Ostatní asijské telefonyTCL Idol X+ S960

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Klika007
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 06. úno 2014 19:56:35
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+ S960

TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Klika007 »

Ahoj,

mate uz nekdo tento telefon?

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock ... 77174.html

Ja si jej prave objednal z AliExpress od Eternal Teamu, tak jsem zvedav na pristi tyden kdy by mel dorazit.

Pokud by nekdo chtel info, jakmile dojde, rad se podelim o zkusenosti.

Luke
______________________________________________________________________________________________________
Ericsson T10s --> Samsung S300 --> Siemens M35 --> Nokia N73 --> Samsung Galaxy S --> TCL S960
vlastousek
Stálý androiďák
Příspěvky: 175
Registrován: ned 15. črc 2012 15:20:04
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vlastousek »

Zdarec zatím ho tu asi nikdo nemá. I u mnoha prodejců píši presell a poslání po Vánocích.
Tenkej je 7,9mm, ale na jednom obrázku mají 6,99 asi v nejtenčím místě, nebo marketing :D
Baterka by ještě mohla trochu poskočit--pokud by udělali jak P780 s 9,9mm a 4000mah, tak by to byl dobrej kauf.

Až přijde budeme se tešit na postřehy, zpracování. Pokud mohu poprosit zda bys neotestoval v aplikaci GPS Test zda se náhodou nechytnou satelity Glonassu, tuším že minulý Alcatel měl podporu, takže by mě zajímalo co tento kousek.. Díky

Nevyčetl jsem tam zda má slot pro Micro SD karty a co jsem četl na mobilmanii, tak asi nemá, pak by bylo 16GB hodně málo
Sháním mobil nebo tablet, který vydrží 8 hodin na živu (rozsvícený displej!!,web,hry) v Antutu skóre 20000+ a podporou Glonass a ideálně cenou do 300 USD. Pokud o nějakém víte, tak se ozvěte
Klika007
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 06. úno 2014 19:56:35
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+ S960

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Klika007 »

Ahoj,

no uz je nekde na ceste s DHL, tak uvidime jak rychle to kluci stihnou.

Jsem zvedav, chtel jsem nejaky dualsim a tento me opravdu zaujal, Stejne jako Nubia Z5S mini, ta ale neni dualsim, jinak by bylo rozhodnuto.

Na GPS jsem zvedavy, stejne jako na zpracovani, vydrz, celkove prostredi.

SD slot nema, ale me osobne 16GB staci. Na druhou stranu vim, ze hodne lidem je malo i 32GB :)

Jakmile dojde, dam vedet a pripojim i nejake foto. Nasledne otestuju vsechno mozne i nemozne a sdelim dojmy.

Kazodpadne co se tyka prodejce, Eternal teamu, tak jak jsem cetl, ze komunikuji prikladne, tak mohu jen potvrdit.

Lukas.
______________________________________________________________________________________________________
Ericsson T10s --> Samsung S300 --> Siemens M35 --> Nokia N73 --> Samsung Galaxy S --> TCL S960
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Ahoj, uvazuju o nem taky, akorat mi z Eternalu neodpovedeli jestli je v baleni i ten naramek - Boomband, na obrazku jsou jenom sluchatka, jestli jo tak do nej jdu taky. A az prijde tak prvni zkus GPS, jestli se chyta rychle a jakej ma signal, muj posledni MTK telefon byl UMI X2 a poslal jsem ho do sveta hlavne kvuli slabymu signalu GPS....jinak ted mam zminovanou Nubii Z5S a je super (GPS slape perfektne), ale TCL mi prijde lepsi, za podobnou cenu vic muziky, snad to nezazdi SW...
tocy
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: pon 04. říj 2010 10:31:47

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od tocy »

Přemýšlím, jestli objednávat TCL Idol X+ nebo starší model Idol X, ale zase s vnitřní pamětí 32 GB. Asi to vyhraje ta větší paměť.
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od BigFoot007 »

Ja by som tiez potom poprosil nejaku kratsiu recenziu na Idol X+ (najma z dovodu toho, ze uvazujem kupit piratelke bud klasicky prvy idol x, alebo potom tento novsi X+), najma ma zaujimaju veci typu:
a) vydrz (tam bude treba chvilu pockat, kym sa ustali kapacita baterky - aspon takych 5-6 nabijacich cyklov), ide mi predovsetkym o to, ze zatial na MTK6592 pada kritika co sa tyka optimalizacie a spotreby (tu je vsak moznost aj ta, ze na telefonoch ktore su uz v predaji s MTK6592 este nie je dostatocne optimalizovany soft na setrenie baterky)

b) fotak - uz povodny Idol X fotil vynikajuco, preto som velmi zvedavy ci kvalita ostala, pripadne sa este zlepsila

c) klasicky GPSko, ale to uz aj na Idol X fungovalo prakticky 1000, takze tu sa neobavam problemov.

