Ostatní telefony ZTEZTE Nubia Z7s Mini

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
rexo
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: sob 28. čer 2014 20:21:57
Typ mobilu / ROM: sony xperia ray

ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od rexo »

Máte už někdo reálné zkušenosti s tímhle mobilem? Vyplatí se na něj počkat?
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

Ja som na tento telefon velmi zvedavy, pravdepodobne ho bude v blizkej buducnosti objednavat u cinana (aliexpress, podla vsetkeho ma mat par kusov skladom koncom tohto tyzdna).
Tu je blizsia podrobna 1. trosku hlbsia recenzia


Za cenu 300USD (cca 220€) to vyzera perfektne, keby to bolo pod 200 tak kupujem bez vahania, takto si to este 2x necham prejst hlavou :D
rexo
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: sob 28. čer 2014 20:21:57
Typ mobilu / ROM: sony xperia ray

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od rexo »

http://www.oppomart.com/phones/zte-nubia-z7-mini.html
Tady ho maji na sklade, jenze jenom bily. Mam Huawei G6 LTE a je to skvely mobil, ale pritel chce Nubii :roll:
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

No ja som to nevydrzal a objednal z alika od cinana. Ak je pravda co tvrdil tak zaciatkom tyzdna by mi mal telefon odoslat. Povodne som uvazoval o V5, ale nakoniec som sa rozhodol dopriat si prakticky high end. Videa na nete vyzeraju zatial slusne, som velmi zvedavy na fotak
Uživatelský avatar
stanky22
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 12. srp 2014 8:35:54
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300 CyanogenMOD Kitkat Version

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od stanky22 »

za aku cenu si objednal? kolko zaplatiš spolu so všetkym? cena+dph +dhl...
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

Ja som objednaval este za 298USD (cca 223€, nebyt ruska tak je to mozno 215-217).
Cinan mi to ma odoslat svajciarskou postou, takze dan by som uz riesit nemal (po novom sa neda pouzit svedska posta, nakolko svedi zatrhli prevoz veci s baterkou - asi im daco buchlo na palube za letu).

keby ste chceli link tak tu je - http://www.aliexpress.com/item/ZTE-Nubi ... 14392.html
Uvidim, ak mi nahodi cislo tak dam vediet. Ale aj tak to tu neockavam skor ako o 14 dni...
dsczech
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 22. srp 2013 1:15:14
Typ mobilu / ROM: w800

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od dsczech »

ty si to koupil od prodejce s 0% ratingem ? :clap: :facepalm: :facepalm: :neane: no potes.....
A ze sis to nechal objednat pres swiss shop tak to neznamena ze to budes mit bez DPH. ¨
DPH ti bude vymereno to se neboj.
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

Co sa tyka DPH, moznov CR to tak funguje, na Slovensku zatial nie (pokial si tovar objednas cez akukolvek europsku listovu sluzbu - v minulosti sweden post, teraz po novom swiss post, ale aj holandska posta a pod) tak to nejde cez colne...(pozor, listovou sluzbou nemyslim dhlko, to u nas funguje pekne natvrdo, uplne opacne ako v CR)
Co sa tyka 0% ratingu, ano, je mi jasne ze moze ist aj o podvod, a vsak cena mi pride primerana (ET a dalsi velky selleri predavaju na Alikovi za podobne ceny, takze to nie je kupa s nerealnou sumou) a aj keby, peniaze mam chranene aliexpressom.
Seller mi na seba dal viber konto, reagoval celkom rychlo, uvidime ci aj vo finale rychlo odosle (tvrdil ze v piatok ma dostat 15 kusov s tym ze cca 10 uz bolo v tom case zabookovanych pre uz vytvorene objednavky).

PS: co sa tyka allika, kupoval som uz telefony od sellerov aj s menej ako 100 feedbakcmi a dosli bez problemov. Raz sa mi dokonca postastilo a namiesto Jiayu F1 cinskej verzie mi dosla najhdrahsia 3G verzia v bielej farbe (rozdiel cen bol cca v tom case asi tretina naviac). ale to uz sme OT...
dsczech
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 22. srp 2013 1:15:14
Typ mobilu / ROM: w800

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od dsczech »

no nevim jak to je u vas ale u nas ikdyz si to objednas pres napr TNT post holandska posta tak tam maj napsano odesilatel Rotterdam post PO BOX neco ale celnici nejsou blby a kouknou se na misto odeslani CN = CINA a hnedka DPH.

