Honor 7 - Obecná diskuzeNávod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od vodopadek »

Jak udelat z honor 7 plnohodnotny dualsim vcetne pouzivani microsd karty - orezaním a zlepením SIM a SD karty :)
SIM+SDcard.jpg
SIM+SDcard.jpg (49.7 KiB) Zobrazeno 40297 x
Komplený návod tu: http://cn.ui.vmall.com/thread-2369212-1-1.html

Edit by rbarat: Toto je tak významý príspevok, že si zaslúži mať samostatnú tému, preto som Tvoj príspevok vyčlenil do samostatnej témy. Príspevok som upravil keďže je prvý v téme, autorstvo Ti zostalo. Vodopádek díky. :palec:
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
bolek
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: stř 14. pro 2011 7:58:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od bolek »

tak to je machr :clap: ,
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

tak kdo si troufne jako první? :-)
chtělo by to zkusit s nějakou sim, kterou lze postrádat..
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

:-) No, chce to odvahu, ale podľa tých obrázkov to vyzerá celkom realizovateľne... Kúpte niekto v Tescu predplatenku a skúste.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Co@ti
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: ned 24. kvě 2015 10:51:20
Typ mobilu / ROM: Honor 7 - Mystery grey
Mobil 2 / ROM: Xperia SP
Rom: Stock

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Co@ti »

Zajímalo by mně jestli nebude při takovém hybridním použití slot/telefon přetěžován.
Pochybuji, že bylo počítáno s tímto způsobem využití.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

Ako preťazovaný? Každá karta má predsa vlastný konektor. Nevyužívajú jeden spoločný.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Co@ti
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: ned 24. kvě 2015 10:51:20
Typ mobilu / ROM: Honor 7 - Mystery grey
Mobil 2 / ROM: Xperia SP
Rom: Stock

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Co@ti »

No já jen že soudruzi z Činy asi nepočítali s touto eventualitou :lol:
Ber mně s rezervou jelikož jsem analfabet co se elektroniky tyče :oops:
Naposledy upravil(a) Co@ti dne úte 08. zář 2015 18:24:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

Preťažovanie mobilu podľa mňa nenastane. Skôr vidím problém v tom postupe výroby zlepených kariet, v rozobratí SIM karty tým horúcim vzduchom.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Tak toto je pecka!
A ze cinania niesu kreativny :palec: :clap:

Podla toho to vyzera celkom "realizovatelne" a ako hovori rbarat najtazsie bude odlepit simku od toho plastu. Este neviem cim to odrezal, ale mozno je to potom take tenke, ze stacia aj dobre noznice.

Podla mna je to len otazka casu, kedy sa toto niekomu podari zmajstrit na fore a potom to uz pojde :D

BTW: keby sa pritom postupe ta simka aj nahodou odfajcila, tak operator vie vyrobit novu, nie? To by nemal byt problem.

...Kto ide prvy? :twisted:

EDIT: trochu som googlil a nejake navody a info su tu:
http://forum.xda-developers.com/mate-7/ ... d-t3017413
http://forum.xda-developers.com/mate-7/ ... d-t2988332
http://m.anruan.com/view_6842.html?f...appinstalled=0

Niektori skusali odlepit ten plast pomocou tepla sviecky (zapalovaca) a slo to. Ini brusili povrh SIMky aj microSD, ale co som tak cital tak postup s odlepenim plastu za pomoci tepla je uspesnejsi.
Tak isto sa jednemu podarilo "odfajcit" SIM slot ked sa to tam vsetko snazil narvat (ale to bolo pri Mate7)
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od vodopadek »

cvicne jsem tu zkusil rozlepit jednu starou sim kartu.. zkousel jsem to nad zapalovacem.. musi se hoodne opatrne neb ten plast co v tom cip drzi hned tece a krouti se takze jen lehce nahrat vysoko nad plamenem.. rozlepit to jde pak celkem snadno.
zkousel jsem starou kartu kde je cip vetsi se zaoblenymi rohy.. ten tisteny spoj je zalit lakem a ten celkem vystupuje takze by se to muselo obrousit.. a hlavne je daleko vetsi nez na karte ktera uz je primo od vyrobce predsekla na nanosim.. ale jeste udelam par testu.. koupim nekde nejakou predplacenku a uvidim :-) jeste musim pomerit v praci posuvkou..
Jinak zkousel jsem v telefonu kartu kingston 128GB bez problemu telefon nacte :-)
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