d) celkovo pocit z noveho telefonu....

e) verzia softu - podla toho co som predbezne snoril na nete, tpo vyzera tak ze sa predavaju ako keby dve verzie tohto telefonu - jedna ma nahratu romku len s cinstinou rustinoua a anglictinou, druha verzia ma multilanguage romku aj s cestinou (toto bude asi naj moznost, konecne nebude treba upravovat povodnu cinsku romku, a zaroven budu zabezpecene updaty do buducna priamo z Ciny bez cakania na europsku customizaciu a preklad).

Inak este par zaujimavosti: Idol X+ ma mat velmi kvalitny zosilovac na sluchatka vyvynuty v spolupraci s JBL (doslova by sa tento telefon mohol stat modlou audiofilov).
miggell
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. led 2011 11:42:33
Typ mobilu / ROM: TCL S960_ Anzhi ROM
Mobil 2 / ROM: ex HTC Desire, Sony Xperia L
Tablet: Samsung Galaxy TAB 10.1

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od miggell »

@BigFoot007 - ja som si písal ohladom jazykov s viacerými predajcami a všetci tvrdia, že S960 má ima čínsky a anglický jazyk. takže začínam pochybovať či TCL bude mať aj multilanguage verziu. :(
mám tento lelefon tiež vyhliadnutý,len nechápem prečo neposielajú všetci na SR. do Eternal týmu som skrz to písal a odpísali, že je skrz nejaké colné nariadenia ,bla,bla, bla
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Tak jsem objednal na ghdeal.com psali ze je i s tim boombandem

@telefon    
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od BigFoot007 »

@miggell - ten eternal stve aj mna. Ale nasiel som si aj ineho overeneho sellera na aliexpresse s cenou za 327 USD (navyse sa da este pouzit 5USD kupon ak je to pravda, takze sa dostavam na cca 235€). Noa za cca 205€ mozem mat klasicky Idol, tot otazka co vziat skor, ale este si pockam na reakcie ohladom Idol X+...

K tym jazykom - kukni toto video, cas 2:07 (ide tam do nastavenia jazykov), je tam jasne vidiet multilanguage (viacmenej totozny s mojim Zopo ZP810), tak nejak tomu nechapem, chcelo by to nejaku komunitu, ale toho sa nebojim, casom to pri tomto telefone bude (vela ludi aj na gizchine sa chysta na Idol X+, momentalne je to jediny octa core v predaji s 2,00 GHz procakom).
miggell
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. led 2011 11:42:33
Typ mobilu / ROM: TCL S960_ Anzhi ROM
Mobil 2 / ROM: ex HTC Desire, Sony Xperia L
Tablet: Samsung Galaxy TAB 10.1

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od miggell »

nenašiel by sa niekto z čiech, kto by bol ochotný kúpiť mi ho z Eternal Teamu? majú najlepšiu cenu a najviac darčekov dávajú.
tu je nové video z Ruska, kde si ho pánko objednal cez ET.
http://www.youtube.com/watch?v=cPlWEsu3GSA
kludne by som aj zaplatil cez pay pal tomu dotyčnému :-)
dík
navestni
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 13. úno 2014 14:46:09
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+ S960

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od navestni »

Eternal Team mohu z vlastní zkušenosti doporučit! Objednáno 3.2., odesláno DHL 7.2., doručeno 10.2. Na průvodce od prodejce uvedena cena 84,46 USD, doplatek DPH 461,-. Balení obsahuje telefon, nabíječku s EU-adaptérem, USB kabel, sluchátka, a jako dárek tyrkysové plastové pouzdro. Po vložení SIM českých operátorů se přístroj automaticky lokalizoval do češtiny.
Goat
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. úno 2014 12:37:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Goat »

navestni: Zdravim, tento tel. se mi líbí, ale 16GB je pro mě málo. Má slot na micro SD? Někde jsem se dočetl, že ano, jinde o tom nic nepíšou. Raději bych to slyšel přímo od uživatele. Díky.
miggell
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. led 2011 11:42:33
Typ mobilu / ROM: TCL S960_ Anzhi ROM
Mobil 2 / ROM: ex HTC Desire, Sony Xperia L
Tablet: Samsung Galaxy TAB 10.1

