Samsung Galaxy TabSamsung Galaxy Tab P6800 7.7 - zkušenosti a nastavení

Moderátor: verny94

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Roman Lukes
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. srp 2012 6:35:25
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Omnia B7610
Tablet: Samsung Galaxy Tab GT-P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7 - zkušenosti a nastavení

Příspěvek od Roman Lukes » pát 24. srp 2012 7:07:31

Zdravím, jako čerstvý majitel tohoto tabletu jsem se prokousal nastavením až do stavu kdy potřebuji poradit od někoho zkušenějšího . . . kdo si již odladil vše podstatné:

1) Jak nastavit synchronizaci internetu - stále mi to hlásí chybu při synchronizaci (ostatní synchro je v pohodě)
Nastavení-Účty a synchronizace-Účty google-Synchronizace Internet (při synchronizaci došlo k potížím, bude brzy obnovena)
2) Nefunguje synchro záložek s Google Chrome na PC (zřejmě souvisí s otázkou č.1)
3) Nastavení podsvícení/Vypnutí displeje/Vypnutí zařízení - shasnutí displeje pr sekund po probuzení
-v pohotovostním režimu-nastavení vypnutí disleje za 1 minutu
Stává se mi, že po probuzená tabu mi po pár vteřinách (cca 5s) zhasne displej . . . Kde se dá toto nějak jinak nastavit?

btw bežím stále na Honeycomb 3.2 (ICS stále nenabídnuta aktualizace )

Díky moc za rady.

Křižík
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 19. čer 2016 11:46:06
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Tab. 7.7

Re: Samsung Galaxy Tab P6800 7.7 - zkušenosti a nastavení

Příspěvek od Křižík » ned 19. čer 2016 12:04:02

Rady bohužel nemám, ale mám podobné a ještě i další problémy s tímto typem tabletu. Máme Samsung Galaxy Tab 7.7 koupený v roce 2013, takže 3 roky starý tablet. Bohužel za tu dobu se nikdy software neaktualizoval, až nakonec tablet pomalu přestával fungovat. Nešly načíst stránky v zahraničí, nešlo tam jít vůbec na internet. Přes wifi se nešlo přihlásit do mého účtu na Volném, resp. přečíst poštu. Do tabletu se nestahovaly maily s tím, že aplikace není bezpečná. V servisu nám řekli, že některé typy tabletů nemají aktualizaci softwaru automatickou, takže nám nahráli novou verzi 4.0.4. v servisu. Tato nová verze šla cca 2 týdny v pořádku a poté najednou, z ničeho nic, se tablet vybil za 5 hodin z plné baterie. Přitom my jej nepoužíváme, jen občas na přečtení novin nebo hraní karet, máme jej spíš na cesty a do zahraničí. Dříve vydržel při tom našem nepoužívání pár dní, nyní se vybil po pěti hodinách. Služby Google Play užíraly 84% baterie. Zkusili jsme opět vrátit tovární nastavení, nepomohlo. Zformátovali jsme paměť, nepomohlo. Tablet se najednou neuvěřitelně přehřívá a vybíjí, v podstatě už nám ani k ničemu není. Dříve ta původní verze měla skvělou navigaci, ta nová verze navigaci nemá, a i když nějakou stáhnu, tak na cestu do zahraničí mi k ničemu nebude, když se tablet po pár hodinách používání vybije. Tak se mi zdá, že ta změna software asi nebyl nejlepší nápad, ale když už na tabletu spousta věcí nefungovala... Po změně software se nám také stává, že obrazovka téměř hned zhasíná, protože se tam samo přenastavuje, že má zhasnout po 15 vteřinách. My to přenastavíme na 1 minutu, jako máme standardně, ale po dalším vybití tabletu a jeho nabití je tam opět 15 vteřin. Nebo po jeho usnutí a opětovné aktivaci - přesně jak vy popisujete. Už se s tím zlobíme několik dnů a stále se tam vrací ta hodnota 15 vteřin. Chybová hláška o neuskutečněné synchronizaci se mi objevuje také. Do tabletu se mi nestahují zaslané e-maily, a když dám synchronizaci, tak také nic. Synchronizuje se to, až nějak samo uzná za vhodné, třeba další den tam ty e-maily už jsou.

Zamčeno

Zpět na „Samsung Galaxy Tab“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů