Samsung Galaxy TabGalaxy Tab 4 7.0 T-230 cihla

Moderátor: verny94

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
got2
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s4

Galaxy Tab 4 7.0 T-230 cihla

Příspěvek od got2 » ned 05. čer 2016 20:39:08

Dneska bez zjevných pricin mi zacal padat Google Play. Dale jsem si vsiml ze zmizela aplikace download. Takze nelze stahnout jakoukoliv aplikaci, zkratka nic. Nelze stahnout ani jazykove balicky pro klavesnici. Zkousel jsem wipe data, vymazat cache, nepomohlo nic. Odhodlal jsem se k poslednimu zoufalemu kroku a dal jsem hard reset. Skoncil jsem a neaktualizovanym Jelly Bean a prisel jsem o vsechny dosud stazene aplikace ktere si nemam jak obnovit. Tablet je pochopitelne po zaruce. Protoze nevlastnim pc, nemam si jak stahnout novou ROM. Takze rada pro vsechny : snazte se vyhnout znacce Samsung obloukem. Podotykam ze tohle neni muj prvni problem se znackou Samsung. Mel jsem od pracky pres televizi az po telefon vse od teto znacky. Tablet je to posledni co mi zbylo. Vse ostatni jsem vymenil. Ted musim menit I tablet, protoze tenhle krumpl se da pouzit tak na surfovani.

Jumbo78
Moderátor
Reputace: 261
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi NOTE 3 SE/MIUI Global/Stable 8.1.3.0

Re: Galaxy Tab 4 7.0 T-230 cihla

Příspěvek od Jumbo78 » ned 05. čer 2016 20:45:40

To jsou zase kecy...

Závada se může objevit komukoliv na jakékoliv značce... Factory reset ti pouze vyčistí zařízení, nezmění verzi systému.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)

Autor tohoto vlákna
got2
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s4

Příspěvek od got2 » ned 05. čer 2016 20:56:12

Jumbo78 píše:To jsou zase kecy...

Závada se může objevit komukoliv na jakékoliv značce... Factory reset ti pouze vyčistí zařízení, nezmění verzi systému.
No vidis, mne se zavada vzdy objevila na vsech zarizeni od Samsungu. Od te doby co jsem se jihokorejskeho krumplu zbavil, mam vse bez zavad. A nic to nemeni na tom, ze mam z tabletu nepouzitelnou cihlu. Pri dnesnich cenach elektroniky nema cenu se zabyvat opravou.

Jumbo78
Moderátor
Reputace: 261
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi NOTE 3 SE/MIUI Global/Stable 8.1.3.0

Příspěvek od Jumbo78 » ned 05. čer 2016 21:05:58

OK, vylil sis srdce, jsi spokojený? Protože tohle vlákno nemá žádnou vypovídací hodnotu, zamykám

Přes ODIN bys flashnul firmware a bylo by to OK. Bůhví, co jsi kde stahoval a co jsi s tím dělal
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)

Zamčeno

Zpět na „Samsung Galaxy Tab“