Mozna ti to prijde mozne ne .. otazka jak dlouho budes cekat a druha otazka jestli ten obchod bude treba za pul roku fungovat abys mel aspon nejakou sanci na pripadnou reklamaci...
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

Co sa tyka zaruky, zial beriem to tak ako to je. Uz som mal tu cest 2x reklamovat vec v cine (este v tom case u pandawillu) a vzdy to bolo max o hubu. V pripade telefonu to beriem tak ze ak sa aj nieco púoserie, tak alik po uplynuti zakladnej doby (40-60 dni) uz dalej nic viac negarantuje, a z toho pohladu mi je jedno, ci nakupujem u viac alebo menej znameho sellera.

Co sa tyka DPH, tak u nas to stale funguje sposobom ide to z EU - tak to ide z EU a je im jedno ze je to de facto prebalene a z Azie. V minulosti takto prechadzala aj singapurska posta, po novom to uz kontroluju velmi podrobne (skenerom, nakolko aj bez otvorenia vedia ze ide o telefon)...
Uvidim co a ako dojde, sam som zvedavy. Seller ma este cca 9 dni na odoslanie, tak uvidim co sa bude diat.
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

No tak cinan mi uz aj poslal fotky.ak je to pravda tak prave doinstaloval gapps, a vecer mi to odosle. Tak snad buduci tyzden by som mohol mat telefon doma.ked tak dam potom dalsie info. zatial je komunikacia s vyssie uvedenym sellerom velmi kvalitna (dal mi svoje viber cislo,takze kedykolvek mu mozem napisat)...

edit: tak ak cinan neklame, tak v systeme uz mam aj tracking number, ale samozrejme este nefunkcne, v lepsom pripade by to uz mohlo byt koncom tyzdna trackovatelne na ceste ku mne.

edit 2: Tak konecne je na svete prva podrobnejsia recenzia - zatial celkom pozitivne ohlasy:)
https://translate.google.sk/translate?s ... t=&act=url
joe.matrix
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: úte 29. říj 2013 20:16:01
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3T

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od joe.matrix »

No s tou švýcarskou poštou už mi nějakej mobilek šel a DPH jsem platil. Ze Švédska to byla bomba protože je v unii takže to bývalo bez DPH ale Švýcaři v unii nejsou takže předpoklad je že DPH cálneš :-/ ale uvidíš. Jinak já objednával zde http://www.aliexpress.com/item/ZTE-Nubi ... 92094.html kde je prodejce hooodně ověřený a nějaký mobil mi taky posílal a navíc DHL za 8,00 USD. DHL spočítá DPH dle ceny uvedené na balíku což se vyplatí protože číňan napíše cenu nižší a je to tu rychle ;-) Navíc si k tomu můžeš vybrat dárek (já si vzal sluchátka Dostyle HS301 v ceně 23 dolarů)
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od BigFoot007 »

Keby som bol v cr tak dhl je good.ku nam na slovensko je to zla volba-dhl chce vypis paypalu/karty,ziadne vypocitavanie ako v cr zo zabalenej faktury sa nekona...
Vzhladom na ekonomicke dohody je svajrciarsko prakticky clenom europskeho colneho priestoru,takze u nas vsajc je zarovno so svedskom co sa tyka kontroly zasielok
neskar
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: sob 24. lis 2012 18:24:34
Typ mobilu / ROM: jiayu g2s
Tablet: cube u30gt
Bydliště: Praha

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od neskar »

Hmm tak za 280USD i s DHL od ET to vypadá vážně zajímavě! Začínám o něm uvažovat! :DD
dsczech
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 22. srp 2013 1:15:14
Typ mobilu / ROM: w800

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od dsczech »

TO joe: pak prosim napis jaky jsou ty sluchatka.. vim ze jsou v cine jedny z nejprodavanejsich :)
bolek
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: stř 14. pro 2011 7:58:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od bolek »

neskar píše:Hmm tak za 280USD i s DHL od ET to vypadá vážně zajímavě! Začínám o něm uvažovat! :DD
hmm, ja tam teda vidim 330USD bez DHL, nemel jsi prehozeno na EUR?

jinak, taky tento tel sleduju, podle ohlasu na zahranicnich forech jeste neni uplne odlanena ROM a baterka je s odrenyma usima na jeden den (ale zase se rychle nabiji)...
konkretni info od lidi, co uz je maji: (google translator pomuze ;) )
http://www.androidiani.com/forum/zte-nu ... ni-27.html
http://www.android-hilfe.de/zte-nubia-7 ... lt-22.html

root, recovery, GAPS:
http://forum.xda-developers.com/general ... e-t2846520
neskar
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: sob 24. lis 2012 18:24:34
Typ mobilu / ROM: jiayu g2s
Tablet: cube u30gt
Bydliště: Praha

