Prestigio MultiPhone 4500 DUO - FW/ROM/ROOT[ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
jukl
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: sob 09. dub 2011 20:13:40

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od jukl »

Nema
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od rbarat »

Medulko píše:Veľakrát díky podarila sa aj záloha nanovo som nahral ROM 5.0 a vratil zo zálohy aplikácie a všetko čo som potreboval..teraz je to to "pravé orechové"
Ešte raz dík tomuto fóru...Apropo Prestigio nie je čínska firma aj keď sa vyrába v Číne..to by aj Samsung či IPhone boli čínske..Je to firma na Cypre a vlastni ju Rus..Robím v Asbise a Prestigio je náš majiteľ..servis a soft maju vo vedlajšej hale..
Prestigio je rovnaká firma, ako napr. "Orava". Sú to všetko čínske telefóny aj tablety, majiteľ značky "Prestigio" si len na čínske výrobky dáva lepiť názov "Prestigio", práve preto možno kúpiť identické telefóny aj pod inou značkou. To ale neznamená, že Prestigio výrobky sú zlé, naopak, v pomere cena/výkon sú na špičke. Konečne výrobca, ktorý naozaj lacné čínske telefóny predáva v EÚ aj s príslušným legálnym európskym nastavením, lokalizáciou, Google Play, atď. Ide skrátka o výrobok legálne uvedený na EÚ trh, s podporou. Je rozdiel kúpiť si cez internet lacný čínsky telefón bez oficiálnej lokalizácie pre EÚ trh a podpory a kúpiť si Prestigio.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od rbarat »

matheew píše:Borci, je ve v5 vyřešen problém s tím, že hlásí plné úložiště, i když je tam ještě spousta místa volná? Dělá to pouze s JB. Začne hlásit málo uložiště a když se podívám do aplikací, tak najednou z 34 MB volných vyskočí třeba 180 MB volných. Jako by se tam z ničeho nic uvolnilo přes 100MB místa. Ale hláška stejně nezmizí. Na ICS to nedělá. Ale včera mi ze supportu odpověděli, že ofiko JB se už dělá, jen nemají znám termín vypuštění.
Uprav si vnútorné pomery medzi rozdelením pamäti, ako som písal tu a máš po probléme:
http://androidforum.cz/topic42983.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
kaktuss
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 20. led 2013 16:15:14
Typ mobilu / ROM: nemam

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od kaktuss »

Zdravim,
mozem v5.0 pouzit aj na 4500 bez T? Uz sa tu niekto na to pytal a nezaregistroval som odpoved a z prvej stranky mi to nie je jasne, kedze pri vsetkych linkoch je v zatvorke 4500T. Ide mi o to, ci sa tou romkou 4500vka nepretaktuje na 1,2 GHz alebo to je nejaka hw automatika? Mozno sa blbo pytam, ale radsej sa spytam :-). Diki.
mimi.vx
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: sob 23. čer 2012 19:52:20
Typ mobilu / ROM: PAP4500TDUO
Twitter: mimi1vx
Rom: MIUI5 by Mr.BlackSK

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od mimi.vx »

mela by jet v pohode na obou dvou modelech ...

u Tcka stejne dochazi k taktovani na 1.2GHz jednou za uhersky rok, defaultni "Hybrid" scheduler funguje tak ze pri male zatezi vypne jedno jadro a drzi takty nizko , pri zatizeni stoupa na 1GHz .. pak zpne i drujhe jadro a na Full jede pri fakt velke zatezi : 3D hry atd ...
Dropbox Referal http://db.tt/BtGZD1uj
kaktuss
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 20. led 2013 16:15:14
Typ mobilu / ROM: nemam

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od kaktuss »

Tak som nahodil v5.0. Diki, vyzera to svizne, ale mam s tym problem, ze akykolvek pokus o spustenie Google Play aj pokus o aktualizaciu akejkolvek appky konci hlaskou "Unfortunately, Google Play Store has stopped." Ma to nejake riesenie?

