PokecGoogle vs. Samsung vs. ľudia

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Zapisovanie možno nefunguje u teba ale na mobiloch od ostatných značiek funguje. Takže nemusíš si vymýšľať, že aj u ostatných výrobcoch to tak je. Áno je značne obmedzená, ale funguje. Skúšal si vôbec HR? Aplikácie na sd karte ti samozrejme po aktualizácií na Android 4.4 nebudú fungovať tie musíš preinštalovať. Čo sa také zmenilo je, že už aplikácie nemajú prístup k systémovým priečinkom na karte.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Nic si nevymýšlím, čerpám jen ze zkušeností. Po aktualizaci to stejné nefunguje ani na mobilech prestigio s verzí 4.4.2. Dále čtu diskuzi i na facebookových stránkách Samsung Česko a Slovensko a tam mají lidé z různých koutů republiky totožné problémy co já. Takže vycházím z toho, že problém není v mém telefonu, ale v aktualizaci. Po nainstalování aktualizace 4.4.2 jsem provedl uvedení felefonu do továrního nastavení. Znovu jsem vše naistaloval přes google play tak jak jsem to měl předtím a najednou jsem zjistil, že soft na nahrávaní hovorů nefunguje, protože se soubory měli ukládat na SD. Když jsem zadal, aby se to ukládalo na interní paměť tak fungoval. Další, aplikace mapy.cz, je zde možnost si stáhnou offline mapu čr, která se stahuje do externí SD a opět problém nefunguje, musí být jen v interní paměti. Navigace to stejné, musí být v interní paměti. Poslední hřebík bylo, když jsem měl exel tabulku umístěnou na SD kartě, zadal jsem všechny potřebné údaje a dal jsem uložit. Za 20 minut jsem data potřeboval, tak otevřu soubor a málem mě jeblo! Data tam nebyly, přesně řečeno ty nově zadaný! Tak jsem si s tím hrál a potom jsem zjistil, že všechny soubory co jsou na SD kartě nejdou upravit, můžu se jen na ně dívat! Takže jsem opět musel všechny dokumenty překopírovat do interní paměti. Jediné co funguje, tak ukládání fotek a videí z fotoaparátu! Kdyby nešlo ani to, tak už S4 nemám, protože bych ji asi rozdupal! Proto jsem obětoval čas a znovu provedl uvedení telefonu do továrního nastavení a znovu vše naistaloval, doufajíc, že to byla jen nějaká chyba a už to bude fungovat. Bohužel výsledek byl stejný! A tobě to příjde normální? Mě prostě interní paměť 9 GB nestačí a proto jsem si koupil S4 za 17 tisíc s možností plného užívání SD karty. Do aktualizace KitKat (beztak je to jen žrádlo pro kočky Kitekat) to vše šlo a chci aby mi za těch 17 tisíc to šlo i nadále!!!!
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Mirda86 »

Takze ti nejdou instalovat/presouvat apk a jejich data na pametovou kartu?Ale fotky a videa porizene fotakem ano?Pripadne hudba a filmy/videa ktere stahnes z netu (pres mobil) taky lze na kartu ulozit?
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Všchny aplikace mám v interní paměti. Jediné aplikace, které používali externí SD kartu jsem měl navigaci (aplikace v interní, všechny ostatní data na kartě 5GB), potom mapy.cz (to stejné, mapy na SD) a nahrávaní hovorů (hovory se mi nahrávali na SD). Takže tyto mi nejdou. Ostatní aplikace jsem nikdy nepřesouval, protože to nemá smysl. Když jsem měl hru o velikosti 2 GB, tak jsem přesunul hru na SD a dopadlo to tak, že na SD se přesunulo pár MB a hra v interní paměti měla stejně 2 GB. Tak od té doby aplikace nepřesouvám, nemá to smysl kvůli pár MB. Takže asi tak. Jinak videa a cokoliv co stahuju z netu se mi stahuje automaticky do interní paměti složka download. Momentálně SD karta u verze 4.4.2 KitKat je určena pouze pro fotoaparát, nic jiného tě tam nepustí.

