THL 5000 - Obecná diskuzeZávady a problémy THL 5000

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: THL 5000: OC 2.0 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, baterie 5000 mAh

Příspěvek od massq8 »

telefon mi uz dorazil, ale behem prvni hodinky hrani se mi 2x vypnul - napsalo mi to, ze je potreba telefon zchladit a sekundu na to se sam vypnul
hodinu na to jsem ho zapl znovu, nainstaloval par aplikaci, pustil antutu a polovine testu totez
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: THL 5000: OC 2.0 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, baterie 5000 mAh

Příspěvek od massq8 »

Další poznatek, 1% nabíjím zhruba 5min přes originální nabíječku
je to normální?
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: THL 5000: OC 2.0 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, baterie 5000 mAh

Příspěvek od gersa »

Ne, jak uz tu nekdo psal, cela baterka by mela byt nabita za cca 2h
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: THL 5000: OC 2.0 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, baterie 5000 mAh

Příspěvek od massq8 »

není potřeba při prvním nabíjení strhnout pryč nějakou folii na baterii nebo tak něco?
Nabíjím ten mobil už od 14:00 a jsem na 25% ....
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
Andreas Baader
Stálý androiďák
Příspěvky: 172
Registrován: ned 11. srp 2013 14:09:22
Typ mobilu / ROM: ZOPO

Re: THL 5000: OC 2.0 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, baterie 5000 mAh

Příspěvek od Andreas Baader »

Se podivej jestli nemas prelepeny kontakty.
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: THL 5000: OC 2.0 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, baterie 5000 mAh

Příspěvek od gersa »

To by se mu nejen nenabijela, ale ani by mobil nespustil :)
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Od kdy má THL 5000 vyjmutelnou baterii a možnost přelepení kontaktů?
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
porsacek
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 10. úno 2014 13:19:44
Typ mobilu / ROM: THL5000
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od porsacek »

Mám trochu problém s WIFI po uspání tel. má tel problém zpětného připojení do wifi sítě ale signál na telefonu hlásí 3 čárky ale stále opakuje že není připojen a nejde web stačí vypnout wifi a znova pustit a pak vše funguje . Večer udělám hard reset třeba to pomůže . Jinač spodní tlačítka občas nereaguji tak jak mají musí se 2 až 3 dotknout tel koupen u www.here-shop.cz
jakas
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. srp 2014 13:39:34
Typ mobilu / ROM: HTC One S

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od jakas »

Ahoj,
původně jsem to nechtěl v diskusi řešit, ale v zájmu objektivity informací o THL 5000 zmíním i svoji dosavadní zkušenost.

Objednal jsem v MN shopu a ve čtvrtek mi mobil dorazil. Po úplném nabití jsem nainstaloval základní věci a v pátek ráno vyrazil do práce s navigací Sygic.
Jaké bylo moje zklamání, když vidím, jak šipka bloudí po poli, odbočuje na přilehlé ulice, zrychluje a zase se zpožďuje atd.
Na doporučení MN Shopu jsem na cestě domů vyzkoušel Google Mapy a situace byla velmi obdobná.
Je zajímavé, že v GPS testu proběhne fix celkem rychle, vidí asi 12 satelitů a využije asi 6-7. Přesnost i 3 metry.

V MN Shopu se k tomu staví ochotně, doufám že klapne výměna za jiný kus, protože jinak je mobil perfektní.
Ve středu poputuje zpět.

