Aréna telefonůHTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

Oproti Galaxy S jsou to slabší stroje ohledně grafiky. Tyto stroje nemají graficky ani na rok starý Iphone GS, který má výkonější grafiku, než nejnovější stroje od HTC, což svědčí o výkonosti top zařízení od HTC. To je podle mě docela katastrofa...
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

No ovsem v dobe kdy vysel tebou zminovany update nebyl na trhu vykonejsi android. Jen reaguji na tvuj prispevek ze museli upravit hru pro slabsi stroje. Vzdyt asphalt5 bezel i na G1 ;-)

@telefon
Follow me on - twitter
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

Ano, běžel,ale asi nevíš, že na slabších strojích se automaticky spouštěla Javová verze hry...takže na G1 běžela javová verze hry....

Jen vím,že museli upravit A5 na HTC desire,aby se nesekala..a vzhledem k tomu, že má desire velice slabý GPU, tak si osobně myslím,že to neoptimalizovali na CPU,ale na GPU.

Naprogramovali hru s náročností na rok starý Iphone Gs a ono ejhle...desire si s tím neporadil,tak asi museli ubrat na detailech...
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

tak to mi prijde vice nez divne, spis nepravdepodobne
Follow me on - twitter
Uživatelský avatar
Fllip
Androiďák!
Příspěvky: 342
Registrován: pon 31. kvě 2010 9:41:40
Typ mobilu / ROM: Galaxy S 2
Twitter: http://twitter.com/Fllip1
Tablet: iPad

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Fllip »

No hlavně i když AU5 běžel plynule na iPhone tak běžel v rozlišení 320 × 480 bodů kdežto na Desire to běží v 480 × 800 bodů což je cca 2 a půl krát větší rozlišení které musí utáhnout. Myslím si že kdyby to běželo v malém iPhone rozlišení na Desire tak je to plynulé už od první verze.
Samsung Galaxy S 2
Chceš získat 2GB + 500MB zdarma na Dropboxu? Zde: http://db.tt/NAlopXO
Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Blackhawk »

A osobne si nemyslim ze adreno cip by bol nejak moc slaby, co dokazuju aj davnejsie testy:
Motorola Droid: TI OMAP3430 with PowerVR SGX530 = 7 million(?) triangles/sec
Nexus One: Qualcomm QSD8×50 with Adreno 200 = 22 million triangles/sec
iPhone 3G S: 600 MHz Cortex-A8 with PowerVR SGX535 = 28 million triangles/sec

V tychto hrach ide vzdy o optimalizaciu na konkretny os a konkretny hardware. A urcite ma v tom "paprce" aj qualcomm a jeho nie prilis kvalitne spravene ovladace.
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

Blackhawk píše:A osobne si nemyslim ze adreno cip by bol nejak moc slaby, co dokazuju aj davnejsie testy:
Motorola Droid: TI OMAP3430 with PowerVR SGX530 = 7 million(?) triangles/sec
Nexus One: Qualcomm QSD8×50 with Adreno 200 = 22 million triangles/sec
iPhone 3G S: 600 MHz Cortex-A8 with PowerVR SGX535 = 28 million triangles/sec

V tychto hrach ide vzdy o optimalizaciu na konkretny os a konkretny hardware. A urcite ma v tom "paprce" aj qualcomm a jeho nie prilis kvalitne spravene ovladace.
Ano, ale musíš počítat s tím co píše Fllip, že desire má 2x větší rozlišení, v tom asi bude ta chyba..větší rozlišení potřebuje lepší GPU..

Mimochodem Samsung Galaxy S má cca 90 million triangles/sec!!! Trošku rozdíl, nemyslíte...?
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
delarock
Robot
Příspěvky: 1249
Registrován: pon 30. lis 2009 0:49:17
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od delarock »

Ach jaj uvedomte si ze 90 milion je teoreticky hruby vykon ale dual channel pamate nemaju dostatocne prenosove rychlosti aby dosiahli aj prakticky taky vykon.Toto je cisto len marketing a zavadzanie....

Niekto tam pisal ze rozdiel medzi 2.1 a 2.2 je to ze cpu ma 4x vacsi vykon!
Ano ma 4x vacsi vykon ale v java aplikaciach !! a to je rozdiel
Android: M.Milestone - Nexus One - Galaxy S - Desire HD - Galaxy s II - Galaxy Nexus Palm Pre, Xperia X1, motorola V3, motorola V8, Iphone 2g, iphone 3G, iphone 4,
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

Je možné, že těch 90 mil. je teoret.,ale stejně má Galaxy S GPU(grafiku) mnohem výkonější než Desire. Zrychlení pomocí JIT, se měřilo benchmarkem v Mflops a s JIT měl ten stejný telefon, několikrát víc, pochybuji,že se jednalo o benchmark v Javě....
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

