Incredible SSpokojenost s Incredible S?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Greddy
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SGS

Spokojenost s Incredible S?

Příspěvek od Greddy » pon 18. dub 2011 21:41:44

Zdravím, incredible S mám cca týden, přecházel jsem ze Samsung Galaxy S a jsem zatím velmi spokojen...
Oproti SGS, v kterém jsem měl origo android 2.21 od O2 je defaultní fw od htc daleko svižnější a vyladěnější, dále mě moc příjemně překvapil fotoaparát, ostré fota, super makro, zase oproti sgs velký krok vpřed... Výdrž cca den a půl se zapnutým 3g; telefon vypadá pěkně, nevim co všichni maj proti tomu zadnímu krytu... Displej s porovnáním Super Amoled kápanek horší(hlavně to podání černé barvy)... Další věci co mi na sgs chyběly: Notifikační dioda,blesk,vypínací tlačítko zhora, aktualizace fw přímo v telefonu aj...

Libb
Moderátor
Reputace: 130
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Kontaktovat uživatele:

Re: Spokojenost s Incredible S?

Příspěvek od Libb » úte 19. dub 2011 6:09:33

zadní kryt - tvar OK, ale počkej, až ti začne vrzat... :-)
Obrázek Galaxy Note10+ Black + 512GB μSD & Fold Silver | Galaxy Active 2 44mm black
Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD

LuBoS
Androiďák!
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Mobil 2 / ROM: iPhone X
Tablet: ASUS MeMO Pad ME176CX
Tablet 2 / ROM: iPad Air 2

Příspěvek od LuBoS » úte 19. dub 2011 7:51:16

Telefon jsem koupil hned jak byl v čr v obchodě HTC. Vše ok , spokojenos, zadní díl nevrže. Možná se k němu lépe chovám a nevyměňuji si furt simkarty . Na tom krytu není nic co by mohlo vzrat.
Samsung Galaxy S8, ASUS MeMO Pad ME176CX, Honor 9. Pak ještě pracovní ajfón.
Nedotknutelný iPad Air 2 se 128GB :-)

Libb
Moderátor
Reputace: 130
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libb » úte 19. dub 2011 9:24:31

já kryt sundal jen několikrát, a přesto lehce povrzává, levý horní roh při pohledu zepředu. SIM neměním.
Obrázek Galaxy Note10+ Black + 512GB μSD & Fold Silver | Galaxy Active 2 44mm black
Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD

MiroS
Stálý androiďák

Příspěvek od MiroS » úte 19. dub 2011 11:51:41

Kryt som mal dole asi 5x maximalne co mam telefon a vo strede telefonu uz povrzgava, akoby bol ten pin vychodeny

radarcz1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: n80

Příspěvek od radarcz1 » sob 30. dub 2011 14:40:14

Mám ho zakoupený u czc.Sundaval jsem zadní kryt asi cca 15x a naprosto v pohodě.Ted jsem jemně a po sléze testoval mačkání a nikde mi nevrže.Jinak jsem přecházel se symbianu N80 a je to mašinka na kterou jsem čekal.A je na hranici nošení v kapse 4" displej je akorát.Měl jsem v ruce HTC Desire HD a to už jsem uznal,že je to moc velké,jedině do batohu :-) A když zapnete hru je to radost si zahrát třeba na WC v práci hihih....

MiroS
Stálý androiďák

Příspěvek od MiroS » sob 30. dub 2011 22:07:56

Kazdy kus je holt iny, ja som na telefony pedant, nosim ich v puzdre, davam si ne pozor a aj tak po cca 3 tyzdnoch zacala cela jedna strana zadneho krytu skripat jak svina...

Musel som to poslat naspat a cakam na vyjadrenie, telefon je to vyborny, ten kryt ale dost posrali. Je to velmi casty fenomen u tohto pristroja...

emar35
Nové Androidě

Příspěvek od emar35 » ned 22. kvě 2011 7:38:55

Mám HTC Incredible S starý 2 měsíce, kupovaný u Alzy, v kapse ho nenosím a zadní kryt mi zatím nikde nevrže, sedí normálně. Tvarově s tím krytem také nemám nejmenší problém, nevím proč to někdo řeší, naopak se díky jeho tvaru a povrchu mobil dobře drží v ruce.