edit: nakoniec wipe cache pomohlo...
kaktuss
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 20. led 2013 16:15:14
Typ mobilu / ROM: nemam

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od kaktuss »

Zdravim,
tak po dlhsom pouzivani tejto ROMky som si vsimol, ze akosi mizerne mi chodia notifikacie na dosle maily. S origo romkou to ficalo bez problemov, dokonca casto mi mobil dal vediet skor ako pocitac, ze mi nieco doslo. Tak sa pytam, ci to je nieco zle nastavene v romke, alebo to mam hladat v nejakych nastaveniach mobilu, aby mi maily cekovalo castejsie? (zatial som to nikde v nastaveniach nenasiel) Dik.
Medhys
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 06. srp 2013 7:32:07
Typ mobilu / ROM: PAP4500TDUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Medhys »

Myslím, že problém je v "Nova nastavení"... není to prime verze a právě ta notifikace je tam nepovolená :? Pokud ti to vadí, zkus tenhle SW odinstalovat.
1000MBX
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 15. srp 2013 19:27:09
Typ mobilu / ROM: asus zenfone 2

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od 1000MBX »

Ahoj, mám problém, keď volám na nejaké číslo nemožem zrušiť hovor. Tel je akoby tuhý, nereaguje na pohyb telefonu, display je vypnutý. Zrušiť hovor ide až keď položí druha strana inač nie. Skúšal som aj obnovu továrenských nastavení a nepomohlo. Nemáte s tým niekto skúsenosti?
Uživatelský avatar
Medulko
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: ned 24. úno 2013 18:17:44
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP 5044 DUO
Bydliště: Praha 5

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Medulko »

Skús nastavenia fonu-systémové nastavenia-dole-usnadneni a tam zahačknut tlač.napájania ukončí hovor..ak ti to bude fungovat po stlačeni tlač napajania na boku by by sa mal hovor ukončiť..mne to funguje.
salam321
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pon 28. kvě 2012 10:27:35
Typ mobilu / ROM: HTC desire

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od salam321 »

Ahoj prescott,
V prvom rade dik za ROM - je super ale musim sa opytat:
Modifikoval si nejako bluetooth funkcnost (drivre alebo nejake low level nastavenia) oproti original romke? Mozes to dat v dalsej do povodneho stavu?
Dovod preco sa pytam je ze bluetooth uz nefunguje tak ako fungoval v original ROM.
Neviem preco ale kazde zariadenie ktore predtym islo bez problemov sparovat na prvy krat (nepytalo ani ziaden pin) napr. handsfree sada (nasluchatko, autoradio), sa teraz dlho paruje a potom vyhlasi ze sa nedokazalo sparovat lebo bol zadany zly pin (pritom si ziaden ani nepyta). Po druhom tuknuti na danye zariadenie v zozname telefonu toto zariadenie hned sparuje (a funguje). Napr. bluetooth repraky creative airwave nedokaze korektne sparovat po sparovani hlasi (no media) a funguje len telefon - cize na tych reprakoch neviem prehravat napr. hudbu cez telefon.
Uživatelský avatar
MiCo
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: stř 02. říj 2013 13:11:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od MiCo »

Prescott super práca ;)

Nechystá sa dáky update? :D
[sa_widget]Lenovo Vibe P2[/sa_widget]
velkej_prcek
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 07. kvě 2013 8:18:10
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4500T DUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od velkej_prcek »

Ahoj prescotte,
celkem úspěšně používám tvojí upravenou ROMku :::v5.0::: a za to ti dík.
Používám jí hlavně kvůli těmto změnám:
"Zvýšená kvalita JPEG fotografií, Úpravy pre výdrž batérie, Úpravy parametrov siete, Úpravy pre hladší chod"