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od miggell »

Goat: tento telefón nemá slot na SD kartu. je to overená informácia. škoda že sa zatial nerobí aj 32GB verzia.
Goat
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. úno 2014 12:37:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Goat »

Tak to je velká škoda. Málem jsem ho objednal ale musím ještě počkat na 32 nebo 64GB. Nebo vybrat něco jiného :( .
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Tak uz ho mam doma. Zatim mi vadi akorat spousta cinstiny i kdyz mam nastavenou anglictinu.
paulgaugin
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: úte 06. lis 2012 9:07:46
Typ mobilu / ROM: Lenovo A789

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od paulgaugin »

Zkoušel jste změnit rozlišení z full hd na hd? Pokud by nebyl problém, tak si toto Tcl objednám.
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Nezkousel, nevim jak ani me nenapada proc bych to delal, ale kdyz napisete jak tak to zkusim
miggell
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. led 2011 11:42:33
Typ mobilu / ROM: TCL S960_ Anzhi ROM
Mobil 2 / ROM: ex HTC Desire, Sony Xperia L
Tablet: Samsung Galaxy TAB 10.1

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od miggell »

Skuste niekto ci tato rom je multilanguage. Je to od ET.
http://forum.etbuying.com/viewtopic.php ... c57e0d0e96
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Je s cestinou, ale po instalaci chvili fungovala v pohode, ale pri pokusu o reboot telefonu se kousla a nenabehla. Mozna to ale byla nejaka moje chyba. Uz jsem nasel anglicky cwm tak jeste zkusim...
Jinak ta rom obsahuje google play a root a pocitam ze je jenom pocestena pomoci jbart. Chtelo by to oficialni evropskou verzi. Napr. et rom neobsahuje aplikaci pro boomband a v puvodni rom je cinsky.

@telefon    
miggell
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. led 2011 11:42:33
Typ mobilu / ROM: TCL S960_ Anzhi ROM
Mobil 2 / ROM: ex HTC Desire, Sony Xperia L
Tablet: Samsung Galaxy TAB 10.1

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od miggell »

no ono bude zatial problém s nejakou europskou ROM-kou, pretože v Europe ešte Alcatel tento model nepredstavil.
dawdler
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 22. led 2014 9:15:28
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+
Bydliště: Hlučín

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od dawdler »

Včera mi taky došel s Eternal Teamu. Čeština je, ale né všude. Při pokusu o update firmware, se sice stáhla nová verze v14.02.11, ale při instalaci to spadne a nahlásí chybu Error in /cache/LeWa_TCL_S960_JB2.zip. Myslel jsem, že je to tím rootem, tak jsem dal v aplikaci SuperSU unroot, ale je to pořád stejné.
Nevíte co s tím? Dík.
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Je to urcite tim ze tam eternal team dava modifikovanou stock rom s rootem a cwm recovery. Ja kdyz jsem do original cinsky rom dal root a nainstaloval cwm misto stock recovery + gapps tak aktualizace taky nesla...
Jinak prisel ti od et i s boombandem? Ja ho chtel koupit taky u nich, ale na mail mi neodepsali a na aliexpresu se o nem nezminujou tak jsem koupil jinde

@telefon    
dawdler
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 22. led 2014 9:15:28
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+
Bydliště: Hlučín

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od dawdler »

Přišel bez BoomBandu. Přidali modrý plastový kryt, otg kabel a EU adaptér.
miggell
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. led 2011 11:42:33
Typ mobilu / ROM: TCL S960_ Anzhi ROM
Mobil 2 / ROM: ex HTC Desire, Sony Xperia L
Tablet: Samsung Galaxy TAB 10.1

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od miggell »

chlapi ,ktorí ho už máte, aké sú vaše prvé dojmy? skúste napísať aspoň stručnú recenziu. Ja už som ho dnes tiež objednal :DD
Klika007
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 06. úno 2014 19:56:35
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+ S960

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Klika007 »

Ahoj,

tak jiz dva dny mam doma TCL S960.

Objednal jsem jej z Aliexpress od Eternal Teamu a jak jiz psal vyse Nevestni. Objednano 5.2., 12.2. vyzvedlo DHL balik a vcera 17.2. dorazil ke me. Celkem dlouho to trvalo oproti jinym zasilkam, zde na foru uvedenych, ale hlavne ze doslo ne :)
Dodaneni me vyslo 461 Kc, cena 84,45$.

