Ostatní asijské telefonyVKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
jotter
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15. led 2012 21:38:22
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade V
Tablet: Samsung Galaxy tab 7.0

VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od jotter »

Ahoj, dnes jsem si objednal z Etotalk tento telefon. Chci se zeptat, jestli ma nekdo s timto telefonem nejakou zkusenost nebo treba aspon s touto znackou. Diky za info.

Zde odkaz: http://www.etotalk.com/vkworld-vk455_p6162.html
xxx73
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 02. říj 2010 8:26:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3 PRO
Tablet: VOYO WINPAD A1 MINI---Cube U51GT--- Prestigio8.1
Rom: MIUI 8 CZ

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od xxx73 »

Parametrově vypadá celkem slušně zvlášť za tu cenu !! Jiné tel. s takovým HW stojí kolem 90babek tak jsem zvědavý co napíšeš až ti dorazí . :palec:
Mužu se zeptat kolik jsi platil celkově s dopravou ?
PS:konečně normální uhlopříčka 4,5palce už mě ty lopaty lezou krkem .
jotter
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15. led 2012 21:38:22
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade V
Tablet: Samsung Galaxy tab 7.0

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od jotter »

Diky za nazor. Jsem opravdu zvedavy jaky bude. Celkove me to odecetlo z paypal 2575 kc. DHL stalo 27 dolaru. Jen me mrzi, ze nemuzu najit nikde stranky vyrobce, kde byb byl tento model. V nedeli jsem objednal, tak jsem zvedavy, kdy dorazi. Pisou 2 - 5 dni.
VitekCzech
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 07. srp 2014 21:27:02
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP 4055 DUO Android 4.1.1

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od VitekCzech »

Už před nějakou dobou jsem na něj koukal taky, ale nikde jsem nenašel bližší info o výdrži. Stránky http://www.vkworld.cc jsem po pár dních -.- konečně našel, ale... tento model tam nemají uvedený, vyráběl se jen už v době, kdy nevyváželi do celýho světa, proto není v této nabídce, ale víc už si nepamatuju. Jinak jsem také zvědavý určitě hoď popis :)
jotter
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15. led 2012 21:38:22
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade V
Tablet: Samsung Galaxy tab 7.0

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od jotter »

Diky za postreh, tak telefon je uz ve svarech DHL,takze ho cekam kazdym dnem.Urcite napisu co a jak.Neobjednal jsem etotalk mod,ale pry se da nekde stahnout,nevite nekdo kde?Diky.
jotter
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15. led 2012 21:38:22
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade V
Tablet: Samsung Galaxy tab 7.0

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od jotter »

Zdravim, tak telefon je uz v Ostrave a zitra by mi ho meli dorucit, jsem opravdu zvedavy...
xxx73
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 02. říj 2010 8:26:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3 PRO
Tablet: VOYO WINPAD A1 MINI---Cube U51GT--- Prestigio8.1
Rom: MIUI 8 CZ

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od xxx73 »

Tak jaká ??? první dojmy ??
Doplacel jsi DPHčko ?
michal.siman
Androiďák!
Příspěvky: 449
Registrován: úte 10. lis 2009 8:49:15

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od michal.siman »

VK455 prisel vcera. Tedy ve ctvrtek, objednano v minuly patek z Etotalk.com, doprava DHL CN. DPH jsem doplacel pri prevzeti 198kc. Paypalem jsem platil na Etotalk pri objednani celkem 2276 Kc. Celkem tedy telefon vysel na 2474kc.

Zpracovani telefonu, cekal jsem daleko, daleko horsi. Je vynikajici. Zada jsou z takoveho "porezniho" plastu, proste neni to rovna plocha, skvele se to drzi. Hrany nerezou, nikde nic nepraska. Opravdu provedeni ala renomovane znacky. Tady me telefon hodne prekvapil.

Baleni - v baleni jsou druha zada, ktera maji pridelany flipove pouzdro s okenkem. Je to zajimavy bonus, i kdyz ten flip kryt s okenkem je ze strasne mekkeho materialu, skoro z latky bych rekl, ale ok, zadarmo, proc ne, nekdy ho zkusim pouzivat. Dale jsou v baleni sluchatka (ty jsem zatim nemel odvahu vyzkouset, asi ani nebudu) a kabel a usb adapter. Nejaky navod v cinstine. To je vse.

Displej byla dalsi vec, kde jsem cekal zlo, protoze nizke rozliseni. Nakonec jsem ale opet prekvapeny, rozliseni neni nijak vyrazne omezujici, prakticky je me to jedno ze je nizke, displej je super citelny, bez problemu. Cekal jsem to opravdu o hodne horsi.

