Ostatní tabletyJak reinstalovat zavirovaný 3q tablet

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
cottage1260
Nové Androidě
Reputace: 0
Tablet: 3q MT0729D

Jak reinstalovat zavirovaný 3q tablet

Příspěvek od cottage1260 » úte 13. úno 2018 17:38:32

Zdravím,
chci se zeptat na možnost reinstalace Androidu na zavirovaném 3q tabletu, model MT0729D http://www.3q-int.com/mt0729d/ .

Zde je nastavení systému:
android-settings.png
android-settings.png (219.38 KiB) Zobrazeno 440 x
Tento tablet jsem dostal již zavirovaný (spousta erotických aplikací a balastu, po připojení se automaticky stahují nesmysly a s tabletem nejde normálně pracovat) a nedaří se mi jej vyčistit antivirovým programem ani např. s pomocí Malwarebytes, který hlásí 56 infekcí (vetšinou Trojan) ale při pokusu o odstranění těchto závad Malwarebytes hlásí, že jde o systémový soubor a je potřeba jej vypnout manuálně – když to udělám, narušuje to ve výsledku chod systému.

Zkoušel jsem reset do továrního nastavení s vymazáním dat přes Nastavení systému – bez vyřešení, poté jsem Android resetoval zmáčknutí reset “RST” tlačítka na zadní straně přístroje – opět žádné vyřešení problému a poté jsem se přes kombinaci stisků bočních tlačítek dostal k Factory mode v čínštině a použil volbu s “MMC” – jako v předchozích řešeních došlo k resetu Androidu, který však při znovu naběhnutí automaticky aktualizoval aplikace a opět tam byly přítomny závadné aplikace (Beauty Video, Sexy, Sexy hot wallpaper) a po připojení k Wifi se opět začaly stahoval další nesmysly, které totálně znemožňují tablet používat.

Dostal jsem se i zde:
boot_mode.png
boot_mode.png (371.45 KiB) Zobrazeno 436 x
ale i když jsem najel šipkou na volbu Recovery Mode, tak po stisknutí tlačítka pro snížení hlasitosti se nestalo nic a Recovery Mode se nespustil, prostě se nelze do záchranného módu dostat.

Chtěl bych poradit, zda je možné reinstalovat Android a dostat jej do stavu, kdy jej bude možné bez problémů používat?

Díky moc za jakékoli doporučení :)

Jr.

CyberCodeDroid
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Huawei

Re: Jak reinstalovat zavirovaný 3q tablet

Příspěvek od CyberCodeDroid » stř 14. úno 2018 5:00:00

Huawei P10 Lite 2017 - [ROM][N][STOCK][7.0][WAS-LX1][C02B141][32GB]

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“