Balik byl perfektne zabalen. V sacku od DHL, potom v sedem sacku od aliexpress, ten byl v 1cm hrube pene olepene izolepou.

V baleni byl telefon bile barvy, sluchatka, kabel, UK nabijecka, redukce na EU zasuvku, OTG kablik a modry plastovy kryt.

Telefon jsem zapl ale bez SIM, nemel jsem je jeste vyriznute.

Po spusteni telefon komunikoval v anglictine, tak jsem jej prepl do cestiny, ale vzhledem k tomu, ze sem tam byl cinsky znak, ponechal jsem anglictinu.

Telefon je rootnuty, na plose je Googple Play a par aplikaci, takze nebyl problem po nastaveni emailu stahnout vse co ma clovek rad.

Ale zpet na zacatek k prvnimu dojmu, ktery je skvely!
Kluci sikmooci se skutecne vytahli a telefon se mi na prvni pohled neskutecne libil. Na ten druhy snad jeste vic :)
Vse krasne licuje, je velice tenky a prijemne lehky. Prechazel jsem z SGS1, a zdal se mi prechod ze 4 na 5" celkem dramaticky, ale kdyz po dvou dnech uzivani vemu do ruky stary galaxy, tak se mi jevi jako prcek snad 3" velky :)

Nebudu vas zdrzovat popisem zarizeni, na netu je plno fotografii. Ja jsem z designu nadseny a zena po osahani chce objednat dalsi pro sebe... zavidi :)
Zkousel jsem tuhost a drzi perfektne, nikde nic nevrze.

Display. Ten je oproti AMOLED na SGS1 celkem bledy, pozorovaci uhly take trpi IPS glow, ale FHD obraz me dostal svou jemnosti a krasnym vykreslovanim. Neni to AMOLED omalovanka, i kdyz ty uhly mi celem vadi, ale jiz druhy den mi to ani neprijde. Je to asi o zvyku. A take se mi zda, ze je trochu do zluta, asi teplejsi podani bile. Mimochodem, zkousel jsem maximalni podsviceni na dennim svetle (ne slunci) a vse je krasne citelne, za toto velke +!

Vykon. Antutu mi hodilo 30040 bodu. Play stahuje a instaluje aplikace na pozadi a nikde nepozoruji zadne skortnuti, nebo lag. Mimochodem lag jsem zatim nevidel ani jeden a to mu davam celkem zabrat. Holt 2GB ram jde poznat.

Vydrz: Zatim tezko hodnotit, ale vzhledem k tomu ze je temer nonstop rozsviceny a na wifi, tak mi vydrzel 1,5 dne s tim, ze jsem jej na noc vypnul. Dnes jsem nabil na plno a uvidime kdy se prihlasi o stavu.

Prostredi: Android 4.2.2. nevim jak vypada tato verze na jinych telefonech ale tady se mi prostredi velmi libi. uplne leva plocha zobrazi neco jako spravce uloh s moznosti vymazat mezipamet, rychle zapnout budika, aktualni FUP dat, odhadovanou vydrz telefonu a dve dalsi ikonky pro zapnuti svitilny a neco jako optimalizaci systemu. Nainstalovane programy a hry se zobrazuji jedna za druhou na plochach, takze zadne menu neexistuje.

Aplikace: Z predinstalovanych aplikaci me potesilo Play, Moznost stahnuti temat, galerie. Pro nekoho samozrejmost, ale galerie je pekne zpracovana, stejne tak mnozstvi temat je skutecne obrovske. Tema zmeni temer vse, vcetne odemykaci obrazovky. Jedno z temat me pobavilo. Letici raketa se musi podrzet a narazit do leticiho meteoritu. Telefon se odemkne s hlasitym Boooom :)

Fotoaparat: Fotak je uzasne rychly, ma i foceni davkou snad 6 sn/s. Kvalita je vyborna, ale po priblizeni lze pozorovat kompresi a detaily nejsou tak moc prokreslene jako u jinych telefonu. Je to ale porad telefon, na foceni mam zrcadlo a proto hodnotim kvalitu jako velmi dobrou.

SIM management: Po domacku jsem si vystrihl simky. Jedna funguje, druha ne, svine :( tak jsem ji nalepil do adapteru a musim na tmobil vymenit simku a nechat vystrihnout. Kvalita hovoru je dobra.

