Multimediální centra + mini pcKII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265

hardhouse.trip
Stálý androiďák
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 7
Mobil 2 / ROM: Lenovo A2010
Kontaktovat uživatele:

Re: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265

Příspěvek od hardhouse.trip » sob 03. čer 2017 12:59:29

Prosim vas. Jak mate nastaveny LNB a transponder? Jake.maji byt hodnoty ?

https://www.google.cz/search?q=kiI+pro+ ... T5Qx_UTqbM

hardhouse.trip
Stálý androiďák
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 7
Mobil 2 / ROM: Lenovo A2010
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hardhouse.trip » pon 19. čer 2017 4:43:43

Nemáte někdo (smazáno)
EDIT by jumbo78: pokud něco sháníš, máme zde bazar

tahlovej
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od tahlovej » pát 29. zář 2017 21:58:00

Ahoj,dostala se mi na stůl verze MECOOL 2/16GB a s potěšením jsem zjistil značný nárůst kvality reprodukce zvuku přes optiku(do MDS-JB920 a výstup do SENNHEISER 585) oproti původní verzi od
ACEMAXu - takže otázka na znalce - myslíte si,že reprodukce zvuku je u takhle levných android boxů přímo úměrná použitému levnému hardware?

Ares631x
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od Ares631x » pon 18. pro 2017 12:48:50

Or-Horo píše:
čtv 13. dub 2017 18:34:04
Ahoj,

opět zopakuji: Chcete dokonalý dělo za pár kaček? Tak to já taky. Když ho najdete, dejte mi vědět.

Tenhle settop box obstojně hraje v DVB-T i DVB-S2. Dekódování pomocí CCcam funguje dobře a svižně. Nahrávání na USB funguje dobře. Externí HDD jsem nezkoušel. Někdo tu psal, že to funguje.

Funguje vám tam KODI, Plex, DS Video, iVysilání, Prima Play, UPC Go, YouTube. Komunikace s NASem v těchto aplikacích je bezproblémová. Aplikace TV tuneru to neumí. Android na to nemá ovladače. Přehrávání filmů jde v podstatě přes internet.

U zvuku chybí spousta kodeků, protože jsou licencované a Číňani už nejspíš nekopírují technologie jako dřív. Buď už to neumí a nebo se snaží tvářit jako ti hodní.

Kvalita obrazu je nejspíš mírně podprůměrná. Tuner přímo z televize má lepší obraz.

Nejdou tam moc dobře hry. Někdy kvůli kompatibilitě, někdy z jiného důvodu. Pár her mi tam šlape. Některé nejdou kvůli absenci dotykového displeje a s myší si nerozumí.

Neumí to červené tlačítko. Hbbtv jde jen prostřednictvím aplikací.

Není to žádné dělo, ale zprostředkuje vám to spoustu služeb z Androida do vaší TV. A jako bonus je tam ještě tuner.

Rozhodně to není magická all-in-one krabička, která nahradí všechny ostatní krabičky, co doma máte.

Je výkonnější než většina smart tv, co jsou v televizích a má podstatně víc funkcí a aplikací.

Můj 10 let starý satelit Dreambox hraje pořád líp. Můj bluray přehrávač s vestavěným smart tv má taky lepší obraz, jen aplikací poskrovnu. Tuner v televizi taky hraje líp.

Tohle je multifunkční hračka pro lidi, co nechtějí investovat desetitisíce do kvality.

Pokud chceš požitek z obrazu a zvuku, tak tohle není pro tebe.

K tvým požadavkům:

- Nahrávat z TV jde
- Přehrávat filmy taky, ale ne naprosto všechny kodeky. Některé bys tam musel ručně doinstalovat. Problém ale bude s podporou čipu Amlogic. Občas v NASu musím zapínat transcoding.
- EPG a nahrávání z něj funguje.
- Existuje alternativní vylepšený firmware od Rusáků, ale tam asi nebude Čeština.

Vyzkoušej VU+ Uno/Solo/Ultimo 4K. Vícetunerové zařízení, lze DVB-T2 / DVB-S2. Umí KODI, YouTube, nahrávání na NAS. Jede to na Enigmě 2. Špičkový obraz i zvuk. Cena začíná na 7.500,-. Jde dokoupit externí USB tuner pro DVB-T2. Podporuje i hbbtv.
Ahoj, mam verziu KII Pro, android 5.1.1, kernel version 3.14.29 Thu Aug 3 2017, Build number KII pro-userdebug 5.1.1 LMY 47V 20170803.170633.V1031P3 a mam probrem s dekodovanim SkyLink-u cez spominany protokol, napriek tomu ze sa k servrom pripoji, nedekoduje stanice, nejakyy napad?
Dakujem

Or-Horo
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Lenovo A820 - Lambda 2.4.1
Mobil 2 / ROM: Předtím Samsung Galaxy ACE
Rom: Android 4.1.2

Příspěvek od Or-Horo » pon 25. pro 2017 16:21:32

Nejnovější je KI-Pro a tam je kvalita velmi dobrá. Nejvýkonnější je KIII-Pro.

Tyto dva zmíněné prý umí dekodovat i zašifrované filmy ve Full HD. KII Pro jen v SD. Tyto zašifrované filmy jsou na Netflixu, HBO Go atd.

Někde jsem četl, že existují varianty objednávané některými velkými prodejci, kteří to dodávají i DDR4 a 3/32 GB. Včetně všech funkčních kodeků.

Originální verze je však hodně ořezaná kvůli licenčním poplatkům.

Jinak netuším, proč někomu nefunguje CCcam. Já používám CCcam 2.3.0, funguje všechno a je to rychlé. Ale jde o domácí propojení. Kartu si normálně platím. Používám, protože tu není čtečka. Žádný sharing server. Zadám ip adresu, port, jméno a heslo.
Samsung Galaxy Note 3, Lenovo A820, THL W200S, Samsung Galaxy Ace.

Odpovědět

Zpět na „Multimediální centra + mini pc“