Jestli máš total comander, nebo ex file explorer, tak ho můžeš s klidem smazat, protože přes něj na externí kartě nevytvoříš ani SLOŽKU!!!! Prostě to nejde. Jedinej kdo může na SD kartě vytvořit složku je jejich stupidní app "Moje soubory", kterou jsem nikdy nepoužil!!! Taky se mi už stalo, že mi ani přes total commander nešlo kopírovat z interní do SD karty, hodilo to vždy chybnou hlášku.

Prostě je to tak jak už je zde několikrát popsáno, že google chce dosáhnout toho, aby uživatelé používali pouze interní pamět a dělá pro to vše a jde i přes mrtvoly!
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Mne je jasné, že je problém v Samsungu celkovo, ale tu ide o to, že takto to nie je u každého mobilu od iných výrobcov ako to ty popisuješ. Takže je možné, že na vine je nakoniec ten Samsung. Vyskúšal si aj zadať presné miesto kam uložiť dáta okrem systémových(systémové napr. DCIM). Lepšie povedané dať do vlastného priečinku navigáciu? A cez PC ti snáď ide vytvoriť priečinok, nie?
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od pRo_lama »

Akú navigáciu používaš ? Lebo pri Sygic sa nejako menila cesta k súborom.

Tá aplikácia "Moje súbory" je veľmi dobrá aplikácia a už ju x rokov používam. Má všetko čo potrebujem. ;)

Nemá zmysel to všetko hádzať na Samsung.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Ak chceš nejako modifikovať súbory, tak ti neostáva nič iné ako používať len tú aplikáciu "Moje súbory" ešte je možné, že cez PC to pôjde, ale to musíš vyskúšať ty.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Mám jen potvrzené info od Samsungu a Prestigio. Zkoušel jsem možné i nemožné, ale prostě mi to s externí SD kartou nekomunikuje tak jak předtím. Teď už to neřeším a jsou jen dvě možnosti. Buď vydají opravnou aktualizaci (což mi bylo řečeno, že už je na cestě), nebo ten krám prodám a koupím si něco jiného s verzí 4.2.2 a zakazuji nadobro aktualizace!

Jinak používám Total commander, protože funguje na stejném principu jak i pc. Jedu před dvě okna. V Moje soubory mi to připadá složité. Označit soubory, držet, potvrdit kopírovat, potom zase složitě naje tam kam potřebuju, tam zase držet potom vložit. V TC to mám šup šup a navíc mi hned ukazuje volnou kapacitu interní s externí paměti. Jsem na to zvyklej, tak nepochopím proč do toho zasahovali způsobem, že nemůžu ve mnou zvoleném souborovém manažeru libovolně nakládat se svými daty. Prostě je to celé postavené na hlavu!
Naposledy upravil(a) PRETORIAN dne sob 15. bře 2014 15:31:27, celkem upraveno 1 x.
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

No neverím, že vydajú, hlavne podpora toho dosť nakecá, možno tak z novým Androidom ak Samsung presvedčí Google. Aj na 4.3 dobre fungujú microsd karty. A keď tak na to pozerám, tak budeš musieť používať tú aplikáciu od Samsungu alebo počkať kým vývojári aplikácií tretích strán vydajú update na svoje aplikácie ktoré budú môcť meniť obsah na sd karte.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od pRo_lama »

Zamýšľal si sa vôbec nad tým, že väčšina app nie je upravená na KitKat ?
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Preto píšem, že bude musieť počkať. Radšej nech počká na vývojárov ako na Google, ktorý určite nebude znovu meniť obmedzenia SD.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Stále jen čekám. Je to možné, že app nejsou kompatibilní s Kitekatem, jako běžný uživatel jsem nepředpokládal, že by mi aktualizace zrušila většinu app. Myslím, že teď už je to jedno, jsme pro ně jen testovací ovce a my se s tím můžeme jen smířit!
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Ak je to chyba aplikácií, tak za to Google nemôže, tak to funguje všade ani na nové Windows 8 nefungujú všetky programy stabilne, proste si zvykaj, že to tak je a aj vždy bude. Ani také veľké firmy ako Google, Apple, Microsoft nedokážu ovplyvniť aby SW tretích strán fungoval dobre.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