Horní vysouvací lišta je v pohodě, jen když mobil leží na stole, nejde někdy vysunou. Ale v okamžiku, jak ho vezmu do ruky, vysunout jde.
S tím se dá žít.
Tlačítka pod displayem jsou úplně v pohodě i s fólií.
J.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nedalo mi to a dnes jsem testoval s GPS naše 4 firemní THL 5000 na trase cca 350 Km (totálně zataženo a déšť). Fix je okamžitý, tam není co dodat. V Google Maps se nechová zrovna ideálně, tak jako u všech MTK. Vypadá to jako by nestíhala občas zareagovat na změnu polohy. Pro MTK není Google Maps zatím prostě ideální platforma. V Sygicu cca 2 malé odskoky, které se prakticky ihned vrátili zpět. Bylo to to v zástavbě a za deště. Pro mne nic tragického, pro někoho možná nepřekonatelného. Na cestě zpět myslím bez odskoku. Zrychlování a zpomalování jsem na Sygicu nezaznamenal. Chování GPS mi přijde prakticky stejné jako u mé staré P780. Jako Qualkomm to zatím prostě není. Na druhou stranu jsem viděl horší GPS i na Qualcommu. Příště testnu BOR, Waze a iGo Primo.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
jakas
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 06. srp 2014 13:39:34
Typ mobilu / ROM: HTC One S

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od jakas »

Děkuji za zprávu, kdyby to fungovalo jak píšete, tak je to v pohodě.
Já to mám do práce 30 km a za tu dobu to uskakovalo do stran každou chvíli a ve vesnicích, které projíždím skákalo do jiných ulic atd.
To zpožďování je také dost nepříjemné. Jeden projede křižovatku a pak se dozví, že měl odbočit...
Těším se, že to budu mít taky tak, jak píšete.
J.
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od massq8 »

az na problemy s extremne pomalym nabijenim je vse ok
GPS funguje skvele, prvni fix cca 30s
druhy i treti do 3sekund (vzdy bez pripojeni k internetu)

GPS je presna, rychla, neskace
pouzivam plnou verzi Sygic

Pritelkyne s Thl 4400 popisuje klasicke problemy se stahovanim listy jinak je taky spokojena

prodam nokii a budu zkouset byt par mesicu s timto
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
vetti
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: ned 10. srp 2014 18:55:17
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od vetti »

(mne nejde sygic do telefónu ani dostať, takže... :D <- vyriešené)
program GPS Radar našiel satelity asi do 10 sekúnd...
s nabíjaním skúsenosť: cez usb relatívne v norme, s inou nabíjačkou na plnú kapacitu asi za 17 hod, s originálnou za 2,5 hod cca.

čo ja mám problém je, že niekedy sa mi nerozbehne fotoaparát. Aplikácia Kamera sa proste spustí a behom okamihu sa vypne na hlavnú plochu bez chybovej hlášky. Pri tom nefungujú ani Smart Gestures. Spustím inú aplikáciu na fotenie, vypnem a fotoaparát funguje OK.

Mám prepnuté z Dalvik na ART, VROOT.
Naposledy upravil(a) vetti dne úte 12. srp 2014 16:25:31, celkem upraveno 2 x.
porsacek
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 10. úno 2014 13:19:44
Typ mobilu / ROM: THL5000
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od porsacek »

Tak problém s wifi i po hard resetu stále stejné ach jo :( je nějaká náprava přehrání softu nebo to budu muset reklamovat .
Uživatelský avatar
Porosz
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: úte 20. črc 2010 17:48:12
Typ mobilu / ROM: HTC Desire + SE C905 [jen jako budik]

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od Porosz »

massq8: originální nabíječka může znamenat všelicos, protože někteří přeprodejci přidávají nabíječky tragické kvality. Případně může být vadná. Problém by mohl být i v kabelu. Doporučuji vyzkoušet jinou značkovou nabíječku a kabel, případně proměřit současnou nabíječku.
Např.: otec si koupil v kamenném obchodě Prestigio 7600 a nabíječka v balení byla úplně KO. V obchodě mu dali jinou. Je to ale naprostý šmejd. Udávaný výstupní proud je 1A, ve skutečnosti ale nabíječka nedá ani 200mA...

porsacek: chyba může být v routeru. Mě se tohle po změně routeru na mém ZP998 také objevilo. Se starým routerem absolutně bez problémů. U nového pomohlo vypnout WMM
Zkus jinou wifi.
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od massq8 »