Chtěl jsem se jen zeptat, zda by nešlo vrátit původní vzhled do té horní stavové lišty.
1) % baterie jsou stejně nečitelná a musím mít zapnuté normálně to číslo vedle samostatně
2) čárky signálu SIM jsou tlustší, takové "humpolácké-sedlácké"
3) to samé budík a BT ale to až tak nevadí
4) není dobře (na první pohled) poznat jaké písmenko je zobrazeno u typu připojené sítě
(původní 3G,H,E bylo mnohem čitelnější)

Tak kdyby se ti chtělo s tím něco udělat bylo by to fajn.
Nebo jestli bys dokázal popsat, kde jsi to změnil v té ROMce
před tím než jsi ji "upekl"?

Dík

velkej_prcek
lahr
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pát 20. led 2012 6:33:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7 a Honor 6

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od lahr »

Tak jsem se chtěl vrátit k ofiko routnuté ROM (1.0.24 co je ke stažení na první straně) a zjistil jsem, že mi s ní nefunguje GPS, vůbec nevidí satelity (GPS status vypisuje satelitů 0/0). Přitom GPS mi s Prescottovou ROM fungovala. Zkusil jsem se vrátit zpět na Prescottovu ROM a GPS zase jde, pak znova nahodit ofiko ROM a GPS zase nejde. Není v tej ofiko ROM na začátku tohoto vlákna nějaká chybka? Případně, kde stáhnout 1.0.24 úplně tovární a jak ji tam vrátit? (stáhnul jsem z prestigia.cz ofiko ROM 1.0.14 , ale ta mi nejde do telefonu přes CWM nahrát, vypisuje "instalation aborted") Předem díky za radu.
Octopus
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 06. srp 2011 2:06:00
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multiphone 4500DUO 4500TDUO
Tablet: Pentagram Tab 7.5

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Octopus »

Veľmi pekne ďakujem za ROM V 5, ani nevieš, ako si mi zvýšil kvalitu života tým, že nemusím vypínať tie otravné Prestigio aplikácie a aplikácie tretích strán. Včera som zrušil origo ROM a dal tú Tvoju. Fón nie je celkom OK, pretože mi nezobrazuje mená, kto mi volá. Zoznam je na googli aj vo fóne, nastavený mám zoznam na googli. Čím to je?
Díky
velkej_prcek
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 07. kvě 2013 8:18:10
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4500T DUO

to: Octopus

Příspěvek od velkej_prcek »

To ze známý problém viz. příspěvky všude. Většinou stačí v nastavení odebrat účet Google a znovu jej přidat.
Octopus
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 06. srp 2011 2:06:00
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multiphone 4500DUO 4500TDUO
Tablet: Pentagram Tab 7.5

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Octopus »

Urobil som, ako si napísal a už zobrazuje mená. Notifikácia počtu prijatých sms správ nefunguje. Odinštaloval som tú Prime nastavenia a zostala čierna obrazovka. Fón v podstate išiel, len s čiernym displejom aj po reštarte. Preinštaloval som to nanovo. Počet SMS neukazuje.
lahr
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pát 20. led 2012 6:33:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7 a Honor 6

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od lahr »

jj, mám stejný problém, LEDka bliká když příjde SMS, když stáhnu horní lištu tak tam vidím, že jsem zmeškal třeba SMS, nebo hovor, ale u ikony na dolní liště nic. To je taky jeden ze důvodů, proč jsem se chtěl vrátit zpět na original ROM, ale z nějakého neznámého důvodu už mi v original ROM nefunguje GPS (nevidí satelity), i když to před přechodem na tuto ROM šlo. Asi by bylo potřeba tam nakopírovat nějaké soubory z této Prescottovi ROM, nebo něco přenastavit, ale nevím co? Druhá věc co mi na této ROM vadí je špatná čitelnost čísla o stavu baterie, ty procenta by stálo za to dát na lištu vedle baterie. Jinak mi tato ROM celkem vyhovuje. Protože rychlost telefonu ani tolik neřeším, tak kvůli výše uvedeným dvoum věcem, bych rád zpět na origoš ROM, ale prostě bez GPS být taky nemůžu. Takže momentálně jsem tak nějak v ...... :DD
lunes
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: ned 21. dub 2013 16:24:38
Typ mobilu / ROM: Prestigio 4500DUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od lunes »

