání jiného přehrávače. Je to problém všeobecnej nebo jen mýho telefonu? Mikrofon na sluchátkách jinak funguje, jen to ovládání...
downhill
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 13. úno 2014 16:17:10
Typ mobilu / ROM: LTLM XT7

Re: LTLM XT7

Příspěvek od downhill »

Hledal jsem něco opravdu levného do práce. A myslím, že tenhle číňan to splňuje. Radost mi kazí jen brutálně nepoužitelná GPSka. Po aktualizaci poloh družic se nepřipojil za předním sklem auta ani za minut. Máte stejný problém, nebo je to záležitost mého kusu? :help:
kaspi12
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: úte 08. říj 2013 20:20:17
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy xcover2 + ROOT a Nokia C7

Re: LTLM XT7

Příspěvek od kaspi12 »

Odkaz před -odpověď-Sluchátka jdou přes bluethu skoro jakákoliv jen se musí ,,napárovat,, podrobný popis párování je u každých sluchátek v návodu obecně se trochu liší je nutné laborovat...Ale jde to.

Odpověď GPS: Tak můj syn s GPS problém neměl stáhnul skušebku Sygic na 7 dni s Andorjd obchodu a jelo to sice máte pravdu trvalo to cca 3 minuty,než nalogoval družice,ale pak to frčelo.
Skuste taky nějakou GPS navigaci jinou,než je předinstalovaná v přístroji po koupení,ta je totiž jen přes data,nebo wifi.
maggie.moore
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 31. led 2014 8:45:30
Typ mobilu / ROM: LTLM XT7 + ex Xperia Ray

Re: LTLM XT7

Příspěvek od maggie.moore »

Ale já nemám bezdrátová sluchátka, jsou to normální "dráťáky", jen s mikrofonem a dálkovým ovládáním. A jak říkám, sluchátka fungují, hrají, mikrofon taky funguje, když má, ale všechno ovládání bohužel funguje jen přes mobil. :-(
danielkurka
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 12. dub 2014 19:31:56
Typ mobilu / ROM: LTLM Android Jelly Bean 4.1.2
Tablet: My audio Tablet series 7 7040
Rom: Jelly Bean 4.2.2

Re: LTLM XT7

Příspěvek od danielkurka »

Ahojte nevíte kde stáhnout CyanogenMod 7 pro LTLM xt-7? děkuji za odpovědi
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: LTLM XT7

Příspěvek od LivArt »

Nikde. Buď rád, že to aspoň nějak funguje, i když to moc nefunguje.
TA_Kosice
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: ned 11. srp 2013 12:45:27
Typ mobilu / ROM: HTC Evo

Re: LTLM XT7

Příspěvek od TA_Kosice »

downhill píše:Hledal jsem něco opravdu levného do práce. A myslím, že tenhle číňan to splňuje. Radost mi kazí jen brutálně nepoužitelná GPSka. Po aktualizaci poloh družic se nepřipojil za předním sklem auta ani za minut. Máte stejný problém, nebo je to záležitost mého kusu? :help:
Problém s GPS mám i ja. Mne sa to javí, že tento model nemá vôbec žiadny GPS prijímač. Zapnem a nič sa nedeje – žiadna lokalizácia. Pomocou aplikácie GPS Test som chcel zistiť, či sa vôbec pripája k nejakým družiciam, avšak ani k jednej jedinej sa nikdy nepripojil. Navyše je čudné, že aj keď ponechám GPS zapnuté, tak to vôbec nevybíja akumulátor viac, než, keď je vypnuté. Takže môj kus, a ešte jeden ďalší, ktorý som mal možnosť vyskúšať, sa tvária, že žiadny GPS prijímač neobsahujú.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“