HTC One SV - Obecná diskuzeGoogle Now na HTC One SV

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
wentill
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One SV

Google Now na HTC One SV

Příspěvek od wentill » pon 05. kvě 2014 13:38:41

Zdravím,
sice tohle není věc, kterou bych potřeboval nutně k životu, tím spíš v ČR. Ale z principu mi vadí, že nevím, proč to nefunguje. Snažil jsem se teď chvíli hrát s Google Now na HTC One SV s Androidem 4.2.2 a nerozchodil jsem příkazy, který by údajně měly fungovat.
Vím, že pro češtinu je to zabitý úplně, ale přepnul jsem si to cíleně do angličtiny a zkoušel základní věci typu "What is the capital of France" nebo "How to say how are you in Spanish". Očekávaný výsledek je přímo karta s nápisem "Paris" nebo s překladem a při určitým nastavení i hlasový výstup. U mě to pořád funguje ale jen jako klasickej google vyhledávač. Jediný co mi fungovalo bylo volání ("Call Martina").
Je to způsobený tím, že jsem prostě v ČR? (v nastavení jsem zkoušel i přehodit ať to používá google.com a ne google.cz)
Díky za nápady!
Radek

miska-15
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC One mini

Re: Google Now na HTC One SV

Příspěvek od miska-15 » čtv 05. čer 2014 16:38:12

Mě se děje to samé na HTC one mini. Když jsem se dívala na video z youtube https://www.youtube.com/watch?v=xmhGI46zg6M, tak jsem zjistila, že nemám ani takovou možnost v nastavení, co mají v jiných zemích! :facepalm: Takže v tom bude asi celý problém. Celkem ráda bych tyto karty využívala k upomínkám. Nevíte někdo, co s tím?

Autor tohoto vlákna
wentill
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC One SV

Re: Google Now na HTC One SV

Příspěvek od wentill » pát 06. čer 2014 11:35:36

Já jsem nakonec rozchodil tu funkčnost s hlasovým ovládáním poté, co jsem přehodil do angličtiny celý Android. Ale to menu mám furt trošku jiný, to je asi verzí Androida potažmo toho Google Now.

Odpovědět

Zpět na „HTC One SV - Obecná diskuze“