Nokia 6 - ROM/ROOT/FWAndroid 9.0

Moderátoři: IQLogic, c.data, Otomar

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
c.data
Moderátor
Reputace: 15
Typ mobilu / ROM: Honor 3C - 4.4.2 EMUI 3.0 B306

Android 9.0

Příspěvek od c.data » čtv 13. zář 2018 8:13:23

Takže podle posledních zpráv by naše Nokia měla dostat aktualizaci z kraje roku 2019, tak uvidíme. Osobně jsem v Beta Labs programu, takže jakmile proběhne dřívější aktualizace přes Beta program tak se určitě podělím o dojmy. Každopádně lze předpokládat, že tohle bude poslední velká aktualizace, otázka jak dlouho se bude provádět aktualizace zabezpečení. Za mne rozhodně super že drží slovo a android mám opravdu aktuální a čistý. Další telefon bude zase Nokia :)

Více ZDE

LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6

zzzipp
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 8, Nokia 7 Plus
Mobil 2 / ROM: iPhone 6+ 64 GB
Tablet: Lenovo K1, Samsung Tab A6,
Tablet 2 / ROM: Lenovou Yoga 2 (WIN10)
Rom: 8.0.0

Re: Android 9.0

Příspěvek od zzzipp » pon 17. zář 2018 14:15:56

Mám Nokii 7 Plus a jsem Android One - tudíž beta Android 9.

Plusy - rychlý a svěží systém bez nadstaveb, parádní (podle mě) design. Výdrž baterie je také super. Velmi rychlá a stabilní čtečka otisku prstu.

Ale co je na špatné úrovni je foťák a displej. Foťák svou věrností barev zdaleka odpovídá fotkám lowendových telefonů. Při dobrém světle fotky ujdou. dost mi chybí čidlo na sledování ksichtu, když se na něj dívám, ale to je spíš výsada Samsungů. S fastcharge nabíječkou od Samsungu telefon nenabijete (stále nabíjení vypíná a zapíná).

Vybledlý a flekatý displej, kde bílá je nažloutlá s fleky jak od polévky, toho taky moc neudělám. Ale na druhou stranu podání barev a kontrast je na solidní úrovni. Přibalená sluchátka rovnou hoďte do drtiče odpadů.

Za 10 táců si myslím, že jiné značky odstojí mnohem lépe.

Odpovědět

Zpět na „Nokia 6 - ROM/ROOT/FW“