No, ak sa Ti to podarí, všetci Ti budú vďační za podrobný popis Tvojho postupu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Z coho je SIM tray? Ak je z plastu malo by sa dat lahko don vybrusit otvor, aby sa upravena microsd s nalepenou nano sim, vosla... Skusa to niekto? :-)
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Takze nasiel som nove info o tomto kroku. Vyzera byt realne uskutocneny. Na XDA fore je dokonca jeden Slovak (jaguslav), ktoremu sa to podarilo!

Tu je info aj s obrazkami:
Obrázek
Obrázek

http://forum.xda-developers.com/honor-7 ... 4361/page2

Ked mi pride honor (nie je objednany, cakam na dostupnost), tak tohto mojho sikovneho krajana kontaktujem a spytam sa na presnejsi postup.

BTW: na ebayi sa daju lacno kupit nano sim karty aj micro SD, pre pripadne testovanie :)
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

Ďakujem za dobré správy... Chcelo by to od toho slováka získať podrobný návod, ako sa mu to podarilo (najmä to rozobratie SIM karty). Pre mňa je toto jediná alternatíva, kedy bude pre mňa Honor 7 zaujímavý, nakoľko potrebujem Dual SIM. 16GB internej pamäti je pre mňa málo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Petrolive
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 18. kvě 2015 15:12:23
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 9

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Petrolive »

Tak jsem si cvičně zkusil odlepit chip ze simkarty a myslím , že to zvládne každý.
Nahříval jsem těsně na mřížce fénu, teplota naplno a v momentě deformace karty STOP a chip jde oddělat :D

Naposledy upravil(a) Petrolive dne ned 20. zář 2015 16:01:43, celkem upraveno 1 x.
bolek
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: stř 14. pro 2011 7:58:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od bolek »

video je soukrome...
Petrolive
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 18. kvě 2015 15:12:23
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 9

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Petrolive »

Pardon, už by mělo fakčit :)
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Vyborne Petrolive, dobra praca! :clap:

Takze tam nie je potreba az tolko tepla, uplne staci len troska nahriat. Skus urobit prosim spravit nejake detailnejsie foto cipu a celeho postupu, ak teda ides skusit "lepit" cip na microSD kartu. Budeme ti vdacny :palec:

Mimochodom, chcelo by sa teraz zamysliet, cim prilepit takto vybraty cip so SIM na pamatovu kartu. Myslite ze klasicke sekundove lepidlo je najlepsie? Ako potom v priprade potreby rozlepime tieto dva diely od seba?
Petrolive
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 18. kvě 2015 15:12:23
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 9

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Petrolive »

Tak jsem zkusil zalaborovat a zjistil jsem tohle.
Trochu vidím problém v tom, že sloupnutý čip (Vodafone) má tloušťku včetně kontaktní desky 0,6 a SDkarta má 0,7, takže pokud čip přilepíme na SDkartu, tak tloušťka SDkarty s čipem se změní na 1,3 a teď záleží na toleranci šachty jak kterého mobilu, zda kartu pojme a nedej bože se v ní kousne a dojebe kontakty slotu, nebo komplet slot na desce natolik, že pak pomůže jen výměna a přepájení slotu v servisu. Je možné , že například čip t-mobile bude třeba jen 0,4 jak má ten číňan.
Čip jsem obstřihl přesně, aby pasoval na stejném místo jako, když je vložena jen sim, pak jí nalepil vteřiňákem na SDkartu a dotalčil kraje kontaktní desky, aby neostávaly. Je jasně vidět jak vykoukl právě čip který je právě v originál sim zapuštěn a u nalepení na SDkartu právě způsobuje to nepotřebné zesílení.
Zátím jsem nemohl otestovat, protože ještě nemám Honora 7 pořízen, ale dcera má Huawei G7 a tam se bohužel kartě s čipem moc nechtělo. Asi bych musel trochu zabrat, ale obával jsem se právě poškození slotu, tak jsem to raději neriskoval. No budu zkoušet dál, ale to zesílení SDkarty o čip asi bude problém, ale možná že právě do H7 by vklouzla bez problému...nevim. Nějaké broušní SDkarty, aby se čip zapustil je vyloučené, protože právě, kde se čip nalepuje jsou vidět pod lupou plošné spoje SD karty :o .
Přílohy
simčip ze předu
simčip ze předu
simcip_p.jpg (49.1 KiB) Zobrazeno 38585 x
simčip ze zadu
simčip ze zadu
simcip_z.jpg (65.17 KiB) Zobrazeno 38585 x
simčip 0,6 mm
simčip 0,6 mm
simcip_m.jpg (284.86 KiB) Zobrazeno 38585 x
SDkarta 0,7 mm
SDkarta 0,7 mm
sd_m.jpg (301.59 KiB) Zobrazeno 38585 x
výsledná SDkarta+simčip
výsledná SDkarta+simčip
sdkarta_simcip.jpg (77.98 KiB) Zobrazeno 38585 x
Naposledy upravil(a) Petrolive dne úte 22. zář 2015 22:24:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