Jo to se delalo ale kdyby ses podival poradne tak mel desire s 2.2 bez sense mnohem vic nez SGS i nexus mel vic a dokonce i droid eris

@telefon
Follow me on - twitter
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

Omluva droid eris tam nefiguruje. Ale napriklad milestone nataktovana na 1GHz ma vic.nez SGS

@telefon
Follow me on - twitter
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

jtoxx píše:Jo to se delalo ale kdyby ses podival poradne tak mel desire s 2.2 bez sense mnohem vic nez SGS i nexus mel vic a dokonce i droid eris

@telefon
Jo,ale kdys o tom něco věděl, tak by jsi nemíchal jablka a hrušky...Mflops se měří CPU a ne GPU(grafika)...máš telefon o kterým nic nevíš...
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

roxtedy píše: Zrychlení pomocí JIT, se měřilo benchmarkem v Mflops a s JIT měl ten stejný telefon, několikrát víc, pochybuji,že se jednalo o benchmark v Javě....
Reaguji na tento prispevek vztekloune.
@telefon
Follow me on - twitter
Petrasek
Stálý androiďák
Příspěvky: 147
Registrován: úte 06. črc 2010 19:48:03
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Petrasek »

Ty jo ted takke zjistuju ze o svem telefonu nic nevim proteze me rozdily testu nejak neberou. No hlavne ze mi to funguje. Jen me stve rozdil tech Mflops. Asi budu muset byt na telefon opravdu trosku pomalejsi a nechtit po nem stejne veci jako od ps3.
Ted trosku vazne. Pozna normalni clovek, ktery si nekoupil telefon na hry ten rozdil vykonu? Rekl bych ze asi ne co? Musim ale uznat ze samsung umi zaujmout hracskou komunitu. Ja chtel ale mobil a ne konzoli takze jsem s vykonem meho desire hodne spokojen.
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

No dobře,ale když jsem přirovnával něco k rok starému Iphonu, tak jsem přirovnával GPU(grafiku) tak proč mně chytáš za slovo, které jsem ani neřekl...já nepřirovnával k Iphonu CPU,ale GPU..tak proto nechápu tvou reakci...
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

Petrasek píše:Ty jo ted takke zjistuju ze o svem telefonu nic nevim proteze me rozdily testu nejak neberou. No hlavne ze mi to funguje. Jen me stve rozdil tech Mflops. Asi budu muset byt na telefon opravdu trosku pomalejsi a nechtit po nem stejne veci jako od ps3.
Ted trosku vazne. Pozna normalni clovek, ktery si nekoupil telefon na hry ten rozdil vykonu? Rekl bych ze asi ne co? Musim ale uznat ze samsung umi zaujmout hracskou komunitu. Ja chtel ale mobil a ne konzoli takze jsem s vykonem meho desire hodne spokojen.
Tak proč se připojuješ do diskuze, když o tématu nic nevíš? Já tady řeším výkon stroje za 11 a 13 tisíc, chci aby mně telefon za 13 litrů chvilku vydržel..Není to jen o hrách, ale o videu, navigacích atd. Mám rok starej telefon, ted když do něj nahraju navý IGO, tak se po grafický stránce seká, nechci dát dalších 11 litrů za telefon a mít ho zase jen chvilku...
Naposledy upravil(a) roxtedy dne úte 20. črc 2010 16:48:18, celkem upraveno 1 x.
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

BTW: tady mas ten tvuj uzasnej benchmark

@telefon
Přílohy
ImageUploadByTapatalk.jpg
ImageUploadByTapatalk.jpg (2.26 KiB) Zobrazeno 3779 x
Follow me on - twitter
Uživatelský avatar
Wexter
Droid
Příspěvky: 2147
Registrován: ned 17. kvě 2009 7:47:35
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Bydliště: Frýdek
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Wexter »

úžasný :) hlavně úžasně malý
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

A nikdy sem nezazil aby se mi jakakoliv navigace sekala. Treba i kdyz sem mel G1 a to byl prvni android ;-)

@telefon
Follow me on - twitter
Petrasek
Stálý androiďák
Příspěvky: 147
Registrován: úte 06. črc 2010 19:48:03
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Petrasek »

