Online aplikaceTapatalk

Aplikace typu "tenký klient" využívající zdroje na internetu.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: Tapatalk

Příspěvek od nofu »

Dělal sem to úplně stejně, teď sem to ještě jednou zopakovat, vymazal sem data aplikace, znovu se přihlásil přes G+ a furt nic. Tož smolík no :cry:

Ať se pak vývojáři nediví, že je tolik warezu.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

Takže to shrnu, sice jsi zakoupil PRO verzi, ale Tapatalk ID účet jsi nezaložil, čemuž nerozumím. Tak jak můžeš očekávat, že ti zmigrovali tvůj účet do verze Free, když jsi ve verzi PRO žádný účet neměl? Chápeš to?
Přečti si o tom na jejich blogu: https://blog.tapatalk.com/?p=205
"Zakoupená verze PRO a Tapatalk ID účet jsou nezbytné podmínky pro získání VIP statusu ve free verzi."
O tom všem se zde diskutovalo již v květnu.

Bez komunikace s vývojáři Tapatalku přímo v jejich fóru toto sám nevyřešíš.
Tvou poznámku o warezu raději nebudu ani komentovat. Spíš bys měl poděkovat všem, co se ti zde snažili pomoci.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: Tapatalk

Příspěvek od nofu »

Proč bych si jako měl zakládat nějaký tapatalkID? Já ho k ničemu nepotřeboval. Teď sem ho teda založil, páč je potřeba abych byl VIP a stejně nic.
jis píše:Tak jak můžeš očekávat, že ti zmigrovali tvůj účet do verze Free, když jsi ve verzi PRO žádný účet neměl? Chápeš to?
Co je mi jako do toho, to je věc vývojáře, jak si to udělá! Já sem platící zákazník, já jen chci svou aplikaci funkční a bez reklam, tj vše. Cítím se podveden, vlastně necítím, jsem podveden :!:
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

nofu píše:Proč bych si jako měl zakládat nějaký tapatalkID? Já ho k ničemu nepotřeboval.
Kdybys využíval Tapatalk na více zařízeních a přistupoval na více diskuzních fór, tak bys Tapatalk účet ocenil.
nofu píše:Teď sem ho teda založil, páč je potřeba abych byl VIP a stejně nic.
Zbytečně, protože to jsi měl udělat ve verzi PRO, jak jsem psal výše.
nofu píše:Co je mi jako do toho, to je věc vývojáře, jak si to udělá! Já sem platící zákazník, já jen chci svou aplikaci funkční a bez reklam, tj vše. Cítím se podveden, vlastně necítím, jsem podveden :!:
Na svůj názor máš právo, ale musíš si to vyřídit s vývojaři Tapatalku. Mě pro změnu mrzí, že jsem zde od rána evidentně mařil svůj čas.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Tapatalk

Příspěvek od don_alex »

Já naopak rozhořčení uživatele nofu celkem chápu, ne každý má čas sledovat blogy, FB profily a kdo ví co ještě vývojářů všech aplikací, které má v telefonu. Tapatalk ID nepotřeboval, Tapatalk ho ani k vytvoření ID nenutil, bylo to nabízeno jen jako další funkce, a pokud tento účet uživatel nepotřebuje, proč by ho zakládal?
A je opravdu věcí vývojáře, aby se postaral o své platící uživatele, když se najednou rozhodne, že placenou app nejen že přestane vyvíjet a dál podporovat, ale také ji stáhne z Google Play, tedy majitel licence si ji už ani nemůže znovu nainstalovat a nová free verze obsahuje omezení, která placená verze neměla.

K věci - mohu Ti nabídnout zálohu jedné z posledních PRO verzí. Tím, že ji máš zakoupenou, měla by jít v pohodě nainstalovat a spárovat s google účtem. V té by sis vytvořil nový TPT ID a to následně přenesl do nové Free verze. Kdyžtak mi napiš SZ.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

don_alex píše:Já naopak rozhořčení uživatele nofu celkem chápu, ne každý má čas sledovat blogy, FB profily a kdo ví co ještě vývojářů všech aplikací, které má v telefonu.
Já bych to takto nezevšeobecňoval, protože u kolika dalších aplikací jsi na nějakou takovou migraci již narazil? Tapatalk je dost specifická aplikace a prochází neustálým vývojem. Musí reagovat i na změny a vývoj BBS systémů k nimž zprostředkovává přístup. A musí si na sebe i vydělat, aby celý jeho ekosystém mohl fungovat dál, problémů je mnoho a některé z nich se podepsaly i na nedostatečné komunikaci s uživateli. Bratru nějakých 20Kč za doživotní licenci je směšně málo pro takovýto typ aplikace a ještě se kvůli tomu zbytečně rozčilovat a hlavně na nesprávném fóru? Hádám, že každý z nás, kdo to s Tapatalkem alespoň trochu myslí vážně, sleduje nějaké to Tapatalk fórum. I nofu se aktivně účastní diskuzí v tomto vláknu a mohl tak snadno zaznamenat diskuzi k přechodu z verze Pro na Free tak, jako řada ostatních, aniž by kdo z nich musel nutně sledovat Tapatalk blog, facebook, atp. ;)
Naposledy upravil(a) jis dne sob 26. črc 2014 16:37:34, celkem upraveno 1 x.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Tapatalk