Přišel jsem na další "závadu" - možná je to jen špatným nastavením, ale když telefonuju tak krátce po zvednutí a přiložení telefonu k uchu displej ztmavne
ovšem sekundu poté i když jej mám téměř přilepený na tváři a u ucha se vždy hned rozsvítí..
Zkoušel jsem reinstalace programů, stále se vždy po přiložení zhasne a hned zas zapne..

nevíte někdo co s tím? nechci položit uchem hovor
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
bazymet
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 11. říj 2013 18:48:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus One

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od bazymet »

Koukam ze s gps je to u thl temer stejne. Kdyz sem mel w8s tak to byla tragedie. Xiaomi a opo jsou trosku jinde no
manhaus
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: čtv 19. črc 2012 8:54:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770 s LEWA ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7" 3G
Rom: LEWA modded by Rebas

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od manhaus »

co se týká přiložení telefonu k uchu - v nastavení je někde položka proximity calibration, zkus to čidlo znovu nakalibrovat a uvidíš. Ty čidla blbnou...
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od rbarat »

bazymet píše:Koukam ze s gps je to u thl temer stejne. Kdyz sem mel w8s tak to byla tragedie. Xiaomi a opo jsou trosku jinde no
Ja neviem, mám načítanú celú túto diskusiu a výsledok je taký, že GPS funguje väčšine dobre, v jednom-dvoch prípadoch je problém v konkrétnom kuse fónu.

Inak, čo sa týka navigácie, na MTK čipoch odporúčam Sygic, ten sám o sebe dokáže korigovať poskakovanie polohy... Navyše Sygic je veľmi dobrá navigácia, mám normálne zakúpenú, stála ma vyslovene pár € s novým fónom.

No a k tomu, že Xiaomi a Oppo sú inde... To že "sú inde" nie je zásluha Xiaomi a Oppo, ale toho, že vo fónoch používajú Qualcomm Snapdragon čipy, nie Mediatek, ten mal GPS vždy horšiu, aj keď sa stále s novými čipmi zlepšuje. Veľa závisí aj od dizajnu antény, čo u lacných fónov číňan často odflákne.

Veľmi dobre poznám dva fóny s MT6589T - Lenovo P780 a Gigabyte Smart Aku A1, kde beží navigácia úplne v pohode. Aj na mojej Lenovo P770 s MTK6577 beží navigácia pri použití AGPS vcelku OK. Horšie je to v zahraničí, kde nemám vo fóne internet.

Ale je pravda, že pre koho je navigácia veľmi dôležitá, nech si radšej kúpi fón s Qualcomm čipom.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
bazymet
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 11. říj 2013 18:48:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus One

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od bazymet »

No ja sem mel w8s a po zkouseni cca 10 fixu ani jeden nebyl funkcni sem musel koupit externi gps na bluetooth. Uz sem prestal verit mtk procesorum..
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od rbarat »

Ako som už napísal, dva fóny s MT6589T - Lenovo P780 a Gigabyte Smart Aku A1 majú navigáciu vcelku v pohode. Výrobca venoval zrejme pozornosť návrhu antény, lebo iné fóny s rovnakým čipom problémy mávajú.

Čip MTK6592, použitý v THL 5000, ale aj v Jiayu G4S je na tom podľa ohlasov, čo sa týka GPS vcelku dobre. Samozrejme závisí na kvalite návrhu antény a celkovo montáže konkrétneho modelu a kusa telefónu. Kamarát má Jiayu G4S, s ktorým chodí po zahraničí, teda nemá v mobile internet a navigácia mu funguje dobre, sú ale aj ľudia, ktorým dobre nefunguje. U číňana je to skrátka tak, musíš mať aj šťastie na vydarený kus.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od Tomáš Kubec »

To bazymet

Manželka má W8s a s ní najeto cca 10000 km a naviguje naprosto OK. Hroznej problém byl u prvních ROM, ale od 1.0.6 naprostá pohoda.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
pavel4335
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 12. čer 2014 13:54:26
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Rom: stock 5.1
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od pavel4335 »

