Produktivitakalendar nieco ako SBSH calendar

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
branio
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 22. říj 2009 19:21:21

kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od branio »

Ahojte presiel som WindMobile htcecka na android a poprosil by som tych ktori uz maju prehlad v programoch. Potreboval by som nejaky kalendar ako bol pre WM napr sbsh kalendar . Proste kalendar a poznamkovy blok s nejakym poriadnym wigetom na ploche. To co je predinstalovane prip na obchode nestaci. Date nejaky typ na free alebo aj plateny program. Dikza rady
Naposledy upravil(a) branio dne pát 23. říj 2009 8:02:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
VeruSKa
Robot
Příspěvky: 854
Registrován: čtv 30. dub 2009 7:41:24
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E Dual
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od VeruSKa »

http://androidforum.cz/lepsi-calndar-widget-t1111.html

nevím, jestli ti to pomůže, ale řeší se to tam ;)
T-mobileG1 White; RooT umřel, ať žije Sony Xperia E Dual Champagne
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je? Žabička s rootovskými právy ;o)
branio
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 22. říj 2009 19:21:21

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od branio »

VeruSKa:: Vdaka ;)
jonathanio
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: čtv 29. dub 2010 17:31:20
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Pro
Tablet: iPad Air 2
Bydliště: Praha 4

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od jonathanio »

Taky jsem prechazel z WM a tam pouzival SBSH Calendar. Na Android jsem zatim vhodnou alternativu nenasel, ale jako nejlepsi kombinaci kalendare a widgetu zatim pouzivam Jorte. Krome nekolika malickosti plni vse co potrebuji.
reddick
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 27. kvě 2010 16:42:25

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od reddick »

Ahoj... mam stejny problem. Nicmene ja jsem prechazel ze Symbianu a to konkretne z SE P900. Na tomto telefonu mel kalendar, ukoly a poznamky hodne vysokou uroven.
Momentalne pouzivam X10 ale s integrovanym kalendarem nejsem spokojenej (male moznosti nastaveni - konkretne treba skupiny uplne chybi). Mate nekdo nejakou zkusenost s adekvatnim kalendarem na Androidu??? Moc by se mi siknul. V tomhle smeru jsem z Androidu lehce zklaman... Vsechny aplikacky jsou tak nejak JaPhounovy a o poradnou aplikaci aby se clovek docela poral.

BTW: Existuje nekde nejaky web, na kterem se daji appiny prohlizet... neco jako http://my-symbian.com/main/index.php ???
_*SE X10*_ unrooted _8GB _ R2BA020 _ Vodafone _ HCB-150
Uživatelský avatar
Wexter
Droid
Příspěvky: 2147
Registrován: ned 17. kvě 2009 7:47:35
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Bydliště: Frýdek
Kontaktovat uživatele:

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od Wexter »

Ono stačí hledat a pak by jsi zjistil že je spousta luxusních aplikací. Zkus třeba Weather Forecast Widget, Android Agenda (sice bez počasí)
aplikace si můžeš hledat a prohlížet na http://www.appbrain.com/ - stáhni si pro něj i stejnojmeného klienta (appbrain) do mobilu, na webu se přihlaš pod svým gmail accountem a aplikace si můžeš spravovat přes prohlížeč na PC
reddick
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 27. kvě 2010 16:42:25

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od reddick »

Dikec za tu sajtnu... tohle se fakt hodi.
BTW: Rad bych to resil jen appinou, rad bych taky na te plose neco videl a ne to mel zaplacany widgety :)
Urcite mas pravdu, ze je spousta dobrych applikaci, ale nejak jsem porad nenasel tu, ktera by byla tak jednoducha a umela vsechno to co umel kalendar na P900. Byl jednoduchej prehlednej, mohl sis preklikavat mezi dnem,tydnem a mesicem hned na plose, nemusel jsi lezt do menu, stejne tak sis zobrazoval skupiny (mohl jsi jim pridelit barvicky) ty se pak projevovali v kalendary... dobre byly reseny i kolize
_*SE X10*_ unrooted _8GB _ R2BA020 _ Vodafone _ HCB-150
lenka2003
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: sob 28. srp 2010 9:15:00
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 8

Re: kalendar nieco ako SBSH calendar

Příspěvek od lenka2003 »

Prosím zkušené uživatele o radu: Ke svému životu potřebuji velmi nutně kalendář. Zvuky, které jsou v telefonu jsou velmi krátké a neslyším nastavenou upomínku. Potřebuji, aby mi upomínka zvonila aspoň 30s a hlasitě. Stáhla jsem si Ringdroid, upravila svůj tón na notofikations, v nabídce se mi ukáže. Pokud ho zvolím, kelndář si dál vesele přehrává "svůj" tón. Někde dělám něco blbě, ale nevím kde. Poradí mi prosím někdo? Mám strach, jestli to třeba není i telefonem. :oops:
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“