Obecně o Android hodinkáchPřipojim Samsung Gear Live s Huawei Ascend P6?

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Novotnas16
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. říj 2014 11:38:49
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend P6

Připojim Samsung Gear Live s Huawei Ascend P6?

Příspěvek od Novotnas16 »

Dobrý den, měl bych zájem o hodinky Samsung Gear Live (nebo jakékoliv od značky SAMSUNG ) ale všude čtu že jsou kompatibilní pouze s bluetooth 4.0.

Vlastním telefon Huawei Ascend P6 který jede na androidu 4.4.2 s podporou bluetooth 3.0, ale hodinky jsou kompatibilní s bluetooth 4.0

Proto se ptám Vás, jako profesionálů ---> Připojím tyto hodinky na mé P6?

Děkuji za odpovědi a přeji hezký den ! ;)
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojim Samsung Gear Live s Huawei Ascend P6?

Příspěvek od pRo_lama »

Toto je veľmi zaujímavá otázka. Na rýchlo som pozeral na to odpoveď, ale nič som nenašiel. Ide o to, že bluetooth technológie sú medzi sebou kompatibilné. Ale problém je v tom, že iba do určitej miery. Čiže nemusí všetko fungovať. Skôr si myslím, že rozhodujúce je mať Android 4.3+, lebo od 4.3+ je podpora BT4 a BT4.1 a taktiež podporuje určité veci, ktoré sú nutné na takúto komunikáciu.

Nedokážem ti presne povedať či to bude fungovať alebo nie, ale podľa mňa bude. Ja zase používam presne opačný prípad. Mám mobil s BT4 + 4.4.2 a využívam hodinky, ktoré majú BT3. Všetko funguje na 100%.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Novotnas16
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. říj 2014 11:38:49
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend P6

Re: Připojim Samsung Gear Live s Huawei Ascend P6?

Příspěvek od Novotnas16 »

podle mě z bluetooth 4.0 je vždy možnost použít nižší verzi bluetooth ve vašem případě při použití 4.0 můžete spárovat přístroj s bluetooth protokolem 3.0
Ale myslím si že obráceně to nejde a pokud ano tak asi nebudou fungovat korektně.

Mimochodem děkuji za odpověd a doufám že pokud se někdo vyzná v téchto bluetooth protokolech dá mi vědět a poradí mi.. :palec:
mikhayl
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 09. led 2014 18:01:52
Typ mobilu / ROM: Prestigio 4055

Re: Připojim Samsung Gear Live s Huawei Ascend P6?

Příspěvek od mikhayl »

Zdravím, podařilo se to nakonec nějak vyřešit?
Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“