Ostatní telefony SamsungA5 2016 - nákup a výměna desky..poradíte?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
xcom3
Nové Androidě
Reputace: 0

A5 2016 - nákup a výměna desky..poradíte?

Příspěvek od xcom3 » stř 28. bře 2018 10:02:49

Ahoj

Odešla mi deska u A5 2016 - poslal jsem to na reklamačku, údajně tam vnikla nějaká tekutina a je nutná výměna základní desky. Projevuje se to tak, že vše funguje jen nejde WIFI a BT (pořád se připojuje) a baterka tím je za pár hodin hotová

Zkusil jsem všechno možné, už jsem ve stádiu, kde bych koupil z Ebay nějakou použitou desku třeba toto:
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Samsun ... SwLgtZjd8v

Vypadá to jednoduše na rychlou výměnu, mobil je origo od TM, ale nevím zda to můžu koupit a bude to fungovat ? Půjdou tam aktualizace Android a půjde tam čeština ? Vyřeším výměnou PCB problém s Wifi a BT ?

Děkuji všem zkušenějším za radu.

Samsung_podpora
Stálý androiďák
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Edge

Re: A5 2016 - nákup a výměna desky..poradíte?

Příspěvek od Samsung_podpora » úte 17. dub 2018 9:51:24

Ahoj xcom3, z naší strany doporučujeme realizovat výměnu základní desky v autorizovaném servisním středisku Samsung. Všechna naše zařízení mají již z výroby určení pro konkrétní trh. Je to z toho důvodu garance správného fungování v místních technických podmínkách a jednotlivé distribuce se tedy mohou lišit v softwarové i v hardwarové výbavě. Z tohoto důvodu nemůžeme zaručit, že po zakoupení základní desky z jiného trhu a výměně provedené svépomocí, bude telefon řádně fungovat.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“