Lenovo A760 - ROM/ROOT/FWMobil se nenabotuje a nejde se dostat do recovery

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
somi
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780 Android 4.4.2 VIBEROM P780
Tablet 2 / ROM: AINOL NOVO 7 Flame
Kontaktovat uživatele:

Mobil se nenabotuje a nejde se dostat do recovery

Příspěvek od somi » sob 17. čer 2017 23:26:01

Všechny zdravím. Dalo by se říct, že Lenovo A760 je starý model, ale na geocaching je opravdu přesný a spolehlivý, zkrátka super. Partnerce jsem přes TWRP nainstaloval Cyanogenmod. Mobil šlapal perfektně asi tři měsíce, až do doby, kdy začal vypisovat "aplikaci nejde spustit." Restartoval jsem ho a od té doby konec. Start zůstane na modrém logu Cyagenmodu, točí se šipka a to je vše. Nejde vypnout, jedině vyndáním baterky. Do recovery se trojhmatem taky nelze dostat, po čase držení se mobil zase přepne na to logo. Prosím o pomoc. Jde nějak nahrát CWRM nebo TWRP přímo z PC a pak nainstalovat systém z karty SD? Nebo jiný postup? Flashtool na procesory Snapdragon není určen. Je nějaká jiná aplikace na tento typ procesoru? Děkuji za pomoc.

Autor tohoto vlákna
somi
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780 Android 4.4.2 VIBEROM P780
Tablet 2 / ROM: AINOL NOVO 7 Flame
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil se nenabotuje a nejde se dostat do recovery

Příspěvek od somi » ned 18. čer 2017 18:33:07

Dnes jsem se asi po 50 pokusech dostal do recovery mode, nahrál jsem sytém z SD karty. Instalace aplikací perfektní. Vše fungovalo asi tři hodiny a najednou konec. Že by se jednalo o nějakou softwarovou závadu? Android je opravdu vymakaný, ale osobně si myslím, že je škoda, že skončil Symbian. Dnes po třech letech mohl byt mnohem dále a spolehlivější než ten přetěpaný kolos Android.

Odpovědět

Zpět na „Lenovo A760 - ROM/ROOT/FW“