Navigace/GPSIGO Primo Israel

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Janich
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 8

IGO Primo Israel

Příspěvek od Janich » úte 24. dub 2018 18:48:50

Po instalaci nelze navigace Igo Primo spustit,objeví se nápis viz příloha, poradí někdo?Díky
Přílohy
Screenshot_20180424-185550_iGO.jpg
Screenshot_20180424-185550_iGO.jpg (264 KiB) Zobrazeno 3655 x

Jumbo78
Terminátor
Reputace: 275
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Re: IGO Primo Israel

Příspěvek od Jumbo78 » úte 24. dub 2018 21:19:27

Napsat vývojáři. Nepodporované rozlišení.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Autor tohoto vlákna
Janich
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 8

Příspěvek od Janich » stř 25. dub 2018 18:56:44

:palec:

LivArt
Terminátor
Reputace: 247
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 HavocOS
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LivArt » čtv 26. dub 2018 8:26:31

Jakej má vůbec smysl tohle používat? Uwarezený mapy? Smůla :D
V dobře výborných free navigací je to :facepalm:
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

IJK
Stálý androiďák
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact Laginoo ROM v 7_5

Příspěvek od IJK » čtv 26. dub 2018 11:53:24

O iGo existuje spousta detailních fór, kde se možnosti nastavení pro specifická rozlišení řeší, viz např. Entershop.
Nicméně to, co tu psal někdo přede mnou bych podepsal. Dnes už je k dispozici dost free navigací, vlastnostmi se iGo srovnatelnými nebo lepšími. Za sebe bych doporučil MagicEarth, kde máš (pokud povolíš data) zdarma i funkční traffic - s tím u iGo bývaly dost potíže. Jinak je zcela free, a může být zcela offline, použitelný na pěší, kolo i auto. Nebo, pokud máš k dispozici více dat, tak třeba Waze.
To píšu jako člověk, který různé verze iGo na několika telefonech cca 7 let intenzivně používal, se zkušenostmi s několika dalších navigací (Sygic, Navigon, mapy.cz, OsmAnd..).

Helle
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo P 2
Twitter: @Hellebrandv
Tablet: iPad 2
Rom: originál

IGO Primo Israel

Příspěvek od Helle » čtv 06. pro 2018 5:14:57

S tímto názorem souhlasím na 100 %.

­    
EDIT by Jumbo78: smazaná zbytečná citace

klerik7
Stálý androiďák

Příspěvek od klerik7 » pát 01. úno 2019 11:17:13

Ja nesúhlasím.. Nejde o to že je plno navigácií free ale mne osobne ide hlavne o vypocitani danej trasy.. A v tomto sa medzi sebou navigácie dosť líšia.. Igo používam cez 10r a ma jedno z najlepších alebo najlogickejsich pocitani tras a taktiež google mapy..
Huawei P30

IJK
Stálý androiďák

Příspěvek od IJK » pát 01. úno 2019 13:24:07

MagicEarth je spíše lepší. iGo jsem intenzivně používal asi 8 let, MEpřevážně zbývající dva roky, takže mám srovnání. Navíc je tam méně problémů s Live Traffic než v iGo.
Jezdil jsem podle řady navigací - Sygic (koupený před řadou let, mám i traffic), Navigon, iGo, BeOnRoad (před prodejem Sygicu), Google maps, Mapy.cz, Waze.... s každou několik tisíc km. iGo jsem dlouho preferoval, ale ME už je dnes lepší. Waze má asi nejlepší info o dopravě a uzavírkách od uživatelů, ale z některých algoritmů výpočtu by mne trefilo.