Autor tohoto vlákna
Greddy
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS

Příspěvek od Greddy » čtv 26. kvě 2011 9:52:36

Také mi kryt nevrže, s telefonem jsem zatím dost spokojen, jedině displej by mohl mít na slunci víc viditelný, samoled u sgs co jsem měl na tom byl podstatně lépe v tomhle ohledu... Podlě mě z jednojádrových androidů je někde v TOP 3... :)

rmc
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Incredible S

Příspěvek od rmc » sob 28. kvě 2011 6:22:26

Ahoj, mam tento telefon cca 3 dny a zatim az na par veci spokojenost. Prechazel jsem z Iphone4, takze hlavne srovnavam.
Co mi zatim trochu vadi
- Vydrz ma horsi. V zakladu Iphone bez problemu 1 - 1.5 dne. Incredible dam vecer nabyt a do rana je bateria o cca 20% dole. Pouzivam jej se stejne zapnutymi vecmi jako Iphone... wifi + data apod. nevim zda nema Android neco navic. Vychazim z informaci, ze by si bez problemu spotrebu mel uridit sam

- Display venku. To je opravdu rozdil. Na slunicku uz vubec, ale i pri vetsi svetelnosti je horsi. Uvazuju, ze si poridim antireflexni folii, takze to snad pomuze.

- Citlivost dotyku - Je vyssi nez u Iphone, ale muze jit o vec zvyku, pripadne jsem se chtel zeptat zda neni moznost jak toto upravit/regulovat. V nastaveni jsem to nenasel.

Jinak pokud jde o system a pouzivani tak jsem hooodne spokojenej a prechodu nelituju.

Roman

fagoty
Nové Androidě

Příspěvek od fagoty » ned 12. čer 2011 15:37:09

Já jsem s telefonem cca po týdnu používání velmi spokojený,zatím jsem nenašel žádnou chybku. Měl jsem trochu obavy ze senzorových tlačítek,ale fungují na jedničku,jejich citlivost je příkladná. Vzhled telefonu je takový spartánský - černá cihlička bez jakýchkoliv rušivých elementů,ale to se mi líbí a to i včetně zadního atypického krytu(který mimochodem vůbec nevrže a skvěle se drží). Při přímém srovnání s displejem předchozího Desire je trošku horší zobrazení bílé barvy - bílá není tak bílá,je spíš do žluta.Výdrž telefonu je na standardní úrovni a je srovnatelná s předchozím telefonem.Koupě nelituji :yes:
Několik tupých telefonů →→ HTC Hero → HTC Legend → HTC Desire → HTC Incredible S → Nexus 4

trmich
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S

Příspěvek od trmich » stř 15. čer 2011 6:26:27

já jsem s telefonem spokojen, přecházel jsem z N95 8gb a rozdíl je to velkej. po 14 dnech, když jsme měl Nokii v ruce, jsem nemohl pochopit, jak jsem mohl mačkat klávesy, když jsou tak malý a jak jsem mohl vydržet to příšerný rozlišení displeje :D . Jen ještě trochu bojuju s vydrží baterky, ale už si zacinam zvykat ;). Kryt mi vrže trochu kolem foťáku a to jsem měl kryt dole jen při prvním dávání sim...:/ trochu mě štve foťák, když je trochu šero a fotim bez blesku, tak mají fotky dost růžový nádech... ale jinak si pískam blahem a telefon mi závidí i bratránek s SGS:D

vl4d7s
Nové Androidě

Příspěvek od vl4d7s » čtv 16. čer 2011 22:05:47

Vyzkousel jsem ten kryt hned v obchode a zdal se OK, mam ho asi 3 tydny a zatim nevrze. Neni to treba nesetrnym sundavanim krytu????

stannda
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S

Příspěvek od stannda » úte 27. bře 2012 15:55:38

NEJLEPŠÍ!!!!

syn lovce jelenů
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: htc one x
Tablet: acer A 500

Příspěvek od syn lovce jelenů » sob 07. črc 2012 13:04:43

Přešel jsem z incredible s na one x. Nějak uživatelsky zlepšení nepociťují. Baterie se dá vybít za pár hodin.Snad jen mnohem lepší viditelnost na slunci,lepší foťák ,i když incredible dělal lepší makra. Odesílání fotek na web bylo bezproblému ,u one jsem musel nainstalovat Operu. Incredible s je vyladěný spolehlivý foun, nejlepší jednojádro !

Odpovědět

Zpět na „Incredible S“