Už treba len dúfať, že do Honora to vojde...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Vdaka za fotky a tvoje postrehy.

Este otazka za milion: maju vsetky microSD karty rovnaku hrubku? :oops:

EDIT: pozval som do tejto temy uzivatela jaguslav z XDA fora, aby prispel so svojimi skusenostami. Tu je naozaj kazda dobra rada cenna, tak hadam ze pride :)
jaguslav
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 23. zář 2015 18:44:45
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od jaguslav »

Ahojte, diky Ghost za pozvanie do fora. Prakticky je to celkom jednoduche, len to chce trocha trpezlivosti. Mal som trocha vyhodu, a to ze SIMka bola sluzobna a na firme mame prazdne SIMky a v pripade znicenia ju cez hotline operatora do pol hodky vymenim za novu a mozem skusat odznova :). Ja osobne som isiel na to z druhej strany, t.j. neodlepoval som cip zo SIMky nahrievanim (pri skusani som nemal po ruke teplovzdusnu pistol ani fen), ale spilnikoval som hrany SIM az na pliesok a nakoniec som opatrne opilnikoval vrchny plast na SIMke (cca 1mm dole), zvysok som odstranil orezavatkom. Ostali uz len plastove hrany, ktore som tiez s orezavatkom odstranil. Takto mi ostal holy cip zo SIMky. Ale skor odporucam odlepit nahrievanim. Nakoniec som SIMku malou kvapkou prilepil na SD kartu, aby drzala tam, kde ma. Takto cele som to s trochou sily zasunul do sachty. Niekde som cital, ze niektore SD karty maju rozne vysky, treba overit. Takisto vraj by sa to cele nemalo moc na silu zasunut do sachty, aby sa neznicil slot.
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Vdaka ze si k nam prisiel :)

Ja sice stale cakam na honor, ale ked pride tak to risknem a skusim ta napodobit :D

Kazdopadne mam par otazok:
- od akeho operatora si rezal simku?
- slo ti to na prvy krat? alebo si nejaku znicil :)
- da sa este teraz vytiahnut SIM tray bez nejakych vasich problemov?
- aj si si nejako meral hrubku posuvnicou napriklad?

Urcite toho bude viac ked sa o to budem pokusat. Dnes mi prisli nejake "testovacie" nano SIMKy z ebaya, ktore sice mozu mat inu hrubku ako moja (mam O2), ale aspon si precvicim to odlepovanie.
Petrolive
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 18. kvě 2015 15:12:23
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 9

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Petrolive »

Tak podle toho co píše jaguslav, tak je asi šachta u Honoru 7 pravděpodobně volnější-tolerantnější , když pojme SDkartu i sčipem. Čip co použil jaguslav je stejný jako můj od Vodafone, takže po očištění lepidla má čip tloušťku (hrubku) přesně 0,5. Bohužel Honora ještě nemám, takže to nemůžu otestovat.
jaguslav: zkoušel jsi tu kartu s nalepeným čipen i vytáhnout? :)
No já mám ještě dvě oskarty, tak na nich zkusím kam mě pustí co do funkčnosti obroušení i čipu, abych se dostal na co nejmenší tloušťku (hrubku) :D
QQQ
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. zář 2015 11:57:49
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od QQQ »

