2x SIM + microSD

Odpovědět
myscho123
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 8 - Android 7 - B360
Tablet: Galaxy Note 10,1

2x SIM + microSD

Příspěvek od myscho123 » pát 17. bře 2017 11:50:50

Podarilo sa tam niekomu narvať bez úhony na zdraví telefónu a šuflíčka 2 simky aj SD kartu? Na internete je väčšina návodov na Honor7, tak by som rád, keby to niekto iný skúsil, či je tam dostatočný priestor.

Samozrejme počítam s obrúsením SIM a nalepením na SD kartu, ale ide o to, či sa to tam potom zmestí, alebo je ten šuflíček tenší ako bol na H7. Pýtam sa, pretože už len so simkartami to tam nešlo moc ľahko, ale to je tým, že mám staré SIM a tie sú vraj hrubšie.

Snowjack
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Rom: Nougat B380

Re: 2x SIM + microSD

Příspěvek od Snowjack » pon 20. bře 2017 15:05:41

Údajně to funguje. Doporučuji projít celé vlákno, jsou tam dobré zkušenosti a dost výstrah, aby to člověk ještě jednou zvážil.

Honor_7
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: 2x SIM + microSD

Příspěvek od Honor_7 » pon 20. bře 2017 19:11:03

myscho123 píše:
pát 17. bře 2017 11:50:50
Podarilo sa tam niekomu narvať bez úhony na zdraví telefónu a šuflíčka 2 simky aj SD kartu? Na internete je väčšina návodov na Honor7, tak by som rád, keby to niekto iný skúsil, či je tam dostatočný priestor.

Samozrejme počítam s obrúsením SIM a nalepením na SD kartu, ale ide o to, či sa to tam potom zmestí, alebo je ten šuflíček tenší ako bol na H7. Pýtam sa, pretože už len so simkartami to tam nešlo moc ľahko, ale to je tým, že mám staré SIM a tie sú vraj hrubšie.
Zdravím, mám 2xSIM + 64GB kartu a vše proběhlo bez problému, nemusel jsem nic brousit ani " speciální " úpravy. Jen jsem oddělil CHIP ze SIM (VODAFONE) a nalepil na SD kartu. Zasunul a vše OK. Zkoušel jsem opětovně vyndat a zandat a žádný problém. Použil jsem: fén, pinzeta, skalpel nůž, sekundové lepidlo, páratko. :palec:

Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 8 - Obecná diskuze“