roxtedy píše:
Petrasek píše:Ty jo ted takke zjistuju ze o svem telefonu nic nevim proteze me rozdily testu nejak neberou. No hlavne ze mi to funguje. Jen me stve rozdil tech Mflops. Asi budu muset byt na telefon opravdu trosku pomalejsi a nechtit po nem stejne veci jako od ps3.
Ted trosku vazne. Pozna normalni clovek, ktery si nekoupil telefon na hry ten rozdil vykonu? Rekl bych ze asi ne co? Musim ale uznat ze samsung umi zaujmout hracskou komunitu. Ja chtel ale mobil a ne konzoli takze jsem s vykonem meho desire hodne spokojen.
Tak proč se připojuješ do diskuze, když o tématu nic nevíš? Já tady řeším výkon stroje za 11 a 13 tisíc, chci aby mně telefon za 13 litrů chvilku vydržel..Není to jen o hrách, ale o videu, navigacích atd. Mám rok starej telefon, ted když do něj nahraju navý IGO, tak se po grafický stránce seká, nechci dát dalších 11 litrů za telefon a mít ho zase jen chvilku...
O tematu vim. Jen me dostavaji takovi experti. Co resi benchmarky a to ze ten je lepsi a ten ne. Pokazde bude nejake lepsi. Jinak ja mel pred desire omnii 2 a o tom o cem pises - ze chces telefon aby vydzel, je prave duvod proc jsem nesel do samsungu - me omnie vydrzela asi tak 5 mesicu a z toho byla 2 v reklamaci.
Zajinalo by me co znamena ze se ti iGo kouse. Na android je zatim dosti jen takova lite verze ktera podporuje tusim jen 320x200 takze tam vykon treba ani moc nebude. Me iGo plynule chodilo i na siemens pda stare 5 let a nekousalo se. Musi se tam toti zaskrtnout ze nechces mit rizeno podsvetleni dle zarizeni u iGo to maji trosku zvlastne propojene i s vykonem. Jakmile je tam automaticky a ne vzdy zapnuto tak se to potom kouse. Jinak si myslim ze procesor co je v obou zarizenich postacuje ke vsemu. Mam nDrive neseka se a pres rock player prehravam vsechny filmy s titulkama bez sebemensich problemu takze asi tak.
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od jtoxx »

Omluva za tapatalk. Obrázek
Follow me on - twitter
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

Pěkný graf, nejsem si jist,ale tento graf vypovídá spíše CPU a JIT...co řekněš na tenhle Graf:

Obrázek

Je to galaxy s JIT(android 2.2)...

Další co stojí źa zhlídnutí:
Desire GPU nestíhá
http://www.youtube.com/watch?v=dpP5QljE ... embedded#!

Špatný multitouch
http://www.youtube.com/watch?v=hVlsRCMltDg

Tady je srovnání GPU pomocí benchmarku:
http://www.youtube.com/watch?v=DLUQP7CWyeQ

Nechci se hádat, ale potencionální zájemci by tyto informace měli vědět...a to nemluvím o tom, že desire už ani nebude mít amoled displej.... Na druhou stranu jsem zvědavý, jak na tom bude galaxy S s kvalitou zpracování....
Naposledy upravil(a) roxtedy dne úte 20. črc 2010 21:51:02, celkem upraveno 1 x.
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Uživatelský avatar
delarock
Robot
Příspěvky: 1249
Registrován: pon 30. lis 2009 0:49:17
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od delarock »

ja mam podobne skore a jit to urcite nieje lebo mi linpack hadze 7 8 mflops
Android: M.Milestone - Nexus One - Galaxy S - Desire HD - Galaxy s II - Galaxy Nexus Palm Pre, Xperia X1, motorola V3, motorola V8, Iphone 2g, iphone 3G, iphone 4,
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od roxtedy »

delarock píše:ja mam podobne skore a jit to urcite nieje lebo mi linpack hadze 7 8 mflops
Je to o JIT(android 2.2).

Tak už jsou Galaxy S skladem a ještě, že jsem počkal, protože jsou s nima docela problémy s lagy. Je tady někdo kdo měl oba dva telefony a může je srovnat?

Díky
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
musashi
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 04. kvě 2010 14:09:18

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od musashi »

Mel jsem Desire, ted mam Galaxy S a uprimne toho prechodu lituju ...
Desire mi v mnoha smerech proste prisel lepsi :(
Uživatelský avatar
wlcik
Androiďák!
Příspěvky: 419
Registrován: úte 04. srp 2009 12:52:49
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od wlcik »

Napriklad ja presel na Galaxy S z Desire ;) Lagy nebo spis mikrolagy se na mem Galaxy S projevuji jen obcas, pri spousteni aplikaci. Neni to uplne zasadni. Nicmene uplne to nepotesi, mno...
Trochu mi chybi nektere widgety z Desire, ty na Galaxy S jsou docela slabota. Ale jinak je telefon paradne odladeny a jde videt ze si Samsung dal zalezet i na drobnostech.
Uživatelský avatar
lookass
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: pát 02. dub 2010 14:36:06
Typ mobilu / ROM: HTC One
Rom: origo

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od lookass »

