Incredible SHTC INCREDIBL S....

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
thrdina
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC incredible s

HTC INCREDIBL S....

Příspěvek od thrdina » úte 16. dub 2013 19:16:01

jsem tak trochu analfabet co se tyka modernich pocitacovych a podobnych technologii...predem se zato omlouvam...ma jeden technicky problem s mym HTC...mam jej dva roky a nestezoval jsem si na nej az do te doby,kdy jsem potreboval pri hovoru do telefonni spolecnosti vyvolit na klavesnici nabizenou predvolbu,abych se jakoze provolal dale do abidky...telefon me v tu chvili neuveritelne vytocil...deje se nasledujici...kdyz ho mam u ucha a posloucham co mam zmacknout na klavesnici,pak sviti a klavesnice je normalne dostupna...vzdalim li jej od ucha a chci volit pozadovanou cislici,telefon zhasne a ja se zadnym stilem nemuzu domoci toho,aby se display opet rozsvitil a ja mohl cislo vymacknout...ufff...nedovedete si predstavit jak tohle dokaze nas.... :shock:
Pokud tedy nekdo mate nejake poneti,kde je zakopany pudl,rad si jej vyslechnu a zaridim se podle toho...dekuji

LivArt
Terminátor
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 HavocOS
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC INCREDIBL S....

Příspěvek od LivArt » úte 16. dub 2013 19:22:45

Když zakryješ vrchní část telefonu, displej se zas rozsvítí? Že by invertovaný proximity senzor? :D
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Hotdog
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Asus Transformer Prime

Příspěvek od Hotdog » úte 16. dub 2013 20:07:30

A nebo je to prostě tím, že je senzor nějak nešikovně zakrytý rukou. Horní hrana nad displejen nesmí být zakrytá, protože právě tam je ten senzor, který to zhasíná. EDIT: Ale když u ucha to vlastně svítí, a pak to zhasne, tak to opravdu spíš vypadá, že pravda bude ukryta v odpovědi předchozího odpovídatele :-)
Nexus 5, Asus Transformer Prime.

radarcz1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: n80

Příspěvek od radarcz1 » stř 17. dub 2013 7:25:20

Toto dělá více lidem.Většinou to dělá pozadí počasí,Jestli máte aktivovanou plochu tak si dejte jinou než je Počasí.A dělá to spojení senzoru a pozadí plochy.Htc na to sere to opravovat :-(

Autor tohoto vlákna
thrdina
Nové Androidě

Příspěvek od thrdina » stř 17. dub 2013 22:47:44

Diky za "pokus mi pomoci "... ;) ...zkusim to jeste s tim pocasim..dam vedet,jak jsem dopadl :|

Autor tohoto vlákna
thrdina
Nové Androidě

Příspěvek od thrdina » stř 17. dub 2013 22:50:02

Hotdog píše:A nebo je to prostě tím, že je senzor nějak nešikovně zakrytý rukou. Horní hrana nad displejen nesmí být zakrytá, protože právě tam je ten senzor, který to zhasíná. EDIT: Ale když u ucha to vlastně svítí, a pak to zhasne, tak to opravdu spíš vypadá, že pravda bude ukryta v odpovědi předchozího odpovídatele :-)

Myslis,zeby reagoval na zakryti ochrannym pouzdrem? v tom totiz je nacpanej...muze to byt tim? Zkusim vyssliknout :o)

Autor tohoto vlákna
thrdina
Nové Androidě

Příspěvek od thrdina » sob 27. dub 2013 21:11:51

odpoved pro vsechny,kdo prilozili navod na odstraneni problemu...dekuji moc vsem,Hotdog byl prakticky nejblize....takze reseni bylo vysvleknout telefon z futralu...jste sikulove :o)

Odpovědět

Zpět na „Incredible S“