Příspěvek od ludekbrno »

To je ale problém vývojáře, že si nastavil nízkou cenu. Uživatele to fakt nemusí zajímat a není povinnen někam "migrovat". Já jsem se podobným problémům vyhnul jednoduše tak, že jsem zůstal u Tapatalku 2. Mám přehlednější ovládání, nemám reklamy, neřeším nějaké VIP nebo PRO, nezajímá mě Tapatalk ID :-) Každopádně je neseriózní dělat takové zásadní změny uživatelům, kteří si aplikaci koupili.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
TMa24
Droid
Příspěvky: 1899
Registrován: ned 28. úno 2010 13:33:32
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapatalk

Příspěvek od TMa24 »

Ja som problémy vyriešil po svojom. Odstránil som Tapatalk z telefónu a mám kľudnejší život.
...nemám rád keď niečo permanentne nefunguje...


Pre mňa Tapatalk je a vždy bude aplikácia, ktorá je v alfa verzii.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Tapatalk

Příspěvek od ludekbrno »

Tapatalk 2 je plnohodnotný, funguje na něm vše jak má, nemá reklamy a pořád s ničím neotravuje :-) Takže ten určitě není nějakou alfa verzí. Krátce jsem zkoušel i ty novější verze, ale ty okamžitě letěly z telefonu pryč. Instalačku TPT 2 mám zálohovanou a je to v pohodě. Takže existuje i lepší řešení, než se Tapatalku zbavit úplně. Pořád je to pohodlnější, než datlovat přes web :-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

Každý z nás máme různé potřeby a z toho vyplývá i naše rozdílná zkušenost.

Popíši tu svou: Komunitní diskuzní fóra využívám jak soukromě tak pracovně od jejich počátků z doby Usenetu a Fidonetu, tehdy se jim říkalo BBS a připojení bylo přes modem po telefonní lince. Vystřídal jsem mnoho různých klientů. Tapatalk jsem začal využívat vlastně velmi nedávno, až v roce 2011, přesto to pro mě byla ta nejzásadnější změna. Od počátku jsem se aktivně podílel na překladu a beta testování různých verzí aplikace, protože mi za to stála a vyplatilo se to (na rozdíl od některých zde mě Tapatalk neotravuje, nepadá, nezlobí, dělá to co chci a co potřebuji a je rychlý ). Za nedlouho jsem získal VIP (žádné reklamy) a po roce a něco jsem získal i verzi HD. Aktuálně vždy současně instaluji verze Free 4.7.3 a Pro 4.6.2 a to na každém z mých zařízení ze kterých volím dle potřeby (3.7", 5.5", 7"). Tapatalk mi zcela změnil způsob práce s fóry k lepšímu, zvládnu toho mnohem víc nastudovat a přitom za kratší čas a pokud si mohu vybrat, tak preferuji Tapatalk před počítačem, samozřejmě s výjimkou nějaké složitější publikační činnosti.

Tapatalk 2: I pro mě byl kdysi srdeční záležitostí a dlouho jsem se s ním nechtěl rozloučit, alespoň jako s paralelní instalací, ale dnes je již i pro mě pasé.
Naposledy upravil(a) jis dne sob 26. črc 2014 16:36:28, celkem upraveno 1 x.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Tapatalk

Příspěvek od don_alex »

Souhlas, Tapatalk je pro mě také nepostradatelnou aplikací, když si vzpomenu na doby, k kdy jsem vše obstarával přes webový prohlížeč, ať už na pc nebo mobilu... brrr. :-)

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Tapatalk

Příspěvek od dvzd »

don_alex píše:...
K věci - mohu Ti nabídnout zálohu jedné z posledních PRO verzí. Tím, že ji máš zakoupenou, měla by jít v pohodě nainstalovat a spárovat s google účtem. V té by sis vytvořil nový TPT ID a to následně přenesl do nové Free verze. Kdyžtak mi napiš SZ.
Kdyz si v Google Play necha zobrazit vsechny v minulosti nainstalovane aplikace, tak tam jiste bude mit i tpt pro.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Tapatalk

Příspěvek od don_alex »

Mám dojem, že ne, ale možná se pletu..

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Tapatalk

Příspěvek od Gaston99 »

dvzd píše:
Kdyz si v Google Play necha zobrazit vsechny v minulosti nainstalovane aplikace, tak tam jiste bude mit i tpt pro.
Jj. Je to tak, načtou se všechny v minulosti instalované aplikace a znovu si je může stáhnout.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

dvzd píše:Kdyz si v Google Play necha zobrazit vsechny v minulosti nainstalovane aplikace, tak tam jiste bude mit i tpt pro.
Nejrychlejší je to přes zakoupené aplikace, tedy pokud nemá víc zakoupených než kdy instalovaných:
https://play.google.com/store/account
verze Pro
https://play.google.com/store/apps/deta ... tapatalkHD
verze Free
https://play.google.com/store/apps/deta ... o.activity
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
KaCzaba
Androiďák!
Příspěvky: 481
Registrován: ned 30. led 2011 17:42:06
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: Tapatalk

Příspěvek od KaCzaba »

Me vadi na tapatalku ztrata odesilaneho textu, kdyz mai zazlobi signal...