Ahoj, podle mého zjištění se dá do šachty zasunout 1,1 maximálně 1,2mm tlustá karta + čip sim, kartu co mám je 0,8mm a čip 0,6mm, takže se musí ještě zbrousit minimálně o 0,3mm buď karta, nebo čip sim. Karta se musí zbrousit pokud to půjde o 0,2mm, nejspíš na straně s popisem, protože ze strany s kontakty jsou spoje a sim čip o 0,1 až 0,2mm. Potom půjde vše zasunout. Nevím jaká je architektura karty a jak hodně se múže zbrousit, to budu muset ještě vyzkoušet.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od rbarat »

Zaujímalo by ma, čím to zabrúsite. Jemným brúsnym papierom?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Petrolive
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 18. kvě 2015 15:12:23
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 9

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Petrolive »

:( Tak jsem právě vykuchal oskartu od Vodafone a zde je čip zase trochu jiný viz foto.
Tloušťka je 0,5 mm a samotný čip je zalitý v něčem jako průhledné tvrdé lepidlo.
Tím, že je to průhledné, tak je jasně vidět jak v tom zalití od čipu vedou drátečky(vyznačil jsem šipkama na fotce) a propojují s čipem kontaktní desku.
Drátečky jsou celkem hned pod povrchem, takže když jsem chtěl to zalití skalpelem snížit (oškrabat), tak jsem oškrábl trochu
a bohužel čip už nenaběhl a stal se nefukční, takže broušení čipu je neproveditelné, tak aby to pomohlo snížit tloušťku čipu.
čip je prostě zalitý minimálně-potřebně,tak aby schoval propoje. Takže jedině brousit kartu, ale to je podle mě také blbost.
Spíš spoléhat na to , že to prostě šachta vezme, tak jako měl štestí jaguslav.
Přílohy
cip_oskarta.jpg
cip_oskarta.jpg (220.5 KiB) Zobrazeno 37786 x
obroušený již nefunkční čip
obroušený již nefunkční čip
cip_oskarta_nefunkční.jpg (228.02 KiB) Zobrazeno 37786 x
jaguslav
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 23. zář 2015 18:44:45
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od jaguslav »

@Ghost+Petrolive:
- SIMka je od oranzoveho operatora, SD je Kingston
- nastastie sa to podarilo na prvy pokus
- SIM tray som neskusal vytiahnut, zatial sa drzim hesla "never touch a running system". Vytahovat SIMku budem najskor pri zmene telefonu :)
- hrubku som nemeral, moc som neveril, ze sa to podari, inak by som to pomeral a zdokumentoval. Sprvil som len 4 fotky, pre istotu ich pridavam do prilohy. BTW postupoval som podla tejto stranky http://cn.ui.vmall.com/thread-2369212-1-1.html
Urcite chod to toho, ale odporucam opatrnost, hlavne to nervat do sachty nasilu, aby si si neznicil slot. Treba dosiahnut co najmensiu hrubku. Ja som sa snazil este jemne obrusit SD kartu v miestach, kde sa mala SIMka nalepit, ale z krajov zacal vykukat plosak, tak som dalej nepokracoval. Som rad, ze som ju neznicil :)
Přílohy
IMG_20150909_120132.jpg
IMG_20150909_120132.jpg (866.87 KiB) Zobrazeno 37694 x
IMG_20150909_120019.jpg
IMG_20150909_120019.jpg (654.76 KiB) Zobrazeno 37694 x
IMG_20150909_114527.jpg
IMG_20150909_114527.jpg (2.64 MiB) Zobrazeno 37694 x
IMG_20150909_103224.jpg
IMG_20150909_103224.jpg (2.3 MiB) Zobrazeno 37694 x
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Ake lepidlo si pouzil? Klasicke sekundove? :D
jaguslav
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 23. zář 2015 18:44:45
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od jaguslav »

jasan, sekundak :)
Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“