Nechal jsem si do telefonu nahrat za 100kc cestinu (to uz je v te cene uvedene nahore zapocteno), takze telefon je cesky, s rootem a jeste s nejakou aplikaci od Etotalku. Nic jineho nez cestinu jsem nechtel, root nevyuziju, ale ok, kdyz uz to tam je tak to tam je.

Vykon: 4 jadra, 1GB ram. Cekal jsem sviznejsi odezvy. Nerikam ze to je spatne, ale cekam jsem vic. Pocitove je to proste pomale. I kdyz to nelaguje, je to takove linejsi. Ale vzhledem k cene ok.

Tady bych mel rict, ze uz pul roku pouzivam LG G2, takze me srovnani s temer top modelem je samozrejme prisnejsi, mozna kdyby srovnaval nekdo kdo ma nejaky low end, tak rekne "hura, konecne neco rychlejsiho" :-)

Aplikace: chrome browser se spusti a hned spadne :-( pro me veliky problem, sms backup + pada neusale, TempleRun2 jsem hral chvilku, naprosto bez problemu, GranySmith honicka, super plynule, bez problemu.

Wifi jede bez problemu, data take. Signal wifi ukazuje min nez na jinych telefonech, ale funguje stejne jako s jinymi telefony, pada a naskakuje ve stejnych mistech, takze za me ok.

GPS jsem nezkousel zatim, mam z toho docela strach.

Baterka - zatim absolutni katastrofa. Vcera vybito 50 procent za tri hodiny. Ok. Hral jsem si, dnes to mizi opet pred ocima. Po procentech. Od rana ze 100 procent jsem ted na 82 procentech. Silene. Uvidime co bude delat po dvou trech nabitich, az se trochu naformatuje. Jestli se to nezlepsi, tak bude hodne spatny.

Celkove, za me, za ty penize super, pokud bude ok ta baterka, pokud ne, tak jsou to vyhozene penize.

Koupil jsem to detem - ale rikam si, ze mozna jsem mel jit do Motoroly Moto "E" za 3500 Kc se zarukou 2 roky z ceskeho obchodu CZC.cz. No uvidime ...

BTW: Verze androidu je 4.4.2 ... blesk u fotaku, kdyby tam nebyl, je to stejny, blesk jako baterka nefunguje ...
Zařízení: vždycky něco jiného (téměř vždy čína)
jotter
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15. led 2012 21:38:22
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade V
Tablet: Samsung Galaxy tab 7.0

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od jotter »

Dekuji za vycerpavajici zkusenost,ve vsem souhlasim,jen se mi zda,ze display neni IPS,protoze pri naklopeni telefonu nahoru dolu se ztraci rychle citelnost.A jeste bojuji s gps,kterou se mi zatim nepodarilo rozbehnout.Ja telefon nemam rootnuty s taky se mi ho nedari rootnout a bez toho tu gps nerozbeham.Tak se musim snazit.Kdyby mel nekdo napad jak na to,dejte vedet.Diky vsem za prispevky.
michal.siman
Androiďák!
Příspěvky: 449
Registrován: úte 10. lis 2009 8:49:15

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od michal.siman »

No prave proto si nechavam rovnou nahrat etotalkmod kdyz jde o telefony ktere nemaji tak obsahlou komunitu :-)

Mimochodem, jeste doplnim, ze na telefonu je primo od vyrobce nalepena folie, je nalepena perfektne, zadne bublinky ani necistoty, proste parada, a je to taktez v cene telefonu primo.
Zařízení: vždycky něco jiného (téměř vždy čína)
jotter
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15. led 2012 21:38:22
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade V
Tablet: Samsung Galaxy tab 7.0

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od jotter »

Moje hloupost, ted uz vim, ze priste si ji necham taky nahrat. Nevite nahoudou, jestli se neda nekde etotalk mod stahnout a nahrat do telefonu? Diky za info.
michal.siman
Androiďák!
Příspěvky: 449
Registrován: úte 10. lis 2009 8:49:15

Re: VKworld VK455 Android 4.4 Quad Core 1.3GHz Dual Sim 4.5 inch

Příspěvek od michal.siman »

update: baterie na druhe nabiti dala 1 den 14 hodin. a pritom jsem telefon pouzival stejne jako jakykoliv jiny. Ale ukazatel funguje divne. Nekdy mizi procenta primo pred ocima a za celou noc se baterka nehla ani o procento. Takze proste a jednoduse, ten ukazatel je na levacku, ta vydrz tam je :-)

Z ostatnich veci: chrome stale nejde spustit bohuzel, ale jinak sms backup + uz se probralo, funguje luxusne.

Po nekolika restartech (provedenych rucne) se i system vzpamatoval, neni to kdovico, ale funguje. Jak jsem psal vyse, srovnavat muzu pouze s top modelem G2 :-)
Zařízení: vždycky něco jiného (téměř vždy čína)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“