Pisu odpoved v okne rychle odpovedi, ale zrovna mi vypadne na chvili signal, a uz se jen vpravo misto sipky pro odeslani, toci kolecko. A mozna by se tocilo jeste zitra,kdybych z toho nastvany nevyskakal ven. A texr je v haji....a znova se mi to psat nechce....pri zakone schvalnosti se to stane pri odesilani "slohovky" :-D
A potom neco obdobneho, ale d nacitanim fora jako takoveho, nebo seznamu temat, ci nacitanim konkretniho tematu.

Opet, kdyz mam slaby signal, jasne ze se nic nenacte, ale jak je uz dost silny,stejne se nic nestane..musim dat krok zpet a akci provest znovu...

Mrzi me to. Ze se takhle blbe ztrati ten text, a ze to takto zamrza..


Edit : ted se mi to stalo zas. Kolecko se stale tocilo, text odeslan nebyl. Ale ted se stalo taky neco, co se deje nepravidelne..dal jsem zpet, znovu otevrel toto tema, ale text uz byl odeslany,......jsem z tohohle fakt jelen :-D
SG-N3,root, cwm, omegarom 23
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Tapatalk

Příspěvek od dvzd »

Jo, tohle dělá i mě, když se datové spojení přepíná z UMTS na EDGE a zpět naštěstí to není moc časté.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Tapatalk

Příspěvek od don_alex »

KaCzaba: ano, to mě dokáže taky pěkně naštvať. Přesně jak říkáš, zákon schválnosti zajistí, že se to stane vždy v nejvhodnější chvíli. :-)

Ten druhý případ se mi taky stává, to je tím, že ke ztrátě připojení došlo až těsně po odeslání, tedy zpráva se odeslala, ale už se nestihla načíst aktualizovaná stránka..

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
KaCzaba
Androiďák!
Příspěvky: 481
Registrován: ned 30. led 2011 17:42:06
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: Tapatalk

Příspěvek od KaCzaba »

Leda vypnout pole rychle odpoveni. Protoze kdyz pises jako odpoved, tak ten text zustava.

Pisu z mobilu
SG-N3,root, cwm, omegarom 23
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

To je první věc v nastavení, kterou vždy vypínám :)
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
KaCzaba
Androiďák!
Příspěvky: 481
Registrován: ned 30. led 2011 17:42:06
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: Tapatalk

Příspěvek od KaCzaba »

Ja zas svetly tema na tmavy :-D
Tohle se mi naopak libi...holt se naucim zit bez toho :-D

Pisu z mobilu
SG-N3,root, cwm, omegarom 23
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Tapatalk

Příspěvek od jis »

KaCzaba píše:Ja zas svetly tema na tmavy :-D
Tak to ani nezmiňuji, to je samozřejmost, alespoň na AMOLEDu ;).
Ještě vypínám Loading Topic Images, když to jako default nastavení přidali bez možnosti změny, tak jsem je musel požádat, aby nastavení doplnili, což naštěstí udělali.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Tapatalk

Příspěvek od Mishack »

Tak tohle nastavení tam vůbec nemám :shock:
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: Tapatalk

Příspěvek od Gu$houn* »

To je divný, ne?
Spoiler:
Obrázek
P.
[sntfrmnxs4]
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Tapatalk

Příspěvek od Gaston99 »

jis píše: Ještě vypínám Loading Topic Images, když to jako default nastavení přidali bez možnosti změny, tak jsem je musel požádat, aby nastavení doplnili, což naštěstí udělali.
Nikde v nastavení, to nemůžu najít.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Tapatalk

Příspěvek od Mishack »

Aaaaha. To je globalní nastavení. Ja koukal do nastavení konkrétního fora. Vzhledem k tomu, že tam mam jen jedno, tak do jiného nastavení nelezu.
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: Tapatalk

Příspěvek od Gu$houn* »

Jo, to jsem zapomněl zmínit, sry.;)

P.
[sntfrmnxs4]
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Tapatalk

Příspěvek od Gaston99 »

Je k dispozici nová verze 4.8.0.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Tapatalk

Příspěvek od dufko »

Tak toto je neskutočné!!!

Používam stále verziu pro, z jediného dôvodu - pri vkladaní obrázku/fotky mám k dispozícii editor, kde môžem citlivé časti rozmazať, prípadne naopak zvýrazniť a uverejniť.

Dnes som chcel pridať na fórum screen z mobilu, no nešlo to. Tapatalk zahlásil, že niečo "vylepšili" a fotku môžem pridať už iba v oficiálnej aktuálnej free verzii...

Čo z toho že v nej mám vip status, keď tam nie je editor, navyše celá aplikácia je značne neprehľadná :(
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapatalk

Příspěvek od aldabubo »

Zkusils napsat autorům? Pláčeš dobře, ale na špatném hrobě :) :)
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Odpovědět

Zpět na „Online aplikace“