Dobrý den, mám THL 5000 zatím dva dny a zjistil jsem problém s bluetooth pri připojení handsfree v autě. Připojí se synchronizuje ale synchronizaci nedokončí a ta běží stále. Když mi někdo volá tak je to v pohodě akorát já před handsfree nikoho nevytočím. Mám Parrot MKi 9200. Už se poohlížím po alternativní ROM. věřím že tam to bude lepší.
THL 5000, Lenovo A7010
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od massq8 »

Ted jsem koukal na tu baterku a je to 5000 mAh Li-ion namisto vsude propagovane Li-pol technologie
jak to mate vy ostatni majitele?

diky
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od rbarat »

To by malo byť OK, všetky sa označuju Li-ion.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od rbarat »

vetti píše:Niekedy sa mi nerozbehne fotoaparát. Aplikácia Kamera sa proste spustí a behom okamihu sa vypne na hlavnú plochu bez chybovej hlášky. Pri tom nefungujú ani Smart Gestures. Spustím inú aplikáciu na fotenie, vypnem a fotoaparát funguje OK.
Mám prepnuté z Dalvik na ART, VROOT.
K problému s foťákom som na facebooku našiel toto:
Prepnutie z Dalvik na ART odporúčam hneď, ako sa zapne mobil prvý raz. Neskoršie prepnutie spôsobí nefunkčnosť už spustených, aktualizovaných a občas čo i len inštalovaných programov. Inak to môže spôsobiť nefunkčnosť napr. fotoaparátu. Potom treba postup: nainštalovať inú podobnú aplikáciu (na fotenie), spustiť ju, urobiť foto, odinštalovať s vymazaním údajov a spustením aplikácie pôvodnej. Týmto sa docieli, že Android pre foťák začne používať ART.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od massq8 »

Po kliknutí na "proximity sensor" mi to napíše "Please ensure that close sensors were not keep out. - Zrušit / OK.
Ať dám cokoliv, nic to neudělá
nevíte co s tím?
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
vetti
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: ned 10. srp 2014 18:55:17
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od vetti »

rbarat píše: K problému s foťákom som na facebooku našiel toto:
Prepnutie z Dalvik na ART odporúčam hneď, ako sa zapne mobil prvý raz. Neskoršie prepnutie spôsobí nefunkčnosť už spustených, aktualizovaných a občas čo i len inštalovaných programov. Inak to môže spôsobiť nefunkčnosť napr. fotoaparátu. Potom treba postup: nainštalovať inú podobnú aplikáciu (na fotenie), spustiť ju, urobiť foto, odinštalovať s vymazaním údajov a spustením aplikácie pôvodnej. Týmto sa docieli, že Android pre foťák začne používať ART.
Ak to správne chápem, tak ešte by snáď mala nasledovať očista Cache Dalvik; pretože hoci jadro pôjde do ART, program môže pokukovať ešte po starých nakešovaných dátach a tak si dalvik nájde plný všeličoho a zblbne. Skúsim, napíšem.

@massq8 skús si pozrieť či máš nastavený Pocket Mode. Pokiaľ viem, je to experimentálne funkcia a používa proximity sensor. Prepni ho do opačnej polohy a testuj.
massq8
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 24. kvě 2011 18:51:33
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od massq8 »

bohuzel nepomohlo : :( :(
stale se pri hovoru zapina displej, uz jsem i strhnul folii
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky
vetti
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: ned 10. srp 2014 18:55:17
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Závady a problémy THL 5000

Příspěvek od vetti »

@massq8 1) teraz som sa dočítal na XDA že stlačeným vzduchom v spreji prečistiť otvor pre reproduktor
2) skús tento soft https://play.google.com/store/apps/deta ... orkinetics alebo podobný, či ti ten senzor vôbec reaguje. Flipové púzdro sa chová ako?
3) Reštartuj do núdzového režimu a tam skús otestovať senzor ako sa ti chová
Odpovědět

Zpět na „THL 5000 - Obecná diskuze“