Helle
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo P 2
Twitter: @Hellebrandv
Tablet: iPad 2
Rom: originál

Příspěvek od Helle » úte 26. bře 2019 9:50:45

IJK píše:MagicEarth je spíše lepší. iGo jsem intenzivně používal asi 8 let, MEpřevážně zbývající dva roky, takže mám srovnání. Navíc je tam méně problémů s Live Traffic než v iGo.
Jezdil jsem podle řady navigací - Sygic (koupený před řadou let, mám i traffic), Navigon, iGo, BeOnRoad (před prodejem Sygicu), Google maps, Mapy.cz, Waze.... s každou několik tisíc km. iGo jsem dlouho preferoval, ale ME už je dnes lepší. Waze má asi nejlepší info o dopravě a uzavírkách od uživatelů, ale z některých algoritmů výpočtu by mne trefilo.
S tímto názorem souhlasím na 100%. Více méně jsem " kopie" tohoto kolegy. Na navigace ( a počasí ) v androidu jsem tak trochu ujetý a navigace jsem vyzkoušel všechny možné i nemožné ( včetně těch "koupených" ne zcela legálně. Od té doby, co jsem objevil ME, tak na offline navigaci používán výhradně ho.

­    

klerik7
Stálý androiďák

Příspěvek od klerik7 » pát 29. bře 2019 7:59:20

ME pouziva OS mapy a to si teda nejsom moc isty ze su lepsie ako navteq mapy
Huawei P30

IJK
Stálý androiďák

Příspěvek od IJK » pon 01. dub 2019 14:53:49

Tak to po vzájemném porovnání bych tvrdil, že OSM jsou dnes už lepší, zejména co se týče aktuálnosti.
Ve prospěch Navteq map musím říct, že mají určitě (zejména u déle existujících úseků) přesnější a hlavně úplnější rychlostní limity. Ty v OSM mapách leckde chybí, i když se postupně doplňují. Navteq má i více čísel popisných na vesnicích, ale tam už se to spíš blíží remíze.
Ve prospěch OSM svědčí zejména aktuálnost. Ta komunita, co je upravuje reaguje na změny rychle, a MagicEarth OSM mapy aktualizuje zhruba každé dva měsíce, a taková aktualizace (dle vlastní zkušenosti dle změn, co jsem do OSM sám dělal) zahrnuje i úpravy 14 dní staré.
Zatímco Navteq má max. 4 aktualizace do roka, a to ještě z podkladů půl roku starých. Oni to v Navteq vědí a snaží se to řešit tak, že rozestavěné silnice do map kreslí s předstihem, ale neroutují přes ně. Takže třeba slavný tunel Blanka byl v Navteq mapách už rok před otevřením, když ho otevřeli a člověk do něj vjel, tak si mapa poradila, ale routovat to přes něj začalo až s půlročním zpožděním. Stejně tak, když se stavěl obchvat Dubence na D4, tak se během dvou let objížďky několikrát měnily a OSM jediné to relativně stíhaly pokrývat, dle ostatních map se jezdilo po poli.
Jiný příklad je např. ulice Čistovická v Praze - Řepích, kde ze za poslední 4 roky několikrát měnil směr (na jednosměrku, pak opět obousměrnou, následně jednosměrku opačným směrem). V OSM vždy opraveno během pár dní a po dvou měsících OK, Navteq než promítl předešlou změnu tak už to zase bylo jinak. Ulice kde bydlím se před pár lety taky stala jednosměrkou, v OSM se to objevilo asi za 2 měsíce současně se změnou povrchu (z nezpevněné na dlažba, s čímž zjednosměrnění souviselo), v Navteq asi po roce a půl, Sygic (užívající TomTom) asi po dvou letech a Google maps o jednosměrce neví dodnes a klidně routují proti srsti.

LivArt
Terminátor
Reputace: 247
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 HavocOS
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LivArt » pon 01. dub 2019 17:49:05

Vidíš, kdybys to místo psaní sem reportoval do tématu google map, už by se nějakej editor našel, kterej by to přenesl do google map.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

klerik7
Stálý androiďák

Příspěvek od klerik7 » pon 01. dub 2019 19:21:16

Tak verím tomu, že v OS mapách to je všetko rýchlejšie upravené ale v celkovej spoľahlivosti neviem no... Nemôžem tvrdiť lebo už nejazdim toľko.. Ale v tých Google mapách neviem co robia, už som viackrát nahlasoval a už to je možno viac ako rok a nič sa nedeje..
Huawei P30

Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“