Petrasek píše:Sakra nechtel jsem ti zamotat hlavu. Osobne vidim jedinou vyhodu u samsungu a to lepsi displej a ten truemultitouch.
Displej posud sam u kamose jestli je tak spatnej - rekl bych ze ne. TrueMultitouch? K Cemu asi tak je dobry? Jedine uplatneni 3D hry a psani vsemi 10 :D. Kdyby mi to nekdo nerekl, ani bych o tech rozdilech nevedel.
Dalsi veci jako samsung TV out k cemu to tam proboha je? Vsechny moderni televize maji USB takze pripojis pres massStorage mobil se ti nabiji a signal je prenasen digitalne.
K cemu mi je nadupany procesor, kdyz jej neuplatnim. Opet jej uplatnim jedine ve hrach. Pokud jsem ale herni silenec koupim si fakt radeji PSP.
Samsung do svych zarizeni dle meho nazoru dava fak uz pytloviny ale dulezite veci jako D-PAD ne. Ten D-PAd mi u omnie fakt ze hodne chybel. K cemu mi je ze ma trosku lepsi fotak. Za sera bez prisvetlovaci diody mi lepsi fotku udela Desire.
Jsou lidi, kterym se proste nelibi vzhled Desire. Beru ale furt mi prijde lepsi nezli plastovy samsung. Omnii co jsem mel byla z podobnych materialu. Krasne leskla, kdyz jsem ji vylestil. Pak ji vezmes do ruky a je to des. Desire mi prijde takove profesionalnejsi. Samsung proste potreboval vychrlit neco, co bude konkurovat iPhonu.
presneeee to si myslím... :geek:
Uživatelský avatar
Case
Kyborg
Příspěvky: 4103
Registrován: pát 31. črc 2009 20:46:42
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Bydliště: Edge of the world
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Case »

Hm, myslel jsem, že mi bude trackball / dpad chybět a někteří asi vědí, že to byla jedna z mých výhrad proti SGS při rozhodování, který z těch dvou mobilů koupit, ale kupodivu vůbec nechybí (třeba právě proto, že tam, kde ho nejčastěji využiju, můžu teď využít právě ten lepší multitouch a obecně dotykový displej, se kterým se oproti HTC touchscreenům pracuje skutečně nesrovnatelně líp. Rozdíl jsem poznal okamžitě, jakmile jsem mobil vzal do ruky a opravdu to není placebo efekt. S utahaným a unaveným HTC touchscreenem Synaptic, který už toho pamatuje docela dost a nebýt HTC, dávno by ho nikdo nepoužíval, se fakt nedá touchscreen SGS vůbec srovnat, byly by to jako porovnávat kolo a superbike.

BTW, nějaké důkazy toho "za šera mi bez přisvětlovací diody udělá lepší fotku Desire" by byly? Mě by hrozně zajímalo ty dva foťáky vzít a srovnat je vedle sebe, ale Desire bohužel nikde v okolí nemám k dispozici. Nicméně z foťáku na SGS jsem bez přehánění naprosto nadšený - například i proto, že na rozdíl od HTC umí Samsung svým foťákům nastavit správně vyvážení bílé, což je docela zásadní věc. Mně osobně blesk vůbec nechybí, používám ho při focení stejně naprosto výjimečně a spíš jen jako fill flash, nemám rád jeho ostré a studené světlo a když něco fotím za šera nebo ve tmě, obvykle je to šero nebo tma pro danou fotku nějakým způsobem důležité, takže ho logicky nechci zahánět blikátky.
Spartan.Ex
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. srp 2010 12:39:03
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S III
Rom: AOKP JB preview

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od Spartan.Ex »

Ja mám HTC Desire a som s ním spokojný. Samsung má lepší dispelej a HW, ale Desire je 2.2 rovnako rýchly ako Galaxy S, 3,7" je pre mna ideál, Desire má ale velkú výhodu v kvalite spracovania. Keby mi ponúkali Galaxy S na výmenu, tak by som to asi zobral, ale nemám dôvod byť nespokojný s Desire, preto počkám na HTC Vision.
Samsung Galaxy S III + AOKP Jelly Bean preview + Blue Infinitum Theme
Uživatelský avatar
delarock
Robot
Příspěvky: 1249
Registrován: pon 30. lis 2009 0:49:17
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire vs. Samsung Galaxy S

Příspěvek od delarock »

roxtedy píše:
delarock píše:ja mam podobne skore a jit to urcite nieje lebo mi linpack hadze 7 8 mflops
Je to o JIT(android 2.2).

Tak už jsou Galaxy S skladem a ještě, že jsem počkal, protože jsou s nima docela problémy s lagy. Je tady někdo kdo měl oba dva telefony a může je srovnat?

Díky
Mam 2.1 v SGS a jit nemam.Skore cez 1800.takze ako hovorim uvidime jak to pojde s jit.
Android: M.Milestone - Nexus One - Galaxy S - Desire HD - Galaxy s II - Galaxy Nexus Palm Pre, Xperia X1, motorola V3, motorola V8, Iphone 2g, iphone 3G, iphone 4,
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“