To, že to není aplikacemi víme všichni. Dle mě, kdyby ano a vývojáři aplikaci věděli, že u podělanýho Kitekatu (KitKat) bude s jejich aplikacemi problém, tak by hned reagovali a přišla by aktualizace. Nic nepřišlo, takže dle mě je problém v KitKatu jako takovém a oni ví, že ani jejich update by to nevyřešil, když firmware to nedovolí. Prostě nás obešli, neuvěřitelně mě to štve, ale já sám to neovlivním. Je to cesta kterou se dal Google nebo Samsung nebo kdokoliv, a já už vím že jim jde jen o jejich zájmy a ne o zájem jejich zákazníka koncového uživatele! Zastánci interních paměti a tudíž KitKatu buďte spokojeni se svojí interní pamětí. Mě podělanej KitKat akorát zkomplikoval život, což je můj soukromí subjektivní názor!
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
llukkas
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: sob 19. led 2013 8:34:27
Typ mobilu / ROM: galaxy s2

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od llukkas »

To asi budu zadat po googlu vraceni penez za nepouzitelnost aplikaci diky jejich "vylepseni" s SD kartou.

Si priste koupim iOvci a budu spokojenej, ze tam neudelam skoro nic, ale budu o tom vedet, ze jsem do toho s tim sel.
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Žádat můžeš, ale dostaneš kulový. Jednoduchou větou, že jsi stvrzením aktualizace potvrdil i souhlas s jejich podmínkami a měl sis kdekoliv zjistit co potvrzuješ, tě pošlou do háje a můžeš se pustit do vleklého soudního sporu, který asi nevyhraješ. Já na ně kašlu, než abych vrážel prachy do právníků, to raději prodám S4 s kitkatem a koupím si jinej s verzí 4.2.2, zakážu aktualizace a celej podělanej Google mi muže vlést na záda a já budu spokojený!
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Ja neviem, ale Kitkat tu je už dlho aby sa zistilo o tom probléme, áno sú to hlavne modely bez SD kariet, ale SGS4 GE mal update už dávno, takže o tom vývojári mali vedieť. A taktiež si myslím, že na oficiálnych stránkach Androidu bývajú vždy napísané funkcie ktoré sa pridali a ktoré odobrali/obmedzili. Takže vyhovárať sa na Google je blbosť, áno môžu za to, že to nefunguje správne, ale vývojári mohli o tomto probléme vedieť dávno. Taktiež nechápem prečo nepoužívaš tú aplikáciu od Samsungu keď funguje.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
llukkas
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: sob 19. led 2013 8:34:27
Typ mobilu / ROM: galaxy s2

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od llukkas »

No to uz me levneji vyjde root, nez prodavat s4 a kupovat jinou s nizsi verzi androidu.

Priste si koupim stejne nejakej xiaomi aspon 32gb verzi, abych to nemusel resit .
Samsung s tou jeho politikou u me klesnul natolik, ze S4 byla posledni rada, kterou jsem zakoupil.
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Jestli myslíš aplikaci moje soubory, tak ji v případě nutnosti použiju, ale toto neřeším. Ta aplikace umí jen vytvořit složku nebo třeba přesouvat soubory, dobrý nic proti tomu. Ale problém je, že nemohu editovat a poté uložit jakýkoliv soubor (Word, Exel atd.) uloženy na kartě. Aplikace moje soubory s tím nemají nic společného a tudíž to neovlivní! Taky neovlivní to, že aplikace nemůžou sosat nebo ukládat z dat úložných na kartě.