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od neskar »

TO bolek:

no o pár postů vejš je odkaz od joe.matrix na ET, kde je aktuálně za 295USD v základu...včera tam byl navíc 5USD kupon od ET a ještě byla nějaká Aliexpress akce na 20USD dolu při nákupu nad 199USD. Takže se cena ponížila na 270USD a nějakejch 8USD chtěj za DHL...I s hroznym kurzem od mbank to bylo těsně pod 6kCZK...

z tý baterky mam trochu strach, přinejhoršim pořídím ještě nějakej malej příruční powerbank...na jedno dvě nabití...btw jak rychle že se nabíjí?
bolek
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: stř 14. pro 2011 7:58:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od bolek »

tady http://www.androidiani.com/forum/zte-nu ... ost5969298 manik pise, ze byl velmi prekvapen rychlosti nabyti 20-100% , ale prilozeny screenshot neotevru, protoze stale cekam na aktivacni mail z toho fora... :(
petrajs
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: stř 19. zář 2012 21:52:47
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od petrajs »

No dnes jsem ji objednal od Eternalu, tak jsem zvědav.
joe.matrix
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: úte 29. říj 2013 20:16:01
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3T

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od joe.matrix »

Tak už dorazil, u číňana mě v přepočtu vyšel na 6450,- (v ceně DHL doprava, silikonové pouzdro a jako dárek sluchátka DOSTYLE HS 301) a DHL jsem doplatil 352,- za DPH. Teď už mobil zase o něco slevnil.. První postřehy: velice rychlej moc pěknej mobilek, rychlá GPS, perfektní fotky, krásnej display, AnTuTU 32184 a co mě nejvíc překvapilo tak ty sluchátka. Mám Koss porta pro a tyhle mi přijdou že hrají snad ještě líp :) Takže za mě rozhodně doporučuji. Moje předešlé mobily podle čeho posuzuju: HTC Evo 3D, THL W100, THL W200, Xiaomi Hongmi, Xiaomi Redmi 1S, ZTE Nubia Z5S mini.
Nallim
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: pon 28. bře 2011 17:22:59
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi5
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X
Tablet: Teclast X98

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od Nallim »

Škoda, že ještě nemůže být porovnání s ZTE V5 Red Bull. Zkus pak prosimtě GPS na chození, jak se chová poloha na mapě když chodíš, jestli opravdu pozice je přesná a neskáče po mapě. Díky
petrajs
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: stř 19. zář 2012 21:52:47
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od petrajs »

joe.matrix píše:Tak už dorazil, u číňana mě v přepočtu vyšel na 6450,- (v ceně DHL doprava, silikonové pouzdro a jako dárek sluchátka DOSTYLE HS 301) a DHL jsem doplatil 352,- za DPH. Teď už mobil zase o něco slevnil.. První postřehy: velice rychlej moc pěknej mobilek, rychlá GPS, perfektní fotky, krásnej display, AnTuTU 32184 a co mě nejvíc překvapilo tak ty sluchátka. Mám Koss porta pro a tyhle mi přijdou že hrají snad ještě líp :) Takže za mě rozhodně doporučuji. Moje předešlé mobily podle čeho posuzuju: HTC Evo 3D, THL W100, THL W200, Xiaomi Hongmi, Xiaomi Redmi 1S, ZTE Nubia Z5S mini.
Můžeš nějak objektivně porovnat s z5s mini ? Jestli je tam nějakej znatelnej rozdíl. A ještě teda, kdy a kde jsi objednával ? Já mám objednánu u Eternalu a zatím mám klasicky jen fake DHL number
neskar
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: sob 24. lis 2012 18:24:34
Typ mobilu / ROM: jiayu g2s
Tablet: cube u30gt
Bydliště: Praha

