Incredible SVibrace

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
trmich
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S

Vibrace

Příspěvek od trmich » pon 08. srp 2011 9:43:08

zdravím lidi, na mem Incredible S se vyskytl problém. Z ničeho nic mi přestali fungovat vibrace. Ráno mi ještě přišla sms a bylo to v pohodě, ale pak asi tak po hodině prohlížení netu přestala mít klávesnice odezvu vibracema. Ani při spuštění testu vibrací v HTC Function to nevibruje. je to problém telefonu a nebo softwaru? díky za rady...

edit: restart a ani vypnutí a zapnutí nepomohlo...

emar35
Nové Androidě

Re: Vibrace

Příspěvek od emar35 » úte 09. srp 2011 20:36:35

A štípou tě snad komáři? Tak ses namazal :D
Pokud ti to nejde v testovacím menu, pak bych to viděl na poruchu hardware. Spoj se s VSP data, pan Vavera, je dostupný pouze mailem na vaveraZAVINÁČvspdata.cz a postupuj podle jeho instrukcí. On rozhoduje o záručních opravách HTC a pomůže ti problém vyřešit.

Autor tohoto vlákna
trmich
Nové Androidě

Příspěvek od trmich » pon 15. srp 2011 6:25:59

tak nevím, čím to bylo, ale po 3 dnech, co jsem na to kaslal, to zase začalo jít. Z ničeho nic, při psani sms to pomaličku začínalo vibrovat na třeba kazdej 3tí dotyk a pak už to šlo zcela normalne i v testovacím módu. Tak netuším, kde byla chyba. Každopádně díky za kontakt, ale snad Ho ještě dlouho nebudu potřebovat... 8-)

Autor tohoto vlákna
trmich
Nové Androidě

Příspěvek od trmich » čtv 29. lis 2012 21:40:26

Takže, přišel jsem na to, čím to bylo. Při prvním výpadku jsem mel den nainstalované Angry Birds, pak to přestalo jít, dohrál jsem AB a odinstaloval je. Druhý den vibrace nabehly. Před 14dny jsem nainstaloval Angry Birds:Star Wars, po jednom dni přestali jít vibrace, AB mě nebavili, tak jsem je odinstaloval. Den poté vibrace opět naskocili. V tom jsem si uvědomil, že to může mít spojitost. Zkusil je znovu nainstalovat-vibrace nešly-odinstalovat-druhý den šly. Nevím, jakou to má spojitost, ale už je to tak ;)

Odpovědět

Zpět na „Incredible S“