Pokecproc zrovna android??

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
roxsy
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 15. led 2009 7:53:11
Typ mobilu / ROM: Motorola Droid 2 Global
Rom: Ofi
Bydliště: Dolní Lutyně
Kontaktovat uživatele:

proc zrovna android??

Příspěvek od roxsy »

zdravim sem tu novy a objednal sem si androida uz snad leti keme postou :-D tak se vas chcu zeptat proc se si vybrali androida??
HTC dream G1, Motorola Droid 2 Global, Motorola Droid Razr Maxx
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od Supík »

roxsy píše:zdravim sem tu novy a objednal sem si androida uz snad leti keme postou :-D tak se vas chcu zeptat proc se si vybrali androida??
Tak drzim palec at dobre doleti! Jinak ja si ho vybral kvuli tomu, ze je postaveny na linuxu a protoze v emulatoru to vypadalo tak pekne :) Prave to ze android je opensource, me tak nejak naplnilo jakymsi tezko popsatelnym uspokojenim. (jen ta povinna registrace u google me trosku trapi ..ale ne moc, protoze google online sluzby pouzivam uz hodne dlouho)
Take jsem vystridal vsechny ostatni platformy a vzhledem k me nespokojenosti s jejich funkcnosti jsem vznik android reseni uvital. A taky se mi libi byt u neceho hned na zacatku. ;)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od ge0rge »

roxsy píše:zdravim sem tu novy a objednal sem si androida uz snad leti keme postou :-D tak se vas chcu zeptat proc se si vybrali androida??
V podstatě bych se klidně podepsal pod slova Supa :-) ovšem za sebe bych to trochu zobecnil a přibarvil ....je to revoluce, konec starych poradku, zacatek novych, opensource je ve svete mobilnich zarizeni ale i htpc, navigaci, kapesnich multimedialnich prehravacu takrka neznamy pojem a vyhody takove otevrenosti jsou na stavajicich platformach nahrazeny pouze pachuti ze zbytecnych a tezko pochopitelnych omezeni ... zkratka doufam ze android bude v tomhle přátelštějším prostředím pro vývoj i používání aplikací - mno a přiznejme si - google to zatím tahne velmi dobře a hlavně férově - používám spoustu jejich aplikací a jsem s nimi spokojen, android je jen další takovou, ...
Uživatelský avatar
roxsy
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 15. led 2009 7:53:11
Typ mobilu / ROM: Motorola Droid 2 Global
Rom: Ofi
Bydliště: Dolní Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od roxsy »

no asi mate pravdu oba doufam ze to takhle googlu vydrzi a ze android bud jako OS na mobilech nebo na netboocich ziska nejake to vyssi postaveni a ze se nanho jen tak nezapomene :-)
HTC dream G1, Motorola Droid 2 Global, Motorola Droid Razr Maxx
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od ge0rge »

mno snad ano, rok 2009 by měl být tím který to rozlouskne ... G1 zvedl HTCčku zisk o 22 procent a na prodejích telefonů v us se podílí 4mi procenty to je celkem slušný úspěch a potenciál je nevyčerpaný (vždyť si vem jaká je g1 obluda :-) ) ... takže to určitě půjde ještě mnohem lépe až se do toho navezou motorola, samsung, garmin, lenovo, lg, ... všichni ohlásili androidy na 2009
Uživatelský avatar
roxsy
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 15. led 2009 7:53:11
Typ mobilu / ROM: Motorola Droid 2 Global
Rom: Ofi
Bydliště: Dolní Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od roxsy »

to jo mas pravdu a taky si myslim ze android bude dal expandovat z toho duvodu ze je flexibilnejsi na vyjoj aplikaci nez windows a je srovnatelny s Applem ktery to ma taky tobre poresene tak myslim ze nastava nova doba kdy od windows buduz lidi odchazet
HTC dream G1, Motorola Droid 2 Global, Motorola Droid Razr Maxx
Uživatelský avatar
unavensluncem
Stálý androiďák
Příspěvky: 246
Registrován: pon 29. pro 2008 15:03:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Rom: 4.0.3
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od unavensluncem »

Ja jsem napriklad presel z (dalo by se rict konkurencniho) symbiana a musim rict ze android je fakt dal, je tu teprv chvili, takze par nedotazenych veci se tam najde (viz. napr. http://androidforum.cz/same-%22plusy%22 ... -t179.html) ale to se casem urcite vychyta. Pak je tu silny konkurent iphone, ale zase diky tomu ze je uzavreny si myslim ze android bude mit navrch, no uvidime, ale za sebe rikam, ze jsem absolutne spokojen a ze si myslim ze jsem si vybral nejlepsi telefon co jsem mohl=)
US HTC Dream - SuperE 1.0.2
Uživatelský avatar
vlk
Androiďák!
Příspěvky: 498
Registrován: pát 28. lis 2008 0:29:13
Typ mobilu / ROM: xperia z2
Bydliště: Aktuálne Praha :-)

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od vlk »

unavensluncem píše:...
uplne mi to trhas z ust, mna prezmenu vytocili posledne sonyericssony... som zvedavy ako bude od tohto vyrobcu vyzerat (vraj) pripravovana verzia s androidom :)
inu pekne si to napisal:
unavensluncem píše:..konkurent iphone, ale zase diky tomu ze je uzavreny..
jkosatko
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 14. led 2009 23:06:08

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od jkosatko »

používám SE P990i a bohužel tahle platforma končí, tak jsem se začal poohlížet po něčem jiném. Po letech patlání s různým email klienty, wordy, excely, openoffice, closeoffice apod. mám dneska všechnu poštu na gmailu, těch pár dokumenů taky tam, kalendář jakbysmet. A "velký" počítač skoro nepotřebuju. Takže jestli hledám něco, co trochu umí spoluprácí s google aplikacema, tak moc možností nemám.

Nebo snad jo ?

Jenda
Uživatelský avatar
unavensluncem
Stálý androiďák
Příspěvky: 246
Registrován: pon 29. pro 2008 15:03:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Rom: 4.0.3
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: proc zrovna android??

Příspěvek od unavensluncem »

Tak vzdycky existuji dalsi varinaty, ale musim uznat, ze kdyz jsi takhle google zamereny, tak android je dobra volba...
US HTC Dream - SuperE 1.0.2
Odpovědět

Zpět na „Pokec“