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od neskar »

tož hoši a kdypa jste ty vaše mašinky objednávali? já mám objednávku u eternalu z 19.8. a furt tam svítí jen "processing your order"...psal jsem dotaz, kdy budou zásilku odesílat, a přišla jen strohá informace "...we are processing your order and will send it asap..." na dotaz jestli asap bude den, tri nebo pet zatim žádná reakce :-( co bych dal aspon za nefunkcni cislo k dhl...ale co už, při tolika objednávkách jim dám ještě čas - doufám, že brzo naskladněj a pošlou...
btw psali jste jim něco ať to deklarujou jako bazmek za pár kaček, nebo to dělaj ze zvyku sami?
jo a ještě - přišla s multilang nebo jenom EN/CN jak je v popisu? taky tam píšou, že prostředí je nubia UI 2.0, ale tuším, že by tam mělo být 2.5? root nebo bez? a kdybys byl tak hodnej a dal vědět jak se jeví baterka - z tý mám asi největší vítr, aby to ukrmila...
petrajs
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: stř 19. zář 2012 21:52:47
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od petrajs »

pokud jim neřekneš jinak, napíšou na balík 65usd, což je nejschůdnější varianta, většinou ti doměři DPH z této částky, můžeš jim řict ať napíšou míň, minimálně ale 27usd, potom ale riskuješ, že celníci budou chtít doložit skutečnou platbu, což můžou i v prvním přpadě, ale pravděpodobnost je menší.
joe.matrix
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: úte 29. říj 2013 20:16:01
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3T

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od joe.matrix »

Já objednával 15.8. a došlo 26.8. Dnes po prvním nabití docela koukám na baterku. Používám normálně a od 6 od rána do 16:00 a mám ještě 73% baterky. UI V 2.5.0 a samo že je tam čeština ale jak je u Nubie zvykem tak zdaleka ne kompletní. Pokaždé mi udal hodnotu 65USD a z toho dopočítané CLO 352,-. Proti Z5s mini to má pro mě výhodu ve dvou SIM. Možná je rychlejší ale to se projeví maximálně při náročnějších hrách. GPS mi chytala Z5 jen americké a ruské a Z7 chytá i čínské družice. Samozřejmě KITKAT je trošku jinačí. Na 5 jsem ho neměl. Sem hlavně zvědavěj jestli bude podpora MIUI. Hned bych tam dal.
sepacek
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 26. říj 2010 11:04:40
Typ mobilu / ROM: ZTE nubia Z7 mini
Mobil 2 / ROM: LG Flex2

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od sepacek »

25.8. Dorazil z eternalu i mně,celková cena byla 5950,- s DPH (kupon z předchozích nákupů) a k tomu silikonový kryt a "kožené" flip pouzdro,nabíječka s adaptérem a dvě folie.V telefonu předinstalovaný Google play a multilang rom s češtinou-přeloženo zhruba 70%.Velice mile mě překvapila výdrž baterie,kdy po 18 hodinách provozu-10 hodin používání (wifi stále zaplá, 10 min hovoru,cca půl hodiny na netu a neustálém prozkoumávání telefonu) je stav 74%, oproti předchozímu thl w200 jak z říše snů :palec: .LTE zde samozřejmě nefunguje.

Jediný problém,co jsem zatím objevil je, že mi hodně často padá galerie a slabší signál se sim mobil.cz,u vodafone ve slotu 2 je signál plný.

Pokud Vás něco konkrétního zajímá,ptejte se :)
Uživatelský avatar
stanky22
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 12. srp 2014 8:35:54
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300 CyanogenMOD Kitkat Version

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od stanky22 »

hodte sem link odkial najlepsie kupit tu Nubiu ;) dik
sepacek
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 26. říj 2010 11:04:40
Typ mobilu / ROM: ZTE nubia Z7 mini
Mobil 2 / ROM: LG Flex2

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od sepacek »

já kupoval tady

Kód: Vybrat vše

http://www.aliexpress.com/item/Original-Jiayu-S1-Quad-Phone-Snapdragon-600-Android-4-1-2-Quad-core-2ROM-32GROM-5/1569446262.html
Uživatelský avatar
stanky22
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 12. srp 2014 8:35:54
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300 CyanogenMOD Kitkat Version

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od stanky22 »

dik...fiha to DHL sa plati az 100E akoto..hm nejak vela za prepravu ne -_-

ty si to ako kupoval singaporskou postou? zakolko dni ti dosiel
sepacek
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 26. říj 2010 11:04:40
Typ mobilu / ROM: ZTE nubia Z7 mini
Mobil 2 / ROM: LG Flex2

Re: ZTE Nubia Z7s Mini

Příspěvek od sepacek »

promin, poslal jsem spatny odkaz,kupoval jsem od Eternal team tady

Kód: Vybrat vše

http://www.aliexpress.com/store/product/ZTE-Nubia-Z7-mini-lte-4G-FDD-smart-phone-Qualcomm-MSM8974AA-2-0GHz-5-0-FHD/103919_1964357236.html
Dlouho se cekalo na naskladneni telefonu,vedel jsem ze mi ho poslou az 21.8. Prisel mi 25.8. takze 4 dny od odeslani.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony ZTE“