Aréna telefonůLG G4 vs. Samsung S6

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Zdravím jdu k vám pro radu. Jaký telefon mi vybrat? Moje priorita je fotoaparát chtěl bych to hlavně na focení. U LG hraje 5.5 palců display, cena a lepší výdrž baterie. U Samsungu nevím. Který by jste si vybrali a proč. Díky
Juraj 19
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. zář 2015 8:09:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave
Tablet: Asus

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Juraj 19 »

Vzal bych Lg g4 jelikož má supr fotky, vyměnitelnými baterií, slot na paměťové karty a nezaskodi i fm rádio. Když chceš být in, koupíš si záda s kůží, nebo za ušetřené peníze koupíš kryt s bezdrátovým nabíjením. Podpora aktualizací od výrobce příkladná a systém svižný.
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Taky jsem nejspíš stejného názoru, protože je o několik tisíc dražší. Nebo má někdo jiný názor?
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Gaston99 »

Foťáky jsou srovnatelné a oba špičkové, spíš záleží na tom, kolik peněz jsi ochoten za to dát. U S6-ky se ale určitě vyplatí verze s větší pamětí, jelikož nepodporuje SD karty. Vybral jsem si S6-ku, protože se mi prostě líbí víc. Před tím jsem měl Z3-ku a kombinace sklo /kov mi prostě sedí mnohem víc.
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Tak v mobilu jsem neměl nikdy víc paměti než 8GB takže pro mě to bude silnej luxus i těch 32GB. Jen prostě nevím jestli mam připlácet za S6 když mě vyjde o nějakých 3500Kč dráž je pravda, že to zpracování je epický u Samsungu :) Jak jsou na tom fotografie za nočního osvětlení. Kdo vede S6 nebo G4? Ještě jednou moc díky za reakce.
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Gaston99 »

Myslím, že s foťákem budeš spokojený, ať si vybereš kterýkoli z nich.
http://mobilizujeme.cz/clanky/fotoduel- ... otomobilu/
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Mirda86 »

Tak tak.Fotak je vyrovnany a ani jeden neni vyrazne horsi ci lepsi.
Mezi tema telefonama je hlavni rozdil v cene a velikosti.Musis si rozhodnout sam co vic preferujes a podle toho se rozhodnout
Uživatelský avatar
Míra Mírovatý
Androiďák!
Příspěvky: 300
Registrován: úte 06. dub 2010 12:14:14
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Trnávka
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Míra Mírovatý »

Tohle dilema řeším také, zdali ten či onen. Ovšem u obou jsem narazil na fakt, že nejde vypnout zvuk závěrky fotoaparátu. Pokud vím, neb jsem to zkoušel a nepodařilo se mi to mimo fakt, že bych přepnul mobil do tichého režimu. Což ale zpravidla člověk nemá čas dělat, když potřebuje rychle fotit, ale tak aby jej nebylo slyšet...... Ale LG se mi zdá dobrý kompromis, ceny kvality a výkonu.
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Dilema je strašná věc :D
Juraj 19
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. zář 2015 8:09:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave
Tablet: Asus

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Juraj 19 »

Řekl bych že g4 má víc kladů jak s6 a ještě navíc ušetříš nemalý peníz.
Uživatelský avatar
kosan123
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: pát 26. zář 2014 17:30:49
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od kosan123 »

Navíc pokud S6 rootneš máš Knox 0x1 a jsi bez záruky na základní desku.
Pokud jsem ti pomohl, je tu tlačítko palec hore.
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Upřímně root jsem nikdy nedělal a ani nevím jaké jsou jeho výhody.
Madex
Stálý androiďák
Příspěvky: 104
Registrován: sob 29. srp 2015 22:21:39
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 6.0.1
Mobil 2 / ROM: Sony SmartWatch 3
Tablet: Apple iPad 4 (RETINA)

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od Madex »

Míra Mírovatý píše:Tohle dilema řeším také, zdali ten či onen. Ovšem u obou jsem narazil na fakt, že nejde vypnout zvuk závěrky fotoaparátu. Pokud vím, neb jsem to zkoušel a nepodařilo se mi to mimo fakt, že bych přepnul mobil do tichého režimu. Což ale zpravidla člověk nemá čas dělat, když potřebuje rychle fotit, ale tak aby jej nebylo slyšet...... Ale LG se mi zdá dobrý kompromis, ceny kvality a výkonu.
Myslím si, že nejlepší by bylo zajít na některou z prodejen (kamenných obchodů nebo operátorů) a zkusit si telefon tvz. "ošahat" a pár minut ho prozkoumávat.
Co ty telefony umí a jakou mají výbavu si na internetu najdeš lehce, ale pocit z telefonů na internetu nezíškáš...
mas0n
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 12. led 2015 21:13:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7
Mobil 2 / ROM: LG G2

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od mas0n »

Oba dva fotí velmi dobře, chybu tedy neuděláš ani s jedním z nich. LG má větší displej, ale má soft. tlačítka. Baterie vydrží zhruba stejně. Večer mi přijdou o něco lepší fotky z S6, ale nemůžu je momentálně srovnat, takže to netvrdím s jistotou. Defaultní aplikace fotoaparátu se mi zdá zase lepší u LG, ale já stejně používám FV-5 (kde jde vypnout i zvuk závěrky ;) ).
S6ku jsem si v podstatě koupil jen na dobu, než budu mít opravenou G4ku, a nikdy bych nevěřil že se to stane, ale nechám si ji, a LG prodám. Oba dva vypadají skvěle, ale S6 mi perfektně sedne do ruky, je kompaktnější, a možná má i o malinko lepší displej. U G4 se mi zase hodně líbí kožená záda, je to praktičtější, na S6ku jsem si raději hned pořídil pouzdro... Určitě doporučuji si oba pořádně vyzkoušet.
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Koupil jsem si zatím S6, ale ještě si na porovnání seženu tu G4, protože ty 4 tisíce mi vrtají hlavou.. Hlavně mě zajímají ty fotky tak uvidím
theAlah
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. srp 2015 22:17:02
Typ mobilu / ROM: A7000

Re: LG G4 vs. Samsung S6

Příspěvek od theAlah »

Update: Takźe porovnal jsem fotky z obou telefonů, který jsem si sám vyfotil ve dne o malinko vyhráva S6. Ovšem za zhoršených svételných podmínek vyhrává G4. Co se týče prostředí fotoaparátu tak vyhrává LG G4. Více info později.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“