GPS: nevim jestli GPS nekdo testoval predemnou ale se zapnutymi daty se prvni fix povedl za 6 sekund. Presnost je 14 stop. Viz prilozene foto. Takze problemy cipu MediaTek jsou zrejme konecne vyreseny.

Co me potesilo: rychlost a presnost GPS. Fotoaparat a jeho rychlost porizovani snimku, vcetne predniho. Videonahravani a jeho kvalita. Tloustka telefonu a jeho krasna bila barva. Featurky jako leva obrazovka s informacemi a moznosti vycistit RAM. Kvalita reprodukce hudby, predinstalovane aplikace. Moznost zapnout zobrazeni aktualni prenosove rychlosti WIFI a 3G. a v neposledni rade RYCHLOST! Ta je uzasna, ale mozna nekdo kdo ma xiaomi, nebo vlastnil iTelefon je zvykly na jeste rychlejsi system :), Anglictine bez cinskych znaku, videl jsem snad 2 v celem telefonu.

Co me nepotesilo: Kvalita dodaneho pouzdra, ma ostra okraje a uz mam podreny malicek :))) tlacitko odemceni nahore, skoda ze nelze zobrazit odemykaci obrazovku treba hlasitosti. absence menu = mam zasrane plochy, ale s tim neco udelam. Nenacteni mikrosim po me uprave = jsem lama no :), Teplejsi bila = je to o zvyku, chybejici swype = vyresi to appka, nesynchronizuje se mi kalendar s google kalendarem = na netu to uz resi hodne lidi, zkusim najit reseni. TLacitko zpet vlevo = je to o zvyku.

Neutralni pocit: ROM 16GB je pro me dostacujici, hry moc nehraji a i na SGS1 jsem mel volnych 8GB z 16GB na SD karte. Takze kdo potrebuje vice mista, cyresi to OTG kabelem, nebo jinym telefonem, pripadne si muze pockat na 32GB variantu. Sem tam cinsky znak v cestine = mam telefon v anglictine.

Pocit z telefonu: Jsem naprosto nadseny. Je krasny, rychly, funguje jak ma a to je pro me nejdulezitejsi.

Tot zatim vse. Jeste se ozvu co s vydrzi. Snad jsem vam poskytl par uzitecnych informaci a odpustite mi strukturu minirecenze. Nejsem zadny recenzent :)

Pokud by vas neco zajimalo, tak se ptejte. Do prilohy jsem taky pustil par snimku telefonu, menu i fotek.

Mejte fajn den,
Luke.
Spoiler:
Rychle info, vlevo od ploch.
Rychle info, vlevo od ploch.
Screenshot_2014-02-18-21-15-20.png (1.47 MiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
Test GPS
Test GPS
Screenshot_2014-02-18-11-43-01.png (116.22 KiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
IMG_20140217_103400.jpg
IMG_20140217_103400.jpg (1.27 MiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
IMG_20140217_103101.jpg
IMG_20140217_103101.jpg (1.24 MiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
IMG_20140217_103029.jpg
IMG_20140217_103029.jpg (1.2 MiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
IMG_20140217_103000.jpg
IMG_20140217_103000.jpg (1.2 MiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
IMG_20140217_102836.jpg
IMG_20140217_102836.jpg (1.21 MiB) Zobrazeno 5635 x
Spoiler:
IMG_20140217_102827.jpg
IMG_20140217_102827.jpg (325.21 KiB) Zobrazeno 5635 x
Naposledy upravil(a) Klika007 dne úte 18. úno 2014 22:02:47, celkem upraveno 2 x.
______________________________________________________________________________________________________
Ericsson T10s --> Samsung S300 --> Siemens M35 --> Nokia N73 --> Samsung Galaxy S --> TCL S960
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Jumbo78 »

Buď tak hodný a uprav si to, obrázky patří do spoileru. Díky

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
dawdler
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 22. led 2014 9:15:28
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+
Bydliště: Hlučín

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od dawdler »

No já zatím moc nadšený nejsem. Uvádím pár vlastností které mi vadí.

