HTC Desire ZDESIRE Z A7272 - MRTVOLA

Uvedení na trh: 09-2010
Odpovědět
prskac1
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 21. kvě 2012 18:44:28
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY S5 SONY XPERIA Z1
Bydliště: Ostrava

DESIRE Z A7272 - MRTVOLA

Příspěvek od prskac1 »

Zdravím,
potřeboval bych po vás radu.
Mám od kolegy druhý telefon DESIRE Z. Telefon se začal neskutečně sekat až to došlo do takové fáze že pomohlo jen vyndání baterie.
Ale po třetím takovém pokusu o rozběhnutí tedy po vyndání baterie už telefon nejde zapnout. Ani při připojení na nabíječku se nic neděje.
Prostě mrtvola.
Otázka co s tím??? A má to cenu vůbec řešit???
Do servisu to neponesu je po záruce a asi to bude stát balík.
Děkuji za návrhy a nápady.
Naposledy upravil(a) prskac1 dne stř 22. led 2014 14:22:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
milousek73
Stálý androiďák
Příspěvky: 249
Registrován: čtv 15. zář 2011 10:39:14
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy SII
Tablet: Nexus 7 (2013)
Rom: CM11 (4.4.4)
Bydliště: Vendryně

Re: DESIRE Z A7272

Příspěvek od milousek73 »

Nedostaneš se ani do recovery menu? (držet současně tlačítka Power a volume down). Jestli máš možnost,zkus vložit jinou baterii.
prskac1
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 21. kvě 2012 18:44:28
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY S5 SONY XPERIA Z1
Bydliště: Ostrava

Re: DESIRE Z A7272

Příspěvek od prskac1 »

Ne ani do recovery, a baterii druhou nemám. Jedině bych mohl skočit za kolegou aby mi ji objednal na e-shopu a vyzkoušet, ale měřil jsem ji a vypadá o.k. I při připojení nabíječky se baterie nabíjí (změřeno), ale telefon nijak nereaguje. Ani ledkou ani nijak jinak.
alcapone.martin
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. úno 2014 11:01:02
Typ mobilu / ROM: Htc desire Z. Sencor P400

Re: DESIRE Z A7272 - MRTVOLA

Příspěvek od alcapone.martin »

Zdravím,
mám podobný problém. V recovery menu v průběhu nahrávání továrního nastavení mi vypadla baterie. A poté už telefon nejde zapnout:( Nejde se dostat ani do recovery menu. Ale po napojení nabíječky začne blikat červená dioda a po připojení k PC vyskočí v počítači "qualcomm cdma technologies msm htc" nelze najít ovladač. Ještě při kombinaci "volume up + power" tel. několikrát zavibruje a svítí červená dioda. A při kombinaci "volume up+volumu down+power" také zavibruje ale svítí zelená dioda. Nemá někdo nějakou radu? :help: Mobil měl root a CM10.1 a šlapal na něj v pořádku. Moc děkuji za odpověď
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“