To už tady řešíme pořád dokola, ale hlavně to nevyřešíme.
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od Tony321 »

Nemá Samsung nejakú aplikáciu v základe ktorá umožňuje prácu s dokumentami? Niečo ako Polaris Office alebo podobné.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od pRo_lama »

Jasné, že má v základe Polaris Office Viewer 5.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
ulrico
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: úte 05. črc 2011 23:32:44

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od ulrico »

vita2
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 15:10:43
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4
Rom: 4.4.2 - bohužel

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od vita2 »

PRETORIANE!!
Jsi asi můj klon, protože stejné aplikace jako ty, přestaly fungovat i mně. (Total Commander, EZ File Manager, Mapy, Galaxy Call Recorder, Scanner...a další.) I já mám 64GB kartu na které mám fotky a videa rodiny a nyní mi mi je naprd. Také mi nejde nic editovat na SD, například tabulka v Excelu.
Také bych nejraději vyměnil S4 za verzi s JellyBeanem. Také si rvu vlasy! Také jsem na fóra nelezl, protože mi S4ka šlapala naprosto bez problémů a byl jsem spokojený uživatel. Dříve jsem byl uživatel Xperie, která bez rootu nemohla fungovat a já byl otrokem stálých úprav telefonu. Také nechci Root, je to drahý telefon a proč se mám připravit o záruku, nic jsem nezavinil. Koupil jsem si drahý telefon, aby mi fungoval a já abych konečně nemusel řešit root, boootloader, neoficiální ROM a podobné serepetičky. Na to nemám čas!
Také se cítím podveden a ošizen. Také se dožaduji uvedení do původního stavu! Chci svoji esčtyřku zpět!!
Píšeš o chystané aktualizaci verze 4.2.2, hledal jsem Googlem a nic. Odkud toto info máš? Máš nějaký odkaz, kde se to píše?
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od JuaNex »

Obycajny root trva do 5min aj s upravou na to aby fungovala karta. So zarukou to nema nic spolocne. Ani knox nema vpliv na zaruku. Nastastie samsung knox neberie v uvahu pri reklamacii. Je to len bezpecnostny prvok.

Mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
PRETORIAN
Stálý androiďák
Příspěvky: 185
Registrován: sob 22. zář 2012 23:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Rom: CZ distribuce
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Google vs. Samsung vs. ľudia

Příspěvek od PRETORIAN »

Ohledně udpate verze 4.4.2 KitKat jsem čerpal z toho, že jsem byl v servisním středisku pro Samsung, kde bylo hovořeno s člověkem, který dělá recence na mobilní telefony, tak od toho mám ty informace a z druhé strany je to od známého (také jemu verze KitKat odpálila SD), který má v americe brantrace pracujícího jako vývojáře googlu. Ten také potvrdil update, ale nic širšího neřeli ani jeden. Takže v jakém rozsahu bude či nebude je jen ve hvězdách. Navíc tomu i odpovídá i článek, který někdo o umístil na toto forum, kde se také na konci dočtete, že se připravuje udate. Takže jak jsem říkal, dokud nebude oficiálně ke stažení, tak tomu nevěřím. Nicméně to zaznělo i v tom článku, bude to jen nějaký kompromis, takže to bude okleštěný a už to nebude tak jako dřív u 4.2.2 nebo 4.3.

Já si stejně pořád myslím, že by se mělo dát nějak reklamovat i bez toho, aniž by mi servis reklamaci zamítl s tím, že se nejedná o vadu, ale záměr, tudíž je vše v pořádku. Protože když jsem mluvil se servisem Samsung (telefonicky), tak mi bylo řečeno, že i když to pošlu na reklamaci, tak mi to vrátí v továrním nastavení s verzí 4.4.2 KitKat, protože to tak má být! Takže stále zvažuji reklamaci, protože měsíc budu bez telefonu a po měsíci se mi vrátí zpět tak jak jsem ho odeslal!
HTC Touch Pro 2 Windows Mobile 6.5, Samsung Galaxy Ace II Ginger 2.3, Samsung Galaxy S4 4.2.2, 4.3, 4.4.2, Samsung Galaxy S5 5.0
Odpovědět

Zpět na „Pokec“