Správa telefonuVstup textu

Aplikace pro správu telefonu. (app,mem,bat,wifi,atd) Postupně se sem přesunou relevantní vlákna z "nástroje pro práci"!

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
peter.nr
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 21. čer 2010 10:14:13

Vstup textu

Příspěvek od peter.nr »

Nevyhovuje mi vstup textu na Androide. Pokiaľ napíšem niekoľko viet a potom zistím, že mám niekde v strede preklep a chcem ho opraviť, mám problém sa dostať na správne miesto. Na iPhone som položil prst do textu a ťahal kurzor až kým nebol presne na pozícii, ktorú som potreboval. Tu mi držanie prstu na texte vyvolá kontextovú ponuku. Takže mi ostáva len klepať prstom po displeji a skúšať sa trafiť. Je nejaká iná možnosť? Resp. nejaká aplikácia na markete, ktorá by to riešila?

Ďakujem.
spot
Androiďák!
Příspěvky: 253
Registrován: stř 07. dub 2010 11:51:24

Re: Vstup textu

Příspěvek od spot »

ja hybem kurzorom v texte pomocou optickeho ovladaca - v strede medzi HW tlacitkami. celkom dobre sa tak da najst presne miesto v texte
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Vstup textu

Příspěvek od ramon.dexter »

peter: no a jakej máš telefon? Pokud X10, doporučuju stěžovat si u výrobce. Protože každej normální android má nějakou formu trackballu, pouze S-E má pocit že poziční ovladač je přežitek. Případně bych se (bejt tebou) podíval po nabídce klávesnic, jestli nějaká z nich nemá šipky.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstup textu

Příspěvek od jtoxx »

Tohle resi aplikace z HTC EVO je na xda. Promin odkaz sem hodim vecer,ted jsem na mobilu. Nebo kdyz sem zavita skoopa tak jestli bude hodnej a hodi ti odkaz.

@telefon
Follow me on - twitter
yonah
Androiďák!
Příspěvky: 636
Registrován: pon 22. čer 2009 17:07:16
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah
Bydliště: Praha

Re: Vstup textu

Příspěvek od yonah »

Nevím, co máš za přístroj, ale třeba ti postačí HTC_IME MOD. Lze nastavit posun kurzoru pomocí "+/- volume button". Tuším, že jdou zapnout (zobrazit) i kurzorové klávesy. Nevím to však teď jistě, páč nemám čas zkoumat celkem obsáhlé nastavení HTC_IME MOD. Výše zmíněná HTC EVO sice šipky má, ale zbytečně zabírají místo. Někomu to může vadit. Zkus a uvidíš.
oblíbené aplikace a hry.
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Vstup textu

Příspěvek od cryingfreeman »

ultra keyboard(alebo aj better keyboard) majú softwarový dpad
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“