1. Vestavěné aplikace jako přehrávač hudby a rádio při připojených sluchátkách a změně hlasitosti spadnou.
2. Kalendář se nehodlá synchronizovat
3. Displej je při bílé obrazovce ve spodní části "nažloutlý"
4. Určování polohy telefonu bez zapnuté GPS nefunguje, takže aplikace jako Aladin nebo Mapy.cz nefungují jak by měly.
5. Při vyhledávání kontaktu v telefonní aplikaci se zobrazují jakési čínské kontakty a nevím jak se jich zbavit ( stačí vyťukat třeba 5555 a je jich tam hned 9 )
6. Nelze nainstalovat upgrade firmware který by některé problémy možná vyřešil

Možná je to vlastnost custom rom od Eternal Team nebo jen problém mého kusu. Proto prosím další majitele tohoto telefonu o informace, zdali mají stejné problémy, a zda se jim je případně podařilo vyřešit.
Dík.
vencaxxx
Androiďák!
Příspěvky: 363
Registrován: pon 27. čer 2011 8:17:34
Typ mobilu / ROM: ZTE Nubia Z5S

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od vencaxxx »

Tak moje prvni dojmy jsou taky celkem rozporuplny. Telefon jsem kupoval kvuli hifi zvuku, velikosti a rozliseni displeje a boombandu. Porovnavat muzu s UMI X2 a aktualnim zte nubia z5s mini. Na zte mi funguje vsechno jak ma, pouzivam miui rom v cestine.
Pokud bych mel hodnotit zpracovani tak se mi zda lepsi nez umi ale trochu horsi nez nubia. Mam tmavou verzi telefonu s matnym zadnim krytem. Hlavne pocit pri mackani tlacitek, povrch displeje apod. Rozliseni a jas displeje je naopak velice dobre. Nubia ma displej tmavsi i na nejvyssi jas. Asi jako tcl na 50%, ale to je asi vlastnost igzo displeje na nubii. Tcl je tlustsi nez nubia ale tenci a mensi nez umi. Ma zase vetsi baterii. Zvuk se mi zda dobry, ale nemel jsem zatim cas poradne otestovat. Prilozena sluchatka jsou zklamani. Cekal jsem kov, ale jsou z plastu, veliky prumer takze mi poradne nesedi v usich a zadne dalsi nastavce v baleni. Budu pouzivat jina sluchatka. Boomband je taky zklamani, bez pouziti cinske aplikace nefunguje a ta je i pri nastaveni anglictiny cinsky. Nejvetsi nevyhodu teda zatim vidim v sw telefonu. Az se objevi pouzitelna rom, idealne miui na ktere jsem si zvyknul tak budu spokojeny. Co se tyce gps tak signal je perfektni a rychlost i presnost taky. Oproti umi jednoznacne posun vpred. Nubia ma signal jeste trochu silnejsi, ale obcas se mi pri navigaci na par vterin ztracel takze tcl je na tom asi nejlip. Kazdopadne jsem ale musel gps zprovoznit podle navodu pro mtk 6592 na netu, na nubii vsechno fungovalo hned. Signal wifi ma tcl taky vyborny. Srovnatelny s nubii, na umi byla wifi skoro nepouzitelna. Fotak ostri velice rychle, kvalitu hodnotit nebudu, porad je to mobil.
Vyhody: hifi, gps (funguje i endomondo), wifi, rozliseni a jas displeje, baterie, zpracovani,
Nevyhody: rom, cinstina (nefunkcni boomband), zpracovani sluchatek

@telefon    
Klika007
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 06. úno 2014 19:56:35
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X+ S960

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od Klika007 »

Ahoj,

chci se zeptat jestli vam funguje kalendar. Ja jsem si puvodni co tam byl smazal a asi jsem si smazal i neco vic, protoze ted si nemuzu vytvorit lokalni kalendar a nemuzu pripojit ani kalendare z gmailu. Musel jsem aplikaci smazat, protoze jsem si prepl kalendar na zobrazeni jednoho dne a zacal mi padat a uz jsem ho neotevrel. Rikal jsem si, smazu google calendar a nainstaluju znova ale ejhle, nainstalovat to slo ale ted nevytvorim zadnou udalost protoze nemam prirazeny/zobrazeny zadny kalendar.

Zatim mel podobny problem pouze Dawler. Diky ostatnim vlastnikum za overeni.

Jdu hledat na forech jestli to nepotkalo jeste nekoho.

LUkas.
______________________________________________________________________________________________________
Ericsson T10s --> Samsung S300 --> Siemens M35 --> Nokia N73 --> Samsung Galaxy S --> TCL S960
paulgaugin
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: úte 06. lis 2012 9:07:46
Typ mobilu / ROM: Lenovo A789

Re: TCL Idol X+ S960

Příspěvek od paulgaugin »

A Hard reset nepomohl?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“