Ja mám nova launchner s týmto pluginom

Kód: Vybrat vše

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.notifier
a ukazuje mi všetko....aj číslo pri sms-kách aj pri zmeškaných hovoroch. a čo sa týka toho percentuálneho stavu baterie tak predsa percento je v hornej ličte vedla signálu siete!
Octopus
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 06. srp 2011 2:06:00
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multiphone 4500DUO 4500TDUO
Tablet: Pentagram Tab 7.5

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Octopus »

Mne to pripadá, že biznis je biznis, kúp si za 3€ Nova Launcher a bude ti to ukazovať. Je síce tam, ale tá free verzia to len obmedzuje. Odinštaluješ to a fón ti padne na hubu... Asi tak nejak. Lebo ani odpovede na fóre nie sú nejaké akčné, ako to spojazdniť. Všetci o tom vedia a všetci o tom čušia. Ale všetci sú s tou ROM veľmi spokojní, aj keď nejde toto, hento....
lunes
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: ned 21. dub 2013 16:24:38
Typ mobilu / ROM: Prestigio 4500DUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od lunes »

Octopus keby si chcel a poguglil tak novu (PRIME) dokážeš poprvé stiahnuť aj zadarmo a podruhé tá verzia zadarmo z google play ti tiež stačí aby ti to fungovalo! A ked sa ti nepáči tá ROMka čo tu dávaju druhí a pomáhaju tým aj tebe tak to nesťahuj a nechaj si originálny stav v telefone!! asi tolko.
ptrk1
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. dub 2013 20:41:46
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP4500TDUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od ptrk1 »

to Octopus:
Prescott se na tomto foru uz davno (od 03/2013) odmlcel, s opravou teto ROMky spise nepocitej. Navic mnoho nadsencu uz pouziva ci zkousi jine, novejsi ROMky.
Presott pouzil Nova launcher proto, ze je podstatne lepsi nez ten origo; bohuzel mnoho alternativnich launcheru ma problem prave s notifikacemi (i na jinych znackach mobilu a jinych ROM) a resi to ruznymi doplnky (casto svazanymi jen s placenymi verzemi launcheru). Ja osobne jsem si Nova launcher zakoupil jiz pro predesly mobil a rozhodne nelituji. A navic si myslim, ze je normalni, ze tvurce nejakeho povedeno produktu si za nej (za napad, invenci, uzitek a spoustu venovaneho casu) necha zaplatit... ostatne, kdo rad pracuje zadarmo, ze :)?

Co se tyce alternativnich ROMek, kazdy si musi nejdrive prebrat co mu jina romka prinese oproti te stavajici. Co ti treba nevyhovuje na te origo? Uvadis ze ti v origo vadi napr. nektere do systemu predinstalovane apky. K jejich odstraneni ti vsak staci jen root prava. S root pravy lze i napr. odstranit i ty dle mne priserne zvuky pri boot animaci. Atd...
Octopus
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 06. srp 2011 2:06:00
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multiphone 4500DUO 4500TDUO
Tablet: Pentagram Tab 7.5

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Octopus »

