Pro příležitostné hráče[FREE] Typoblocks - nová česká hra

Moderátor: Moderátoři Her

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Houplezz
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

[FREE] Typoblocks - nová česká hra

Příspěvek od Houplezz » ned 12. črc 2015 20:10:41

Název tématu: Typoblocks

Popis: Z horní části obrazovky padají písmenka složená z kostek, která musíte skládat co nejlépe do sebe. Zaplníte-li celý řádek, řádek se odstraní. Po odstranění pěti řádků se zvýší level a s ním i rychlost padání písmen. Do jakého levelu se dokážete dostat?

Máte jen jednu šanci na chybu. Jestliže se vám hrací plocha zaplní tak, že nepůjde pokračovat s dalším písemenem, můžete si herní plochu jednou vystřílet a pokračovat dál.

Obrázek
Spoiler:
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Tvůj názor: To nechám na vás. Jako autor si troufám říct, že hra je velmi návyková.
Odkaz na GP: https://play.google.com/store/apps/deta ... typoblocks
Novinky: První uveřejnění.
Cena: zdarma (bez reklam, mikrotransakcí, milionu povolení)
Nároky: 2.3+, jinak žádné.

Jak to vzniklo?
Před několika měsíci se na webu ceske-hry.cz objevil inzerát jedné slečny (z soudva.com), která potřebovala pomoci se svým školním projektem. Její semestrální zadání znělo PÍSMO - HRA - EXPERIMENT na VŠUP, a tak se rozhodla pro hru v "pravém" slova smyslu a zvolila princip spojení typografie s počítačovou hrou. Jelikož neměla megalomanské vize, ale velice skromné, rozhodl jsem se jí pomoci. Její prací je většina grafického návrhu, font vytvořený speciálně pro tuto hru a hlavní stavební kameny hratelnosti hry. Já to "jen" naprogramoval :), přidal nějaké nápady k hernímu designu (mimo jiné znečitelnil některá písmena kvůli zjednodušení obtížnosti ;)) a celkově hru dotáhl do současného stavu.

Ještě doplním, že hru na jednu stranu považuji víceméně za hotovou, ale na druhou ji prezentuji jako "open beta". Pokud máte nějaké nápady na vylepšení, rád si je přečtu a zvážím je.
Naposledy upravil(a) verny94 dne ned 12. črc 2015 20:31:21, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepiš dva a více příspěvků pod sebe! Od toho je tlačítko "Upravit".

negrbob
Moderátor - Otesánek
Reputace: 156
Typ mobilu / ROM: Nextbit Robin

Re: [FREE] Typoblocks - nová česká hra

Příspěvek od negrbob » ned 12. črc 2015 21:49:46

Skoncil jsem nedobrovolne v levelu 10 pote kdy mi hra prestala odmazavat kompletne plne radky. :(

Co se tyce hry neni to spatne ale je tam moc nevyuzite plochy.

Mozna bych kvuli Amoled displejum pridal moznost cerneho pozadi.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:

Autor tohoto vlákna
Houplezz
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Re: [FREE] Typoblocks - nová česká hra

Příspěvek od Houplezz » úte 14. črc 2015 22:14:25

Dík za vyzkoušení. Zajímavý problém. Bohužel se mi nestal, ale pokud se mi ho podaří reprodukovat a opravit, dám vědět.

Samozřejmě s popisovanou chybou je to dále nehratelné.

Děje se to opakovaně? Tedy stalo se to po dvou hrách po sobě? Sám se dostanu do 30+, ale tím samozřejmě netvrdím, že se nic takového stát nemůže.

Odpovědět

Zpět na „Pro příležitostné hráče“