Android OSBudík nerobí žiadne zvuky

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
Xeen
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 05. bře 2014 19:59:42
Typ mobilu / ROM: LG L9 P760
Rom: cm-11-UNOFFICIAL

Budík nerobí žiadne zvuky

Příspěvek od Xeen »

Zdravím, tento problém sa mi objavil cca pred 5 dňami. Mám nastavené 3 budíky (6:25, 6:30 a 6:35). Ráno ma prvý v pohode zobudil. Ďalšie ale už nevydali žiadny zvuk. Obrazovka mi normálne svietila, že budík je normálne pustený, ale nevydával žiadne zvuky. Na ďalší deň som ho skúsil nastaviť o 5 minút pred spaním, normálne išiel. Ráno už pre istotu nešiel ani jeden z nich, žiadne zvuky. Tak som skúsil vymazať všetky budíky, znova ich nastaviť, skúsiť inakšiu melódiu budíka. Skúsil som stiahnúť aj ďalšie 2 aplikácie na budík. Tam mi to robí tiež.. 2 krát som si skontroval všetky zvuky, pre istotu som všade dal vyššie hlasitosti. Nemám zapnutý čas ticha, všetky ostatné zvuky idú v pohode. Za každu radu som vdačný (prosím, len nie factory reset, to beriem ako vážne poslednú možnosť :) )
Uživatelský avatar
Pette
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 11. říj 2011 4:53:54
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia M4 Aqua Black E2303
Tablet: Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110 uCM 12.1
Bydliště: City car

Re: Budík nerobí žiadne zvuky

Příspěvek od Pette »

Budík umí opakování. Vymaž všechny 3 a nastav jen jeden na požadovaný čas. V nastavení budíku zvol melodii, hlasitost (měl by jsi ji slyšet). Pak nastav počet opakování, po kolika minutách se by se mělo buzení opakovat.

Příště ještě napiš jakou máš aplikaci na buzení, zda používáš vestavěnou a hlavně, jaký máš
TELEFON :!: :!: :!:
PS - já vím máš v popisu, ale je aktuální?
SONY Xperia M4 Aqua Black E2303 - Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110
Xeen
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 05. bře 2014 19:59:42
Typ mobilu / ROM: LG L9 P760
Rom: cm-11-UNOFFICIAL

Re: Budík nerobí žiadne zvuky

Příspěvek od Xeen »

Telefón aj romku mám stále takú istú, nič som nemenil. Budík som skúšal aj na systémovej aplikácii, potom na Timely a nakoniec Life Time Alarm Clock.. Myslím, že som ta poplietol s tými troma budíkmi. (tými časami som len chcel znázorniť budíky, tie časy na seba nemali žiaden vplyv) Problém je ten, že budík niekedy robí a niekedy nerobí zvuky! Vyskúšal som na každej zo spomínaných aplikácii vyššie vymazať všetky uložené budíky, nechal som len jeden a nastavil ho o 10 minút. Len dva razy z asi dokopy 10 pokusom mi zvonil. Zhrnutie celého problému je, že nech si nastavím hociktorý budík na hociktorej aplikácii na hociktorý čas, tak mi skoro nikdy nevydáva žiadne zvuky.
Uživatelský avatar
Pette
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 11. říj 2011 4:53:54
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia M4 Aqua Black E2303
Tablet: Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110 uCM 12.1
Bydliště: City car

Re: Budík nerobí žiadne zvuky

Příspěvek od Pette »

Tak co uděláš jako první....rozhodneš se jaký budík budeš využívat. Já doporučuji ten systémový v cm, ten bohatě stačí a to co jsem popisoval výše. Ostatní appky co by měly budit z telefonu odinstaluj. Dochází tím ke konfliktu. Z vlastní zkušenosti by se ti ikona ve statusbaru zobrazuje a nezobrazuje. To dělá Timely. Ten samý problém jsem řešil až do factory resetu.

Závěr :?:
Jedna aplikace budíku, jedna melodie a využít opakovaného buzení.

Při. mě budík poprvé zvoní v 5:30, dám odložit, opakuje se v 5:35, odložím 5:40 a bohužel :cry: musím vstát.

Zkus to a uvidíš. :idea:
SONY Xperia M4 Aqua Black E2303 - Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110
Odpovědět

Zpět na „Android OS“