Všetko beriem, OK. Len mne pripadá normálnejšie napísať, chlapi, stálo ma to čas, nervy apod, hoďte sem niečo podľa svojich možností. Je to fakt len vec subjektívneho názoru.
Čo sa týka funkčnosti: zvonenie je slabšie, stále neukazuje došlé SMS a maily, ani nebliká LED po neprijatom hovore. Vypína sa prednastavená SIM, v piatok mi nešlo skoro 3 hodiny a nevšimol som si to až keď mi prišlo od T-Mobile 20 SMS o neprijatých hovoroch. Reštartol som ho a o hodinu to spravilo zase. o pol hodinu hláška, že batéria je prehriata, aby som ju vybral. Podotýkam, mobil používam služobne vrátane dátovej siete a pripojenia na net.
Na túto rOM som prešiel preto, lebo mi nikto nevedel poradiť, ako ho legálne aktualizovať na najnovšiu oficiálnu verziu.
Fón to nevedel urobiť. Aby som to uzavrel, idem vyskúšať verziu 2.0 od sergeho. Uvidíme.
Musíte všetci uznať, že nie je zmyslom android mobilu každý týždeň skúšať inú ROM. Treba len jednu, ale plne funkčnú a vyladenú. Na to nie je čas...
Idem to nahodiť a pripnem sem ako to fachčí
Octopus
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 06. srp 2011 2:06:00
Typ mobilu / ROM: Prestigio Multiphone 4500DUO 4500TDUO
Tablet: Pentagram Tab 7.5

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.

Příspěvek od Octopus »

lunes píše:Octopus keby si chcel a poguglil tak novu (PRIME) dokážeš poprvé stiahnuť aj zadarmo a podruhé tá verzia zadarmo z google play ti tiež stačí aby ti to fungovalo! A ked sa ti nepáči tá ROMka čo tu dávaju druhí a pomáhaju tým aj tebe tak to nesťahuj a nechaj si originálny stav v telefone!! asi tolko.
Lunes, nepochopil si, čo som tým myslel. Ja neznevažujem prácu iných, ja som len konštatoval môj subjektívny názor. Alebo som mal napísať, aké je to perfektné,ako to všetko funguje, ako som rád a ako ďakujem? Keby sa nepísali postrehy, chyby, bugy a názory, tak nikdy nič dokonalé nevznikne.
danpayda
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09. kvě 2014 14:48:35
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4500 DUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Příspěvek od danpayda »

Zdravím všechny. Chci se zeptat, jestli někdo z vás nemá storage swap tool od prescotta? Pokud ano, potěšilo by mě, kdybyste to někam "zavěsili". Jak je na tom jeho dropbox odkaz asi víte.
Díky moc.
d@p
velkej_prcek
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 07. kvě 2013 8:18:10
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4500T DUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Příspěvek od velkej_prcek »

Pánové pozor!!! Nechci šířit poplach, ale raději vás upozorním. Pokud mě antivirus neklame, tak v souboru REGSMS.APK JE VIRUS. Konkrétně je to "Android:Gedma-C". Našel jsem o něm, že odesílá SMS bůh ví kam s info o telefonu, sim, imei atd. Našel jsem ho tak, že jsem prováděl prohlídku souborů v PC a antivir prohledal i soubory této ROM. Nepanikařte jen to zkuste ověřit u sebe.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Příspěvek od LivArt »

Zkus ten soubor vzít a hodit do https://www.virustotal.com/
ptrk1
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. dub 2013 20:41:46
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP4500TDUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Příspěvek od ptrk1 »

velkej_prcek
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 07. kvě 2013 8:18:10
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4500T DUO

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Příspěvek od velkej_prcek »

Dobře zkusím, ale až odpoledne doma. Jen mě tak napadlo, že to může být ten problém, proč nejdou notifikace u SMS. Protože to prostě není standardní program pro SMS, ale upravený tím virem. Mám Apex a když jsem jim psal, že ty notifikace nejdou, tak mi odepsali, že mám používat standartní aplikaci pro SMS/MMS.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: [ROM] Prestigio MultiPhone 4500 DUO [PAP4500DUO] ***4.1.1***

Příspěvek od LivArt »

Smsreg.apk by podle zjištění měla umět vystopova ztracený telefon, ovšem pouze v Číně. U nás je tedy nepoužitelná a mělo by být bezpečené ji odebrat.
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 4500 DUO - FW/ROM/ROOT“