Zabezpečeníaplikacia na blokovanie mobilu

Správa hesel, šifrování, ochrana proti krádeži, soukromí.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
tomas147
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 29. srp 2013 12:42:57
Typ mobilu / ROM: HTC One X

aplikacia na blokovanie mobilu

Příspěvek od tomas147 »

Zdravím, neviete mi poradiť nejaké aplikacie ktoré blokuju klavesnicu a odblokujem to trebars nejakým potiahnutím? keď zablokujem tu klávesnicu ako je to možné od nadroidu tak sa mi to vo vrecku vždy odblokuje , mám htc desire, pls nech tam nieje milion reklám ako vo všetkom dik vopred
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: aplikacia na blokovanie mobilu

Příspěvek od ludekbrno »

Řešení je jednoduché, nenos telefon ve vrecku displejem směrem k tělu. Neřeš následek, ale příčinu :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: aplikacia na blokovanie mobilu

Příspěvek od Hurec »

Hod si na odblokovani mobilu jednoduche gesto a je to
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: aplikacia na blokovanie mobilu

Příspěvek od ludekbrno »

To ale není moc chytrý nápad :-) Pokud mu telefon v kapse přes oděv generuje náhodné dotyky, tak když tam nasadí gesto, může si být jistý, že jednou vytáhne telefon z kapsy a bude ho mít zablokovaný z důvodu příliš mnoho neplatných pokusů :-) Takže to opravdu řešení není. Je potřeba odstranit ty náhodné dotyky, to je jediný správný způsob :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“